Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika 79magda

79magda

#6514577 Napisano: 30.07.2018 18:30:19 w Wkurza mnie...
Również brzydzę się plagiatorami i tym, ze ktoś się lubi „zainspirować”, ale akurat w kontekście tego konkursu nie do końca mogę się zgodzić z zaistnieniem zjawiska. Temat jest tak wąski, słów tak niewiele, ze naprawdę można to zrobić bezwiednie, zwłaszcza, jeżeli nie wszystkim się chce śledzić zgłoszenia już dodane. Wyświetl w wątku >>
1 kreatia 0

79magda

#6514225 Napisano: 29.07.2018 15:53:13 w Wkurza mnie...
synk napisał(a):

  liczba użytkowników forum nie będzie rosła...

a czy aby na pewno zależy nam, by ta liczba rosła, hę?! emotka Wyświetl w wątku >>

79magda

#6513873 Napisano: 27.07.2018 17:37:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@gnieszk@ napisał(a):

defed napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Mam prośbę. Czy ktoś mógłby podać pełną treść SMS-a z 4MOVE? Ucięło mi wiadomość po " w ciągu 2 dni na...". emotka

Dołączam się do prośby, u mnie urwane na promocje@ ... a co jest dalej?  emotka

Też mam taki niepełny...

 Również taki mam, więc może po prostu:

"Każdy Laureat konkursu winien jest wysłać Protokół wraz ze skanem lub zdjęciem dowodu zakupu na adres e-mail: kontakt@4movemini.pl w ciągu 2 dni roboczych..." - via regulamin. Wyświetl w wątku >>
0 0

79magda

#6512307 Napisano: 23.07.2018 19:57:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
 Ciekawe, jakiego zdania będziecie o agencji i komisji, jeżeli okaże się, ze trafiliście po rowerku emotka Wyświetl w wątku >>

79magda

#6508687 Napisano: 12.07.2018 12:16:54 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
Z nazwami konkursów jest tak, jak z racją... czyli często każdy ma swoją emotka Dla mnie np. istnieją słowa-klucze, typu: "BAM", czy też "Budżet", a nazwy ("Odkryj swoją pasję", "Jak dbasz o skórę latem", "Bądź hot, zjedz hot doga") często nic nie mówią, bo są tylko bełkotem emotka często nazwę konkursu promo definiuję tym, co na niego musiałam zakupić, stąd też nie kumam "Męskiej pasji", a dezodorant konkretnej firmy emotka
By wilk był syty i owca cała, by było prościej, a ludziom żyło się lepiej, optuję jednak za tym, by kluczową informacją był link do konkursu z bazy. Wyświetl w wątku >>

79magda

#6506445 Napisano: 05.07.2018 20:18:06 w Albedo Marketing
mampytanie napisał(a):

Jak to jest z Aldebo, lubą rymowanki czy proste teksty?

Cenią sobie trzynastozgloskowce oraz wiersze białe. Nie pogardza dobrym haiku, ani tez limerykiem z celna puenta. Lubią także gratisy w postaci lirycznych niedomówień, zwłaszcza związanych z majonezem emotka
mam nadzieje, ze pomogłam i ze inni forumowicze równie chętnie podziela się swoimi obserwacjami emotka Wyświetl w wątku >>

79magda

#6505960 Napisano: 04.07.2018 18:58:18 w Albedo Marketing
jorunn2010 napisał(a):

79magda napisał(a):

jorunn2010 napisał(a):

Dzisiaj zadzwonili z lazy bag, a jak im wyślę oryginał paragonu, a za kilka dni pani zadzwoni że wygrałam wycieczkę? Bo zadzwoni, mówię Wam, zobaczycie! I nie będę mieć tego paragonu

Ale chyba rowerową? emotka spoko, powiedz, że nie lubisz wycieczek (a tak w ogóle w ilu konkursach brałaś ostatnio udział?!) emotka

oj, tak tylko się śmieję sama z siebie, prawie nigdy nie wygrywam w konkursach zakupowych, może stąd paragonowy  dylemat emotka   Aaaa tak, tam przecież rowery do wygrania - coś mi się ubzdurało ze wycieczka. Dobra, nie zaśmiecam już emotka

Ojtam ojtam, ja bym chciała kiedyś mieć tyle fantazji, żeby tak sypnąć przez telefon: "A co mi tu pani opowiada o wycieczce, ja mam chorobę lokomocyjną i alergię na środki czystości używane w samolocie! Nie macie tam jakichś rękawiczek/zagłówków/piłek plażowych zamiast tych wycieczek?" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

79magda

#6505952 Napisano: 04.07.2018 18:40:55 w Albedo Marketing
jorunn2010 napisał(a):

Dzisiaj zadzwonili z lazy bag, a jak im wyślę oryginał paragonu, a za kilka dni pani zadzwoni że wygrałam wycieczkę? Bo zadzwoni, mówię Wam, zobaczycie! I nie będę mieć tego paragonu

