Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika tereniagno

tereniagno

#7141104 Napisano: 21.11.2023 15:34:10 w WC - rozmowy o wszystkim
atyde25 napisał(a):

W każdym wątku będę jak trąd.
W żabie droga Hellena nie .Ale nagrody super prawie 6 zeta no wydam oddawałam 4 butelki a to aż 4 zeta.
I jestem w chacie zerkam na paragon mam wszystko nabite a Helleny na paragonie nie ma a ja ją mam.
No i jesteś złodziejem nawet jak
małochcesz jutro wezmę jedną i poproszę by skasowali mi jak 2 .Nie lubię takich sytuacji.

To ja napiszę odwrotnością.Kupiłam w Dino cukierki Zozole,po 16,99 kg.
Patrzę teraz na paragonie, bo chciałam wysłać zgłoszenie, a tu jakiś MIX po 24,99 emotka
Mało tego,że zapłaciłam dużo więcej,to jeszcze nie mogłam wysłać zgłoszeniaemotka
Trzeba jeszcze sprawdzać paragony.Ostatnio kupowałam w sklepiku.
Dałam 200 zł,jeszcze pani pytała czy nie mam drobnych i oczywiście co?pani wydała resztę ze 100 zł.
Wyszłam ze sklepu trzymając resztę kasy w ręce i w tym momencie olśniło mnie, że dałam 200,
cofnęłam się, ale oddała mi kasę.Na wszystko trzeba uważać emotka Wyświetl w wątku >>

tereniagno

#7140910 Napisano: 20.11.2023 22:05:43 w SZUKAM....
,,Wyczyść nagrody w Intermarche" . Czy ktoś dostał już weryfikację z tego konkursu? Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#7140483 Napisano: 19.11.2023 12:58:36 w Wkurza mnie...
Majkii napisał(a):

tereniagno napisał(a):

No, szok! Wysłałam przed chwilą zgłoszenie z Jacobsa i co?
: Dowód zakupu o takim numerze i takim numerze NIP został już zarejestrowany emotka emotka emotka
Jak mógł być zarejestrowany, skoro dziś zakupiłam kawę i nikt nie wysyłał u mnie, bo nawet nikogo nie ma w domu emotka
Co to ma być !!!!!!!

NIP Biedronki jest jeden na cała Polskę i również nr paragonu może się powtórzyć nawet kilkadziesiąt razy, jedyne co się różni to numer kasy fiskalnej i inne numerki typu numer wydruku dnia, itp. 
Widzę na stronie że trzeba wgrać zdjęcie paragonu, więc myślę że zweryfikują to po paragonie, że się różnią innymi rzeczami, pomimo tego samego nr paragonu i NIP.
Albo tak jak napisałaś wyżej - organizator ma jakiś błąd.

Co z tego, że wgrać paragon, skoro nie chce przyjąć  emotka
To nic nie daje, bo system nie przyjmuje zgłoszeniaemotka
A każda sieć też ma swój NIP na całą Polskę....:Dino.Kaufland, C4, Rossman i inne... Wyświetl w wątku >>
1 Majkii 0

tereniagno

#7140454 Napisano: 19.11.2023 00:52:53 w Wkurza mnie...
Urbanucci napisał(a):

[quote=

tereniagno]No, szok! Wysłałam przed chwilą zgłoszenie z Jacobsa i co?
: Dowód zakupu o takim numerze i takim numerze NIP został już zarejestrowany emotka emotka emotka
Jak mógł być zarejestrowany, skoro dziś zakupiłam kawę i nikt nie wysyłał u mnie, bo nawet nikogo nie ma w domu emotka
Co to ma być !!!!!!!

Ja miałem to samo w loterii Lindt gdzie te iPhony były... kupiłem w Carrefourze czekolady... wbijam paragon i pyk - paragon został wcześniej zarejestrowany... okazało się, że ktoś gdzieś jakieś 500 km ode mnie faktycznie wbił paragon o takim samym numerze... no ale organizator agencja washing mashine wyszedł z twarzą i wysłali mi zestaw słodyczy tak jak bym trafił natychmiastową chociaż nie mogłem wziąc udziału emotka Niech Ci wyślą natychmiastówkę w ramach rekompensaty emotka albo np. do numeru paragonu dodaj inicjały imienia i nazwiska tylko wpierw musisz to z nimi ustalić i wtedy mozesz wbic taki paragon.. by najmniej ja się tak później dogadałem emotka     
Jeszcze nie odpisali, ale wczoraj wysłałam 3 zgłoszenia i tylko 1 weszło normalnie, na które było pudło, a z 2 było to samo-paragon wcześniej już zarejestrowanyemotka Zakupione każdy w innym sklepie, to chyba coś nie halo emotka Nic z tego nie rozumiem.Kawa nie jest tania i do tego zakup za 15zł, a takie numery wychodzą, że odechciewa się brania udziałuemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#7140378 Napisano: 18.11.2023 17:32:35 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Jednak mój krzyk usłyszałeś i stówkę z gratiso dałeś,
ale dziś bramki, to wielka masakra.A jeszcze gorsze,
jak już pisałam w wątku ,,wkurza mnie", że z Jacobsa paragon był użyty,
to dziś powtórka z rozrywki na 3 zgłoszenia 1 pudło, 2 to samo, co wczoraj
że paragon o tym numerze użyty już wcześniej.Każdy paragon z innego sklepu.
W sumie na 4 zgłoszenia z Jacobsa, tylko 1 zgłoszenie weszło i do tego pudło,
a 3 poszły w pole.emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#7140160 Napisano: 17.11.2023 17:36:05 w Wkurza mnie...
@gnieszk@ napisał(a):

