Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mirai

mirai

#6211077 Napisano: 09.06.2016 17:15:19 w moje dzisiejsze wygrane :)
Nagroda tygodniowa II stopnia z loterii Johnson w Tesco emotka .
Sms o 16.35 Wyświetl w wątku >>
0 0

mirai

#6210856 Napisano: 09.06.2016 12:21:42 w moje dzisiejsze wygrane :)
Piwko z Biedronki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mirai

#6206380 Napisano: 02.06.2016 20:01:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
buncia88 napisał(a):

slonecznik1309 napisał(a):

szesnaście napisał(a):

Na prawdę było ponad 4 tys. zgłoszeń na Tyskie w Biedronce, że ani jedna flaga u mnie nie wpadła?

u mnie 1 flaga na 5 zgłoszeń ;( myślałam, że będzie łatwiej ;(

Te maile lecą partiami... wydaje mi sie, że to jeszcze nie konic. Ciąg dalszy zapewne jutro emotka
Tylko Ja nadal mam problem z wysłaniem formularza o.O Nie przechodzi ani po wyczyszczeniu ciasteczek, ani z mozi ani z exa...

Ja też nie mogę wysłać. Napisałem do organizatora o problemie. Czekam na odpowiedź...emotka . Wyświetl w wątku >>
0 0

mirai

#6206034 Napisano: 02.06.2016 13:22:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy wy też macie problem ze zgłoszeniem na www do Loteria "Najlepsi kibice" Biedronkaemotka . Wyświetl w wątku >>
0 0

mirai

#6200887 Napisano: 23.05.2016 13:06:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Coś mało osób chwali się nagrodami z:  Konkurs "Coca-Cola. Do wygrania 8 samochodów!" Biedronka".
Chyba, że źle patrzę... emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

mirai

#6198582 Napisano: 18.05.2016 00:06:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

mirai napisał(a):

Od kiedy w Auchan rozpoczęła się loteria z cennymi nagrodami, zauważyłem że panowie "wózkowi" z hipermarketu bardzo ochoczo wyciągają z wózków zostawione paragony. Po jednym dniu mogą ich mieć co najmniej kilkadziesiąt...A ja ze swoimi 5 paragonami mogę co najwyżej liczyć na cud. Ale ponoć się zdarzają...emotka .

Codziennie zgłaszasz po 5 paragonów? emotka

Nie, mam ich tyle w sumie od początku loterii po zakupach. Może Ciebie to śmieszy, ale mnie już mniej... Wyświetl w wątku >>
0 0

mirai

#6198579 Napisano: 17.05.2016 23:53:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Od kiedy w Auchan rozpoczęła się loteria z cennymi nagrodami, zauważyłem że panowie "wózkowi" z hipermarketu bardzo ochoczo wyciągają z wózków zostawione paragony. Po jednym dniu mogą ich mieć co najmniej kilkadziesiąt...A ja ze swoimi 5 paragonami mogę co najwyżej liczyć na cud. Ale ponoć się zdarzają...emotka .
Wyświetl w wątku >>
0 0

mirai

#6193208 Napisano: 08.05.2016 00:14:28 w Gratulacje! Dla wygranych!
kalka napisał(a):

stamp2 napisał(a):

mczarna napisał(a):

titinunu napisał(a):

stamp2 napisał(a):

stamp2 napisał(a):

Gratuluje Titinunu wygranego batonika-brawo Ty!emotka emotka emotka emotka emotka

Dziękuję emotka emotka zawsze to wygrana

Ja wyczuwam w tych gratulacjach pewną złośliwość ale obym się myliła i były szczere...Titinunu - smacznego:-) Wygrana to wygrana.

zaraz złośliwość,może lekki żartemotka samochodu czy wycieczki gratulują wszyscy,a batonika to tylko ja emotka

 Coś Ty Stamp2, ja również dołączam swoje szczere wyrazy podziwu!!!emotka W końcu teraz takie czasy, że  wygranie batonika jest nie lada wyczynem - nawet dla starych wyjadaczy konkursowych emotka

A ja trafiłem "3" w Lotto - i jak teraz z tym żyć?...emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mirai

#6189863 Napisano: 28.04.2016 12:10:45 w Zakupy na konkursy - usługi
Kupię paragon/y łącznie ze zdrapkami z loterii: (PW)

Loteria Baumit "Zdobywaj nagrody za kody"

Wyświetl w wątku >>
0 0

mirai

#6189325 Napisano: 27.04.2016 13:12:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Loteria "Promocja Mokate"
- mimo wielu paragonów i puszczania sms-ów o różnych godzinach - nigdy nie udało mi się trafić.
Ma ktoś na to jakiś sposób ? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mirai

#6188747 Napisano: 26.04.2016 10:32:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
beata21 napisał(a):

jokan napisał(a):

judytkak napisał(a):

andii napisał(a):

@banka-manka napisał(a):

andii napisał(a):

bc14 napisał(a):

W lewiatanie nowy konkurs 800 rowerow do wygrania po 1 na sklep!:) aaale urnowy  w dodatku o wygranych decyduje komisja ze sklepu;/ moglo byc tak pieknie a tak bedzie dzialo i uswiadamialo gdzie nasze urny by wygralia znajomi wlasciciela sklepu SZKODA

Hello, a gdzie można znaleźć jakieś info o tym konkursie??? bo już wszystko przeszukałam i go nie umiem znaleźć:) z góry dziękujęemotka

http://www.e-konk...an.html#.Vx8ZmfmLTIU

dzięki, no nie widziałam tego:)emotka

Ja też się rozochociłam, ale szybko mi przeszło... Urna i szef komisji właściciel sklepu - na pewno w każdym sklepie będzie uczciwie emotka

a czy to nie przypomina trochę zeszłorocznego Bricomarche z urnami? się napaliłam, a wyszlo jak wyszlo emotka

Ciekawa jestem, czy w tym roku będzie podobna sytuacja w Bricomarche?

