Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika agicho

agicho

#6330167 Napisano: 08.03.2017 10:45:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
constanza napisał(a):

@@gnieszk@ napisał(a):

mahuska napisał(a):

amica dzisiaj nic nie rozdaje, ani RMF ??

Rmf kosmetyki
http://www.rmf.fm/f/dzien-kobiet-2017.html

a jak brzmi ten sygnal? emotka  ktoś?coś?

raczej to nie sygnał a zachęta do wzięcia udziału. Wyświetl w wątku >>
0 0

agicho

#6329936 Napisano: 07.03.2017 18:41:09 w Czy informują/ informowali?
donia7 napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

donia7 napisał(a):

soraya itm? emotka

Na e-konkach cisza.

myślałam, że może tym wpisem wywołam kogoś, kto np. dostał mejla o głównej emotka

ani głównych ani pobocznych emotka soraya w d...ma gości . Nadal czekamy. Wyświetl w wątku >>
0 0

agicho

#6329784 Napisano: 07.03.2017 14:18:32 w Wkurza mnie...
Po 12:00 w Rmf fm w rundzie dodatkowej 6 tysięcy wpadło  kobiecinie,która  przyznała,że  jest rodziną Kamila Baleji, nawet szybki zagłuszanie prowadzącej nie pomogło emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agicho

#6329270 Napisano: 06.03.2017 13:41:39 w Dyskusje o wynikach konkursu
Claudia77 napisał(a):

mattadore napisał(a):

No i Pani Patrycja w Kinder bueno zrobiła wypad za kradzież zdjęcia emotka  Sprawiedliwość istnieje !!! emotka emotka

tylko szkoda, że sami nie mogą nad tym panować...

Dokładnie i ciekawe czy nie przewijają się plagiaty w tych mniej wartościowych nagrodach/ tam już nie pokazują galerii. Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

agicho

#6329237 Napisano: 06.03.2017 12:36:35 w PLAGIATY
poprostuanette napisał(a):

luko922 napisał(a):

Serio ludzie dodają zdjęcia z Kinder Bueno z Instagrama? emotka Nawet bym na to nie wpadł  emotka

Może wstydzi się własnej twarzy emotka

Zawsze może sięgnąć po "pudło vel karton emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agicho

#6329177 Napisano: 06.03.2017 10:56:49 w PLAGIATY
Claudia77 napisał(a):

mattadore napisał(a):

niech ktoś na Fb na kinder bueno wrzuci linki ok?

ktoś już to zgłosił na fb, tylko ciekawe co z tym zrobią...

  odpowiedź z FB :"Organizator już został poinformowany. Osoby łamiące regulamin konkursu zostaną usunięte z listy laureatów. Dziękujemy jeszcze raz za czujność." Wyświetl w wątku >>

agicho

#6329108 Napisano: 06.03.2017 09:30:00 w PLAGIATY
monisss napisał(a):

agicho napisał(a):

natamore napisał(a):

joasia20 napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

joasia20 napisał(a):

Nie wiem czy temat był juz poruszany, ale patrząc na wyniki Kinder bueno i nazwę miejscowości po której co chwile można sie spodziewać plagiatów (w deichmannie wygrali dosyć sporo kart ) od razu wiedziałam ze to plagiat http://pikore.co/...02686650088_13461842  wygrało główna 500 do zalando. czy ktoś juz to zgłaszał ?!

aż człowiekowi odechciewa się grać, porażka normalnie... emotka

Noo dokładnie. I nie jest jej mało! Znowu dodała tej dziewczyny zdjecie z instagrma przed chwila, teraz jest na 5 stronie



BRAK SŁÓW, PANI PATRYCJA NIE MA CHYBA ZA GROSZ GODNOŚCI I WSTYDU..

Czy było to zgłaszane organizatorom?? Bo co z tego,że tu sobie pogadamy , takie zagrywki trzeba plewić w zarodku.

dajcie znać jak zgłosicie.. ja też mogę zgłosić.. to jest szczyt ..

