Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika tereniagno

tereniagno

#6835887 Napisano: 05.01.2022 23:39:46 w Avanti
Ja mam jeszcze nadzieję, bo listy z ostatniego etapu jeszcze nie ma emotka Wyświetl w wątku >>
2 ReneK, oleg 0

tereniagno

#6835884 Napisano: 05.01.2022 23:32:49 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
ITM  -bardzo mnie zasmuciło,
Avanti - nagrody też nie podrzuciło,
a Lewiatan -pustką mnie dobiłoemotka Wyświetl w wątku >>
1 uleczkaa 0

tereniagno

#6835716 Napisano: 05.01.2022 14:54:22 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Początek roku kiepsko się zaczyna, same pudła emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6835358 Napisano: 04.01.2022 16:06:34 w Wkurza mnie...
kalmia86 napisał(a):

Właśnie weszłam na konto bankowe i zobaczyłam, że zmienili mi oprocentowanie raty kredytu hipotecznego. Z 1,69% na 3,80%. Oczywiście więcej niż przed pandemią, bo wtedy miałam 3,2.Ponadto doczytałam, że na moje dziecko urodzone w lipcu 2019 r. nie dostanę 1000 zł miesięcznie w ramach rodzinnego kapitału opiekuńczego a jedynie po 500 zł miesięcznie. Pracuje, wszystko na legalu ale w tym kraju nie da się żyć... A no i jeszcze składka zdrowotna... Tak... Żyjemy w kraju mlekiem i miodem płynącym k**** m**!

Głosujcie jeszcze na PIS, a dostaniecie więcej, ALE PODWYŻEK emotka Wyświetl w wątku >>

tereniagno

#6835357 Napisano: 04.01.2022 16:01:19 w Wkurza mnie...
jomajd86 napisał(a):

emotka Wkurza mnie moje sieroctwo...Cały piszczel zdarty i obity, bo źle postawiłam nogę na stopniu i spadłam że ze schodówemotka  

emotka znam ten bólemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6835345 Napisano: 04.01.2022 14:55:11 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Maria napisał(a):

Tabletki Somat ze Stokrotki.

I u mnie Somat emotka Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0

tereniagno

#6835344 Napisano: 04.01.2022 14:54:10 w Pomocy!!!!
pioge7 napisał(a):

banka-manka napisał(a):

pioge7 napisał(a):

banka-manka napisał(a):

Czy ktoś może podpowiedzieć, który to jest numer po lewej stronie od kasjera:- ten z przedrostkiem # - czyli na przykładzie 1- ten przed #1, czyli 00178

ja zawsze wpisuję ten numer co jest w miejscu 00178 i pare razy wygrałem. Nagroda dotarła. 

Bardzo dziękuje emotka
Ten opis całkowicie mi namieszał w głowie i zgłupiałam w końcu o którym numer im chodzi.

Prosze bardzo 
i tak jak pisałem, mówię z własnego doświadczenia 

I tak wysłałam,dziękujęemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6835139 Napisano: 03.01.2022 16:02:34 w SZUKAM....
andii napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Niigdzie w regulaminie nie doczytałam, czy 1 osoba może wygrać więcej niż 1 nagrodę w konkursie.emotka

A w którym konkursie? 

Oj, nie napisałamemotka w Gellwe emotka Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