tereniagno napisał(a):

No, szok! Wysłałam przed chwilą zgłoszenie z Jacobsa i co?
: Dowód zakupu o takim numerze i takim numerze NIP został już zarejestrowany emotka emotka emotka
Jak mógł być zarejestrowany, skoro dziś zakupiłam kawę i nikt nie wysyłał u mnie, bo nawet nikogo nie ma w domu emotka
Co to ma być !!!!!!!


A w jakim sklepie kupiłaś?

Oczywiście,tylko w Biedronce może to zdarzyć się.
Napisałam już maila do Organizatora i wysłałam skan paragonu.
Zobaczę co mi odpiszą !!! Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#7140155 Napisano: 17.11.2023 17:15:21 w Wkurza mnie...
No, szok! Wysłałam przed chwilą zgłoszenie z Jacobsa i co?
: Dowód zakupu o takim numerze i takim numerze NIP został już zarejestrowany emotka emotka emotka
Jak mógł być zarejestrowany, skoro dziś zakupiłam kawę i nikt nie wysyłał u mnie, bo nawet nikogo nie ma w domu emotka
Co to ma być !!!!!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#7140028 Napisano: 17.11.2023 14:39:42 w moje dzisiejsze wygrane :)
magie1982 napisał(a):

Też Kaufland 100

I u mnie jedyne 100, a córka nie wygrała nic,
a hasło miała o wiele lepsze od mojego, więc uważam, że to losowanie było emotka Wyświetl w wątku >>

tereniagno

#7139855 Napisano: 16.11.2023 21:27:00 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Kaufland, prosiłam, ale nie słuchasz mnie, już głośno krzyczę emotka
Ani Gratisobranie, ani sprzątanie, a tyle nagród emotka - dlaczego emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#7139852 Napisano: 16.11.2023 21:09:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tereniagno napisał(a):

olunka napisał(a):

z związku z tym, ze wyjasniam po kolei niedostarczone nagrody i powoli wychodze na prostą emotka mam pytanie, czy rzeczywiście z Tołpy nie było weryfikacji dot wygranych na poczatku wrzesnia? czy znowu u mnie coś nie tak

Napisałam do córki, bo wiem, że Ona też wygrała i pisała mi 2.11, że nie ma jeszcze weryfikacji.
Jak odpisze, to dam znać.

Odpisała. Nie przeszła  jeszcze weryfikacja. Wyświetl w wątku >>
1 olunka 0

tereniagno

#7139637 Napisano: 16.11.2023 14:08:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
olunka napisał(a):

z związku z tym, ze wyjasniam po kolei niedostarczone nagrody i powoli wychodze na prostą emotka mam pytanie, czy rzeczywiście z Tołpy nie było weryfikacji dot wygranych na poczatku wrzesnia? czy znowu u mnie coś nie tak

Napisałam do córki, bo wiem, że Ona też wygrała i pisała mi 2.11, że nie ma jeszcze weryfikacji.
Jak odpisze, to dam znać. Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#7139622 Napisano: 16.11.2023 13:35:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
samuraj napisał(a):

tereniagno napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

Cynamon28 napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

Tak z ciekawości pytanie, z gratisobranie jak ktoś nie odbierze tel. To nagroda przepada tak?

Na forum ludzie pisali, że wtedy wysyłają wiadomość z informacją o wygranej.

Aha dzięki za odpowiedź

A z jakiego numeru dzwonią? Z 22 kierunkowego?

Komórkowy 502 początek.

O. dziękiemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#7139619 Napisano: 16.11.2023 13:30:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wiolka252 napisał(a):

Cynamon28 napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

Tak z ciekawości pytanie, z gratisobranie jak ktoś nie odbierze tel. To nagroda przepada tak?

