Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika tereniagno

tereniagno

#6749857 Napisano: 04.12.2020 20:22:10 w Wkurza mnie...
anaesth napisał(a):

sasaaabp napisał(a):

wkurza, że mnie, że przegapiłem kolejny konkurs, a miałem paragon. Zołądkowa trwała do 15:59 ... tak to jest jak sie nie sprawdza wszystkiego dokładnie zawczasu.. zresztą nie rozumiem , po co dawać taką datę zakończenia, gdzie akurat od rana do powiedzmy tej 15-17 ludzie są w pracy. Powinno się robić konkursy do końća danego dnia. 

Wysłałam zgłoszenie po 16 i mam wrażenie, że normalnie przyjęło. A może nie zmienili formułek w chatbocie i po prostu nie będą brali mojej odpowiedzi pod uwagę... emotka

Ja też nie wysłałam i paragon leży emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6749735 Napisano: 04.12.2020 12:32:02 w Wkurza mnie...
FBbeata7 napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Wkurza mnie nowa szata.Nie wiem gdzie wyszukać konkurs.

Można wrócić do starej wersji, ja tak zrobiłam, coś tam na górze kliknęłam.

Dziękuję emotka Już właśnie wróciłam do starej:) Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6749732 Napisano: 04.12.2020 12:21:16 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie nowa szata.Nie wiem gdzie wyszukać konkurs. Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6749302 Napisano: 02.12.2020 18:22:33 w SZUKAM....
@gnieszk@ napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

Szukam informacji czy w waszych kaufach sa jeszcze kalendarze adwentowe z bonami?  emotka


Tak, po 39.99

A czy ktoś trafił więcej jak 20zł w bonach? Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6748980 Napisano: 01.12.2020 17:30:41 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Nowy miesiąc się zaczyna - tylko dziś :
Kaufland  0/1,
Knorr  0/1,
Łaciate  0/2
Colgate 0/2
Wielkopolski  0/2
Nestle  0/3 Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6748670 Napisano: 01.12.2020 01:56:29 w Wkurza mnie...
anaesth napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

W Łaciatym lepszą nagrodą byłyby kody na mleko niż to coś.

I to na mleko z lodówki, a nie to kartonowe... Zawsze to trochę więcej wartości odżywczych emotka

A mnie wkurza, że wg regulaminu agencja życzy sobie wysyłki oryginału paragonu na wygrany bon 50zł do C4. Oprócz podpisania się pod apelem o niewciskaniu nam chińskiego szitu, proszę agencje o to, żeby poszły po rozum do głowy i nie kazały nam płacić za wysyłkę paragonu i stać na poczcie w tych trudnych czasach. emotka

Czytałam regulamin, nie pamiętam jakiego konkursu, ale chyba Milka w Dino-Karlsbad. W razie wygranej odesłać pocztą paragon z oświadczeniem.Teraz, jak trudno gdziekolwiek się ruszyć, to jeszcze czekać na poczcie i płacić kasę.
Jakaś paranojaemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6748459 Napisano: 30.11.2020 12:25:58 w moje dzisiejsze wygrane :)
GRATULUJEMY WYGRANEJ!Wygrywasz 100 PLN. Wkrótce otrzymasz
e-mail z informacjami, jak odebrać nagrodę!
W końcu Nestle emotka Wyświetl w wątku >>

tereniagno

#6747777 Napisano: 26.11.2020 19:47:45 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Dziś kolejne pudła do kolekcji:
Jan Niezbędny, Kasia, Nestle, Knorr, Mokate i Łaciate emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6747770 Napisano: 26.11.2020 19:38:07 w SZUKAM....
chochliczka napisał(a):

Szukam pom9cy. M9oja ciocia sie potknela i m9cno pobila twarz. Miala ropien, byla u chorurga ma karte wszystko,a pzu odmawia wyplaty odszkodowania,bo stwierdzili,ze nie bylo przyczyny zewneyrznej wypadkum da ske cos z tym zrobic? Prosze o podpowiedzi

"Potknęła się i upadła" - to już jest przyczyna upadku. Ja też zahaczyłam o krawężnik chodnika, upadłam i złamałam rękę.
Odszkodowanie nie wysokie,ale dostałam(tyle co kot napłakał emotka )
Do pieniędzy brania, to są pierwsi,ale, żeby oni coś dali, to będą wymyślali cuda.
Moja Lidka mając 23 lata dostała udar,(wezwane pogotowie nie przyjechało,bo twierdzili,że taka młoda osoba nie może dostać udaru,paraliż całej prawej strony), przy tym wykryli wadę serca i też miała usuwaną w Klinice.
Też nic nie dostała, nawet za pobyt w szpitalu, ponieważ u nich to jest inna nazwa udaru, a była krok od śmierci. emotka emotka
Pani doktor, która ja prowadziła, powiedziała, że dostała drugie życie emotka
Odwoływała się i podtrzymali pierwotną decyzjęemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6747651 Napisano: 26.11.2020 13:13:16 w Pomocy!!!!
Kiciunia21 napisał(a):

kaprysek30 napisał(a):

Witajcie!

   Nieopodal mnie wybudowali sklep DINO. Niestety nie mogę brać udziału w konkursach, które są tam organizowane, bo wiecznie wydają paragony z uciętą datą. Prosiłam wielokrotnie, aby coś z tym zrobili, ale traktują mnie jak natręta. Może ktoś doradzi, co robić?