tereniagno

#6835095 Napisano: 03.01.2022 13:46:41 w SZUKAM....
Niigdzie w regulaminie nie doczytałam, czy 1 osoba może wygrać więcej niż 1 nagrodę w konkursie.emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6834889 Napisano: 01.01.2022 22:24:07 w Wkurza mnie...
Nie jestem ani złośliwa, ani zadziorna, ale to ich praca tak, jak każdego z nas.
Ale tylko DHL i Poczta Polska tak robią, że nie chce się nawet pofatygować, żeby wjechać windą,
tylko najlepiej wrzucić od razu awizo i mieć święty spokój.
A ja muszę potem iść na inne osiedle odebrać paczkę z Żabki lub na Pocztę.
U nas to na porządku dziennym, że tak robią.
Nie tylko ja narzekam, ponieważ gro ludzi na nich wyzywa,
skoro się zatrudnili, niech wykonują ją rzetelnie, a nie na tzw"odczepne".
Córka zamówiła towar i dostała sms, że będzie dostarczona w danym dniu,
więc czekała i nie wychodziła z domu. Przyjechał Pan kurier DHL i co zrobił?
Rzucił paczkę przez płot i pojechał, nawet nie pofatygował się, żeby zadzwonić domofonem do furtki.
Gdy wyszła, to kuriera już nie było. I to uważasz, że jest na miejscu i w porządku? Wyświetl w wątku >>
2 brucee, androm 0

tereniagno

#6834875 Napisano: 01.01.2022 19:55:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

tereniagno napisał(a):

mampytanie napisał(a):

greka napisał(a):

giti napisał(a):

Mam pytanko bo nie zauważyłem, czy nikt nie wygrywa w loterii Lidla za opinie? Tam jest troche tych nagród, a nie widziałem żeby ktoś pisał.. ? emotka

też o tym myślałam, ja wysłałam dość sporo i nic

Też trochę wysyłałam przez pewien czas i również nic. 

Nie wiem jakie mają kryteria nagradzania, bo u mnie też nic,a kilka wysłałam emotka

żadne...bo to loteria

Może co 55 zgłoszenie wygrywaemotka I tu trzeba mieć szczęście,bo u mnie cisza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6834873 Napisano: 01.01.2022 19:48:31 w Wkurza mnie...
diabkate napisał(a):

moskala22 napisał(a):

diabkate napisał(a):

DPD nie podaje numeru do kuriera?

Ja mam zawsze numer w wiadomości 

No tak mi się coś kojarzyło, że dostawałam wiadomość z imieniem kuriera i jego numerem, ale nie byłam pewna, czy też w DPD takie wysyłają.

DPD  wysyła wiadomość i nr tel. do kuriera.
To mi się podoba, ale z moim kurierem DPD jest spoko.
Najgorszym jest DHL-zostawia awizo w skrzynce.
Ostatnio był tak bezczelny, że zadzwonił żebym zeszła na klatkę po paczkęemotka
Oczywiście, że nie poszłam i powiedziałam, że ma przynieść do domuemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6834867 Napisano: 01.01.2022 19:35:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mampytanie napisał(a):

greka napisał(a):

giti napisał(a):

Mam pytanko bo nie zauważyłem, czy nikt nie wygrywa w loterii Lidla za opinie? Tam jest troche tych nagród, a nie widziałem żeby ktoś pisał.. ? emotka

też o tym myślałam, ja wysłałam dość sporo i nic

Też trochę wysyłałam przez pewien czas i również nic. 

Nie wiem jakie mają kryteria nagradzania, bo u mnie też nic,a kilka wysłałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6834768 Napisano: 31.12.2021 21:26:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
diabkate napisał(a):

mampytanie napisał(a):

tereniagno napisał(a):

paula9891 napisał(a):

malmika napisał(a):

Czy coś robicie w związku z brakiem maila potwierdzającego udział w Tyskim? Wysyłacie jeszcze raz? W regulaminie na szybko nie znalazłam nic odnośnie tego maila.. 

Po prostu dziś nie ma zwrotek. Wyślesz drugi raz i zwrotki też nie będzie emotka

Przed chwilą wysłałam zgłoszenie i zaraz przyszło na maila potwierdzenie emotka (poczta Onet)

Mnie również normalnie przed kilkoma minutami przyszło potwierdzenie (zaraz po dodaniu).

Z tego co wiem, to tuż przed 21 zwrotek wciąż nie było. 

