Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika tereniagno

tereniagno

#6701910 Napisano: 08.05.2020 16:20:42 w Wkurza mnie...
asantesana napisał(a):

yonex napisał(a):

Żądają numeru dokumentu bo to loteria tylko dla obywateli RP. Jak inaczej udowodnisz swoje obywatelstwo? A PESEL i reszta może po to by sprawdzić czy nie jesteś pracownikiem Hochland Polska.

Można np. poprosić skan dowodu tożsamości z zamazaniem wszystkich danych poza imieniem, nazwiskiem, adresem (choć nowe dowody są już bez adresu) oraz nr pesel. Mają wtedy wszystko, łącznie z dowodem, że ma się obywatelstwo polskie. Pomijam cały cyrk robiony dla 100 zł ze skanem dowodu. Nigdy w życiu nie podałabym wymaganych przez nich danych (imię ojca!), jeszcze bym to gdzieś zgłosiła, gdybym grała/wygrała.

Moim zdaniem podpis pod oświadczeniem, że nie jestem pracownikiem, posiadam obywatelstwo polskie itp. wystarczy i dane do wysyłki. Jest RODO czyli ochrona danych, a nie szastanie moimi danymi na wszystkie strony, a ktoś życzliwy zrobi sobie z tego użytekemotka Jest to już szczyt wszystkiego. Inni organizatorzy potrafią inaczej o to zadbać. Kiedyś już tu pisałam, że wygrałam apteczkę za 20zł i chcieli skan dowodu. Zadzwoniła do mnie pani i zrezygnowałam z nagrody. Z Valbon wysłałam 2 zgłoszenia, ale gdy przeczytałam o tych wszystkich danych, więc zrezygnowałam z tego konkursu i nie wysłałam więcej zgłoszeń. Niech się wypchają .......  emotka Wyświetl w wątku >>

tereniagno

#6701642 Napisano: 07.05.2020 15:17:02 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
mamuska085 napisał(a):

Maj już dawno się zaczął A tu wielkie nic!  emotka

U mnie nadal wielkie 0
Kwiecień kiepsko zakończony i maj kiepsko rozpoczęty emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6700535 Napisano: 02.05.2020 14:17:36 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Maj rozpoczęty samymi pudłami emotka
Ach te bramki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6699975 Napisano: 29.04.2020 14:03:21 w Wkurza mnie...
olabas napisał(a):

Zamówiłam buty w CCC, nadali je niby do paczkomatu, ale przez kilka dni w apce widziałam status "Przygotowana do nadania". Teraz dostałam maila o tym, że niby dokonałam zwrotu. O co chodzi? Możliwe, że buty czekały w paczkomacie, a ja nie dostawałam powiadomień, i teraz wracają do nadawcy?

To samo zrobili córce. Paczka w paczkomacie czekała bez powiadomienia i odesłali do nadawcy.
Zadzwoniła do nadawcy i powiedział, że paczka wróciła.Teraz chcąc dostać, to musi zapłacić na nowo za przesyłkę.
Po prostu nie powiadamiają, że paczka czeka do odbioruemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6699522 Napisano: 27.04.2020 16:32:20 w Wkurza mnie...
FBewa36 napisał(a):

Wygrany paragon tymbark polo market wyblakł, nie widać daty ani produktu promocyjnego, nie jestem już w stanie na bieżąco robić zdjęć wszystkim paragonów...

Ja mam takie paragony z jednego sklepu na Wawel. Gdybym coś więcej wygrała, to było by pozamiatane, bo już teraz nic na nich nie widać, a co dopiero do czerwca emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6698943 Napisano: 24.04.2020 13:44:58 w SZUKAM....
izkak napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Moja wnuczka w pierwszej klasie ma stworzyć grę matematyczną i nagrać na czym ona polega-prezentację emotka
Wysłać Pani nagranie. To jest chore i nienormalne emotka Takie jak nasz RZĄD emotka

W ramach inspiracji mogę polecić grę "Liczne pszczoły"  emotka  Możecie odwzorować mechanikę gry i przenieść działania do innego świata, niekoniecznie owadów  emotka

 https://youtu.be/Fb0EZuqJmaE 

Dzięki:) Ona zrobiła własną prezentację i już wysłała emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6698778 Napisano: 23.04.2020 16:10:31 w SZUKAM....
zarania napisał(a):

asantesana napisał(a):

zarania napisał(a):

Jest tu jakiś znawca muzyki ludowej?
Popularne w Rosji śpiewne pieśni to...?