Podziękowali ,mają się tym zająć emotka   trzeba patrzeć im na ręce. Wyświetl w wątku >>
0 0

agicho

#6329053 Napisano: 06.03.2017 06:34:39 w PLAGIATY
natamore napisał(a):

joasia20 napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

joasia20 napisał(a):

Nie wiem czy temat był juz poruszany, ale patrząc na wyniki Kinder bueno i nazwę miejscowości po której co chwile można sie spodziewać plagiatów (w deichmannie wygrali dosyć sporo kart ) od razu wiedziałam ze to plagiat http://pikore.co/...02686650088_13461842  wygrało główna 500 do zalando. czy ktoś juz to zgłaszał ?!

aż człowiekowi odechciewa się grać, porażka normalnie... emotka

Noo dokładnie. I nie jest jej mało! Znowu dodała tej dziewczyny zdjecie z instagrma przed chwila, teraz jest na 5 stronie



BRAK SŁÓW, PANI PATRYCJA NIE MA CHYBA ZA GROSZ GODNOŚCI I WSTYDU..

Czy było to zgłaszane organizatorom?? Bo co z tego,że tu sobie pogadamy , takie zagrywki trzeba plewić w zarodku. Wyświetl w wątku >>

agicho

#6327773 Napisano: 02.03.2017 11:08:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Niebieska_Laguna napisał(a):

Agnes napisał(a):

madlette napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

estrelitta napisał(a):

donia7 napisał(a):

mia napisał(a):

Właśnie dodałam do bazy konkurs na FB:
https://www.faceb...%85/1306436559438975
I po drodze natknęłam się na to... https://www.faceb...p;type=3&theater emotka
Mieszkający między Rzeszowem a Jasłem, łączcie się! emotka

ja się muszę w tamte strony przejechać emotka

Ne jedź tam! Może to zaraźliwe! 

wg fb ta dziewczyna jest po szkole wyższej praw ai administracji... jestem w szoku emotka

jak to mawia moja znajoma - wykształcenie nie zawsze idzie w parze z inteligencją emotka

TRAGEDIA, aż mnie oczy pieką od patrzenia na ten "twórczy opis"...

powiedzcie mi czy te kartony naprawdę wygrywają czy ona tak je wkleja na każdy konkurs ale efektów nie ma?
bo jak tak to u mnie w piwnicy kartonów pod dostatkiem , to może bym się przebrała? tylko najpierw musialabym zmienić imię i nazwisko by znajomi na mój widok nie pękali ze śmiechu.....

Ostatnio jej kartony doceniła firma, która zaopatruje rolników i za "twórczość własną" przyznali jej dodatkową nagrodę w formie gadżetów firmowych, czyli pewnie jakieś długopisy i próbki nasion emotka  Ona gra o same badziewia jakieś makarony, torebki tureckie, przyprawy czy herbaty. Mi by było szkoda czasu pisać codziennie te eseje, żeby wygrać jakiś notes czy darmową margarynę. Według mnie to osoba, która ma jakieś zaburzenia. I nie piszę tego po złości. Nawet na komentarze organizatorów odpowiada głupimi rymami, a gdy trzeba oznaczyć znajomych, to ona oznacza Dymną, Fitkau i jakiegoś kolesia co chyba śpiewa. Normalny, kartonowy stalking. 



Może jest podopieczną fundacji Anny Dymnej?? Wyświetl w wątku >>
0 0

agicho

#6327245 Napisano: 01.03.2017 13:30:51 w Informują
aleks1983 napisał(a):

Pitach napisał(a):

Z jakich godzin macie sms ? wszystkie poszły w tym samym czasie ?ktoś jeszcze potwierdzi ?

Minutkę temu:) z 44-xxx

Kaufland godz. 13:29 z nr 515.. Wyświetl w wątku >>
0 0

agicho

#6326894 Napisano: 28.02.2017 19:09:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
olunka napisał(a):

czy dobrze czytam, ze Durex w C4 zakup do dzic, a wysłac mozna do 5.03? chce sie upewnić

według ich zapisków w reg. tak. Wyświetl w wątku >>
0 0

agicho

#6326423 Napisano: 27.02.2017 16:17:59 w Kaufland konkursy
atanerka napisał(a):

ewunia napisał(a):

agicho napisał(a):

Czy w konkursie "Piękno niejedno ma imię" mogę łączyć produkty tej samej marki? bo już zgłupiałam.

Tak, produkty tej samej marki można łączyć.

agicho napisał(a):

Czy w konkursie "Piękno niejedno ma imię" mogę łączyć produkty tej samej marki? bo już zgłupiałam.

