Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika tereniagno

tereniagno

#6771796 Napisano: 24.03.2021 16:00:07 w Wkurza mnie...
FBilona napisał(a):

Jak bumerang przez cały dzień nakarmiono mnie informacjami, że lockdawn będzie jeszcze trwał 2-3 lata. 

Wkurza mnie, że robią wielkie zaostrzenia, chcą wprowadzić  lockdawn, wszystko zamykają,
a Sanatoria pootwierane i wysyłają ludzi.emotka
Gdzie tu logika? Tam nie ma COVIDa ,masakra emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6771250 Napisano: 21.03.2021 21:27:05 w moje dzisiejsze wygrane :)
19 marca minęło 12 lat na forum z Wami kochaniemotka Wyświetl w wątku >>

tereniagno

#6771226 Napisano: 21.03.2021 16:30:20 w SZUKAM....
Wczoraj widziałam w ITM chrzan. Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6770426 Napisano: 17.03.2021 15:42:37 w moje dzisiejsze wygrane :)
W końcu WYSPRZĄTAŁAM  100zł emotka
Od początku marca pierwsza nagroda na ful innych zgłoszeńemotka Wyświetl w wątku >>

tereniagno

#6770232 Napisano: 16.03.2021 16:07:47 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Dziś 16, a u mnie nadal same pustki, ani z loterii,
ani z hasełkowych, a Święta zbliżają się wielkimi krokami emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6770230 Napisano: 16.03.2021 15:54:51 w SZUKAM....
Po jakim czasie przychodzą maile z "Wysprzątaj mieszkanie"? Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6769865 Napisano: 14.03.2021 22:08:00 w SZUKAM....
superloser napisał(a):

tereniagno napisał(a):

maverick napisał(a):

A pod Celebruj Z mam takie coś;
MAM UKOŃCZONE 18 LATTAKNIEPotwierdzam, iż zapoznałem się z Regulaminem i akceptuję jego treść. Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych - zobacz

No, właśnie nie chce niżej się otworzyć nic, tylko na samym dole jest CELEBRUJ Z i nie chce w ogóle nic przesunąć się.
Otwieram nowe karty i to samo jest emotka

Zmien przegladarke, sprzet albo zrob update 

Dziękuję wszystkim za pomoc,wysłałam,dałam radęemotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6769737 Napisano: 13.03.2021 22:45:15 w SZUKAM....
maverick napisał(a):

A pod Celebruj Z mam takie coś;
MAM UKOŃCZONE 18 LATTAKNIEPotwierdzam, iż zapoznałem się z Regulaminem i akceptuję jego treść. Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych - zobacz

No, właśnie nie chce niżej się otworzyć nic, tylko na samym dole jest CELEBRUJ Z i nie chce w ogóle nic przesunąć się.
Otwieram nowe karty i to samo jestemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6769730 Napisano: 13.03.2021 22:27:47 w SZUKAM....
tereniagno napisał(a):

Czy komuś też nie otwiera się stronka z Martini w Biedronce?
Jest tylko "CELEBRUJ Z" i dalej nie chce zjechać. emotka

Ponawiam pytanie po kilku dniach.Cały czas tak mam i nie mogę wysłać zgłoszenia emotka
Czy może jest inny link do tego konkursu.
Jutro koniec konkursu,a ja cały czas się z tym bujamemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6769720 Napisano: 13.03.2021 21:11:27 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Połowa miesiąca,a u mnie nadal pustkiemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6768432 Napisano: 07.03.2021 16:26:43 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Zbliżają się Święta dużymi krokami, a tu
kolejny dzień marca z pudłami emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6768334 Napisano: 06.03.2021 13:51:52 w Wkurza mnie...
fiona25 napisał(a):

wkurza mnie, że nie mogę trafić w żadną bramkę a patrząc na wyniki z pierwszych dni Lisnera ludzie mają albo wybitne wręcz szczęście albo patent na te cholerne bramki...   emotka

