Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika agicho

agicho

#6292555 Napisano: 29.11.2016 15:04:06 w Smolar
slavek napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

slavek napisał(a):

maria1980 napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

pablo75 napisał(a):

Dajcie już spokój z tym Smolarem,według mnie to naprawdę solidna agencja a wypadki przy pracy zdarzają się najlepszym.Wszyscy wiemy że grając w różnego rodzaju konkursy podajemy swoje dane osobowe i numery tel.Nie ma co do nich dzwonić i wkurzać zwykłych pracowników.Sam też dostałem smsa o wygranej a nie grałem.

Wypadkiem przy pracy jest puszczenie smsow tym, co nie trzeba. Tworzenie bazy konkursowiczow to nie wypadek, a celowe dzialanie, ktore wys,lo na jaw przy okazji wypadku. Dwie rozne sprawy.

Zgadzam się w stu procentach , nie życzę sobie ,żeby ktoś przetrzymywał moje dane , zwłaszcza ,ze w każdym reg. Jest jasno napisane ,ze dane potrzebne są jedynie dla potrzeb konkursu ! 

Wydaje mi się, że to bicie piany dla samego bicia piany. Jakie to przechowywanie waszych numerów ma znaczenie dla Was? Pytam o realne znaczenie.

Smolar podobno lubił się chwalić, że tępi "konkursowicza". Realne znaczenie ma tworzenie bazy, w której odnotowywana jest każda wygrana, co by ich za dużo nie było w sumie.

Ale gdy losują i wrzucają filmik z losowania to jak to się ma do tego, co napisałeś powyżej?


A jaką mam pewność ,że kartka z  moim nr tel. trafia do ich "akwarium"?? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agicho

#6292410 Napisano: 29.11.2016 12:42:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wowela napisał(a):

Wygrany Haineken - rymowanka przedszkolaka. A czy oni  podają które życzenia wygrały i komu wysłać karton (sąsiad lub teść emotka ??

Czy to wygrana z dnia wczorajszego? Wyświetl w wątku >>
0 0

agicho

#6292318 Napisano: 29.11.2016 10:57:01 w SZUKAM....
paula9891 napisał(a):

Czy dostaliście już maila od Kamisa w sprawie młynków?
Pani mówiła przez telefon, że wyślą, ale nic nie widzę emotka
Nie wiem, czy to tylko mój przypadek, czy Wy też go jeszcze nie dostaliście?

Spokojnie wysyłają na raz ,po 15:00 godz. można się spodziewać Wyświetl w wątku >>
1 paula9891 0

agicho

#6292021 Napisano: 28.11.2016 17:22:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
andii napisał(a):

tadziuuu napisał(a):

W Heńku można wygrać raz dziennie i rozumiem ze bez ograniczeń na osobę w kolejnych dniach? emotka  

1 zgłoszenie i bez rymu wygrało emotka  Ale Trzeba cisnąć póki passa jest emotka

jak to jest , na plakacie pisze ...codziennie 100xzestaw  a w regulaminie 50

Wygrywa osoba zgłaszający i osoba,której ślemy życzenia emotka Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

agicho

#6291885 Napisano: 28.11.2016 13:58:15 w Smolar
bc14 napisał(a):

Szczerze wolę SMOLAR który przechowuje moje dane niż agencje które SPRZEDAJĄ moje dane i póżniej dostaję mnóstwo spamu...

przechowują ale i też odstępują - po nich też mam pełno SPAMu %3 Wyświetl w wątku >>
0 0

agicho

#6291707 Napisano: 28.11.2016 10:09:40 w Paragony na trwające konkursy
asiam napisał(a):

agicho napisał(a):

asiam napisał(a):

Wolny paragon Eden BIEDRONKA. Cena 6,00 zł.Dziś ostatni dzień konkursu.

https://www.e-konkursy.info/konkurs/konkurs-poczuj-roznice-z-essence-of-luxury-w-biedronce.html#.WCy73WfSm4A

