Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika tereniagno

tereniagno

#7090482 Napisano: 27.04.2023 22:25:33 w Wkurza mnie...
Muszę jutro zadzwonić do Skarbówki, ponieważ mam zwrot podatku.
Złożyłam PIT 16 marca z zaznaczeniem KDR i do dnia dzisiejszego nie mam kasy na koncie.
Powinni przelać do 30 dni od złożenia zeznaniaemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#7090304 Napisano: 27.04.2023 02:26:38 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!

tereniagno

#7090303 Napisano: 27.04.2023 02:25:13 w Wkurza mnie...
kachakacha napisał(a):

Wkurza mnie, gdy paragony są źle opisane. Kupiłam 2 czekolady Nussbeisser w dwóch różnych sklepach, a tam "czekolada mix 100g" oraz "czekolada gorz. z mix" emotka

W razie wygranej,zawsze mogą zrobić adnotację z pieczątką w sklepie co kupiłaś, a co masz na paragonieemotka
Taki opis ma też ITM, mysz-masz, wszystko podciągają pod jedną nazwę i potem jest problem.
Kilka razy tak miałam u nich i musiałam jechać potwierdzić. Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#7090106 Napisano: 26.04.2023 01:55:13 w Wkurza mnie...
ktosiek1 napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Wkurza mnie,że jestem przeziębiona po imprezie,
boli mnie głowa i nic mi się nie chceemotka

To nie przeziębienie, to co innego emotka

Ha ha, to nie śmieszneemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#7090064 Napisano: 25.04.2023 18:31:04 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie,że jestem przeziębiona po imprezie,
boli mnie głowa i nic mi się nie chceemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#7090061 Napisano: 25.04.2023 18:12:07 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Rama 3:0 zawiedzionaemotka , Zozole- pudła same, Oreo to samo emotka i inne...
Czyli znowu NICO emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#7089996 Napisano: 25.04.2023 13:33:21 w Czy informują/ informowali?
Czy przelewali już kasę za „Inspiruj się i ruszaj po nagrody" ?
Majonez Winiary. Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#7089984 Napisano: 25.04.2023 12:52:54 w Gratulacje! Dla wygranych!
emotka Adam,wielkie gratki emotka Wyświetl w wątku >>
1 adamo86 0

tereniagno

#7089302 Napisano: 20.04.2023 22:35:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bezaczek7 napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Dziś otrzymałam maila z przeprosinami, za zaistniałą sytuacje i zgłoszenie będzie brane do udziału w konkursie.
Dodam, że zgłoszenie na maila wysłałam już po północy czyli dziś emotka

Ja przed północą, też odpisali, że mają wziąć pod uwagę zgłoszenie. Zobaczymy  emotka  pochwalcie się potem ci, co mailem wysłali zgłoszenie, czy ktoś wygrał emotka

Zobaczymy, jak ustosunkują się do tegoemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#7089293 Napisano: 20.04.2023 20:12:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)


Zobaczymy co odpiszą.Może niech więcej osób napisze,bo 1 to mogą zbagatelizować,a tak coś wskóramy,przedłużenie konkursu.To nie jest nasza wina.

też wlaśnie napisałam, ale mi się płakac chciało jak mi ta wiadomosc nie przechodziła, bo konkurs fajny

Napisałam, że męczę się z wysyłką od g.20:00,
a na stronie do korespondencji też formularz nie działa.

Ja wysłałam moje zgłoszenie na @ [email protected] z infornacją, że formularz nie działa

Tez wysłałam im maila + odpowiedz na pyt konkursowe i paragon ale wątpię, ze to będzie uznane

Dziś otrzymałam maila z przeprosinami, za zaistniałą sytuacje i zgłoszenie będzie brane do udziału w konkursie.
Dodam, że zgłoszenie na maila wysłałam już po północy czyli dziś emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#7089150 Napisano: 19.04.2023 23:51:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gosiak351 napisał(a):

tereniagno napisał(a):

gosiak351 napisał(a):

nie mogę dodać wpisu do konkursu jacobsa cały czas wyskkakuje mi błąd ech
ten konkurs w intermarche, 
mieliscie podobnie?