Mam to samo,a jeszcze wkurzyłam się, ponieważ kazałam kupić córce w Biedronce Martini
(akurat wczoraj potrzebowałam) i prosiłam, żeby nie zapomniała o paragonie.
Dziś pytam ją o paragon, a ona, że w torbie był, bo zabrała.
Oczywiście paragonu nie było i nie ma w torbie, więc nie wiem gdzie go posiała.
I po konkursieemotka W Twoim Markecie jest promocja Kasi z kartą lub aplikacją po 1.49.
Kupiłam 2 na loterię, dałam kartę, wieczorem patrzę, mam policzoną po 2.19 za sztukę.
No na wszystko trzeba uważać emotka
Na dodatek boli mnie noga,bo znowu zaliczyłam glebę i znowu przed Biedronką.
Zapatrzyłam się na gablotkę ,co mają w promocji, nie patrząc pod nogi.
Potknęłam się o krawężnik i jak długa dałam szczypa emotka
Uderzyłam się w kolano, a mam granatową łydkę od zgięcia do stopy.
Nie mogę chodzić,okłady,żele ,kremy ,wszystko w ruchu.
Nikomu nie przyznałam się w domu, bo byłby hałas,że nie patrzę pod nogi.
Starość nie radość, jakoś przeżyję emotka Wyświetl w wątku >>

tereniagno

#6768004 Napisano: 04.03.2021 21:33:48 w SZUKAM....
Czy komuś też nie otwiera się stronka z Martini w Biedronce?
Jest tylko "CELEBRUJ Z" i dalej nie chce zjechać.emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6767247 Napisano: 01.03.2021 15:18:36 w WC - rozmowy o wszystkim
aneti1 napisał(a):

Konkurs euro na money... pamiętam. O losie, od kilkunastu lat codziennie w pracy muszę sprawdzać tam ten kurs  emotka
Były jeszcze koszulki "Nie biegam"  emotka emotka  

"Nie biegam"- noszę jeszcze ją w domuemotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6767007 Napisano: 27.02.2021 22:49:31 w moje dzisiejsze wygrane :)
Na koniec miesiąca wygrane 50 zł z Winiar:)emotka emotka Wyświetl w wątku >>

tereniagno

#6766687 Napisano: 25.02.2021 17:31:44 w Wkurza mnie...
tereniagno napisał(a):

bruce napisał(a):

kalinea napisał(a):

bruce napisał(a):

Przepraszam, może kogoś obrażę, może takie są wytyczne i w ogóle, ale żebym musiała znowu podczas wzywania karetki przy umierającym na chodniku przechodniu przez kilkanaście minut gadać, dzwoniąc na numer alarmowy, o głupotach, bo "oni muszą zrobić wywiad, a ja mam nie płakać i nie krzyczeć, bo oni nie do każdego przyjeżdżają", to się dosłownie w głowie nie mieści.  emotka emotka

O matko, do mnie też kiedyś dzwonili po karetkę, byłam w bardzo złym stanie, sprawy sercowe, dyspozytorka powiedziała że karetki nie wezwie, że mogę sobie ewentualnie porozmawiać przez telefon z ratownikiem medycznym emotka  

Jak tu skomentować? emotka emotka emotka

Nie było jeszcze Covida, jak moja córka mając 23 lata dostała udar. Była sama w domu, ja byłam u dzieci drugiej córki.
Zadzwoniła starsza córka na pogotowie i odmówili,ponieważ pani dyspozytor powiedziała,że taka młoda osoba nie może dostać udaru emotka emotka Idiotka chciała rozmawiać z córka, jak ta nie mówiła już, bo była sparaliżowana.
Niestety, karetka nie przyjechała.Szczęście od Boga, że mieszkam blisko przychodni i przybiegł nasz lekarz rodzinny zaraz.
Zadzwonił po karetkę, już nie na pogotowie, tylko do szpitala i szybko przyjechali.
Od 10 grudnia do połowy marca następnego roku była w szpitalach, ponieważ wykryli wadę serca, którą zaraz miała usuwaną.
Do dnia dzisiejszego nie stwierdzili przyczyny udaru.Wszystko wróciło do normy i jest pod stała kontrolą hematologa.
Lekarz kazał zgłosić tą sprawę do prokuratora, ponieważ było to zagrożenie życia.
Przeżyłam wtedy straszny koszmar emotka
Już kiedyś pisałam o tym na naszym forum.

