Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika tereniagno

tereniagno

#6834099 Napisano: 29.12.2021 11:49:10 w Avanti
Dostałam mala o wygranej.Czy to są wyniki z przedostatniego etapu 15-21.12 ?
Szkoda,że nie napisali numeru paragonu,chociaż i tak praktycznie wysyłałam po 1 zgłoszeniu na każdy etap.
Ale dla pewności pytam emotka Wyświetl w wątku >>

tereniagno

#6834087 Napisano: 29.12.2021 11:24:04 w moje dzisiejsze wygrane :)
fiona25 napisał(a):

500 zł z Lay's i Cheetos ...narrreszcie!!! Od pierwszego etapu uparcie wysyłałam po jednym zgłoszeniu i ciągle nic ... udało się prawie na finiszu emotka

Na koniec i do mnie los się uśmiechnął, Lidka podarowała 500zł ostatnim zgłoszeniem.
Ale cieszę się ogromnieemotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>

tereniagno

#6834022 Napisano: 29.12.2021 01:34:07 w Avanti
diabkate napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Niestety,AVANTI mnie zawiodło na całej linii emotka 0 wygranych w każdym etapie Lay`s/Cheetos,
Lay`s Pepsi, Tymbark i inne emotka emotka
A tak dobrze u Nich zawsze się grało emotka

Nie wiem, czy słałaś coś na VII etap, ale jeszcze on czeka na rozwiązanie, a do dziś można słać na VIII. emotka  

Też wysłałam, zobaczymy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6834003 Napisano: 28.12.2021 22:47:02 w Avanti
magie1982 napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Niestety,AVANTI mnie zawiodło na całej linii emotka 0 wygranych w każdym etapie Lay`s/Cheetos, Lay`s Pepsi, Tymbark i inne emotka emotka
A tak dobrze u Nich zawsze się grało emotka

Tymbark to Amooco, nie mylisz z Liptonem?

Tak,masz rację emotka Wyświetl w wątku >>
1 magie1982 0

tereniagno

#6833988 Napisano: 28.12.2021 22:06:17 w Avanti
Niestety,AVANTI mnie zawiodło na całej linii emotka
0 wygranych w każdym etapie Lay`s/Cheetos,
Lay`s Pepsi, Tymbark i inne emotka emotka
A tak dobrze u Nich zawsze się grało emotka Wyświetl w wątku >>
1 gosiak351 0

tereniagno

#6833739 Napisano: 27.12.2021 20:05:17 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Loteria w Dino"graj o polo"- 0/3 zgłoszenia-same pudłaemotka
Miałam cichą nadzieję, że może wpadnie 1 wygrana,
a tu same pudła emotka Nic,nic i nic emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6833505 Napisano: 25.12.2021 18:38:25 w Czy informują/ informowali?
Czy informowali z loterii ,,Graj o Polo w Dino"
Losowanie miało być 22.12.2021 ? Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6832069 Napisano: 18.12.2021 00:28:23 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
syla napisał(a):

Czyli tylko ja w laysach nie wygrałam? Suuuper

Ach, ja też nie i nie wiem o czym już pisać, żeby wygraćemotka emotka
A tak bardzo się staram emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6831123 Napisano: 15.12.2021 00:50:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dziwne,Wysłałam zgłoszenie z Wawela w Lewiatanie i nic nie przyszło na maila.
Wczoraj wysłała córka zgłoszenie i dostała mailem potwierdzenie wysyłki na loterie.
Tylko było podziękowanie na stronie i na tym koniec ? Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6831113 Napisano: 14.12.2021 23:44:21 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
masza napisał(a):

baxter napisał(a):

masza napisał(a):

Czy ktoś składał reklamację na isłodyczach.pl , jak przysłali Wam inne produkty niż zamowione? 

Mnie zamiast herbatników w opakowaniach 100g przysłali w 50g przez co automatycznie  było ich mnie. Napisałm do nich @, nastepnego dnia pani zadzwoniła i powiedziała, ze doslą te brakujące. Doszły. Miałam też tak, że nie mieli na stanie wybranego przez ze mnie produktu to pani dzwoniła i spytała czy może w zamian przysłać co inne (zamiast wisni w puszcze - sliwkę w puszce)

mi dali galaretki wiśniowe zamiast cytrynowych - to przeżyję, ale kg śliwki nałęczowskiej z cynamonem, zamiast zwyłkej emotka brrrrrrrr emotka nie znoszę cynamonu - nie przeżyję 

Dzki za info, już wyściboliłam reklamację . Nikt do mnie nie dzwonil w tej sprawie. 

No patrz, nie zwróciłam uwagi na śliwkę, więc teraz sprawdziłam
i też mam opakowanie z cynamonem, a zamawiałam zwykła emotka Wyświetl w wątku >>
1 masza 0

tereniagno

#6831010 Napisano: 14.12.2021 18:34:50 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
mili05 napisał(a):

pikawka napisał(a):

tereniagno napisał(a):

ZetZ napisał(a):

Słodycze zamówione 3 tyg.temu za wygrany kod z Loterii "Przyjemności - Śliwka Nałęczowska" 

Do mnie też dziś dotarły słodycze,Zamówienie złożone 27 listopada.W ramach przeprosin za opóźnienie wysyłki przysłali kubek z napisem Przywiózł kurier Ups.