Niestety przyjmowanie zgłoszeń zamknęli

To chyba coś niezgodne z regulaminem. Konkurs miał się zakończyć dziś o północy emotka

Dokładnie, już dyskusja toczy się w wątku "Biedronka". Poskutkowało i odblokowali. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agicho

#6291655 Napisano: 28.11.2016 08:23:21 w Paragony na trwające konkursy
asiam napisał(a):

Wolny paragon Eden BIEDRONKA. Cena 6,00 zł.Dziś ostatni dzień konkursu.

https://www.e-konkursy.info/konkurs/konkurs-poczuj-roznice-z-essence-of-luxury-w-biedronce.html#.WCy73WfSm4A

Niestety przyjmowanie zgłoszeń zamknęli

Wyświetl w wątku >>
0 0

agicho

#6291210 Napisano: 26.11.2016 15:00:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
natka91 napisał(a):

Agnes napisał(a):

może to pytanie nie powinno być w tym wątku ale trudno
po jakim czasie dochodzą koce z Milki?
ja wygrałam 3 tyg temu i cisza
i czym dochodzą?

Koc z pierwszego etapu doszedł do mnie chyba jakoś dwa tygodnie po ogłoszeniu wyników. Teraz też czekam na koc z 3 etapu i jeszcze nie doszedł więc może mają jakąś przerwę w wysyłce emotka  Koce rozwozi DPD.

Z II etapu nagroda była po tyg. od ogłoszenia wyników ale kolejne etapy utknęły. Wyświetl w wątku >>
0 0

agicho

#6290582 Napisano: 25.11.2016 10:06:41 w Biedronka
monisss napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

agicho napisał(a):

agicho napisał(a):

Czy jest jakiś prefix przy tym konkursie bo zwrotkę mam "Bardzo nam przykro ale treść wiadomości SMS jest nieprawidłowa.Proszę spróbować.."  emotka

numerparagonu.odp na pytanie Czy jest jakiś prefix przy tym konkursie bo zwrotkę mam "Bardzo nam przykro ale treść wiadomości SMS jest nieprawidłowa.Proszę spróbować.."  emotka

DrGerard.nrparagonu.odp na pyatnie

w regulaminie jest : wg schematu:
DrGerard.numer paragonu.Ciasteczka drGerard są najlepsze na zimowe wieczory, bo....

ja tak puszczałam i mi przyjmowało

Dzięki,jakoś tak zbity ten tekst /nie wytłuszczony/ że przeoczyłam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agicho

#6290562 Napisano: 25.11.2016 09:47:46 w Biedronka
Czy jest jakiś prefix przy tym konkursie bo zwrotkę mam "Bardzo nam przykro ale treść wiadomości SMS jest nieprawidłowa.Proszę spróbować.."  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agicho

#6289981 Napisano: 24.11.2016 16:14:00 w Smolar
gosposia07 napisał(a):

Ja też mam Kenwooda emotka z tym, że ja grałam i - MAM PARAGON i co teraz? emotka

z palcem w d...wygrana muszą wydać - jakież mieliby inne podstawy emotka Wyświetl w wątku >>
1 maryam 0

agicho

#6289975 Napisano: 24.11.2016 16:12:46 w Smolar
moninn napisał(a):

Zadzwoniłam, informują, że bramka Orange źle wysłała sms'y i już wysyłają ponowne o błędzie.