Na forum ludzie pisali, że wtedy wysyłają wiadomość z informacją o wygranej.

Aha dzięki za odpowiedź

A z jakiego numeru dzwonią? Z 22 kierunkowego? Wyświetl w wątku >>
1 wiolka252 0

tereniagno

#7139618 Napisano: 16.11.2023 13:28:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

mimoza39 napisał(a):

Czy w konkursie Ferrero wchodziły wam czekolady?

odnośnie czego to pytanie? Ja grałam na czekolady...

Ja różnie i na czekolady i na Ferrero w pudełkach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#7139385 Napisano: 15.11.2023 17:11:31 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Niestety,nie wychodzę z domu.Dziś wysłałam tylko 2 zgłoszenia z Nussbeisser i oba pudłaemotka emotka
Kauflandzie czekam na Ciebie i Twój telefon, nooo dzwoń, nie zasmucaj mnie, proszę emotka
Nie udawaj, że mnie nie widziszemotka Wyświetl w wątku >>

tereniagno

#7139224 Napisano: 15.11.2023 10:44:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Afrodyta72 napisał(a):

Afrodyta72 napisał(a):

Dostałam tylko na numer telefonu ,który jest nowy ,na męża i na mój stary nie 😭

Czyli teraz widzę ,że jednak nie da się wygrać w smolarze na stre numery telefonów ,to samo było w Dino 🤣

W Smolarze wygrywam na stare numery telefonów,więc nie wiem czy to taka prawda.
Ten sam numer mam od XXX lat. Wyświetl w wątku >>

tereniagno

#7139215 Napisano: 15.11.2023 10:29:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Majkii napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Ja na Dare nie narzekam dużo puściłam ale 2 razy wygrałam.Weryfikacja pozytywna w obu przypadkach.
Ale na te Hity,delicje,czekoladę czerwoną na N,hebatniki na L,7 days to już nie nie skuszę.Dostałam lekcję a i princepolo.

Z nussbajzera ktoś w ogóle wygrywa?? emotka

Z Hitów i 7 Days, Leibniz też dużo wysłałam i nic.
W prince polo w ub.edycji trafiłam 1x500zł.Teraz też nic.
Nussbeisser same pudła. Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#7138888 Napisano: 14.11.2023 11:27:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Majkii napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Magia napisał(a):

tereniagno napisał(a):

blanca napisał(a):

Magia napisał(a):

Główna
https://www.loter...nik.com.pl/#laureaci

A w tym Olewniku, jeśli dzienne nie zostały wylosowane, to będzie dodatkowe losowanie?

Było 2.11

Tyle ich wysłałam i nic nie wygrałam.Do kitu loteriaemotka

Ja na Dare wysyłałam codziennie, bo lubimy w domu i cena ok i też totalnie nic, nawet dziennej...

Wygrałam raz 200 zł., które przepadło(weryfikacja negatywna) ponieważ zamiast nr kasy fiskalnej wpisałam nr NIP w zgłoszeniu.emotka

To jest właśnie głupie podejście agencji bo wysyłając paragon mają przecież czarno na białym, ale jak widać tak dorabiają sobie bo nagroda zostaje u nich aczkolwiek trochę rezerw się zdarza.

No, mogli by uznać, tym bardziej, że wysłane paragony z Oświadczeniem zgadzały się,
ale odpisali, że muszą trzymać się regulaminu i kasy nie dostałam.Szkoda słów na ten temat.emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#7138882 Napisano: 14.11.2023 11:13:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Magia napisał(a):

tereniagno napisał(a):

blanca napisał(a):

Magia napisał(a):

Główna
https://www.loter...nik.com.pl/#laureaci

A w tym Olewniku, jeśli dzienne nie zostały wylosowane, to będzie dodatkowe losowanie?

Było 2.11

Tyle ich wysłałam i nic nie wygrałam.Do kitu loteriaemotka

Ja na Dare wysyłałam codziennie, bo lubimy w domu i cena ok i też totalnie nic, nawet dziennej...

Wygrałam raz 200 zł., które przepadło(weryfikacja negatywna) ponieważ zamiast nr kasy fiskalnej wpisałam nr NIP w zgłoszeniu.emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

tereniagno

#7138880 Napisano: 14.11.2023 11:09:24 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie,ze jestem chora i nie mogę nigdzie iść.Od niedzieli temperatura,zatkany nos,katar.
Leki nie pomagają.Wszystkie plany poszły w łebemotka M.innymi musiałam przełożyć wizytę u kardiologa,
na którą czekałam przeszło pół roku.Już dziś zrobiłam sobie chleb z czosnkiem(ohyda),ale może to pomoże emotka
Chcę już być zdrowa i normalnie funkcjonowaćemotka Wyświetl w wątku >>
0 0