U mnie zamówienie z 19.11 i nadal nie ma emotka

Do mnie też dotarły słodycze z 26.11 a raczej odebrałam je z punktu, gdyż leniwy kurier nie raczył się zjawić a później było tylko info, że rzekomo nikogo nie zastał. Przeprosin nie było 😉

Przed chwilą dzwoniła pani ze sklepu isłodycze, ponieważ nie mają w hurtowni produktów, które zamówiłam i pytała czy zaczekam za dostawą, czy mogą włożyć w zamian  inny, który proponowała.(zamówienie złożone 10 grudnia). Mówiła,że jutro będą wysyłali następną paczkę, a już martwiłam się, że do Świąt nie dojdzie. emotka
No z kurierem, to inna bajka.Zadzwonił do mnie i pyta czy jestem w domu.
Powiedziałam, że tak, a on do mnie, że za 3 minutki będzie i mam zejść na dół na klatkę, to mi podaemotka
Mieszkam na 8 piętrze, więc wkurzyłam się i powiedziałam, że nie zejdę, ma przywieźć na górę
 Przywiózł windą na górę młody rosły facetemotka No, lenie jak coś.emotka Wyświetl w wątku >>
1 anaesth 0

tereniagno

#6830990 Napisano: 14.12.2021 17:53:53 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Grudzień - gdzie te nagrody na zbliżające się Święta?
ani loteryjne , ani hasłowe?Ja długo mam jeszcze czekać? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6830978 Napisano: 14.12.2021 17:09:59 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
ZetZ napisał(a):

Słodycze zamówione 3 tyg.temu za wygrany kod z Loterii "Przyjemności - Śliwka Nałęczowska" 

Do mnie też dziś dotarły słodycze,
Zamówienie złożone 27 listopada.
W ramach przeprosin za opóźnienie wysyłki przysłali kubek z napisem
Przywiózł kurier Ups. Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0

tereniagno

#6830322 Napisano: 11.12.2021 13:08:58 w Czy informują/ informowali?
Właśnie dostałam maila o zrealizowaniu zamówienia w isłodycze.
Przesyłka będzie dostarczona 15 grudnia kurierem UPS.emotka
Zamówienie złożyłam 27 listopada.
Zobaczymy, czy wszystko przyjdzie tak, jak złożone zamówienie.]
Czyli na Święta będą słodycze do paczekemotka Wyświetl w wątku >>
1 rare85 0

tereniagno

#6830204 Napisano: 10.12.2021 19:12:32 w Avanti
pink086 napisał(a):

moskala22 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

glamlady88 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

aurorcia napisał(a):

tea napisał(a):

Czy jest tu ktoś kto nie wygrał kaski w żadnym etapie?

emotka

Melduje,że ja jestem taka sierotka 

Ja również emotka

I ja

Ja i mój mąż i siostra 

i ja - ale z AVANTI mi nie po drodze ...

No,to i ja dołączam do tego zespołu emotka
Przychodzą maile,ale tylko z reklamamiemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6829829 Napisano: 10.12.2021 12:00:54 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
I znowu nicemotka Lidko,o czym już do Ciebie pisać, żebyś kasą rzuciła, naprawdę nie wiem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

tereniagno

#6828961 Napisano: 07.12.2021 23:17:04 w SZUKAM....
Organizator:Tolino Sp. z o. o.
To jakiś nowy Organizator? Nie kojarzę ? Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6828750 Napisano: 07.12.2021 12:58:49 w Wkurza mnie...
as32572 napisał(a):

tereniagno napisał(a):

diabkate napisał(a):

Limit zgłoszeń w potrójnym wygrywaniu. Rozumiem, że chcą w ten sposób zadbać o równe szanse, ale nawet jak minęło 5 dni od poprzedniego zgłoszenia, to i tak na te same dane nie mogę dodać kolejnego paragonu.

U mnie to samoemotka Niby po 5 dniach roboczych można  wysłać drugie zgłoszenieale minęło 5 dni i niestety nie chce przyjąć.emotka

Musi być 5 dni różnicy między datami zakupu na paragonie.

Dziś jest 7 dni roboczych i tez nie przyjęło zgłoszeniaemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6828747 Napisano: 07.12.2021 12:57:17 w Wkurza mnie...
rik napisał(a):

baxter napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

baxter napisał(a):

a mnie wkurza  sklep islodycze, który ma realizować vouchery w loterii, zamówienia złożone 09.11.2021 i nadalma status "przetwarzam" mimo, ze na stronie mają dostawa  dni roboczych, dodzwonic się do nich nie sposób, na @ nie odpowiadają. Była  tu na forum dyskusja na ten temat, maciie jakie info obecnie? Interweniowaliscie ?Słodycze miały być na Mikołajki  a tu lipaemotka

była dyskusja i z tego wyszło że ten sklep ma 1 tys zamówień i najpierw realizuje te zapłacone a dopiero potem vouchery. Voucherów mają pewnie multum, w magazynie pewnie im brakuje słodyczy, sobie zrealizują kiedy chcą. U mnie działało że do nich napisałam "czemu nadal w przetwarzaniu" i zaraz na następny dzień wysyłali (tak było dwa razy) aczkolwiek to było we wrześniu i początkiem października, obecnie myślę że mają duży syf i nie ogarniają tych voucherów (jak tak patrzę po tych dwóch podstawowych konkursach familijne i śliwka to wychodzi 2 tyś voucherów z czego pewnie już sporo zrealizowali)

Wszystko się zgadza, tylko po co organizowali loterię w takim czasie jak przypuszczali, że nie dadzą rady tego ogarnąć. Przecież wiadomo, że ludzie będą chcieli słodycze na mikołajki i na święta

u mnie to samo - 2 zamówienia zożone ponad 2 tyg. temu i cisza. Nie odbierają połączeń na żaden z 3 podanych na stronie numerów.Dzisiaj napisałem do nich maila, zobaczymy czy odpiszą.

Myślę, że nie. Tydzień temu w niedzielę, tez napisałam maila, do dziś nie mam odpowiedziemotka Wyświetl w wątku >>
0 0