Tylko, że nie wszystkie sklepy Lewiatan biorą w tym udział... Wyświetl w wątku >>
0 0

mirai

#6188581 Napisano: 25.04.2016 21:55:14 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
A dzisiaj liczyłem na telefon od Castoramy. Dacia Duster znów nie dla mnie...emotka . Wyświetl w wątku >>
0 0

mirai

#6178993 Napisano: 01.04.2016 18:23:24 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Bon z Groszka (wygrana z 2 dnia loterii) Wyświetl w wątku >>
0 0

mirai

#6176363 Napisano: 24.03.2016 10:58:00 w Czy informują/ informowali?
Czy ktoś coś z ŻYWCA  w PoloMarketemotka . Wyświetl w wątku >>
0 0

mirai

#6175047 Napisano: 20.03.2016 11:04:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy bony zakupowe z loterii Groszka są już wysyłaneemotka . Wyświetl w wątku >>
0 0

mirai

#6171886 Napisano: 11.03.2016 18:49:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
elotta napisał(a):

logos89 napisał(a):

ludzie czy warto tak się wysilać aby wygrać kubek . Nie wiem może jestem zbyt leniwa ale mi by się nie chciało. 

Może ktoś ma na to czas i/ lub ochotę. A może po prostu gra w trzech konkursach na rok, więc wkłada w to taki wysiłek emotka
Mnie by się nie chciało, mnie to się zazwyczaj nie chce pisać bardzo długich wypowiedzi konkursowych, chyba że naprawdę warto lub podoba mi się pytanie (napisałam chociażby tekst zajmujący stronę A4 znormalizowanego tekstu na konkurs Sony Widmo końca) emotka

Mnie też by się nie chciało...A jak już ktoś coś wygra (a zdjęcie, czy tekst będzie opublikowany) - to spory na forum czasami jak w sprawie Trybunału... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mirai

#6169923 Napisano: 07.03.2016 23:20:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@ambi_9 napisał(a):

Witam emotka  Mam dwa pytania odnośnie loterii w groszku.. jeden paragon bierze udział w trzech losowaniach, tak? Nagrody dziennej, tygodniowej i głównej? Czy zdobycie nagrody dziennej elimnuje go w kolejnych losowaniach?
Czy wygrany bon 100 zł można zrealizować w innym groszku niż się dokonało zakupów na konkurs? emotka

"Każde zgłoszenie bierze udział w losowaniu nagrody dziennej w etapie dziennym, wktórym zgłoszenie wpłynęło oraz w losowaniu nagrody tygodniowej w etapie tygodniowym, w
którym zgłoszenie wpłynęło oraz w losowaniu nagrody głównej." - tak jest w regulaminie.
Generalnie u Smolara każde wylosowane zgłoszenie z nagrody dziennej ma szanse na kolejne losowania.
Więc cierpliwie czekam teraz na laptop, a potem Cactusa... emotka . Wyświetl w wątku >>
0 0

mirai

#6156629 Napisano: 06.02.2016 21:59:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dolly napisał(a):

mirai napisał(a):

Nie wiem, czy ktoś już o to pytał, ale czy w loterii "Przesiądź się na kartę MasterCard & VISA" mogę podać swoje dane osobowe, jeżeli płacił za to swoją kartą np. mój bratemotka . Czyli, czy zgłoszenie może być tylko od osoby, która jest właścicielem danej karty płatniczej emotka ...

Bylo, bylo emotka
Zakonczylo sie tym, ze Albedo owszem dopuszcza, taka transakcję,  ale jezeli nagle przy weryfikacji im sie odmieni, to jestes na przegranej pozycji.

Dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mirai

#6156590 Napisano: 06.02.2016 20:38:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nie wiem, czy ktoś już o to pytał, ale czy w loterii "Przesiądź się na kartę MasterCard & VISA" mogę podać swoje dane osobowe, jeżeli płacił za to swoją kartą np. mój bratemotka . Czyli, czy zgłoszenie może być tylko od osoby, która jest właścicielem danej karty płatniczej emotka ... Wyświetl w wątku >>
0 0

mirai

#6154661 Napisano: 03.02.2016 20:15:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

joan napisał(a):

mirai napisał(a):

Jestem ciekaw jakie mam szanse w loterii "Przesiądź się na kartę MasterCard & VISA" emotka . Właśnie dowiedziałem się, że w pierwszych trzech dniach loterii było kilkadziesiąt tysięcy zgłoszeń. Przy moim 1 zgłoszeniu szanse prawie żadne, ale pracownicy Biedronki mają ich znacznie więcej... emotka .

http://www.fakt.p...artykuly,608411.html


Ja tam się nie przejmuję i ślę po jednym zgłoszeniu dziennie emotka

Rossmann na pewno nie straci - ma swoje produkty, do których ludzie są mocno przywiązani. Dziś specjalnie tam poszłam po kotleciki orkiszowe bio. Hebe występuje rzadko i jest drogim sklepem.

Co do Lidla, trudno powiedzieć, w ogóle nie robię tam zakupów.

Wiesz, chodzi mi o to, że pewnie kwitnie handel paragonami. Chociaż wpisując dane z wydruku należy podać nazwę banku, a to nie jest uwidocznione na potwierdzeniu zapłaty kartą... Wyświetl w wątku >>
0 0