Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika avatea

avatea

#4516586 Napisano: 07.07.2011 08:32:29 w Dyskusje o wynikach konkursu
assal napisał(a):

avatea: voucher imienny ma być zrealizowany przez osobę widniejącą na nim
Recepcja powinna odmówić przyjęcia takiego vouchera, chyba że Organizator weźmie winę na siebie i jakoś się z nimi dogada.
Może zadzwoń tam, i wtedy będziesz wiedziała, co i jak. Bez niespodzianek.




o to chodzi, że wcześniej dzwoniłami było wszystko uzgodnione. zmienili zdanie za pięć dwunasta Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#4516521 Napisano: 07.07.2011 08:19:16 w Wkurza mnie...

avatea

#4516502 Napisano: 07.07.2011 08:13:01 w Dyskusje o wynikach konkursu
Jakiś czas temu dostałam prezent od bardzo bliskiej mi osoby. Było to zaproszenie z GOLIARDA do Zawoi na weekend. Ta osoba to wygrała i uzgodniła z Goliardem, ze z zaproszenia może skorzystać ktoś bliski niekoniecznie ona.
Uzgodniłam termin realizacji jeszcze w maju.
Zadzwoniłam do hotelu zarezerwowałam pokój, na 8-10 lipca -zamówiłam dostawkę dla dzieciaków i dziś już prawie spakowana odbieram telefon ok godziny 19-stej od Pana Organizatora, że z zaproszenia może przyjechać osoba dokładnie widniejąca na owym zaproszeniu.
Wkurzyłam się,
Było to uzgadniane dwa miesiące wcześniej, że JA mogę tam być. W regulaminie nie było zapisu o tym, że tylko laureaci mogą z niego skorzystać…

Jutro jadę do Zawoi bo owemu Panu wytłumaczyłam, że tak się nie robi… generalne mogę być już w trasie….( choć nie wiem czy nie każą mi zapłacić )

Piszę to bo jeśli ktoś jeszcze nie skorzystał z tego weekendu i podarował kochanym rodzicom, dziadkom, sąsiadce czy komukolwiek innemu w prezencie może mieć problemy…


Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#4514530 Napisano: 07.07.2011 10:47:36 w Konkursowiczki w ciąży
emilka1705 napisał(a):

grusia napisał(a):

Emilka musisz go przepisac, pozniej bierzesz produkt z półki i przy kasie dajesz kod - tam naliczaja znizke.Podobno jeden kod mozna wielokrotnie wykorzystac ale nie wiem jak to jest jesli robi sie to w tym samym sklepie - sprobuj np dzis Ty wykorzystac a za kilka dni poslij partnera emotka . Te powyzej wykorzystac trzeba do 13.07


dzięki:) z wielokrotnością użycia chodziło mi nawet nie o ten sam sklep tylko o to czy on nie jest 1 unikalny:) i wiecej nigdzie korzystać z niego nie można:)
próbowała któraś mamuśka tych pampersów?:)




noworedek może mieć 2,5kg i 4,5... dopiero jak sprawdzisz okaże się, które pieluszki są dobre. Przy moich najlepsze się okazały pampersy - inne były jakby za szerokie i kupki uciekały;)
ale przy przewijaniu co chwile i tak zużyjesz wszystko;) Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#4513146 Napisano: 06.07.2011 07:57:29 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

avatea - takie coś, przy czymś większym emotka albo chociaż połowa tego emotka



Nie ma znaczenia kosmetyki, samochód czy apaszka... Własność jest własnością a podarowanie czegokolwiek innej kobiecie (nie ważne pokrewieństwo) to dla mnie... eh...
oj wojna by była a początek opisałam:D Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#4513124 Napisano: 06.07.2011 07:52:31 w Wkurza mnie...
elhad napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

elhad ja bym mu powiedziała że ma je odkupić i to do końca tygodnia bo inaczej ty też podarujesz komuś tam coś jego emotka
choć ogólnie u mnie działa ja-jako wyrzut sumienia emotka bom pamiętliwa i często lubie przypominac różne rzeczy emotka


Kochani, dziękuję Wam wszystkim za wsparcie i dopingowanie mnie. Zobowiązuje się, że poinformuje Was, w jaki sposób sprawa została rozwiązana. emotka



Z facetami trzeba łopatologicznie. Oddanie kasy lub zagrożenie, że coś mu zabierzesz nic nie da.
Ja zrobiłabym to tak:
- natychmiast zerwałabym umowy z dostawcą TV i wyłączyła WSZYSTKIE JEGO ULUBIONE KANAŁY SPORTOWE CZY INNE TAKIE...
- Jeśli używa np komputeraz - usunęłabym jegio pliki- COŚ OKROPNIE WAŻNEGO (OCZYWIŚCIE zrobiłabym kopie;) ) I na jego oczach - Ups niechcący zarysowała płytę z danymi
- Jego ulubioną bluzę tudzież krawat podarowała pierwszemu napotkanemu męzczyżnie po wyjściuz domu.

I na koniec powiedziałabym:

Kochanie tak jak ty się teraz czujesz ja czułam się po przywłaszczeniu sobie - przez ciebie moich ukochanych rzeczy.