A do czego potrzebujesz? Może chodzi o czastuszki?

Zadanie z muzyki. emotka
Czastuszki nie, bo to krótkie, wesołe piosenki rosyjskie. W podręczniku nie znaleźliśmy informacji, w necie szukałam i myślę, że może romanse? Chyba chodzi o jakieś pieśni tęskne, liryczne... Ale to zadanie z muzyki to pikuś (dziecko resztę informacji z muzyki znalazło). Za to wczoraj rodzina siedziała nad zadaniami z techniki  z działu "Kompozyty - materiały przyszłości". Dodam, że to piąta klasa.

Moja wnuczka w pierwszej klasie ma stworzyć grę matematyczną i nagrać na czym ona polega-prezentacjęemotka
Wysłać Pani nagranie. To jest chore i nienormalne emotka Takie jak nasz RZĄD emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6698742 Napisano: 23.04.2020 13:23:27 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
0 0

tereniagno

#6697939 Napisano: 20.04.2020 16:53:21 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
ola120 napisał(a):

Nic nie mogę wygrać w Lidlu, bez względu kto organizuje konkurs  emotka

emotka To tak,jak ja. Jeszcze nigdy nie wygrałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6697882 Napisano: 20.04.2020 14:46:49 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
ludzka_istota napisał(a):

już dawno, dawno nic emotka

Jestem dziś zawiedziona Lidlem z sensodyne emotka
2 zgłoszenia i 0 wygranych. emotka
Tak samo Dino z Jacobsem emotka emotka
Nie wspomnę już o loteriach gdzie same pustki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6697719 Napisano: 19.04.2020 19:38:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A tak dziś jeszcze sobie myślałam odnośnie wygranych z Valbon,
gdyby nikt nie odesłał im danych z wygranymi stówkami.
Ciekawe co by zrobili, bo to dało by już im dużo do myślenia, że coś jest nie takemotka
Fakt, że szkoda trochę kasy, ale takiego Organizatora chyba jeszcze nie było, żeby żądać tyle danych.
Wysłałam 2 zgłoszenia, 0 wygranych i już podziękuję, nie biorę więcej u nich udziału emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6697634 Napisano: 18.04.2020 23:12:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
honoris napisał(a):

Wiem, że ten temat już był, ale jestem oburzona! Valbon za 100 zł chcą: imię i nazwisko, adres zamieszkania, serię i numer dowodu osobistego, miejsce urodzenia, datę urodzenia, imię ojca, pesel, no nr konta oczywiście. Ni chu*a, nie wypełniam tego, zaraz piszę do organizatora. A cwaniaki w regulaminie napisali, że warunkiem wydania wygranej jest podanie danych, o które będą prosić w e-formularzu, czyli w samym regulaminie nie wymienili tych danych. Nic dziwnego, bo by zgody na to nie dostali, przecież to na bank nie jest zgodne z prawem. Dopiero zaczynam research, ale jeśli ktoś coś wie, to proszę o info.

