Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika iaziaz

iaziaz

#3617265 Napisano: 12.08.2010 12:37:08 w Paragony
mam paragony nescafe tesco pw emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iaziaz

#3617257 Napisano: 12.08.2010 12:33:46 w Inne mniejsze markety
szczupak napisał(a):

iaziaz napisał(a):

martusiamj napisał(a):

iaziaz napisał(a):

powiedzcie jak to jest mam paragon na konk wakacyjne plamy ale zmieniono nazwe z billa na poznalec i uznaja jak myslicie bo billa juz nie ma na paragonie jest ten sam adres nip itp emotka


Ja mam to samo, myślę że nie będzie problemu - teraz jest tam sklep E.Leclerc - a ten sklep również brał udział w tym konku emotka


u mnie na paragonie jest nazwa sklepu poznalec ale na sklepie nie ma takiej nazwy jest po staremu skad moglam wiedziec
emotka


myślę żespoko bo leclerc przejął billę, a w leclercach ten konk też był


dzwonilam i uznaja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iaziaz

#3617187 Napisano: 12.08.2010 12:13:30 w TESCO konkursy
ewachem napisał(a):

nikt sie tu nie odzywa...wiec pewnie wszyscy graja emotka emotka


pewnie tak
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iaziaz

#3614762 Napisano: 11.08.2010 03:56:37 w Inne mniejsze markety
kajus18 napisał(a):

iaziaz napisał(a):

leelee napisał(a):

Właśnie wróciłem z odbioru DVD i Zmywarki(VANISH) i Pralki(SEDAL).
DVD odbierane 90 km ode mnie i bardzo miło zostałem przyjęty, bardzo miłe Panie gratulowały i wgl-warto było jechać.
Odbiór pralki też wyglądał super, gratulowali, robili zdjęcia, super!
No ale nie mogło być przecież wszystko kolorowo...
Z odbiorem zmywarki był koszmar. Właściciel sklepu na samym początku rzucił tekst: ,,Jeśli zależałoby to ode mnie to bym wam tej zmywarki nie wydał'' potem był tekst ,,Ja nie po to robię konkurs żeby k*rwa wygrywał ktoś z daleka zamiast moich klientów''(zakupy robiliśmy więc klientami jego byliśmy) następnie ,,Weźcie się w końcu za robotę, a nie jeździcie hasła wymyślacie itp''
Podpisaliśmy wszystko i mama zapytała czy ktoś nam pomoże ją wynieść, odpowiedział NIE! Jak tylko pojechał przyszło do Nas dwóch pracowników i nam pomogli. Mało tego szukał nr seryjnego zmywarki, który był widoczny na opakowaniu, a on wziął porozrywał styropian i dobrze,że miły pracownik przyniósł folię i zakleiliśmy to.


ja bym tego tak nie zostawila ,zadzwon do smolara i powiedz jak milo cie przyjal wlascicie sklepu emotka

ale co Smolar jest winny , że sklep ma takiego właściciela? szkoda tylko pracowników


oczywiscie ze smolar nic nie winny chodzi oto zeby wiedzieli z kim wspolpracuja Wyświetl w wątku >>
0 0

iaziaz

#3614746 Napisano: 11.08.2010 03:49:45 w Inne mniejsze markety
leelee napisał(a):

Właśnie wróciłem z odbioru DVD i Zmywarki(VANISH) i Pralki(SEDAL).
DVD odbierane 90 km ode mnie i bardzo miło zostałem przyjęty, bardzo miłe Panie gratulowały i wgl-warto było jechać.
Odbiór pralki też wyglądał super, gratulowali, robili zdjęcia, super!
No ale nie mogło być przecież wszystko kolorowo...
Z odbiorem zmywarki był koszmar. Właściciel sklepu na samym początku rzucił tekst: ,,Jeśli zależałoby to ode mnie to bym wam tej zmywarki nie wydał'' potem był tekst ,,Ja nie po to robię konkurs żeby k*rwa wygrywał ktoś z daleka zamiast moich klientów''(zakupy robiliśmy więc klientami jego byliśmy) następnie ,,Weźcie się w końcu za robotę, a nie jeździcie hasła wymyślacie itp''
Podpisaliśmy wszystko i mama zapytała czy ktoś nam pomoże ją wynieść, odpowiedział NIE! Jak tylko pojechał przyszło do Nas dwóch pracowników i nam pomogli. Mało tego szukał nr seryjnego zmywarki, który był widoczny na opakowaniu, a on wziął porozrywał styropian i dobrze,że miły pracownik przyniósł folię i zakleiliśmy to.


ja bym tego tak nie zostawila ,zadzwon do smolara i powiedz jak milo cie przyjal wlascicie sklepu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iaziaz

#3614671 Napisano: 11.08.2010 03:08:06 w Inne mniejsze markety
martusiamj napisał(a):

iaziaz napisał(a):

powiedzcie jak to jest mam paragon na konk wakacyjne plamy ale zmieniono nazwe z billa na poznalec i uznaja jak myslicie bo billa juz nie ma na paragonie jest ten sam adres nip itp emotka