O 20:50 mam maila, zaraz po wysłaniu przyszedł emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6834765 Napisano: 31.12.2021 21:04:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
paula9891 napisał(a):

malmika napisał(a):

Czy coś robicie w związku z brakiem maila potwierdzającego udział w Tyskim? Wysyłacie jeszcze raz? W regulaminie na szybko nie znalazłam nic odnośnie tego maila.. 

Po prostu dziś nie ma zwrotek. Wyślesz drugi raz i zwrotki też nie będzie emotka

Przed chwilą wysłałam zgłoszenie i zaraz przyszło na maila potwierdzenie emotka (poczta Onet) Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6834539 Napisano: 30.12.2021 18:26:14 w Wkurza mnie...
melancholia napisał(a):

glena napisał(a):

583 010 ?

Niestety, też błąd. Wydaje mi się, że w środku to R, nie wiem tylko, czym jest ten pierwszy znak. Już nawet myslałam, że to skród od Sąd Rejonowy 3, ale to wydział rodziny i nieletnich, a ja nie mam nic wspólnego z takimi sprawami.

Też myślę, że to dotyczy spraw spadkowych.Mogło ciągnąc się tyle czasu. Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6834377 Napisano: 30.12.2021 09:45:34 w Avanti
fiona25 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

fiona25 napisał(a):

Ja też nie doczekałam się na odpowiedź...

Spokojnie emotka  Jutro odpiszą.

Na to liczę emotka

Dostałam dziś maila z numerem paragonu do wysyłki.Odpisali emotka
Ten nr ,który wysyłałam zgłoszenie. napisałam dla pewności, czy nie zawieruszyłam innego paragonuemotka
Zaraz idę na pocztę wysłać list emotka Wyświetl w wątku >>

tereniagno

#6834190 Napisano: 29.12.2021 14:27:10 w Smolar
incendio12 napisał(a):

giti napisał(a):

hejka, mam małego stracha czy ktoś może ma doświadczenie w smolarze konkurs piwo Heineken/Zywiec, a ja na paragonie mam "T Piwo Jasne". Czy taka nazwa bez nazwy konkretnej produktu przejdzie? To jest konkurs internmarche, to chyba wiedza ze na kasie nabija się taka a nie inna nazwa? 

W Interze te opisy są zawsze beznadziejne, myślę że agencje sobie zdają z tego sprawę emotka  

Intermarche wszystkie produkty wrzuca w jeden worek.
Nie ma na paragonie żadnego producenta!
Miałam problem z pieczątką i podpisem gdy wygrałam z Gellwe.
Kierowniczka powiedziała mi, że nie wie jaki produkt kupiłam,
bo przyszłam po pieczątkę po miesiącu.emotka Wkurzyła mnie totalnie.
Powiedziałam jej, że gdyby paragony były dobrze opisane, jak w innych sklepach,
to dziś by mnie tu nie było,bo nie widziałabym potrzeby przyjeżdżać.
Jakaś nieogarnięta, poszła jeszcze do księgowej zapytać, czy może podpisać Wyświetl w wątku >>

tereniagno

#6834152 Napisano: 29.12.2021 13:20:35 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
karolina651 napisał(a):

Długo się czeka na przelewy z Gellwe? Przychodzi jakaś weryfikacja po odesłaniu paragonów?

Nic nie dostałam jeszcze, a wygrałam 22 listopada.
Żadnej weryfikacji po odesłaniu paragonów i oświadczenia.
Nie sprawdzałam do kiedy mają czas.
Ale konkurs jeszcze trwa. Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6834114 Napisano: 29.12.2021 12:12:25 w Avanti
katake napisał(a):

vazzz napisał(a):

Skończyli już informować? Dostał ktoś maila za zgłoszenie wysłane ostatniego dnia VII etapu (21 grudzień)?

Tak.

Tek wysłałam zgłoszenie 21.12 Wyświetl w wątku >>
0 0