Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika agicho

agicho

#6316428 Napisano: 31.01.2017 16:44:50 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
cleo25 napisał(a):

cleo25 napisał(a):

Tak tylko sprawdzam ... czy wątek działa emotka

emotka Działa ... wygrałam selfie stick w DC emotka

To ja też muszę sprawdzić moc wątku zapobiegawczo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agicho

#6316135 Napisano: 31.01.2017 06:16:06 w Auchan
mczarna napisał(a):

mahuska napisał(a):

ja chyba mało ciekawa jestem, jak i cała moja rodzina i stado chomików...poległam w 4 dniu... Auchan mnie pokonał emotka

Kto jest ciekawy sam w sobie lub innych dowiemy się jak wreszcie podadzą pierwsze wyniki...Teraz to sobie można gdybać.Zobaczymy co im do gustu przypadło,czy też losowanko było...

a po czym odróżnimy gust od losowania?? emotka zawsze można wszystko przypisać do gustu a jak wiemy o tych się nie dyskutuje emotka Wyświetl w wątku >>
2 madlette, mia 0

agicho

#6314913 Napisano: 27.01.2017 07:01:56 w Inne mniejsze markety
bruce napisał(a):

Nie wiem, czy wszędzie, ale czekolady 100 g Milki pojawiły się w Żabkach (kupowałam dziś po 3,39 zł z informacją o promocji cenowej - jeśli ktoś ma swoje ulubione smaki, warto zajrzeć, bo akurat jest konkurs emotka ). Przy okazji zwróciłam uwagę na biedną kasjerkę, młodą dziewczynę, która przy mnie obrywała od jakiejś pani, "dlaczego to Prince Polo tak podrożało i że ona jednak nie zamierza go kupować!!!". Pocieszyłam ją kilkoma słowami, bo mało się przy mnie nie popłakała, ale też sobie w duchu pomyślałam o tamtej klientce, że ludzie to czasami mają problemy... emotka

w mojej żabce są wafelki, które biora udział po 1,49 emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

agicho

#6314635 Napisano: 26.01.2017 09:12:00 w Popraw sobie humor...
slavek napisał(a):

agicho napisał(a):

Przeglądając facebooka/ nie bardzo wiedziałam czy to porawiło mój humor, do tej pory czuję niesmak - sorry za skojarzenie ale ta kobieta kojarzy mi się ze zboczeńcem w prochowcu a te rajtuzy anty gwałty , nawet mężowi bym się nie pokazała

pozwól, że ocenią to mężczyźni ok? emotka

Wystarczy,że kilku już znajomych skomentowało to cudo w prochowcu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agicho

#6314630 Napisano: 26.01.2017 08:31:10 w Popraw sobie humor...
Przeglądając facebooka/ nie bardzo wiedziałam czy to porawiło mój humor, do tej pory czuję niesmak - sorry za skojarzenie ale ta kobieta kojarzy mi się ze zboczeńcem w prochowcu a te rajtuzy anty gwałty , nawet mężowi bym się nie pokazała

Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

agicho

#6314444 Napisano: 25.01.2017 15:54:59 w moje dzisiejsze wygrane :)

agicho

#6311458 Napisano: 16.01.2017 18:18:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kajeczka napisał(a):

agicho napisał(a):

agicho napisał(a):

Powrót do  źródeł - karton rządzi. 

https://www.faceb...p;type=3&theater


i kolejne kartonowe szaleństwo a swoją drogą jak straszną trzeba mieć facjatę, że wybór padł na karton

https://www.faceb...p;type=3&theater

kartony zniknęły  emotka


eee..ja wciąż widzę "panią Teresę" emotka Wyświetl w wątku >>
1 kajeczka 0

agicho

#6311327 Napisano: 16.01.2017 13:44:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agicho napisał(a):

Powrót do  źródeł - karton rządzi. 

https://www.faceb...p;type=3&theater


i kolejne kartonowe szaleństwo a swoją drogą jak straszną trzeba mieć facjatę, że wybór padł na karton

https://www.faceb...p;type=3&theater Wyświetl w wątku >>
1 kajeczka 0

agicho

#6311021 Napisano: 15.01.2017 10:33:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Powrót do  źródeł - karton rządzi. 

https://www.faceb...p;type=3&theater Wyświetl w wątku >>

agicho

#6310249 Napisano: 12.01.2017 13:29:44 w Dyskusje o wynikach konkursu
joan napisał(a):

Mysia napisał(a):

no właśnie, szaleństwo.. weź się tu człowieku staraj.. a wystarczyło postawić olej i cyknąć foto komórką, spróbuję jeszcze raz ale chwilowo brak mi słów emotka
ps. nie mam nic do robienia fotek komórką, chodzi o ich jakość..