Wysłałam do Organizatora z mojego maila na info@novagroup.com.pl
Zobaczymy co odpiszą.Może niech więcej osób napisze,bo 1 to mogą zbagatelizować,a tak coś wskóramy,przedłużenie konkursu.To nie jest nasza wina.

też wlaśnie napisałam, ale mi się płakac chciało jak mi ta wiadomosc nie przechodziła, bo konkurs fajny

Napisałam, że męczę się z wysyłką od g.20:00,
a na stronie do korespondencji też formularz nie działa. Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#7089146 Napisano: 19.04.2023 23:43:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gosiak351 napisał(a):

nie mogę dodać wpisu do konkursu jacobsa cały czas wyskkakuje mi błąd ech
ten konkurs w intermarche, 
mieliscie podobnie?

Wysłałam do Organizatora z mojego maila na info@novagroup.com.pl
Zobaczymy co odpiszą.Może niech więcej osób napisze,bo 1 to mogą zbagatelizować,a tak coś wskóramy,przedłużenie konkursu.To nie jest nasza wina. Wyświetl w wątku >>
1 agicho 0

tereniagno

#7089139 Napisano: 19.04.2023 23:23:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
estrelitta napisał(a):

asper01 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

asper01 napisał(a):

Ktoś wie może, dlaczego wyskakuje mi ciągle błąd przy zgłoszeniu Jacobs ITM?

Znak specjalny? Entery liczone jako podwójne znaki?


Już nawet polskie znaki usunąłem ;/

U mnie też błąd. 🤔

U mnie to samo. Dziś już 2 konkurs przechodzi koło nosa.Najpierw Somat, teraz Jacobs,
a specjalnie pojechałam na zakupy wieczorem,żeby wysłać!!
Właśnie napisałam do Organizatora maila, że nie działa wysyłka formularza i co z tym zrobią, skoro dziś jest zakończenie konkursu.Zobaczymy co odpisząemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#7089137 Napisano: 19.04.2023 23:20:16 w WC - rozmowy o wszystkim
adamo86 napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Czy ktoś wysyłał dziś zgłoszenie z Jacobsa w ITM?
 i nie przyjęło zgłoszenia?

Dyskusje o innych konkursach (bez klików) dużo osób pisze, że nie działa

Dzięki,nie wchodziłam  w ten wątek Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#7089133 Napisano: 19.04.2023 23:15:38 w WC - rozmowy o wszystkim
Czy ktoś wysyłał dziś zgłoszenie z Jacobsa w ITM?
 i nie przyjęło zgłoszenia? Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#7089100 Napisano: 19.04.2023 21:56:11 w Wkurza mnie...
Ale podniosła mi się adrenalina.Specjalnie pojechałam do Biedronki po Somat "Loteria "W mistrzowskim Duecie"


Wróciłam po g.20 i co? i cenzura emotka Konkurs trwa do 19.04 do godziny 20:00 emotka
Paragon poszedł "lotać". Cała ja, nie doczytałam godzinyemotka Wyświetl w wątku >>

tereniagno

#7088962 Napisano: 19.04.2023 12:20:09 w WC - rozmowy o wszystkim
koniczynka123 napisał(a):

tereniagno napisał(a):

mandarynka16 napisał(a):

DAIKOKU napisał(a):

Moi Drodzy...emotka
Jakie macie doświadczenie i czy może doradzicie jak uzyskać dobrą cenę przy kupnie obrączek...?
Owszem są oferty w internecie z opcją zniżka -25% przy zakupie 2 obrączek, zastanawia mnie jednak fakt, czy podczas zamówienia w Apart lub W.Kruk można jeszcze wynegocjować rabat u sprzedawcy...?
emotka