Zgłoś do Centrali. Dziewczyny są bardzo miłe. Za kasy odpowiada firma z zewnątrz, której zlecają naprawy emotka

Ja mam to samo u mnie w jednym sklepie na każdej kasie, ale dziewczyny nauczyły się, że jak coś kupuję na konkurs, to otwierają i przesuwają taśmę. Same pytają czy mam coś na konkurs.Uważam, że to jest kwestia założenia taśmy. może jest za wąska i dlatego przesuwa się. Tak mam tylko w tym sklepie, w innych są normalne paragony. Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6747515 Napisano: 25.11.2020 22:15:19 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Kolejny dzień nicoemotka ITM- piernikowo-Smolar też wypiął się na mnie emotka
Nie mam już ochoty na jakiekolwiek granie,bo ani loterie,ani hasła emotka
Wszystko pod wiatremotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6747145 Napisano: 24.11.2020 19:58:55 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Listopadzie! co się dzieje?
Z każdej strony pustkami i chłodem wieje emotka
Dziś kolejny dzień bez nagród. emotka
ITM -Somat & Pur nic nie dałoemotka
 Bramek też nie otwierało emotka
Nestle - pudła, Mokate - pudło, Delicje -pudło,
Jan Niezbędny - pudła, Łaciate - pudła emotka
Jak długo jeszcze,a listopad ku końcowi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6746188 Napisano: 20.11.2020 19:39:58 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
LISTOPAD - 2/3 miesiąca i nadal kompletna pustka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6745825 Napisano: 19.11.2020 20:47:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jupiter4 napisał(a):

superloser napisał(a):

jupiter4 napisał(a):

Czy ktokolwiek trafił coś w recykloterii i przeszedł pozytywna weryfikację beznadziejnego paragonu? Kupiłam w Lidlu pur pro nature, a na paragonie "pur płyn do naczyń". Mam 20km do Lidla, więc pieczątek nie będę załatwiać. Nie wiem, puszczać to, czy odpuścić?

Lidl latwo sobie Smolar sprawdzi u zrodla emotka


Oby miał okazję to sprawdzać emotka to puszczam jutro, bo już za późno dzisiaj! Dzięki za odzew emotka

Puszczaj emotka Puściłam kilka zgłoszeń i same pudła. Życzę wygranej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6745769 Napisano: 19.11.2020 17:53:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misialala79 napisał(a):

tereniagno napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Pytanie do osób które wygrały grę planszową w lubisiach: dostaliście potwierdzenie pozytywnej weryfikacji?

nie

nie

Ale na stronie, do dnia w którym wygrałam, przypisali imię i miejscowość. Stąd wiem że mam grę. 

Też jestem na liście wygranej gry,a weryfikacji nie miałam. Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6745762 Napisano: 19.11.2020 17:36:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Pytanie do osób które wygrały grę planszową w lubisiach: dostaliście potwierdzenie pozytywnej weryfikacji?

nie

nie Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6745638 Napisano: 19.11.2020 13:31:07 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???

Sznurówki świecące z Grześków to już ktoś dostał?

Chyba nie,nikt nie chwalił sie jeszcze. Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6745435 Napisano: 18.11.2020 21:08:04 w Wkurza mnie...
vazzz napisał(a):

kiedystobylo napisał(a):

Ja miałam ostatnio taką sytuację: kiedy odbierałam paczkę, jednocześnie przy paczkomacie działał kurier. Gdy otworzyła się moja skrytka kurier wsadził tam inną paczkę, a ja poszłam do skrytki obok, która się otworzyła i wzięłam paczkę kogoś innego. Na szczęście przeczytałam dane przesyłki... Bo ja bym wylądowała z czyjąś paczką, a ktoś z dwiema (w tym moją...).

W tym wypadku przy nadawaniu byłam tylko ja, ale faktem jest, że ogólnie Inpost szwankuje ostatnimi czasy i już od kliku osób słyszałam historię z otwierającymi się dwiema skrytkami na raz.

Nie dziwcie się, że tak się dzieje, bo w obecnej chwili mają tyle paczek do wkładania, że trudno, żeby nie pomylić skrzynek.
A teraz przed Świętami będzie jeszcze gorzej. Nie, nie bronię pracowników, bo to ich praca, ale też tylko ludzie, a nie ma ludzi nieomylnych. Faktem też jest, że jeżeli ktoś zgłasza, że ma czyjąś paczkę w skrzynce, to powinni się tym zainteresować. Wyświetl w wątku >>

tereniagno

#6745399 Napisano: 18.11.2020 19:02:07 w Gratulacje! Dla wygranych!
berenika2005 napisał(a):

Dziękuję Wam bardzo. Od bardzo dawna nie wygrałam nic wielkiego, jakieś drobniejsze nagrody jeśli już w ogóle coś tworzę, trochę zaniedbałam konkursy ale teraz to taki kop motywacji i to w dodatku w loterii. Dziękuję bardzo jeszcze raz

Dołączam do gratulacji,z całego sercaemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6745398 Napisano: 18.11.2020 18:59:12 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Dziś następny dzień - lawina pudeł emotka Nestle, Knorr, MK Caffe, Recycling, Mokatte, Jan Niezbędny
- ile można tego kupować emotka
Kaufland też nic nie dał na hasełko za 30zł.emotka
Listopad nadal nico emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0