A czy nie jest tak, ze w konkursie Kaufland Imie piekna nie mozna laczyc produktow?
http://www.imiepiekna.pl/kaufland

Natomiast juz w loterii PIĘKNO NIEJEDNO MA IMIĘ juz mozna laczyc produkty

Już wiem, jedynie nie można łączyć Fa z Syoss , a Fa+Fa mogę Wyświetl w wątku >>
1 slavek 0

agicho

#6326415 Napisano: 27.02.2017 16:12:26 w Kaufland konkursy
ewunia napisał(a):

agicho napisał(a):

Czy w konkursie "Piękno niejedno ma imię" mogę łączyć produkty tej samej marki? bo już zgłupiałam.

Tak, produkty tej samej marki można łączyć.

Dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agicho

#6326412 Napisano: 27.02.2017 15:59:57 w Kaufland konkursy
Czy w konkursie "Piękno niejedno ma imię" mogę łączyć produkty tej samej marki? bo już zgłupiałam. Wyświetl w wątku >>
0 0

agicho

#6325236 Napisano: 23.02.2017 16:24:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ladyinred napisał(a):

Mam stojak  z kamisa. Dalam 2 zgloszenia, niestety 1 paragon diabel ogonem nakryl. Jak oddzwonie to powiedzą, ktory wygral? Bo nie bede ryzykować 5,50 z nadzieja, czy to ten wlasciwy. 
W zyciu wczesniej paragonu konkursowego nie zgubilam emotka
Dzwonil ktos kiedyś i powiedzieli nr?

Nie powiedzą,mało tego każą wysłać wszystkie. Mi w ten sposób nóż zabrali, na ileś paragonów ,jeden zaginą. I nagrody nie wydali. Wyświetl w wątku >>
1 ladyinred 0

agicho

#6324930 Napisano: 23.02.2017 07:08:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy wszyscy dostali zwrot z Dove z pierwszego dnia? Wyświetl w wątku >>
0 0

agicho

#6323989 Napisano: 21.02.2017 06:18:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
infatne napisał(a):

mahuska napisał(a):

emotka
1.Czy eski z Mili były z ostatniego tygodnia??
2. Czy może ktoś wie coś więcej o SPA w Kauflandzie?? Może ktoś się dowiadywał co to za cudo?? ( gdzie,kiedy )

dziękuję emotka

Nie znam szczegółów ale rozbawiło mnie info o wynikach po wysłaniu zgłoszenia. Trochę późno....
Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 
na tej stronie do 31 maja 2017 r.

Strasznie rozlazły termin ale nie ukrywają go w regulaminie emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

agicho

#6323852 Napisano: 20.02.2017 19:28:05 w Wkurza mnie...
kasiaj110 napisał(a):

Z tymi majtasami to dziwny pomysł ale warto zapamiętać emotka  jak mnie finansowo przyciśnie to męża będę wyprzedawała emotka  

a to męskie też w popycie?? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agicho

#6322999 Napisano: 17.02.2017 12:29:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
klaryska napisał(a):

Ja też w styczniu dane odesłałam 10 - ego a przesyłki nie ma

Dość szybko odpisują. Mi odpowiedzieli ,że dziś wysyłka wychodzi od nich. Wyświetl w wątku >>
0 0

agicho

#6322958 Napisano: 17.02.2017 10:53:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koper napisał(a):

agicho napisał(a):

kajeczka napisał(a):

jak dobrze, że Tekturowa mnie na fb zablokowała, wreszcie widzę więcej i lepiej  emotka  
a ten pomysł z kartonami to chyba z "M jak miłość" wzięła  emotka

Zmiana może zaszokować - teraz torba ekologiczna będzie wymiatać emotka
https://www.faceb...p;type=3&theater

Wy się nabijacie, a to pewnie jakaś sławna celebrytka pod przykrywką emotka Nie chce ujawniać swojej twarzy, a konkursy to jej wielka pasja i sposób odreagowania stresów związanych z życiem celebryty. 
A po uwagach na forum jakość zdjęć się poprawiła, może ktoś by to docenił  emotka

No raczej z niej "celebrytka" - skoro do konkursu zaprasza Annę Dymną emotka Wyświetl w wątku >>
1 kajeczka 0