Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mirai

mirai

#6082945 Napisano: 28.09.2015 17:22:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
"20 lat Biedronki" - aby wziąć udział w tym konkursie należy zakupić produkty wybranych firm. Na plakatach widnieje REXONA, a w regulaminie jej nie ma (jest AXE). To jak w końcu ma być  .

Piszę jeszcze raz o tym, bo do forum "Biedronka" nie mam dostępu... Wyświetl w wątku >>
0 0

mirai

#6082705 Napisano: 28.09.2015 11:59:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
niunia-k napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Na stronie konkursowej w Regulaminie nie ma już Axe.

Tak dla ścicłości mamy dwie strony z regulaminem http://www.biedro...lne/konkurs-unileverhttp://www.20urodzinybiedronki.pl/ 

No właśnie, więc AXE, czy REXONA emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mirai

#6082699 Napisano: 28.09.2015 11:55:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dlatego kupiłem Lipton i Knorr:-)
Wyświetl w wątku >>
0 0

mirai

#6082682 Napisano: 28.09.2015 11:43:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
"20 lat Biedronki" - aby wziąć udział w tym konkursie należy zakupić produkty wybranych firm. Na plakatach widnieje REXONA, a w regulaminie jej nie ma (jest AXE). To jak w końcu ma byćemotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mirai

#6081337 Napisano: 25.09.2015 14:54:37 w Czy informują/ informowali?
PERSIL z Biedronki dzisiaj śle sms-kiemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mirai

#6078139 Napisano: 21.09.2015 23:50:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monia676 napisał(a):

https://www.youtu...62&v=ux70n8yY1Xc

losowanie autek - Smolar

Wprawdzie auta nie wygrałem, ale przy takiej liczbie zgłoszeń te moje 1000 zł uważam za sukces emotka .  Fajnie, że wszystko przejrzyście Smolar przedstawił. Wyświetl w wątku >>
0 0

mirai

#6076310 Napisano: 18.09.2015 15:25:40 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Karta pre-paid 1000 zł z Biedronki (Coca-Cola)  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mirai

#6024338 Napisano: 28.05.2015 20:13:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy Kasztelan z Polomarketu już wysyłał sms-yemotka . Wyświetl w wątku >>
0 0

mirai

#6020808 Napisano: 22.05.2015 11:33:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy dzwonili z ostatniego etapu Megaturniejemotka . Wyświetl w wątku >>
0 0

mirai

#6015937 Napisano: 11.05.2015 21:43:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W temacie: Drewnochron i Megaloteria jakaś cisza. Nikt nic nie wygrałemotka ... Wyświetl w wątku >>
0 0

mirai

#6012813 Napisano: 04.05.2015 16:34:48 w Czy informują/ informowali?
Czy Impregnat nr 1 (Drewnochron) informował? Tyle nagród, a nikt się nie chwalił...emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mirai

#6012742 Napisano: 04.05.2015 14:09:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy Impregnat (Drewnochron) już informowałemotka . Wyświetl w wątku >>
0 0

mirai

#6011685 Napisano: 30.04.2015 22:19:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
slawsar2 napisał(a):

mirai napisał(a):

Czy informowali z: Konkurs "Impregnat Nr 1"?

Jakoś nikt się nie chwalił...

Też jestem ciekawy co z tym Drewnochronem. 70 nagród w m-c i nikt by nie wygrał z forum.

No właśnie... Wyświetl w wątku >>
0 0

mirai

#6011667 Napisano: 30.04.2015 21:30:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy informowali z: Konkurs "Impregnat Nr 1"?

Jakoś nikt się nie chwalił... Wyświetl w wątku >>
0 0

mirai

#6009017 Napisano: 24.04.2015 15:13:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w loterii: https://www.e-kon...zl.html#.VTpAKyHtmko (megaturniej.pl) - można zgłosić paragony na których widnieje zakup papierosów? Nigdzie nie znalazłem o tym wzmianki w regulaminie...emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mirai

#6007391 Napisano: 20.04.2015 21:48:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
alexxandar napisał(a):

mirai napisał(a):

napisał(a):alexxandar napisał(a):Witam wszystkich!

Na początku chciałbym się przywitać, bo jest to mój pierwszy post na tym forum.
Zdecydowałem się zarejestrować ze względu na problem związany z pewnym konkursem.
Mam nadzieję, że to dobry temat/dział i tu mogę go opisać.
Kilka tygodni temu wziąłem udział w konkursie na Facebook organizowanym przez GetMaily (jest w bazie: http://www.e-konk...ly.html#.VTUjUZMfigw )

Wyniki zostały ogłoszone w terminie, ale zostało podane tylko imię i inicjał nazwiska.
Przeszukałem galerię konkursową i o ile można ufać hashtagom na Facebooku wygrało zdjęcie, które nie tylko jest niekreatywne ale i niewyraźne, etc. Po małym śledztwie okazało się, że (najprawdopodobniej, bo być może facebook urywa przede mną prace

alexxandar napisał(a):

mirai napisał(a):

napisał(a):alexxandar napisał(a):Witam wszystkich!

Na początku chciałbym się przywitać, bo jest to mój pierwszy post na tym forum.
Zdecydowałem się zarejestrować ze względu na problem związany z pewnym konkursem.
Mam nadzieję, że to dobry temat/dział i tu mogę go opisać.
Kilka tygodni temu wziąłem udział w konkursie na Facebook organizowanym przez GetMaily (jest w bazie: http://www.e-konk...ly.html#.VTUjUZMfigw )

Wyniki zostały ogłoszone w terminie, ale zostało podane tylko imię i inicjał nazwiska.
Przeszukałem galerię konkursową i o ile można ufać hashtagom na Facebooku wygrało zdjęcie, które nie tylko jest niekreatywne ale i niewyraźne, etc. Po małym śledztwie okazało się, że (najprawdopodobniej, bo być może facebook urywa przede mną prace innych użytkowników) wygrała znajoma organizatora/promotora konkursu. Chcąc się o tym przekonać poprosiłem o opublikowanie pracy konkursowej, odstałem odpowiedź "po weekendzie" i tak już czekam kolejny tydzień.