To jeszcze tak dodam, że najlepsze w tym wszystkim było, że nie dostała złotówki z PZU, ponieważ w wypisie był inaczej sformułowany zapis choroby, niż PZU ma w swoim regulaminie.emotka
Starsi stażem konkursowicze powinni ja pamiętać. miała nick  "lidziak" Wyświetl w wątku >>

tereniagno

#6766542 Napisano: 24.02.2021 22:46:50 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
jola29k napisał(a):

Nic  i znowu nic

U mnie cały miesiąc nic,tylko koperta zrobiła się gruba od paragonówemotka
Ech.... Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6766541 Napisano: 24.02.2021 22:36:55 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

kalinea napisał(a):

bruce napisał(a):

Przepraszam, może kogoś obrażę, może takie są wytyczne i w ogóle, ale żebym musiała znowu podczas wzywania karetki przy umierającym na chodniku przechodniu przez kilkanaście minut gadać, dzwoniąc na numer alarmowy, o głupotach, bo "oni muszą zrobić wywiad, a ja mam nie płakać i nie krzyczeć, bo oni nie do każdego przyjeżdżają", to się dosłownie w głowie nie mieści.  emotka emotka

O matko, do mnie też kiedyś dzwonili po karetkę, byłam w bardzo złym stanie, sprawy sercowe, dyspozytorka powiedziała że karetki nie wezwie, że mogę sobie ewentualnie porozmawiać przez telefon z ratownikiem medycznym emotka  

Jak tu skomentować? emotka emotka emotka

Nie było jeszcze Covida, jak moja córka mając 23 lata dostała udar. Była sama w domu, ja byłam u dzieci drugiej córki.
Zadzwoniła starsza córka na pogotowie i odmówili,ponieważ pani dyspozytor powiedziała,że taka młoda osoba nie może dostać udaruemotka emotka Idiotka chciała rozmawiać z córka, jak ta nie mówiła już, bo była sparaliżowana.
Niestety, karetka nie przyjechała.Szczęście od Boga, że mieszkam blisko przychodni i przybiegł nasz lekarz rodzinny zaraz.
Zadzwonił po karetkę, już nie na pogotowie, tylko do szpitala i szybko przyjechali.
Od 10 grudnia do połowy marca następnego roku była w szpitalach, ponieważ wykryli wadę serca, którą zaraz miała usuwaną.
Do dnia dzisiejszego nie stwierdzili przyczyny udaru.Wszystko wróciło do normy i jest pod stała kontrolą hematologa.
Lekarz kazał zgłosić tą sprawę do prokuratora, ponieważ było to zagrożenie życia.
Przeżyłam wtedy straszny koszmar emotka
Już kiedyś pisałam o tym na naszym forum. Wyświetl w wątku >>

tereniagno

#6766373 Napisano: 24.02.2021 01:24:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
[quote=

rare85 napisał(a):

superloser napisał(a):

superloser]
Teraz mam paragon Milka Tesco i zero info, ze to Pieguski, Milka czy Mondelez  emotka  tylko "ciastka 135 gram czeko" - ale gram, bo to łatwiej zweryfikowac od paragonu z opisem "ciastka czek." z Odido. Albo "bato. czeko." - moze byc Wawel albo Milka - jak ktos ma dostep do pieczatki, to moze grac w kilku wafelkowo-batonikowych promo... nawet pod Prince polo opis sie nada   emotka

Kiedyś był konkurs z Milki, na paragonie miałam Kraft zamiast Mondelez,(Mendelez przejął Krafta)
wygrałam nagrodę wartości ok.260 zł. Niestety, Organizator nie uznał tego i nagroda przepadła.
Byłam w sklepie PSS i zrobili mi na odwrocie paragonu adnotację, że to Milka.
Zrobiłam reklamację i tak mi tego nie uznali. To tak, jak by to była moja wina,
że mają taki zapis wprowadzony w systemie komputerowym.
Nagroda poszła się bujać,więc teraz jestem ostrożna.
Jeżeli coś wygram gdziekolwiek, to sprawdzam opis paragonu i zanim wyślę skan paragonu,
idę po adnotację do sklepu. Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6766298 Napisano: 23.02.2021 16:08:07 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

Wkurza mnie, że nie mogę nic wygrać w majonezie Winiary  emotka emotka  Tyle paragonów już zgłosiłam i NIC!!!

emotka Nie jesteś sama .Przestałam już kupować i grać,bo ile można go używać naraz emotka
Nie tylko majonezemotka Wyświetl w wątku >>
0 0