Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika iaziaz

iaziaz

#3644112 Napisano: 23.08.2010 11:11:05 w Carrefour konkursy
co z pralkami z ariela ja nadal czekam ,ktos jeszcze czeka? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iaziaz

#3643796 Napisano: 23.08.2010 09:42:37 w Konkursy ABC
kadjas123 napisał(a):

arta napisał(a):

Już mnie do szału doprowadza ten konkurs! emotka emotka emotka

Wysłałam mamę z bonem do abc, w którym robiłam zakupy, a oni mówią, że nie zrealizują jej tego, bo nigdy się z czymś takim nie spotkali i przecież napisane jest jak byk WEJHEROWO! Boją się, że eurocash nie odda im pieniędzy.

Spoko. Dzwonię do Brandhouse - cisza. Dzwonię do Eurocash - cisza. A koniec sierpnia lada chwila.

Co robić? emotka


ja tez kilka razy dzwoniłam do Eurocashu na 2 numery i nikt nie dobiera,albo odbija,ze nr zajęty emotka


to poszukajcie hurtowni eurocah ze swojego regionu i tam dzonicie ,u mnie pomoglo mila pani zalatwila Wyświetl w wątku >>
0 0

iaziaz

#3643779 Napisano: 23.08.2010 09:39:01 w Konkursy ABC
arta napisał(a):

Już mnie do szału doprowadza ten konkurs! emotka emotka emotka

Wysłałam mamę z bonem do abc, w którym robiłam zakupy, a oni mówią, że nie zrealizują jej tego, bo nigdy się z czymś takim nie spotkali i przecież napisane jest jak byk WEJHEROWO! Boją się, że eurocash nie odda im pieniędzy.

Spoko. Dzwonię do Brandhouse - cisza. Dzwonię do Eurocash - cisza. A koniec sierpnia lada chwila.

Co robić? emotka


dzwon do oporu pw ci posle     

Wyświetl w wątku >>
0 0

iaziaz

#3635500 Napisano: 19.08.2010 10:55:14 w Carrefour konkursy
czeka ktos jeszcze na pralke z ariela czy dzis wszyscy dostali? Wyświetl w wątku >>
0 0

iaziaz

#3634030 Napisano: 19.08.2010 06:35:12 w TESCO konkursy
iaziaz napisał(a):

kupie paragony tesco nescafe,data obojetna moga byc z dzis chce pograc,a nie mam jak dzis jechac do sklepu,prosze o propozycje na pw


tzn.tak ze 3 szt,nie cale wiaderko emotka
albo szukam osoby co dzis do duzego tesco sie wybiera emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iaziaz

#3634023 Napisano: 19.08.2010 06:30:15 w TESCO konkursy
kupie paragony tesco nescafe,data obojetna moga byc z dzis chce pograc,a nie mam jak dzis jechac do sklepu,prosze o propozycje na pw Wyświetl w wątku >>
0 0

iaziaz

#3633136 Napisano: 18.08.2010 06:21:57 w Carrefour konkursy
anemie82 napisał(a):

mmaddamm napisał(a):

Czy ktoś jeszcze czeka na pralkę z Carrefoura? Nikt do mnie nie dzwonił do tej pory i zaczynam się martwić...


czeka


czeka
Wyświetl w wątku >>
0 0

iaziaz

#3632609 Napisano: 18.08.2010 03:05:59 w Inne mniejsze markety
podbijam,czy do tych zmywarek co dzis dostaliscie z eko macie karty gwarancyjne? Wyświetl w wątku >>
0 0

iaziaz

#3632067 Napisano: 18.08.2010 12:30:23 w Inne mniejsze markety
benon69 napisał(a):

iaziaz napisał(a):

czy do tych zmywarek z eko macie dolaczone karty gwarancyjne,bo ostatnio dawali a teraz nic nie mam emotka




a czy ta gwarancja dodana do zmywarek z pieczatka indesit jest wazna ??


