Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika asiatko

asiatko

#6262406 Napisano: 30.09.2016 21:19:33 w Paragony na trwające konkursy
kupie par na radosc z wygranej Wyświetl w wątku >>
0 0

asiatko

#6261791 Napisano: 29.09.2016 21:07:09 w Połączenia nieodebrane
dzis po 14 - 512355387? Wyświetl w wątku >>
0 0

asiatko

#6261030 Napisano: 28.09.2016 12:28:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mika0103 napisał(a):

asiatko napisał(a):

czy Wy tez macie problem z konkiem Bic Men w Tesco? Mi ciagle wyskakuje komunikat ze nieprawidłowo wypełniłam pole, te z hasłem

A ten konkurs nie był do 21.09.2016?

o rety emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

asiatko

#6261020 Napisano: 28.09.2016 12:21:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy Wy tez macie problem z konkiem Bic Men w Tesco? Mi ciagle wyskakuje komunikat ze nieprawidłowo wypełniłam pole, te z hasłem Wyświetl w wątku >>
0 0

asiatko

#6257813 Napisano: 21.09.2016 16:12:57 w Paragony na trwające konkursy
kupie par ITM Le petit - moze ktos ma a brak mu weny bo konk jest do dzis Wyświetl w wątku >>
0 0

asiatko

#6257294 Napisano: 20.09.2016 20:29:28 w moje dzisiejsze wygrane :)
oł jeee tablet z Biedry Pilot i Pukka na wakacjach, polaroidy z lidlowego Surfa i kamisowe noże z rezerwy
i dotarł piękny zielony tandem z połączenia dwóch natur - do dziś nie umiem sobie przypomnieć co ja tam naskrobałam Wyświetl w wątku >>

asiatko

#6257184 Napisano: 20.09.2016 17:21:17 w Paragony na trwające konkursy
kupie par na Le Petit w ITM!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

asiatko

#6256690 Napisano: 19.09.2016 20:44:38 w Paragony na trwające konkursy
w środe bede w ITM, moge zrobic zakupy Wyświetl w wątku >>
0 0

asiatko

#6255629 Napisano: 16.09.2016 17:07:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy z Adidasa w SPH słali juz meile z instrukcjami? Wyświetl w wątku >>
0 0

asiatko

#6255529 Napisano: 16.09.2016 14:21:22 w moje dzisiejsze wygrane :)
bony ze Stokrotki Olimpiada i angina Wyświetl w wątku >>
0 0

asiatko

#6255527 Napisano: 16.09.2016 14:20:16 w Połączenia nieodebrane
defed napisał(a):

asiatko napisał(a):

co to za nr 618690418? oddzwaniam ale ciagle zajete

Albedo?

hm, ale ciekawe z czym Wyświetl w wątku >>
0 0

asiatko

#6255524 Napisano: 16.09.2016 14:18:53 w Połączenia nieodebrane
co to za nr 618690418? oddzwaniam ale ciagle zajete Wyświetl w wątku >>
0 0

asiatko

#6253549 Napisano: 13.09.2016 10:42:52 w moje dzisiejsze wygrane :)
Cheetos w Tesco, a wczoraj robot z czystego startu Wyświetl w wątku >>
1 scrabble 0

asiatko

#6251934 Napisano: 09.09.2016 09:46:20 w moje dzisiejsze wygrane :)
Aparat z Nestle w Polo Wyświetl w wątku >>
1 scrabble 0

asiatko

#6248292 Napisano: 31.08.2016 21:31:59 w Wkurza mnie...
poprostuanette napisał(a):

asiatko napisał(a):

barcza napisał(a):

barcza napisał(a):

asiatko napisał(a):

barcza napisał(a):

asiatko napisał(a):

Mówcie sobie co chcecie, ale ja mam daleko do prawie wszystkich sklepow konkursowych a chce miec szanse na granie i wygrywanie jak ci co maja wiekszosc sklepow w promieniu 20km (tak sie sklada ze nie pracuje i dlugo jeszcze nie bede, wiec z wygranych mam na waciki). Kupowac paragony podczas trwania konkursu za kazdym razem płacac komus kwote za zakupy + znaczek - mnie na to nie stac. Wiec czesto kupuje paragony po, i bez problemu sprzedaje swoje, i to duzo, za kwoty w zaleznosci od stopnia wygranej. Przynajmniej za zakupy mi sie zwraca. Zaloze sie ze wiekszosc tych ktorym bardzo zalezy na zlikwidowaniu watku paragony nie mieszka na wsi i to daleko od wiekszych miast. Ja chce miec z wami rowne szanse na wygrywanie! i kropka

i tu się mylisz mieszkam daleko od dużych konkursowych sklepów 1,5 godziny jazdy autem albo i dalej i co albo jadę albo jak jest dalej kupuje na forum i płacę   i to raz małe raz duże sumy coś za coś jak chce grac muszę ponosić koszty i często paragonów reklamówki i wywalonej  kasy a wygranej brak ale takie jest ryzyko konkursowicza