Mam małe doświadczenie konkursowe, dlatego zwracam się z prośbą o poradę, co w takiej sytuacji powinienem zrobić.

Za każdą odpowiedź z góry dziękuję!

Muszę Cię zmartwić, ale konkursy na fb są z reguły słabe pod względem regulaminowym - są pewnie i wyjątki potwierdzające regułę. Facebook raczej nic przed Tobą nie ukrywa - jest jedynie miejscem gdzie praktycznie każdy może coś napisać. Tutaj możesz odwoływać się jedynie do organizatora - piszę na bazie własnych doświadczeń... 


Dziękuję za odpowiedź, z tym ukrywaniem głównie chodziło mi o to, że hashtagi raz pokazywały mi pięć zgłoszeń, innym razem 3, a na telefonie żadnego. Myślisz, że to ma jakikolwiek sens, aby pisać reklamację organizatora, który sam wybrał słabą pracę swojej znajomej?

innych użytkowników) wygrała znajoma organizatora/promotora konkursu. Chcąc się o tym przekonać poprosiłem o opublikowanie pracy konkursowej, odstałem odpowiedź "po weekendzie" i tak już czekam kolejny tydzień.

Mam małe doświadczenie konkursowe, dlatego zwracam się z prośbą o poradę, co w takiej sytuacji powinienem zrobić.

Za każdą odpowiedź z góry dziękuję!

Muszę Cię zmartwić, ale konkursy na fb są z reguły słabe pod względem regulaminowym - są pewnie i wyjątki potwierdzające regułę. Facebook raczej nic przed Tobą nie ukrywa - jest jedynie miejscem gdzie praktycznie każdy może coś napisać. Tutaj możesz odwoływać się jedynie do organizatora - piszę na bazie własnych doświadczeń... 


Dziękuję za odpowiedź, z tym ukrywaniem głównie chodziło mi o to, że hashtagi raz pokazywały mi pięć zgłoszeń, innym razem 3, a na telefonie żadnego. Myślisz, że to ma jakikolwiek sens, aby pisać reklamację organizatora, który sam wybrał słabą pracę swojej znajomej?

" W Konkursie nie mogą brać udziału: Fundator, pracownicy Fundatora, Organizator, pracownicyOrganizatora, jak również ich małżonkowie, zstępni, wstępni oraz rodzeństwo." - tak jest napisane w regulaminie. To że organizator wybrał pracę swojej znajomej jest zgodne (chociaż nie fair) wobec innych uczestników. Nic z tym nie zrobisz - jeszcze niejedna wygrana przed tobą! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mirai

#6007370 Napisano: 20.04.2015 20:42:07 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
magdalena1020 napisał(a):

Cechini Muszyna mnie nie doceniła emotka

Potwierdzam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mirai

#6007368 Napisano: 20.04.2015 20:40:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
alexxandar napisał(a):

Witam wszystkich!

Na początku chciałbym się przywitać, bo jest to mój pierwszy post na tym forum.
Zdecydowałem się zarejestrować ze względu na problem związany z pewnym konkursem.
Mam nadzieję, że to dobry temat/dział i tu mogę go opisać.
Kilka tygodni temu wziąłem udział w konkursie na Facebook organizowanym przez GetMaily (jest w bazie: http://www.e-konk...ly.html#.VTUjUZMfigw )

Wyniki zostały ogłoszone w terminie, ale zostało podane tylko imię i inicjał nazwiska.
Przeszukałem galerię konkursową i o ile można ufać hashtagom na Facebooku wygrało zdjęcie, które nie tylko jest niekreatywne ale i niewyraźne, etc. Po małym śledztwie okazało się, że (najprawdopodobniej, bo być może facebook urywa przede mną prace innych użytkowników) wygrała znajoma organizatora/promotora konkursu. Chcąc się o tym przekonać poprosiłem o opublikowanie pracy konkursowej, odstałem odpowiedź "po weekendzie" i tak już czekam kolejny tydzień.

Mam małe doświadczenie konkursowe, dlatego zwracam się z prośbą o poradę, co w takiej sytuacji powinienem zrobić.

Za każdą odpowiedź z góry dziękuję!

Muszę Cię zmartwić, ale konkursy na fb są z reguły słabe pod względem regulaminowym - są pewnie i wyjątki potwierdzające regułę. Facebook raczej nic przed Tobą nie ukrywa - jest jedynie miejscem gdzie praktycznie każdy może coś napisać. Tutaj możesz odwoływać się jedynie do organizatora - piszę na bazie własnych doświadczeń...  Wyświetl w wątku >>
0 0

mirai

#6006810 Napisano: 19.04.2015 01:18:17 w Agencje reklamowe/promocyjne - ogólna dyskusja
Dla mnie Smolar jest najlepszy. Babeczki w agencji są w porzo i pomocne gdy masz problem np. z nieaktywną wygraną kartą doładowaną - wiem z autopsji  emotka . Wyświetl w wątku >>
0 0

mirai

#6006445 Napisano: 17.04.2015 19:02:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jestem ciekaw, czy dzisiaj obdzwoniono już wszystkich laureatów Cechini (Biedronka)? Może się połudzę i poczekam na poniedziałek...emotka Wyświetl w wątku >>
0 0