chyba musisz miec z data a lbo protokol odbiorubo co da pieczatka indesitu bez daty
Wyświetl w wątku >>
0 0

iaziaz

#3631990 Napisano: 18.08.2010 12:16:14 w Inne mniejsze markety
polec napisał(a):

iaziaz napisał(a):

czy do tych zmywarek z eko macie dolaczone karty gwarancyjne,bo ostatnio dawali a teraz nic nie mam emotka



a kto to organizował ???


smolar to to samo co z sieci visage
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iaziaz

#3631973 Napisano: 18.08.2010 12:13:07 w Inne mniejsze markety
czy do tych zmywarek z eko macie dolaczone karty gwarancyjne,bo ostatnio dawali a teraz nic nie mam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iaziaz

#3628425 Napisano: 17.08.2010 11:08:16 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
przesylka od yuliya25 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iaziaz

#3626030 Napisano: 16.08.2010 11:46:16 w Połączenia nieodebrane
7870101** wiecie kto to mogł dzwonic? Wyświetl w wątku >>
0 0

iaziaz

#3625917 Napisano: 16.08.2010 10:53:13 w Carrefour konkursy
bostonekk napisał(a):

iaziaz napisał(a):

czy juz wszyscy dostali pralki z ariela?


Z ostatniego konkursu jeszcze nie, czekam z niecierpliwościa...


ok to czekamy
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iaziaz

#3625871 Napisano: 16.08.2010 10:42:23 w Carrefour konkursy
czy juz wszyscy dostali pralki z ariela? Wyświetl w wątku >>
0 0

iaziaz

#3625687 Napisano: 16.08.2010 09:45:53 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
yuliya25 napisał(a):

Portfel Looks z forumowej wymiany, iazias śliczne dzięki emotka


ja tez,dziekuje emotka
w temacie czekam na listonosza Wyświetl w wątku >>
0 0

iaziaz

#3625393 Napisano: 16.08.2010 08:17:19 w Dyskusje o wynikach konkursu
a sprawdzaliscie czy jest zapis w regulaminie ze moga nie rozdac wszystkich nagrod emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iaziaz

#3625374 Napisano: 16.08.2010 08:10:36 w Dyskusje o wynikach konkursu
henryczka62 napisał(a):

iaziaz napisał(a):

ziolko napisał(a):

karkocka napisał(a):

toka napisał(a):

agnus27 napisał(a):

ja nie mialam problemu z zakupem..nawet za pozno sie obejrzalam,i jeszcze jeden kuponik zostal niewyslany emotka
ale tu cos nie jest do konca w porzadku...uwazam,ze jezeli hasla nie do konca im odpowiadaly..ale zgloszen bylo mnie niz nagrod...to powinni rozdac nagrody tym osobom, ktore nadeslaly zgloszenia..bo zadnych zapisow odnosnie takich sytuacji chyba tez nie ma w regulaminie...nie podoba mi sie takie cos


wg mnie powinni rozdac wszystkie nagrody-pewnie i tak było mniej zgłoszen niz planowali rozdać nagród.Mogli przeciez rozdać te sztućce do grilla kazdemu kto brał udział-im by nie zalegało w magazynie a i klienci byliby zadowoleni


będą mieli na następny konkurs emotka




dzwoniłam do nich kilka dni przed zakończeniem konkursu, żeby dopytać się o parę rzeczy:

1. Czy jedna osoba może wygrać więcej nagród? - uzyskałam odpowiedź, że tak, pod warunkiem, że przyśle kupon i hasło

2. Czy można wysyłać kupony w jednej kopercie? - tak, jeśli jest oddzielny kupon z zaznaczoną nagrodą i hasło

3. Czy jest dużo zgłoszeń? - pan powiedział, że sporo i ciągle nadpływają.

Wobec tego nie wiem jak oni przyznawali nagrody. Sama miałam zgłoszenie na rower, 2x grill i sztućce. Więc nie rozumiem, czemu tylko raz się udało.
W regulaminie nie ma zapisu, że jedna osoba = jedna nagroda.
Na pewno zadzwonię tam w poniedziałek emotka niech wyjaśnią. Jeśli nie mieli tyle zgłoszeń ile nagród, to powinni WSZYSTKIE zgłoszenia nagrodzić, niezależnie od haseł. Jedyny wybór przy rowerach, bo to cenniejsza nagroda.



