Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika tereniagno

tereniagno

#4372355 Napisano: 17.05.2011 02:45:02 w Carrefour konkursy
abodak napisał(a):

aneczkar10 napisał(a):

szukam info , czy kazali wam odsyłać paragon z tymbarka, do mnie babka dzwoniła i tylko kazała uzupełnic dane na stronie emotka


mi kazala skan wyslac ale to chyba dlatego ze wyswietlil sie jej 4 cyfrowy numer paragonu zezarlo zera


Do mnie nikt nie dzwonił,tylko dane wpisałam przez stronę tymbarka. Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#4369463 Napisano: 16.05.2011 03:08:57 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
doczłapał minutnik z Vegety emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#4368581 Napisano: 16.05.2011 11:05:42 w Carrefour konkursy
marzencia2007 napisał(a):

a co z naturella były smski? emotka


cisza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#4360321 Napisano: 12.05.2011 11:18:43 w Wkurza mnie...
Wkurzyłam się,bo wyjęłam kartę z telefonu,a po włożeniu z powrotem patrzę emotka nie mam żadnego numeru w nieodebranych,odebranych i wykonywanych połączeniach,wszystko wyczyszczone.Miałam tam ważne numery nigdzie nie zapisane emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#4358268 Napisano: 12.05.2011 10:07:39 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie mój komp,wariuje mi coś emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#4357880 Napisano: 12.05.2011 08:06:53 w Carrefour konkursy
szymen napisał(a):

tereniagno napisał(a):

pioge7 napisał(a):

a co robicie z ebonami żeby nie wyblakły do 1 czerwca?


Włóż do lodówki emotka


Do koperty i w ciemnym miejscu (np. szafce emotka ). A zeby byc na 100% pewnym, ze nie wyblaknie, to do lodowki emotka
Chociaz mi lezy miesiac na biurku i nic mu nie jest emotka


Z Kauflanda miałam tydzień na biurku i zrobił się cały biały,nic na nim nie ma ,a wysyłałam na konkurs i d..pa.Całe szczęście,że nic nie wygrałam,bo widzę to cienko emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#4357839 Napisano: 12.05.2011 07:58:15 w Carrefour konkursy
pioge7 napisał(a):

a co robicie z ebonami żeby nie wyblakły do 1 czerwca?


Włóż do lodówki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#4357832 Napisano: 12.05.2011 07:56:27 w Carrefour konkursy
wsciekly napisał(a):

witegz napisał(a):

A co z konkursem Naturella? Były już wyniki? Jak tak to gdzie mozna zobaczyc?



nie było


Już najwyższy czas,żeby zaczęli ogarniać te konkursy w Carrefourze,bo maja takie opóźnienia z wszystkimi i nie potrafią sobie poradzić emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#4356704 Napisano: 11.05.2011 06:08:09 w Pomocy!!!!
pioge7 napisał(a):

jak wysyłacie na caprio smsa to kody oddzielacie przecinkiem i spacją czy tylko przecinkiem ??
przepisuję kody i wyszło ze zły format smsa emotka


przecinkiem,aja jestem zła sama na siebie,bo kupiłam 2 kartoniki Caprio i co ?? NIEPROMOCYJNE,bez kodów emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#4354591 Napisano: 10.05.2011 09:25:00 w Wkurza mnie...
annaszura napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

madzia34 napisał(a):

karo108 napisał(a):

dostalam smsa z caprio!!! emotka emotka tym razem szczescie sprzyjalo innym... przyznac sie kto wygral?? emotka


ja i mąz tez takie dostalismy:(


U mnie też wszystkie są takie emotka emotka


dwa wysłałam i nic


Łączę się z Wami,też dostałam takiego sms emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#4352840 Napisano: 10.05.2011 12:07:51 w Połączenia nieodebrane
taaga20 napisał(a):

anus napisał(a):

zastrzeżony o 11.43 emotka emotka


z zastrzeżonego dzwonią z TicTaca emotka


Ja nie miałam z zastrzeżonego ,tylko z nr tel.:) Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#4352831 Napisano: 10.05.2011 12:06:48 w Połączenia nieodebrane
drzemek napisał(a):

anus napisał(a):

nieodebrane 795592592
znalazłam w googlu, że to m.in. infolinia konka Vegety - na ten numer wygrałam kilka dni temu minutnik - ktoś wie, po co jeszcze dzwonią?


albo możliwe, że timotei, jeśli grałaś


Dziś jest finał Vegety na autko citroena emotka emotka
Dostałaś dziś sms,aby czekać na pytanie??? Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#4349628 Napisano: 09.05.2011 10:28:32 w Carrefour konkursy
renatak0 napisał(a):

tereniagno napisał(a):

renatak0 napisał(a):

tereniagno napisał(a):

kimolotek napisał(a):

nineczka17 napisał(a):

kimolotek napisał(a):

czy były już wyniki z ariela o pralki?


były sms w piątek



dzięki wielkie to mnie nie pocieszyłaś emotka


Mam jeszcze nadzieję,że nie powiadomili wszystkich,bo o niektórych miejscowościach cisza emotka



no właśnie


Wobec tego jeszcze czekamy na sms:)



niestety przed chwilą do nich dzwoniłam sms zostały wysłane do laureatów wszystkich sklepów


No to pozamiatane,a jeszcze miałam maleńką nadzieję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#4349617 Napisano: 09.05.2011 10:25:03 w Carrefour konkursy
pola731 napisał(a):

tereniagno napisał(a):

kimolotek napisał(a):

nineczka17 napisał(a):

kimolotek napisał(a):

czy były już wyniki z ariela o pralki?