To już jest wielka przesadaemotka Pytam- a gdzie jest RODO ?
To są wszystkie dane do podjęcia pożyczki w banku.
Były już konkursy, gdzie chcieli skan dowodu osobistego, pamiętam za soki Tymbarka wartości ok.20 zł.
Niestety, nie wysłałam, a nagrody i tak przyszły.
Tak samo było kiedyś z wygranymi apteczkami za 15zł, więc zrezygnowałam, nie wysyłając danych.
Od czasu wprowadzenia RODO, organizatorzy wymagają coraz częściej wszystkie dane łącznie ze skanem paragonu.
Kiedyś tego nie było lub sporadycznie.Za chwilę za nagrodę za 5zł, będą żądali wszystkie dane osobowe.
To jest już szczyt wszystkiegoemotka emotka Wyświetl w wątku >>

tereniagno

#6697389 Napisano: 17.04.2020 13:21:59 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Same pustki: Kinder, Valbon, Wawel, Kamis, Alpen Gold, MK Cafe, Fort...
Kiedy w końcu otworzą się te bramki i coś wygram emotka emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6696952 Napisano: 15.04.2020 17:41:07 w moje dzisiejsze wygrane :)
rogaliczek napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

Bilety z Cherrissimo - losowanie dodatkowe

również u mnie Wow jak cieszy emotka

U mnie to samo - bilety do Kinads od Cherrissimo

Również bilety od Cherrissimo

Dawno nic nie wygrałam, więc mała rzecz, a cieszyemotka
I u mnie także bilety z dodatkowego emotka Wyświetl w wątku >>

tereniagno

#6696723 Napisano: 14.04.2020 19:55:37 w SZUKAM....
pioge7 napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Czy wysyłając  zgłoszenie z MK Cafe od razu jest, że wygrało się 15zł?

tak
albo gratulują (i email z wygraną) albo dziękują za zgłoszenie.

Ok.dzięki,czyli nic nie wygrałam emotka Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0

tereniagno

#6696696 Napisano: 14.04.2020 18:17:45 w SZUKAM....
Czy wysyłając  zgłoszenie z MK Cafe od razu jest, że wygrało się 15zł? Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6696339 Napisano: 12.04.2020 22:07:43 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

tereniagno zamknięty na 100%? czy jednak ktoś pracuje, a tylko nowych klientów nie przyjmują? Może warto najpierw zadzwonić z zapytaniem i opisać problem?

Na razie zamknięty przez wirusa. Zaczekam kiedy otworzą to dam sprawdzić. Wyświetl w wątku >>
1 ziolko 0

tereniagno

#6696328 Napisano: 12.04.2020 20:00:49 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Wczoraj spadł mi na podłogę ręczny mikser w kartonie i coś w środku pękło przy wyciskaniu widełek,
ale jeszcze działał.Wieczorem jak ubijałam białka coś jakby wkręciło się i szybko wyłączyłam.
I następny wydatek przede mną emotka emotka
Muszę przejrzeć,czy nie ma jakiegoś konkursu do wygrania emotka

Zanieś do serwisu agd, jeśli nie masz gwarancji, to za kilkanaście złotych sprawdzą usterkę i albo naprawią od razu, albo powiedzą, ile będzie kosztowała naprawa.
W każdym mieście powinien być jakiś ogólny serwis agd.

Jest u nas serwis,ale w tej chwili zamknięty.
Najpierw sprawdzę co jemu dolega, może mała usterka będzie.
Mam taką nadzieję.Jak nie to będę zmuszona kupić nowyemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6696324 Napisano: 12.04.2020 19:23:40 w Wkurza mnie...
Wczoraj spadł mi na podłogę ręczny mikser w kartonie i coś w środku pękło przy wyciskaniu widełek,
ale jeszcze działał.Wieczorem jak ubijałam białka coś jakby wkręciło się i szybko wyłączyłam.
I następny wydatek przede mną emotka emotka
Muszę przejrzeć,czy nie ma jakiegoś konkursu do wygrania emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6696298 Napisano: 12.04.2020 12:54:01 w Żegnamy zmarłych
Dziś w nocy zmarł po długiej i ciężkiej chorobie 9-letni Marcelek (*)
(z męża rodziny)
Nieprzytomny był 2 dni. Walczył z chorobą nowotworową 2 lata.
W styczniu przyjął 1-szą komunię Świętą.
Spoczywaj w spokoju Aniołku (*) (*) (*) Wyświetl w wątku >>