Ja chyba od dziś będę codziennie pykała foty obiadu - a co mi tam, postawię olej na stole i pierdynkę zdjęcie, może wygram lodówkę emotka

Mego zdjęcia nawet nie raczyli dodać do galerii w III etapie emotka zaznaczam,ze było zgodne z reg. i zdjęcie nie przekraczało rozmiaru podanego na ich stronie. Wyświetl w wątku >>
0 0

agicho

#6305814 Napisano: 30.12.2016 06:26:12 w Biedronka
Nie zdziwi mnie fakt,że to z poprzedniego konkursu dochodzą bransoletki emotka - tez było sporo do wygrania ale nie wiązało się to z zakupem.
Wyświetl w wątku >>
0 0

agicho

#6303998 Napisano: 22.12.2016 13:51:20 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
DPD - ciastka Hity emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agicho

#6297873 Napisano: 08.12.2016 13:35:00 w SZUKAM....
cc_investigator napisał(a):

Dokładnie pisze u mnie Cynamon 15A. Wyświetl w wątku >>

agicho

#6297497 Napisano: 07.12.2016 18:53:26 w moje dzisiejsze wygrane :)
Kawa za marzenie Wyświetl w wątku >>
0 0

agicho

#6296004 Napisano: 05.12.2016 10:22:19 w Biedronka
ilosto3995 napisał(a):

Kiedy wyniki z piątku dr Gerard?

Dziś wybierają  ale mają 5 dni robocze na poinformowanieemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agicho

#6295386 Napisano: 03.12.2016 11:49:18 w PLAGIATY
cb656 napisał(a):

vickichelm napisał(a):

Miałam nic nie pisać ale napiszę bo aż cycki opadają emotka

...serio myślicie , że jesteście tak oryginalni, że tylko Wam te pytanie kojarzy się w ten a nie inny sposób ? ha ha emotka

...Co za hipokryzja tu panuje (...) Nigdy nie uwierzę, że na to samo pytanie lub podobne  nie wysyłacie tych samych odpowiedzi... Lub ich nie przerabiacie... Więc skąd wiecie poza pojedynczymi przypadkami, że to plagiat?

...niech każdy bedzie taki och i ach w stosunku do siebie. Jak gra na matkę, psa i babkę skoro jest taki och i ach i na tym zakończe

emotka Mam zbliżone odczucia, doskonale Cię rozumiem. PODPISUJĘ SIĘ POD APELEM emotka

P.S. Nie powinny opadać. Sprawdź zapięcia, może się poluzowały, czy cóś. Albo gumki wyciągnęły. To się zdarza - staniki powinny być wymieniane co 2-3 lata emotka

Jak ktoś czyta i odbiera wszystko dosłownie to ma przegwizdane w życiu - więcej luzu w gaciach emotka Wyświetl w wątku >>
1 kalka 0

agicho

#6295332 Napisano: 03.12.2016 08:04:59 w PLAGIATY
vickichelm napisał(a):

Miałam nic nie pisać ale napiszę bo aż cycki opadają emotka
Po 1 po co ktoś zapisywał wyniki w Luksusu? No po co? Żeby się wzorować czy po co?
Po 2 w Elseve wygrałam kartę na 100 zł ale w konkursie brali udział inni członkowie mojej rodziny ich hasła które nie wygrały i zostały stworzone na potrzeby konkursu.Ich hasła były nie raz prawie takie same jak te zwycięskie ( NIKT ICH NIE SPLAGIATOWAŁ ) serio myślicie , że jesteście tak oryginalni , że tylko Wam te pytanie kojarzy się w ten a nie inny sposób ? ha ha emotka
Po 3 co do takich samych esków z Luksusu ! Ogarnijcie się emotka Co za hipokryzja tu panuje ...Owszem plagiatowanie to chamstwo bez dwóch zdań. Ale tylko i wyłącznie plagiat. Nigdy nie uwierzę , że na to samo pytanie lub podobne  nie wysyłacie tych samych odpowiedzi... Lub ich nie przerabiacie ... Więc skąd wiecie poza pojedynczymi przypadkami , że to plagiat?
Po 4 niech każdy bedzie taki och i ach w stosunku do siebie. Jak gra na matkę  , psa i babkę skoro jest taki och i ach
i na tym zakończe


Ja komentowała forum, na którym ktoś mądry inaczej ewidentnie przyznaje się do plagiatowania więc mamy wszystko jak na tacy. Winny się przyznaje ale wszyscy obrońcy tańczą z radości w koło. Wyświetl w wątku >>
1 kalka 0

agicho

#6295218 Napisano: 02.12.2016 20:18:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bethan napisał(a):

kamcia napisał(a):

nie pamiętam czy dane podawało się już w zgłoszeniu

Nie podawało się, więc miło będzie, jak podasz teraz emotka

Mi odpisali na Fb,że na razie chcą skan a o dane będą prosić w przyszłym tyg. straszny bajzel sobie stwarzają ale coś się dziwić jak ponoć z poprzedniego konkursu nie rozesłali emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agicho

#6295216 Napisano: 02.12.2016 20:10:30 w PLAGIATY
mczarna napisał(a):

Wy tu myślicie jak ktoś tak może plagiatować, a tu proszę: 

Ręce i cycki opadają. Kradzież porównywać do zakupu paragonu i stawiać na równi od kiedy zakup a kradzież to to samo emotka Wyświetl w wątku >>

agicho

#6294938 Napisano: 02.12.2016 12:37:28 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Koce DPD oraz PP - bon do Pepco emotka Wyświetl w wątku >>
0 0