były sms w piątek



dzięki wielkie to mnie nie pocieszyłaś emotka


Mam jeszcze nadzieję,że nie powiadomili wszystkich,bo o niektórych miejscowościach cisza emotka


pewnie nie wszyscy się przyznają na forum - ja z mojej też nie wiem ,czy ktoś jest potencjalnym laureatem , bo nikt się nie pochwalił ,ale się nie łudzę już - nawet jak słali po 3 smsy to ciężko liczyć ,że żadna z osób nie przejdzie pozytywnej weryfikacji - a tam była tylko 1 nagroda na sklep


U mnie nikt nie chwalił się i na 5 wysłanych sms też cisza. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#4349607 Napisano: 09.05.2011 10:22:22 w Carrefour konkursy
renatak0 napisał(a):

tereniagno napisał(a):

kimolotek napisał(a):

nineczka17 napisał(a):

kimolotek napisał(a):

czy były już wyniki z ariela o pralki?


były sms w piątek



dzięki wielkie to mnie nie pocieszyłaś emotka


Mam jeszcze nadzieję,że nie powiadomili wszystkich,bo o niektórych miejscowościach cisza emotka



no właśnie


Wobec tego jeszcze czekamy na sms:) Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#4349582 Napisano: 09.05.2011 10:14:36 w Carrefour konkursy
kimolotek napisał(a):

nineczka17 napisał(a):

kimolotek napisał(a):

czy były już wyniki z ariela o pralki?


były sms w piątek



dzięki wielkie to mnie nie pocieszyłaś emotka


Mam jeszcze nadzieję,że nie powiadomili wszystkich,bo o niektórych miejscowościach cisza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#4349262 Napisano: 09.05.2011 08:43:19 w Pomocy!!!!
mama2006 napisał(a):

tereniagno napisał(a):

mama2006 napisał(a):

Szukam pomocy.Wygrałam w grudniu zestaw Brise.
Nie dostałam go, pomimo odesłania danych.Interweniowałam u faceta , który mi przesłał @, wielokrotnie, ciągle uspokajał, że przesyłka dojdzie, że SC Johnson to duża firma i może to potrwać.Konkurs już się dawno zakończył, termin reklamacji tez minął.Nie chodzi już o tę nagrodę ale o sam fakt, że zostałam oszukana.
Nie wiem, czy jeszcze coś mogę zrobić w tej sprawie, bo facet przestał odpowiadać na @.


Napisz do firmy,która zleciła konkurs,że zostałaś oszukana przez organizatora konkursu,ponieważ otrzymałaś maila,że wygrałaś zestaw Brise (data)w ich konkursie i do dnia dzisiejszego nie otrzymałaś nagrody,mimo kilkakrotnych upomnień (wyślij im tego maila,którego otrzymałaś).


No włąśnie dzisiaj dostałam odpowiedź z SC Johnson:nagrodę wysłaliśmy do Pani 23 grudnia 2010 (skan potwierdzenia zlecenia do firmy kurierskiej w załaczniku).
Co jeszcze mogę zrobić w tej sprawie?
Może jakaś miła osóbka mi podpowie.


Skoro przysłali skan potwierdzenia,to oni niech szukają przesyłki u kuriera,a nie Ty.Oni nadawali kurierowi.Jeżeli do Ciebie nie dotarła,to powinna cofnąć się do nich.Chyba w powietrzu nie ulotniła się?Naciskaj,niech szukają!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#4349250 Napisano: 09.05.2011 08:38:33 w Pomocy!!!!
mama2006 napisał(a):

joan napisał(a):

mama2006 - potwierdzenie zlecenia jeszcze nic nie znaczy, czasem nawet numer przesyłki zostaje przydzielony automatycznie w momencie złożenia zlecenia, a np. towar nigdy nie opuszcza magazynu, bo się zagubił. Moim zdaniem, punktem wyjściowym jest uzyskanie od nadawcy skanu listu przewozowego, ewentualnie chociaż samego numeru listu przewozowego (ale nie numeru zlecenia). Jak będziesz miała ten numer, sprawa ruszy z kopyta emotka


no właśnie .Ale z tonu listu juz widzę, że marne szanse na wydarcie tej wygranej. Ja to mam pecha, który to raz muszę się upominać o nagrodę.


Nie tylko Ty,ja też tak mam. Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#4347536 Napisano: 08.05.2011 01:37:09 w Wkurza mnie...
turli napisał(a):

yetko napisał(a):

A mnie wkurza, że wszystkie konki promocyjne są w jednym czasie(caprio, maxwell house, zbyszko, tymbark, alpen gold, żubr, vifon, tic tac, prince polo i inne)nie wiem co najpierw kupować, za dużo tego emotka


i w przypadku wygranej do każdego trzeba wysłać oryginalny paragon, a ja zawsze ma kilka produktów na jednym paragonie emotka


Mnie też to wkurza,że kilka produktów na 1 paragonie.Wczoraj prosiłam na 4 paragony,to kasjerka spojrzała na mnie z głupią miną,a i tak miałam po 2-3 produkty na 1 paragonie.Powinni tolerować kserokopie w razie wygranej. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#4347523 Napisano: 08.05.2011 01:28:32 w Wkurza mnie...
wsciekly napisał(a):

pioge7, załóż sobie solidny klaser na paragony

każde okienko inny konkurs i spoko

przy okazji tak nie blakną

a po kilku miesiącach można je albo wyrzucić albo odłożyć do lamusa (czyt. jakiejś zbiorowej koperty)

nigdy bowiem nie wiadomo, kiedy taki paragonik może się przydać emotka


Zawsze też zabieram paragony.Na każdy m-c mam założoną kopertę i wtedy wiem gdzie szukać danego paragonu.Kiedyś miałam wszystko razem i nie mogłam przyjść do ładu,a potem mieszałam i szukałam jak był potrzebny,teraz mam porządek.:) Wyświetl w wątku >>
0 0