Ale chyba rowerową? emotka spoko, powiedz, że nie lubisz wycieczek (a tak w ogóle w ilu konkursach brałaś ostatnio udział?!) emotka Wyświetl w wątku >>

79magda

#6504604 Napisano: 01.07.2018 13:25:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
termitek99 napisał(a):

Dlaczego po wzięciu udziału w konkursie Tyskie w Tesco, przychodzą seksreklamy z chętne24? Po kilku minutach od zgłoszenia w konkursie zacząłem dostawać seks-smsy emotka

Może Tyskie wabi zapachem chętne24? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

79magda

#6502194 Napisano: 25.06.2018 17:09:18 w Sport
cb656 napisał(a):

79magda napisał(a):

z piłki nożnej na siłę robi się w naszym kraju sport narodowy. Ilość reklam, ilość medialnego szumu, cała ta otoczka sprzyja oczywiście pompowaniu oczekiwań przeciętnych januszów sportu... Kasa musi płynąć, piwo musi się lać strumieniami, zero luzu... Bo przecież ci, którzy jakie takie pojęcia mają, wyjście z grupy mogli rozpatrywać li i jedynie w kategoriach cudu (a jak wiemy bywają i takie w sporcie).
Wczoraj oglądałam mecz, ale bez żadnej spiny, cieszyłabym się, gdyby wygrali, ale po prostu nie zasłużyli na to, by wygrać. A Kolumbia tak pięknie się cieszyła, a taka Panama?! Dostali bęcki, ale jeden gol im wszedł i ile radości sprawił emotka
Nasze piłkarzyki są zblazowane, leniwe, z pretensjami i oczekiwaniami - a sport powinien sprawiać radość, a nie ćmić wszystko zerami na kontach!

emotka emotka Święte słowa. Oglądam mecze Mundialu, ale bez spiny. Po prostu jako widowisko. emotka

Tak?! To polecam Final Six Ligi Narodów w siatkówce, już na początku lipca odbędzie się we Francji emotka emocje gwarantowane emotka aha, warto wspomnieć, że właśnie wczoraj ostatecznie dostaliśmy się do Final Six, czyli, że  jesteśmy jedną z sześciu najlepszych drużyn świata, oraz jeszcze do września panującymi Mistrzami Świata. Można?! emotka Wyświetl w wątku >>

79magda

#6502187 Napisano: 25.06.2018 16:59:22 w Sport
asantesana napisał(a):

Jakie to smutne i słabe - jakby Polacy wygrali to byłoby: "moja drużyna, hip hip hura!", jak przegrali to "żenada, to nie moja drużyna, jakieś bękarty chyba..." Tak tak, sukces ma wielu ojców, porażka jest sierotą  emotka

A to chyba już od człowieka zależy, nie od dyscypliny emotka jestem bardzo wierną i fanatyczną emotka "kibicką" siatkówki. I jak nasi odpadali z igrzysk, jak nie szło im zupełnie, nie twierdziłam, że to patałachy, tylko, że na pewno następnym razem będzie lepiej emotka bo jak to mówią - prawdziwy kibic jest "dumny po zwycięstwie, wierny po porażce". I jeżeli w jakimkolwiek meczu przegrywamy 2:0 w setach, to ja jestem tą, która mruczy pod nosem "znów będzie tie break" emotka

Tymczasem z piłki nożnej na siłę robi się w naszym kraju sport narodowy. Ilość reklam, ilość medialnego szumu, cała ta otoczka sprzyja oczywiście pompowaniu oczekiwań przeciętnych januszów sportu... Kasa musi płynąć, piwo musi się lać strumieniami, zero luzu... Bo przecież ci, którzy jakie takie pojęcia mają, wyjście z grupy mogli rozpatrywać li i jedynie w kategoriach cudu (a jak wiemy bywają i takie w sporcie). Wczoraj oglądałam mecz, ale bez żadnej spiny, cieszyłabym się, gdyby wygrali, ale po prostu nie zasłużyli na to, by wygrać. A Kolumbia tak pięknie się cieszyła, a taka Panama?! Dostali bęcki, ale jeden gol im wszedł i ile radości sprawił emotka Nasze piłkarzyki są zblazowane, leniwe, z pretensjami i oczekiwaniami - a sport powinien sprawiać radość, a nie ćmić wszystko zerami na kontach! Wyświetl w wątku >>

79magda

#6501807 Napisano: 24.06.2018 21:55:43 w Sport
moskala22 napisał(a):

totalna rozpierducha  emotka

grają beznadziejnie, przy czym "grają" jest na wyrost... nie warto płakać emotka wciąż tylko nie pojmuję fenomenu piłki nożnej w naszym kraju, bo przed następną imprezą będzie dokładnie to samo - wielkie dmuchanie balona... i bum! Wyświetl w wątku >>
1 ankasss 0

79magda

#6501796 Napisano: 24.06.2018 21:42:08 w Sport
jeżeli bramkarz kolumbijski zejdzie z boiska, mamy szanse emotka Wyświetl w wątku >>

79magda

#6500056 Napisano: 19.06.2018 22:00:06 w Sport
joan napisał(a):