Oczywiście tydzień bez gotowania - najchętniej wyjechałabym do Spa;)
wrócisz a będzie cię witał kwiatami i workiem prezentów- emotka gwarantuje!

coś mnie wkurzało...
a brak Pana i Władcy...;) Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#4507784 Napisano: 05.07.2011 02:31:01 w Inne mniejsze markety
z ciekawości - w Rzeszowie są potencjalni finaliści? PW proszę:)albo tu... Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#4507605 Napisano: 05.07.2011 02:07:19 w Dziś cieszę się z.....
cb656 napisał(a):

5 lipca - Międzynarodowy Dzień....
http://www.wiadom...biust_147327--2.html
emotka emotka emotka emotka emotka


emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#4503609 Napisano: 04.07.2011 10:12:52 w Paragony
Mam Warkę z różnych dni... Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#4500709 Napisano: 03.07.2011 07:50:37 w Inne mniejsze markety
joan napisał(a):

cb656 o raju, za oknem pada i ja też padłam! emotka emotka emotka

Pytanko: czy ktoś płacił już bonami Kauflanda z ostatniego konka TQG? Bo wiem, że jedna osoba wspomniała na forum o problemach z ich realizacją, a chciałabym je podarować i zależy mi, żeby wszystko było cacuś glancuś emotka



zakupy zrobione bez problemu:)
Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#4494374 Napisano: 30.06.2011 07:23:55 w PODZIĘKOWANIA
mia napisał(a):

Avatea i Polec, dziękuję Wam... obojętne, co z tego wyjdzie, jesteście wspaniałe! emotka emotka emotka



ojtam ojtam emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#4476424 Napisano: 24.06.2011 12:16:39 w Carrefour konkursy
wsciekly napisał(a):

avatea napisał(a):

    Szukam - na jaki adres wysłać paragon z Fioletowego Zakochania? Jak miałam telefon to adres zapisałam na serwetce a później chyba zużyłam ja do wytarcia dziecku buzi... Proszę dobrą duszyczkę o PW



Impresariat Karlsbad Sp. z o.o.
ul. Wolbromska 38
03 - 680 Warszawa

z dopiskiem Fioletowe...



Dziękuje wszystkim
dobrym duszyczkom emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#4475127 Napisano: 23.06.2011 09:41:47 w Carrefour konkursy
    Szukam - na jaki adres wysłać paragon z Fioletowego Zakochania? Jak miałam telefon to adres zapisałam na serwetce a później chyba zużyłam ja do wytarcia dziecku buzi... Proszę dobrą duszyczkę o PW Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#4464446 Napisano: 20.06.2011 11:59:13 w Paragony
Paragon z domku mam wolny Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#4400147 Napisano: 27.05.2011 05:26:44 w RMF
Jeśli w konkursie RMF-ki wystąpił czynnik ludzki laureatów to może nie ze złośliwości czy ukrócenia wygranych jednej osoby(miejscowości, rodziny, IP)
Taki konkurs to dla radia reklama.

Jakiś czas temu udało mi się wygrać tam co nieco (ot choćby ulubione kubeczki- niestety niewiele ich już bo przyjazne społeczeństwo pozabierało- kubek z RMF to jest coś!) w moim małym miasteczku było poruszenie…
- To naprawdę w RMF-ce można wygrać???
- można!

Przy tym konkursie nie tylko e-konk- maniaki śledzili stronę internetową RMF-ki.
Próbowała wygrać moja sąsiadka, babcia z Æmielowa i ciotka z Krakowa.
I miliony innych.

Oni się wygraną na ekonakach nie pochwalą;)

Bez ciśnień towarzysze;)

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#4400116 Napisano: 27.05.2011 05:15:35 w Konkursowiczki w ciąży
dolly napisał(a):

beniaminowa napisał(a):

avatea napisał(a):

beniaminowa napisał(a):

Dołączam do klubu ciężarówek emotka


gratulacje emotka ja uciekam nie chcę się przypadkiem zarazić... wystarczy mi tyle ile jest:)


nic strasznego emotka




haha, Avatea, to ja wręcz przeciwnie, może wcześniej mnie najdzie niż planuję emotka




niech cię najdzie...
weszłam i co widzę... nikt nie ma zachcianki na śledzie z sosem malinowym? albo ogórki konserwowe z ananasem;) coś słabe hormony.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#4396712 Napisano: 26.05.2011 08:29:33 w Konkursowiczki w ciąży
beniaminowa napisał(a):

Dołączam do klubu ciężarówek emotka


gratulacje emotka ja uciekam nie chcę się przypadkiem zarazić... wystarczy mi tyle ile jest:) Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#4396703 Napisano: 26.05.2011 08:27:11 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

avatea napisał(a):

malineczka23 napisał(a):

fajnie wam mmm my z mężem tydzień temu zaczeliśmy się starać o dzidziusia mmm emotka


a ty znowu o seksie... jeju;)


oj nie żałuj jej - to takie przyjemne emotka emotka



no co ty? mam chyba jakiś stary program;) Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#4396691 Napisano: 26.05.2011 08:23:23 w Konkursowiczki w ciąży
malineczka23 napisał(a):

fajnie wam mmm my z mężem tydzień temu zaczeliśmy się starać o dzidziusia mmm emotka


a ty znowu o seksie... jeju;) Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#4363285 Napisano: 14.05.2011 07:10:45 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
http://www.avatea.pl/index.php/417/
Ajax Full Serwis posprzątał mieszkanie;) Wyświetl w wątku >>
0 0