Taaak... bramka się otworzyła,wszystkich zestawami obdarzyła. Skąd mają numery w tej magicznej bramce, skoro nie brały udziału w ich konkursie emotka Wyświetl w wątku >>

agicho

#6289945 Napisano: 24.11.2016 16:03:55 w Smolar
Dalej lecą z SMSami /zestawami, których nie mają, oczywiście na numer tel. ,który nie brał udziału w konkursie. Wyświetl w wątku >>
0 0

agicho

#6289910 Napisano: 24.11.2016 15:54:07 w Smolar
pioge7 napisał(a):

aerdna napisał(a):

To nie baza z DC, raczej z Henkela C4 + coś jeszcze emotka

Raczej z dc bo w henkel nie grałem a też mam smsa emotka  

Nie może być z DC bo większość tu pisze,że ani w DC ani w ITM nie grała Wyświetl w wątku >>
0 0

agicho

#6289850 Napisano: 24.11.2016 15:39:16 w Smolar
mia napisał(a):

Dobrze, że wcześniej tu poczytałam. Bo właśnie dotarł sms SMOLAR na razie na jeden telefon i przynajmniej nie miałam dygotek. emotka
Jak kto ma czas, to może faktycznie do nich zadzwoni, bo chyba im się system walnął.

zajęte wciąż. Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

agicho

#6289847 Napisano: 24.11.2016 15:38:10 w Smolar
To sporo nas "zwycięzców" tylko zestawów było 5 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agicho

#6289831 Napisano: 24.11.2016 15:34:59 w Smolar
marzenier napisał(a):

asantesana napisał(a):

estrelitta napisał(a):

Monika11 napisał(a):

estrelitta napisał(a):

asantesana napisał(a):

Ja pierdzielę, dostałam sms, ze wygrałam zestaw kenwood z Tetley w ITM, tylko że ja nie grałam w tym konkursie...

haha, ja też emotka aż mi się ciepło zrobiło emotka

ja też mam a nie grałam

i na drugi numer też taki sam !!! O Bosze, Smolarze co Ty tam wyprawiasz?

Może ktoś zadzwoni i powie im, żeby się młotkiem stuknęli?

Ja chętnie wezmę te zestawy bo akurat grałam a mam ino filiżanki.
Może chodziło im o garnki z DC?
Tam gralyscie?

Ani e Intermarche ani w DC nie grałam a SMSa dostałam, co im się pochrzaniło emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agicho

#6287754 Napisano: 21.11.2016 14:07:13 w Lay's
monisss napisał(a):

agicho napisał(a):

dang21 napisał(a):

Według mnie nie losują. 

Bardziej obstawiam nagradzanie nowych nazwisk emotka

Niekoniecznie w cheetosach w żabce a w Lay'sach te same nazwiska się przewalają

to dobrze!:)

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia i sztuczności jedzenia emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

agicho

#6287733 Napisano: 21.11.2016 13:46:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
andii napisał(a):

tereniagno napisał(a):

delvitto napisał(a):

kamis zamieścił pierwsze wyniki za młynki. Czy to znaczy, że już nie informują? Naprawdę wyrobili się, i powiadomili 2500 osób? Miałam to szczęście, że wygrałam, ale nie ma mnie jeszcze na tej krótkiej - póki co - liście, ale myślałam, że do reszty domowników też zadzwonią. W poprzedniej edycji informowali przez bardzo długi czas, a teraz wpisy w mdw były tylko wtedy, gdy wygrałam, w tym dniu, a potem już nikt się nie chwalił emotka

Ja też nie wygrałam,ale córka wygrała,młynek już w domu i jest na liście, więc może będą uzupełniali dane na liście po weryfikacji?

a jak wygląda ten młynek? można fotkę wrzucić?

Lepiej sie prezentuje w rzeczywistości niż na ich zdjęciach -myślałam,ze to jakiś plastikowy chłam a to niezły kawał "drewna"

Wyświetl w wątku >>
0 0

agicho

#6287729 Napisano: 21.11.2016 13:42:01 w Lay's
dang21 napisał(a):

Według mnie nie losują. 

Bardziej obstawiam nagradzanie nowych nazwisk emotka

Niekoniecznie w cheetosach w żabce a w Lay'sach te same nazwiska się przewalają Wyświetl w wątku >>
0 0