Dżysys krajst, co to było?! emotka

To było tak, jakbyś przez ostatnie lata grała w konkursach powiatowych i wygrywała długopisy, smycze i piłki dmuchane. I nagle pojechała na finał do takiego np. Niujorku, by zagrać o złote Ferrari emotka myślę, że badacze i profesjonaliści nazwą to presją i tremą emotka Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

79magda

#6497391 Napisano: 13.06.2018 12:14:05 w Auchan
cb656 napisał(a):

kreatia napisał(a):

dajcie znać, jak ruszą z powiadomieniami. dzisiaj powinni to zrobić  emotka

Dobra, jak tylko zadzwonią, to Cię powiadomię na PW. Chyba, że wolisz na forum? emotka

Skąd pomysł, że dzwonią?! Myślisz, że Twoja praca jest tak genialna, że będą chcieli usłyszeć kreatora tak boskiego zgłoszenia?! emotka do tej pory li i jedynie słali maile. Wyświetl w wątku >>

79magda

#6497384 Napisano: 13.06.2018 12:10:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nieśmiało obstawiam, że w następnym konkursie (o ile się takowy odbędzie) emotka regulamin ulegnie zmianie, by przebiegłe grono konkursowiczów nie mogło zadowolić się najtańszymi czekoladkami emotka bo widzę, że chyba większość zakupiła właśnie je. Wyświetl w wątku >>
0 0

79magda

#6495259 Napisano: 06.06.2018 21:14:24 w Dziś cieszę się z.....
taalvikki napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

Cieszy mnie szczęście moich sąsiadów. Wygrałam nocny rejs statkiem ale z powodu choroby nie mogłam w niej uczestniczyć. Oddaliśmy bilety sąsiadom by trochę czasu spędzili razem. 4godziny bez dzieci to bezcenny dzień dziecka A dla mnie ich radość bezcenna!


nie do końca to rozumiem. że niby ludzie mają dzieci, a potem się cieszą, gdy mogą się na parę godzin ich pozbyć? emotka

Myślę, że po prostu sformułowanie zostało użyte nieco niefortunnie...  że niby dla jednych Dzień Dziecka jest wtedy, jak nie umyją zębów, a dla innych, gdy się swoich pozbędą na 4 godziny. Tymczasem to naprawdę nie o pozbywanie się chodzi, tylko o obustronne korzyści  emotka wbrew pozorom każdemu dobrze robi, gdy czasem trochę potęskni - dzieci bardziej docenią, co mają na co dzień, a dorośli przypomną sobie jak to jest być znów tą lekko szaloną parą, która całuje się gdzie popadnie! I nie, to nieprawda, że dzieci zabijają w rodzicach radość życia, pozbawiając ich swobody itp. bo całować się można również przy nich, a i wyśmienicie bawić (nie znalazłam lepszego kompana do gry w statki czy kości, niż własna córka), to bardziej chodzi o takie totalne "niemyślenie" choć przez chwilę o tym, czy wzięło bluzę/zrobiło siku/chce pić/chce jeść/czy nie za późno/itd itp.

Choć ja tam i tak cieszę się, że nie muszę i nie lubię robić sobie Dnia Dziecka od własnego dziecka emotka Wyświetl w wątku >>
2 agakaz2, joan 0

79magda

#6494219 Napisano: 03.06.2018 20:49:09 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
cb656 napisał(a):


Dostaję powiadomienie o nowej wiadomości, więc klikam.
...a otwiera mi się w zupełnie innej wiadomości - tej, którą niby to usunąłem (cztery razy usunąłem, dodam dla ścisłości, a i tak odrodziła się jak Fenix z popiołów emotka )
Cofam się do sekcji z wiadomościami, znajduję tę nową różową i dopiero odczytuję.
Bezsens. Strata czasu. emotka

Uważam, że bardzo potrzebna jest niektórym użytkownikom taka siła wyższa, która dobitnie pokazuje, że coś, czego nie uważają za istotne, w rzeczywistości jest bardzo ważne! Tak łatwo coś przeoczyć, zbagatelizować... Dlatego warto chyba raczej podziękować Dobremu E-Duchowi, że daje znaki, a nie niszczyć je emotka Wyświetl w wątku >>
1 calliope 0

79magda

#6494029 Napisano: 02.06.2018 18:00:49 w Dziś cieszę się z.....
Kolejnego zwycięstwa polskich siatkarzy emotka ile w tym emocji, spontanu, radości i finezji, tak obcych stadionowym kopaczom emotka i tego, że kibice siatkarscy są tacy fajni i jeszcze z tego, że wreszcie ten obrzydliwy upał nieco zelżał, a lody rabarbarowe hand made dają radę emotka Wyświetl w wątku >>

79magda

#6492790 Napisano: 28.05.2018 10:11:50 w Auchan
Wow, język „pomocy kuchennych”, to już chyba o krok tylko od https://m.youtube.com/watch?v=yq5SdiBux7Q Wyświetl w wątku >>