1.    Wszelkie reklamacje z tytułu organizowanego konkursu, które mogą być wnoszone przez jej uczestników, powinny być składane organizatorowi na piśmie, pod adresem wskazanym w § 2, do dnia 30 sierpnia 2010 r.


tez pytalam czy 1 osoba moze wygrac wiecej niz 1 nagrode i powiedzieli ze tak,wiec dziwne ze nie rozdali wszystkich nagrod emotka


zadałam Panu to samo pytanie, więc mi odpowiedział, że nie spodobały im się hasła


chyba zartuja sobie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iaziaz

#3625360 Napisano: 16.08.2010 08:06:06 w Dyskusje o wynikach konkursu
ziolko napisał(a):

karkocka napisał(a):

toka napisał(a):

agnus27 napisał(a):

ja nie mialam problemu z zakupem..nawet za pozno sie obejrzalam,i jeszcze jeden kuponik zostal niewyslany emotka
ale tu cos nie jest do konca w porzadku...uwazam,ze jezeli hasla nie do konca im odpowiadaly..ale zgloszen bylo mnie niz nagrod...to powinni rozdac nagrody tym osobom, ktore nadeslaly zgloszenia..bo zadnych zapisow odnosnie takich sytuacji chyba tez nie ma w regulaminie...nie podoba mi sie takie cos


wg mnie powinni rozdac wszystkie nagrody-pewnie i tak było mniej zgłoszen niz planowali rozdać nagród.Mogli przeciez rozdać te sztućce do grilla kazdemu kto brał udział-im by nie zalegało w magazynie a i klienci byliby zadowoleni


będą mieli na następny konkurs emotka




dzwoniłam do nich kilka dni przed zakończeniem konkursu, żeby dopytać się o parę rzeczy:

1. Czy jedna osoba może wygrać więcej nagród? - uzyskałam odpowiedź, że tak, pod warunkiem, że przyśle kupon i hasło

2. Czy można wysyłać kupony w jednej kopercie? - tak, jeśli jest oddzielny kupon z zaznaczoną nagrodą i hasło

3. Czy jest dużo zgłoszeń? - pan powiedział, że sporo i ciągle nadpływają.

Wobec tego nie wiem jak oni przyznawali nagrody. Sama miałam zgłoszenie na rower, 2x grill i sztućce. Więc nie rozumiem, czemu tylko raz się udało.
W regulaminie nie ma zapisu, że jedna osoba = jedna nagroda.
Na pewno zadzwonię tam w poniedziałek emotka niech wyjaśnią. Jeśli nie mieli tyle zgłoszeń ile nagród, to powinni WSZYSTKIE zgłoszenia nagrodzić, niezależnie od haseł. Jedyny wybór przy rowerach, bo to cenniejsza nagroda.



1.    Wszelkie reklamacje z tytułu organizowanego konkursu, które mogą być wnoszone przez jej uczestników, powinny być składane organizatorowi na piśmie, pod adresem wskazanym w § 2, do dnia 30 sierpnia 2010 r.


tez pytalam czy 1 osoba moze wygrac wiecej niz 1 nagrode i powiedzieli ze tak,wiec dziwne ze nie rozdali wszystkich nagrod emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

iaziaz

#3625164 Napisano: 16.08.2010 06:19:03 w Inne mniejsze markety
jak jest z gwarancja do tych zmywarek,odsylaliscie gwarancje do smolara do podbiacia,czy tylko protokol odebrania nagrody wystarczy? Wyświetl w wątku >>
0 0