Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika tereniagno

tereniagno

#6839551 Napisano: 23.01.2022 13:45:01 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
0 0

tereniagno

#6839534 Napisano: 23.01.2022 11:46:56 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
tamtiram napisał(a):

Hej czy wysyłają już roboty planetarne  Tefal z "Potrójne wygrywanie" ? Mieszkam już gdzie indziej i nie wiem czy przyjdzie powiadomienie od firmy kurierskiej, a nie chciałabym żeby mi przepadł bo bardzo na niego czekam emotka

Córka dostała w tym tygodniu. Powiadomienie przychodzi na maila. Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6839472 Napisano: 22.01.2022 19:40:15 w Pomocy!!!!
melancholia napisał(a):

agnesse napisał(a):

Nie dotarła do mnie nagroda z konkursu i po rozmowie z Albedo dowiedziałam się, że zostałam negatywnie zweryfikowana- godzina na paragonie była późniejsza niż moje zgłoszenie. Nie pamiętam dokładnie chronologii całej sytuacji, bo miała miejsce we wrześniu, ale nigdy nie wysyłam zgłoszenia przed otrzymaniem paragonu. W sklepie powiedziano mi, że nie ma możliwości, aby godzina w kasie fiskalnej była źle ustawiona. Nie wiem, w jaki sposób mogę udowodnić, że moje zgłoszenie było zgodne z regulaminem. Czy ktoś miał kiedyś podobną sytuację? Czy jest możliwe, że u organizatora jest błąd w systemie?   

Z 30 na 31 października była zmiana czasu, może zwróc na to uwagę agencji? Jeśli sklep nie cofnął czasu, to mogłaś zrobić zakupy np. o godzinie 13:15, dodać zgłoszenie o 13:30, a na zegarze w systemie agencji była cofnięta godzina 12:30. Sklep się raczej do tego nie przyzna, ale sama miałam kiedyś złą datę na paragonie. 

Ale czegoś tu nie rozumiem.Rzekomo wysłałaś zgłoszenie zanim zakupiłaś towar?
Dziwne,a skąd miałabyś mieć nr paragonu, skoro wysłałaś zgłoszenie, a nie miałaś jeszcze paragonu?
A może jesteś jasnowidzem, że będziesz miała nr na paragonie ten co wysłałaś?
Zadaj Organizatorowi takie pytanieemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6839316 Napisano: 21.01.2022 22:13:37 w SZUKAM....
agusiac87 napisał(a):

Szukam stacji parowej dobrej - budżet 500 - 600 zł. To dla starszej osoby. Wstępnie mąż szukał i mówi że dobry sprzęt to min 1000 zł. Może jednak ktoś z Was ma coś tańszego co może polecić w ramach budżetu 500 - 600 zł? 

Mam stację parową Tefal ok. 4-5 lat i jestem bardzo zadowolona.
Wtedy płaciłam za nią w granicy 500zl, ale w tej chwili można kupić już taniej.
Mają też córki, zakupione po mnie i też są zadowolone. Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6839304 Napisano: 21.01.2022 21:42:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
montezuma napisał(a):

Sieć ogólnopolska - Stokrotka - gellwe proszek do pieczenia... a na paragonie sam "proszek..." I baw się później w jakieś durne pieczątki od kierownika sklepu - poświadczające, że to jest GELLWE emotka

Pisałam już wcześniej na ten temat w wątku "wkurza mnie"(chyba),
miałam ten problem w ITM. Wygrałam w Gellwe i na paragonie miałam-galaretka - bez żadnego producenta,
ponieważ wszystko wrzucają w jeden worek:galeretki,kisiele,soda i wszystkie inne produkty.
Nie mam pojęcia w jaki sposób oni robią inwenturę, skoro nigdzie nie mają zaznaczonej firmy emotka
Po ok.miesiąca od kupna, pojechałam do ITM po pieczątkę i podpis, że taki produkt kupiłam.
Oczywiście był problem, ponieważ kierowniczka powiedziała, ze ona nie wie jaki produkt kupiłam.
Wtedy wkurzyłam się i powiedziałam, że gdyby mieli dobrze wprowadzony i opisany  towar w systemie,
to dziś by mnie tu nie było. Poszła do księgowej zapytać, czy może przystawić pieczątkęemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6839238 Napisano: 21.01.2022 16:57:15 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
basiag napisał(a):

czy ktoś nie ma jeszcze info z dpd o bonach z Nestle ITM ? " SMSy ślij do Nestle bo nagrody ma najlepsze" ??wczoraj info od DPD, dziś dostawa , ale tylko 1 szt. Reszty nie ma, a rodzinka dopytuje.
Ślą na raty ?

Ja nie mam info ani o wysyłce bonów od organizatora, ani z DPD, ani od kuriera emotka
Nie dostałam też żadnego info o wysyłce bonów z Winiar w Lidlu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6839030 Napisano: 20.01.2022 20:41:26 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
pioge7 napisał(a):

Kolejny dzień bez piniaty emotka  emotka

U mnie kolejny dzień bez żadnej nagrody w tym roku,
a dziś już 20emotka Prince polo niby co godzinę, ale trafić nie mogę,
tylko mnie tafia....emotka Nestle, Kucharek, Gellwe,
chipsy i inne  bramkowe i opisowe emotka
Bon z Nestke ITM i Winiary Lidl, też cisza jakaś emotka
Rok beznadziejnie rozpoczęty emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6838857 Napisano: 20.01.2022 00:58:42 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
anialistopad napisał(a):

visserarthur napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Czy 100 do Lidla to wszyscy dziś dostali? Ja nie mam nawet emaila os dpd

Dzisiaj wysłali też chyba Intermarche, więc można się pogubić...