Ja mam to samo, myślę że nie będzie problemu - teraz jest tam sklep E.Leclerc - a ten sklep również brał udział w tym konku emotka


u mnie na paragonie jest nazwa sklepu poznalec ale na sklepie nie ma takiej nazwy jest po staremu skad moglam wiedziec
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iaziaz

#3614570 Napisano: 11.08.2010 02:32:45 w Inne mniejsze markety
powiedzcie jak to jest mam paragon na konk wakacyjne plamy ale zmieniono nazwe z billa na poznalec i uznaja jak myslicie bo billa juz nie ma na paragonie jest ten sam adres nip itp emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iaziaz

#3613822 Napisano: 11.08.2010 10:17:15 w Inne mniejsze markety
jkkp napisał(a):

janiek napisał(a):

Do mnie dzwonił kurier czy moge przyjechac w okreslone miejsce o 16 bo musi specjalnie do mnie jechac 60km a ja mu mówie ze ja też musze jechac 60km specjalnie do niego i kto mi zapłaci za paliwko? Chyba Panu płacą za dostarczenie nagród? no dobra przyjade do pana dostarczyć emotka
Więc nie dajcie się wyrolować kurierowi


mi tez kurier chciał zostawić zmywarkę na drugim końcu miasta, bo musiałby na mnie czekać ok. 40 minut, tak się zdrażniłam i mu powiedziałam, że mam dostać ją pod drzwi, po wielkich fochach czekał pod domem, aż dojadę
emotka


mi tez chcial zostawic na chodniku kilka blokow dalej i mialam sobie tam podejsc,chyba zarty sobie robi ta firma,kazalam podjechac pod sama klatke i nie mial wyjscia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iaziaz

#3611146 Napisano: 10.08.2010 10:52:29 w Inne mniejsze markety
arta napisał(a):

iaziaz napisał(a):

szukam czy slali juz smsy z lenora?


chyba nikt się nie chwalił, a i u mnie cicho.
A Twixy byly?


chyba tez nie
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iaziaz

#3611109 Napisano: 10.08.2010 10:41:40 w Inne mniejsze markety
szukam czy slali juz smsy z lenora? Wyświetl w wątku >>
0 0

iaziaz

#3607965 Napisano: 09.08.2010 01:23:54 w Inne mniejsze markety
sambolera napisał(a):

iaziaz napisał(a):

czy miał ktos niedebrane z smolara z konka vanisha i czy dzwonia pozniej drugi raz tak jak pisze w regulaminie czy nie emotka



nieodebranego nie mialam
ale mozna oddzwonic i wszystkiego sie dowiedziec-mila komunikacja z nimi jest


powiedzieli ze oddzwonia w poniedzialek i sie zastanawiam czy zadzwonia
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iaziaz

#3607948 Napisano: 09.08.2010 01:18:23 w Inne mniejsze markety
czy miał ktos niedebrane z smolara z konka vanisha i czy dzwonia pozniej drugi raz tak jak pisze w regulaminie czy nie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iaziaz

#3606597 Napisano: 09.08.2010 07:06:32 w Inne mniejsze markety
dorfika napisał(a):

Mam pytanko: Czy ktoś wysyłał wczoraj SMS na konkurs Lenora? Próbowałam wieczorem - mam raport że dostarczono, ale SMS zwrotny od nich nie przyszedł... Czy ktoś tak miał?


ja slalam wczoraj ok 22 i odrazu przyszla zwrotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

iaziaz

#3606559 Napisano: 09.08.2010 06:43:25 w Paragony
mam paragon z kingi z 23.06 pw Wyświetl w wątku >>
0 0

iaziaz

#3601528 Napisano: 06.08.2010 03:31:48 w Paragony
szukam paragonu z eko
mam nadprogramowa wygrana pw
Najchetniej slask Wyświetl w wątku >>
0 0

iaziaz

#3601515 Napisano: 06.08.2010 03:24:04 w Paragony
szukam paragonu z eko
mam nadprogramowa wygrana pw Wyświetl w wątku >>
0 0

iaziaz

#3601372 Napisano: 06.08.2010 02:10:54 w Inne mniejsze markety
EKO nadal milczy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iaziaz

#3598244 Napisano: 05.08.2010 10:04:03 w Inne mniejsze markety
leelee napisał(a):

iaziaz napisał(a):

a co z bonami z kauflandu ,wiecie kiedy beda wozic bo chyba im sie nie spieszy emotka



wczoraj były wysyłane.


emotka dziekuje za info Wyświetl w wątku >>
0 0

iaziaz

#3598194 Napisano: 05.08.2010 09:58:48 w Inne mniejsze markety
a co z bonami z kauflandu ,wiecie kiedy beda wozic bo chyba im sie nie spieszy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iaziaz

#3598158 Napisano: 05.08.2010 09:54:08 w Inne mniejsze markety
bluesky napisał(a):

iaziaz napisał(a):

bluesky napisał(a):

żartowałam emotka
przepraszam dziewczyny ale nie mogłam się powstrzymać. emotka


emotka



no wiesz ... emotka emotka

emotka POWODZENIA Wam życze kochane ja nie grałam


emotka
nie mogłam sie powstrzymac emotka Wyświetl w wątku >>
0 0