wyobraz sobie ze ja tez robie rundki konkursowe, i wracam z pelnym bagaznikiem i tez ponosze koszty i ryzyko konkursowe, ale mimo wszystko dosc czesto mam potrzebe kupowania po, bo biore udzial w bardzo duzej ilosci konkursow emotka

to kup więcej i bierz udział proste albo mniej grajemotka to już twoja sprawa

dopiero napisałaś ,ze nie stać cię na znaczek albo żeby ktoś ci kupił a tu nagle taka zmiana w twojej wypowiedzi to się na coś zdecyduj

nie stac mnie na ciagle sponsorowanie komus zakupów + znaczki, czytaj ze zrozumieniem

a czy rozumeisz że ktoś kto ma paragon traci szanse na wygraną bo pasożyt gra bez paragonu, wygrywa i kupuje za bezcen... Jak w reg. jest że trzeba mieć paragon przed zgłoszeniem to trzeba. A jak nie chcesz grać mniej to masz wybór: pojechać samemu, zlecić komuś zakup lub... przestac grac tam gdzie nie możesz sobie pozwolić na paragon

e tam, czasem ja pasozyt kupuje paragon, a czasem ja ratuje swoim innego ziomala pasozyta - byle do nas kurierzy paczki wożą emotka kończę, bo muszę grac emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

asiatko

#6248282 Napisano: 31.08.2016 21:20:19 w Wkurza mnie...
barcza napisał(a):

barcza napisał(a):

asiatko napisał(a):

barcza napisał(a):

asiatko napisał(a):

Mówcie sobie co chcecie, ale ja mam daleko do prawie wszystkich sklepow konkursowych a chce miec szanse na granie i wygrywanie jak ci co maja wiekszosc sklepow w promieniu 20km (tak sie sklada ze nie pracuje i dlugo jeszcze nie bede, wiec z wygranych mam na waciki). Kupowac paragony podczas trwania konkursu za kazdym razem płacac komus kwote za zakupy + znaczek - mnie na to nie stac. Wiec czesto kupuje paragony po, i bez problemu sprzedaje swoje, i to duzo, za kwoty w zaleznosci od stopnia wygranej. Przynajmniej za zakupy mi sie zwraca. Zaloze sie ze wiekszosc tych ktorym bardzo zalezy na zlikwidowaniu watku paragony nie mieszka na wsi i to daleko od wiekszych miast. Ja chce miec z wami rowne szanse na wygrywanie! i kropka

i tu się mylisz mieszkam daleko od dużych konkursowych sklepów 1,5 godziny jazdy autem albo i dalej i co albo jadę albo jak jest dalej kupuje na forum i płacę   i to raz małe raz duże sumy coś za coś jak chce grac muszę ponosić koszty i często paragonów reklamówki i wywalonej  kasy a wygranej brak ale takie jest ryzyko konkursowicza

wyobraz sobie ze ja tez robie rundki konkursowe, i wracam z pelnym bagaznikiem i tez ponosze koszty i ryzyko konkursowe, ale mimo wszystko dosc czesto mam potrzebe kupowania po, bo biore udzial w bardzo duzej ilosci konkursow emotka

to kup więcej i bierz udział proste albo mniej grajemotka to już twoja sprawa

dopiero napisałaś ,ze nie stać cię na znaczek albo żeby ktoś ci kupił a tu nagle taka zmiana w twojej wypowiedzi to się na coś zdecyduj

nie stac mnie na ciagle sponsorowanie komus zakupów + znaczki, czytaj ze zrozumieniem Wyświetl w wątku >>
0 0

asiatko

#6248281 Napisano: 31.08.2016 21:18:12 w Wkurza mnie...
barcza napisał(a):

asiatko napisał(a):

barcza napisał(a):

asiatko napisał(a):

Mówcie sobie co chcecie, ale ja mam daleko do prawie wszystkich sklepow konkursowych a chce miec szanse na granie i wygrywanie jak ci co maja wiekszosc sklepow w promieniu 20km (tak sie sklada ze nie pracuje i dlugo jeszcze nie bede, wiec z wygranych mam na waciki). Kupowac paragony podczas trwania konkursu za kazdym razem płacac komus kwote za zakupy + znaczek - mnie na to nie stac. Wiec czesto kupuje paragony po, i bez problemu sprzedaje swoje, i to duzo, za kwoty w zaleznosci od stopnia wygranej. Przynajmniej za zakupy mi sie zwraca. Zaloze sie ze wiekszosc tych ktorym bardzo zalezy na zlikwidowaniu watku paragony nie mieszka na wsi i to daleko od wiekszych miast. Ja chce miec z wami rowne szanse na wygrywanie! i kropka