Tak na 1 e-maili mam info od DPD i jest to 50 z Nestle. Na drugim nie mam nic ,ani Nestle ,ani Lidla 

Nie mam  żadnego maila ani z Nestle, ani z Winiar emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6838551 Napisano: 18.01.2022 19:08:55 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
anialistopad napisał(a):

Oykata tyle paragonow i nic . Nestle to samo

Nestle, Kucharek. Prince Polo, Szauma, Gellwe NICO.
Na dodatek kupiłam Lay`s i Star, teraz patrzę na paragonie 2x Lay`s emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6838216 Napisano: 17.01.2022 19:25:29 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
anialistopad napisał(a):

samuraj napisał(a):

anialistopad napisał(a):

samuraj napisał(a):

idą karty z loterii Winiary w Lidlu

Jak informują? Nie mam e-maila ,że wysyłają

@ od dpd

Dziękuję . To jeszcze nic nie mam 

Też jeszcze nie mam maila.Dzięki za infoemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6838181 Napisano: 17.01.2022 18:10:43 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Czy wysyłali już jakieś nagrody z potrójnego wygrywania ? Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6838180 Napisano: 17.01.2022 18:08:17 w Avanti
Ja wysłałam 10.1 i cisza, nic  nie mam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6837711 Napisano: 14.01.2022 19:22:10 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
@gnieszk@ napisał(a):

Połowa stycznia a u mnie 0 wygranych  emotka

U  mnie też NICOemotka a koperta z paragonami zapełnia sięemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6837250 Napisano: 12.01.2022 22:09:08 w Wkurza mnie...
atyde25 napisał(a):

Dziś ppp mnie wkurzyła na maksa.Dostałam maila 22 grudnia od Lecha o wysyłce bluzy z 8 etapu.Dobra jestem cierpiliwa dużo jestem w domu raczej listonosz by nie miał problemu z dostarczeniem.Do dziś ani listonosza ani aviza.Ale wczoraj napisałam do Lecha,dziś mi numer listu poleconego podali i ,że na poczcie avizowana przesyłka.Oczywiście ktoś się może pprzyczepić mogłaś iść na pocztę pytać.Ale z jakiej racji dobra nie dostałam przesyłki do domu olać ale nawet aviza nie włożyć do skrzynki pocztowej.Tak porada jak ktoś też czeka cierpliwe jak ja nie doczeka się.I tak byłam już na poczcie 2 razy bo wcześniej coś wysyłałam.Wszyscy kaszlą ,ja mogę być chora i zarażać.I przez takie niedoróbki ppp wszyscy są bardziej narażeni.

Pisałam wcześniej w tym wątku o kurierze DHL i PP, ze tak robią,ponieważ miałam z nimi kilka takich sytuacji.
I mnie to właśnie też wkurza.emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6837237 Napisano: 12.01.2022 21:46:15 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
aniaaa131 napisał(a):

elewandowska25 napisał(a):

Czy wszyscy otrzymali nagrody z  Loterii "Zakasuj smakiem" Winiary Lidl.Ja też nie ani mąż. Ale chyba do 01.03 mają czas🙂

Też czekam. Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6836958 Napisano: 11.01.2022 21:23:38 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Nadal nic, Jacobs ITM,  Lays`Orlen, Kucharek, Prince Polo,
Tymbark ITM, Wielkopolski-też 0,Tyskie,  Gellwe....
Ile jeszcze mam wymieniać, a dziś już 11, prawie połowa miesiąca,
a u mnie pusto emotka Wątku zadziałaj, aby los skłonił się ku mnie, proszę emotka
Porażka za porażkąemotka Wyświetl w wątku >>
1 monisss 0

tereniagno

#6836630 Napisano: 10.01.2022 19:29:34 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Czy wysyłali już bony z Loterii"Slij sms do Nestle,bo nagrody ma lepsze"Intermarche
i karty prezentowe do Lidla "Zakasuj smakiem" ?
Organizatorem obu  konkursów jest uniqueone. Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6836426 Napisano: 09.01.2022 22:25:23 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
prince polo,same pudła...
Od początku roku pustkiemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6836391 Napisano: 09.01.2022 13:54:48 w Wkurza mnie...
Wkurzają mnie sms  tarociarki, jasnowidze, Macieje i inne gady.emotka
Każdy sms z innego numeruemotka
Najgorszy jest weekend, bo co chwile przysyłają.emotka
Wysłałam tylko 1 sms na pomoc u Jaworowicz i od tego czasu non stop mnie atakująemotka
Już tak mam chyba z 3 miesiąceemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#6836206 Napisano: 07.01.2022 22:09:46 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
rifle77 napisał(a):

Gdzie najtaniej kupić ciastka Belvita? Chodzi mi o te małe opakowania

U mnie nie ma ani w Dino, ani w Twoim Markecie, ani w Biedrze, ani w Sklepach Polskich, ani w osiedlowychemotka
Nigdzie jeszcze nie trafiłam. Są tylko w dużych opakowaniach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0