Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika winek

winek

#1943472 Napisano: 15.11.2008 10:41:05 w TESCO konkursy
agusiac87 napisał(a):

nie wiem w którym wątku pytać
dzwonili albo rozsyłali smsy z carerfoura z drugiego losowania ?? Wygraj Sylwestra marzeń
(żelazka tam były)



chwalili się już żelaskami emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

winek

#1857267 Napisano: 04.10.2008 04:13:51 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??

swibek napisał(a):

winek napisał(a):



rafi323raf napisał(a):

dziub4 napisał(a):

winek napisał(a):

nuleczka napisał(a):

może opcja kto jest online a kto offline przy profilu?



Za emotka


za emotka

przeciw, wystarczy to, kto jest na forum:] Niepotrzebne to




z miejsca wysłania PW ta informacja jest niewidoczna a tak byłaby pod ręką emotka


no i co? ktos jest zalogowany.. i np. musi leciec do garów bo sie w kuchni dymi a Ty wysyłasz mu PW i nerwowo czekasz na odpowiedź i piszesz, że X nie odpisuje!! emotka albo ktoś ma telefon, zagada się i wychodzi od kompa, ktoś inny siądzie a stronka i nasze on-line dalej widoczne.. to się mija z celem.. jak ktos chce to na PW odpisze a jak nie to nie.. a poddglądaczy i tak nie widać.. być albo nie być.. emotka




Funkcja dostępności użytkowników już istnieje,
chodzi mi wyłącznie o wyświetlanie takiej informacji dodatkowo przy profilu dla wygody emotka jeśli nie sprawia to problemów technicznych emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

winek

#1856956 Napisano: 04.10.2008 01:16:13 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??


rafi323raf napisał(a):

dziub4 napisał(a):

winek napisał(a):

nuleczka napisał(a):

może opcja kto jest online a kto offline przy profilu?



Za emotka


za emotka

przeciw, wystarczy to, kto jest na forum:] Niepotrzebne to




z miejsca wysłania PW ta informacja jest niewidoczna a tak byłaby pod ręką emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

winek

#1856708 Napisano: 04.10.2008 11:39:01 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
nuleczka napisał(a):

może opcja kto jest online a kto offline przy profilu?



Za emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

winek

#1850991 Napisano: 01.10.2008 10:32:08 w Pomocy!!!!
dagusia napisał(a):

dziub4 napisał(a):

dagusia napisał(a):

dziub4 napisał(a):

dagusia napisał(a):

dziub4 napisał(a):

dagusia napisał(a):

Czy w orange jeśli mam wyłączoną komórkę i ktoś w tym czasie do mnie dzownił, to czy później jak włącze to przychodzi do mnie jakiś sms z informacją? Wiem, że w heyah tak jest, ale czy w orange też?


tak, a masz poczte glosową?


pocztę mam, ale jeśli się nikt nie nagra to też dostanę powiadomienie?


tak, ze masz wiadomosc na poczcie glosowej lub ktos sie probowal połączyc


a długo się czeka po włączeniu telefonu na takiego smsa? próbowałam sprawdzić i zadzwoniłam z innego numeru na wyłączoną komórkę, teraz ją włączyłam i na razie nie doszedł żaden sms emotka


jak zlapie sieć to odrazu przychodza wszystkie esy zalegle


ehh czyli coś jest nie tak, bo do mnie nic nie dochodzi emotka




Musisz całkowicie wyłączyć pocztę głosową a potem pod *500 aktywować usługę Ktoś Dzwonił Wyświetl w wątku >>
0 0

winek

#1848518 Napisano: 01.10.2008 08:59:28 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
Ja poproszę o bardziej zaawansowaną wyszukiwarkę z możliwością szukania w określonych tematach, oraz o uporządkowanie użytkowników alfabetycznie z możliwością wyboru poprzez pierwszą literę nicka a nie jak jest teraz poprzez wybór numeru strony. Wyświetl w wątku >>
0 0

winek

winek

#1835779 Napisano: 25.09.2008 07:07:10 w Allegro.pl - bez linków
piter0073 napisał(a):

dostalem maila ze uzytkownik prosi o udostepnienie platnosci allegro. jesli zgodze sie na to na czym to polega?
musze posiadac jakas karte czy kase dostane na konto?




Kase dostaniesz na kotno, ale musisz uzupełnić dane konta itp w swoim profilu, pozatym poniesiesz dodatkowe koszty... Wyświetl w wątku >>
0 0

winek

#1830108 Napisano: 23.09.2008 12:51:02 w Połączenia nieodebrane
agnese87 napisał(a):

toka napisał(a):

agnese87 napisał(a):

Czy dzwonili do kogoś przed chwilą z zastrzeżonego? emotka


z reala z konkursu timotei



Nie brałam udziału emotka Ale dzięki za info. Mam nadzieję, że zadzwoni jeszcze raz i jest to konkurs a nie ktoś o kim myślę emotka



z warki dzwonią z zastrzeżonego
Wyświetl w wątku >>
0 0

winek

#1052007 Napisano: 13.09.2007 11:23:11 w Wpisujcie Miasta

winek

#1052006 Napisano: 13.09.2007 11:22:22 w Sport
Teraz trzeba tylko nie przegrać z Serbią Wyświetl w wątku >>
0 0