i tu się mylisz mieszkam daleko od dużych konkursowych sklepów 1,5 godziny jazdy autem albo i dalej i co albo jadę albo jak jest dalej kupuje na forum i płacę   i to raz małe raz duże sumy coś za coś jak chce grac muszę ponosić koszty i często paragonów reklamówki i wywalonej  kasy a wygranej brak ale takie jest ryzyko konkursowicza

wyobraz sobie ze ja tez robie rundki konkursowe, i wracam z pelnym bagaznikiem i tez ponosze koszty i ryzyko konkursowe, ale mimo wszystko dosc czesto mam potrzebe kupowania po, bo biore udzial w bardzo duzej ilosci konkursow emotka

to kup więcej i bierz udział proste albo mniej grajemotka to już twoja sprawa

ale moja, mojej tesciowej i mojej mamy komórko-spizarka wiecej nie pomiesci a ja mimo wszystko nie chce grac mniej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

asiatko

#6248275 Napisano: 31.08.2016 21:10:10 w Wkurza mnie...
barcza napisał(a):

asiatko napisał(a):

Mówcie sobie co chcecie, ale ja mam daleko do prawie wszystkich sklepow konkursowych a chce miec szanse na granie i wygrywanie jak ci co maja wiekszosc sklepow w promieniu 20km (tak sie sklada ze nie pracuje i dlugo jeszcze nie bede, wiec z wygranych mam na waciki). Kupowac paragony podczas trwania konkursu za kazdym razem płacac komus kwote za zakupy + znaczek - mnie na to nie stac. Wiec czesto kupuje paragony po, i bez problemu sprzedaje swoje, i to duzo, za kwoty w zaleznosci od stopnia wygranej. Przynajmniej za zakupy mi sie zwraca. Zaloze sie ze wiekszosc tych ktorym bardzo zalezy na zlikwidowaniu watku paragony nie mieszka na wsi i to daleko od wiekszych miast. Ja chce miec z wami rowne szanse na wygrywanie! i kropka

i tu się mylisz mieszkam daleko od dużych konkursowych sklepów 1,5 godziny jazdy autem albo i dalej i co albo jadę albo jak jest dalej kupuje na forum i płacę   i to raz małe raz duże sumy coś za coś jak chce grac muszę ponosić koszty i często paragonów reklamówki i wywalonej  kasy a wygranej brak ale takie jest ryzyko konkursowicza

wyobraz sobie ze ja tez robie rundki konkursowe, i wracam z pelnym bagaznikiem i tez ponosze koszty i ryzyko konkursowe, ale mimo wszystko dosc czesto mam potrzebe kupowania po, bo biore udzial w bardzo duzej ilosci konkursow emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

asiatko

#6248272 Napisano: 31.08.2016 21:04:52 w Wkurza mnie...
petunija1 napisał(a):

asiatko napisał(a):

Mówcie sobie co chcecie, ale ja mam daleko do prawie wszystkich sklepow konkursowych a chce miec szanse na granie i wygrywanie jak ci co maja wiekszosc sklepow w promieniu 20km (tak sie sklada ze nie pracuje i dlugo jeszcze nie bede, wiec z wygranych mam na waciki). Kupowac paragony podczas trwania konkursu za kazdym razem płacac komus kwote za zakupy + znaczek - mnie na to nie stac. Wiec czesto kupuje paragony po, i bez problemu sprzedaje swoje, i to duzo, za kwoty w zaleznosci od stopnia wygranej. Przynajmniej za zakupy mi sie zwraca. Zaloze sie ze wiekszosc tych ktorym bardzo zalezy na zlikwidowaniu watku paragony nie mieszka na wsi i to daleko od wiekszych miast. Ja chce miec z wami rowne szanse na wygrywanie! i kropka

Bez komentarza.emotka

phi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

asiatko

#6248267 Napisano: 31.08.2016 20:57:57 w Wkurza mnie...
Mówcie sobie co chcecie, ale ja mam daleko do prawie wszystkich sklepow konkursowych a chce miec szanse na granie i wygrywanie jak ci co maja wiekszosc sklepow w promieniu 20km (tak sie sklada ze nie pracuje i dlugo jeszcze nie bede, wiec z wygranych mam na waciki). Kupowac paragony podczas trwania konkursu za kazdym razem płacac komus kwote za zakupy + znaczek - mnie na to nie stac. Wiec czesto kupuje paragony po, i bez problemu sprzedaje swoje, i to duzo, za kwoty w zaleznosci od stopnia wygranej. Przynajmniej za zakupy mi sie zwraca. Zaloze sie ze wiekszosc tych ktorym bardzo zalezy na zlikwidowaniu watku paragony nie mieszka na wsi i to daleko od wiekszych miast. Ja chce miec z wami rowne szanse na wygrywanie! i kropka Wyświetl w wątku >>