Polecam lokalnych jubilerow, mają lepsze ceny i jakość też inna

Z tym zgadzam się.Jesteśmy na tym samym etapie.Właśnie narzeczony córki dał robić obrączki ze swojego złota i ponadto, wynegocjował jeszcze 500zł upustu.A to jest dużo, więc też polecam lokalnych.Obrączki mają zrobione, takie jak chcieli i są bardzo zadowoleni.:)

U nas było to samo, córka dała stare złote zniszczone złoto u prywatnego jubilera(30 lat na rynku, najlepsze opinie)- obrączki z oferty jubilera, wysoka próba złota, wybrana waga, jeszcze dodatkowy rabat. No i pamiątka po mojej zmarłej mamie na zawsze zostanie w pamięci młodych.

No właśnie dałam swoje złoto z wyższą próba, pozrywane łańcuszki, wycięte kawałki z pierścionków itp. Wyświetl w wątku >>

tereniagno

#7088940 Napisano: 19.04.2023 11:02:14 w WC - rozmowy o wszystkim
mandarynka16 napisał(a):

DAIKOKU napisał(a):

Moi Drodzy...emotka
Jakie macie doświadczenie i czy może doradzicie jak uzyskać dobrą cenę przy kupnie obrączek...?
Owszem są oferty w internecie z opcją zniżka -25% przy zakupie 2 obrączek, zastanawia mnie jednak fakt, czy podczas zamówienia w Apart lub W.Kruk można jeszcze wynegocjować rabat u sprzedawcy...?
emotka

Polecam lokalnych jubilerow, mają lepsze ceny i jakość też inna

Z tym zgadzam się.Jesteśmy na tym samym etapie.Właśnie narzeczony córki dał robić obrączki ze swojego złota i ponadto, wynegocjował jeszcze 500zł upustu.A to jest dużo, więc też polecam lokalnych.Obrączki mają zrobione, takie jak chcieli i są bardzo zadowoleni.:) Wyświetl w wątku >>
1 DAIKOKU 0

tereniagno

#7088442 Napisano: 15.04.2023 20:23:29 w moje dzisiejsze wygrane :)
Patelka Tefal z Nuteliiemotka
Pierwsza nagroda w tym miesiącuemotka Wyświetl w wątku >>

tereniagno

#7088425 Napisano: 15.04.2023 16:45:33 w WC - rozmowy o wszystkim
nanajka81 napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

mugolinka napisał(a):

Witam , czy brał ktoś może udział w akcji Bosch premia do 700 zł za zakup zmywarki teraz i dostał zwrot?

Ja brałam w poprzedniej edycji, miałam dokument zakupu, foto nr zmywarki, odpisali że weryfikują zakup, potem że mają nieczytelny nr zmywarki, potem że w ogóle takiej zmywarki nie mają choć wszystko było ok. W końcu przestali odpisywać i premii nie oddali. Bosch to chyba najgorsza z marek. Teściowej zmywarka siadła po miesiącu używania(kupiła przez internet), przyjeżdżali ciągle naprawiać na gwarancji, nie zgodzili się na wymianę na nową zmywarkę- stwierdziłyśmy że nigdy więcej tego badziewia nasze domy nie zobaczą emotka

ja mam i lodówkę bosch i pralkę i są naprawdę dobre. Pralka działa już 14 lat (2 razy się zepsuł silnik ale u nas się dużo pierze bo dużo osób mieszka) a lodówka 12 (bez problemów). Aczkolwiek na zmywarkę się nie skusiliśmy bo nie było ciekawych ofert.

Mam też dużo sprzętu Bosch-pralkę, roboty, ekspres itp. i wszystko działa jak należy i jestem bardzo zadowolona.
Prawda jest taka, że nie mam zmywarki Bosch. Wyświetl w wątku >>
0 0