Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika avatea

avatea

#5006994 Napisano: 09.02.2012 10:20:25 w Popraw sobie humor...
aurorcia napisał(a):

avatea napisał(a):

Żona miała dość zachowania swojego męża, a w szczególności jego zbyt częstych wypadów z kolegami na piwo i powrotów w stanie mocno wskazującym. Po jednym z takich wieczorów mąż w stanie kompletnego upojenia wrócił do domu i padł nieprzytomny na łóżko. Żona jak zawsze rozebrała go do snu, ale tym razem zrobiła coś więcej - wepchnęła mu palcem do tyłka prezerwatywę w taki sposób, aby kawałek wystawał na zewnątrz. Rano, jak zawsze, mąż, aby poczuć się lepiej, wszedł pod prysznic. Myje się, myje... w pewnej chwili zaczyna myć tyłek i co... Co to jest? Wyciąga z tyłka prezerwatywę...... Żona w tym czasie przygotowuje w kuchni śniadanie. Gdy wykąpany mężulek przychodzi do kuchni , żona pyta:
- Jak się wczoraj bawiłeś? Jak twoi koledzy?
Mąż pełnym rozgoryczenia głosem odpowiada:
- Koledzy? Ja już nie mam kolegów! emotka


Dobre,dzisiaj po południu to usłyszałam pierwszy raz!Nieźle sobie to wymyśliła,pewnie kawał z życia wzięty emotka emotka emotka


zupełnie możliwe;)= mona wykorzystać w drugą stronę;) Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#5006975 Napisano: 09.02.2012 10:13:25 w Popraw sobie humor...
Żona miała dość zachowania swojego męża, a w szczególności jego zbyt częstych wypadów z kolegami na piwo i powrotów w stanie mocno wskazującym. Po jednym z takich wieczorów mąż w stanie kompletnego upojenia wrócił do domu i padł nieprzytomny na łóżko. Żona jak zawsze rozebrała go do snu, ale tym razem zrobiła coś więcej - wepchnęła mu palcem do tyłka prezerwatywę w taki sposób, aby kawałek wystawał na zewnątrz. Rano, jak zawsze, mąż, aby poczuć się lepiej, wszedł pod prysznic. Myje się, myje... w pewnej chwili zaczyna myć tyłek i co... Co to jest? Wyciąga z tyłka prezerwatywę...... Żona w tym czasie przygotowuje w kuchni śniadanie. Gdy wykąpany mężulek przychodzi do kuchni , żona pyta:
- Jak się wczoraj bawiłeś? Jak twoi koledzy?
Mąż pełnym rozgoryczenia głosem odpowiada:
- Koledzy? Ja już nie mam kolegów! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#5006311 Napisano: 09.02.2012 06:26:51 w TESCO konkursy
marielu napisał(a):

Hmm prysznic z Dove? A co na to Pan i Władca? pozwala na jawną bigamię i zdradę tuż za rogiem łazienki? Ha !

pjeronie co to sie tera dzieje... ja bym temu Dove po ryju natrzaskała gdyby siem prysznicował z moim starym emotka


Zawsze możesz wskoczyć i będzie sympatyczny trójkącik;) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#5006297 Napisano: 09.02.2012 06:21:37 w TESCO konkursy
czarnygreg napisał(a):

kaki76 napisał(a):

ja wysyłam dzień w dzień na tesco dove i mnie tam nie doceniaja wiele już nawymyślałam rymowanki , poetyckie , o kosmetykach i o cenzura marynii wszystko i nic nie wpada


za wyjątkiem cenzura Maryni to juz różności próbowałam, ale właśnie może by tak.... emotka


Piękno to dla mnie seks od rana do nocy
A potem pod prysznic z Dove wskoczyć emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#5006275 Napisano: 09.02.2012 06:14:44 w TESCO konkursy
marielu napisał(a):

bo dobry pasztet sprawia
że o wene nawet gamonia przyprawia
rzuć na taśme pasztet w biedronie
a nagrody popłyną niczym yyy... krokodyle łzy
i spełnią się Twoje najśmielsze sny emotka



a jak sama pasztecik upieczesz pyszniutki
to może samochodzik wygrasz fajniutki;)
Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#5006269 Napisano: 09.02.2012 06:12:32 w TESCO konkursy
zarania napisał(a):

avatea napisał(a):

avatea napisał(a):

marielu napisał(a):

i ja emotka ułożyłam 94 hasła i wcią)ż mam wene emotka


94...eh zjem trochę pasztetu może wena przyjdzie;)



pasztetu zjedz - jak marielu - po pasztecie z żurawiną rymy same przypłyną, hasełka wymyślisz zwycięskie a inni poniosą klęskę emotka


Po Twoim wpisie widać, że pasztet naprawdę działa. A dużo go trzeba zjeść? I czy koniecznie z żurawiną? Bo rano zjadłam jedną kanapkę z pasztetem i praca szła świetnie, ale około południa poczułam głód i wena minęła. A może to żurawina jest magicznym składnikiem?
emotka


zarania - do weny trzeba pasztetu
i trochę...kochania
żurawina witaminę C ma i mózg pracuje
a po kochaniu najlepiej się rymuje;) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#5006249 Napisano: 09.02.2012 06:06:24 w TESCO konkursy
avatea napisał(a):

marielu napisał(a):

i ja emotka ułożyłam 94 hasła i wcią)ż mam wene emotka


94...eh zjem trochę pasztetu może wena przyjdzie;)



pasztetu zjedz - jak marielu - po pasztecie z żurawiną rymy same przypłyną, hasełka wymyślisz zwycięskie a inni poniosą klęskę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#5006236 Napisano: 09.02.2012 06:02:29 w TESCO konkursy
marielu napisał(a):

i ja emotka ułożyłam 94 hasła i wcią)ż mam wene emotka


94...eh zjem trochę pasztetu może wena przyjdzie;) Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#5005964 Napisano: 09.02.2012 04:22:43 w Dziś cieszę się z.....
dolly napisał(a):

wsciekly napisał(a):

5555 emotka



emotka emotka emotka



czekamy na 6666;)
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#4978311 Napisano: 26.01.2012 08:16:13 w Pomocy!!!!
kamisiek napisał(a):

goralecka napisał(a):

szukam kogoś kto zna się na przesądach ślubnych. Co się dzieje gdy podczas ceremonii ślubnej upadnie obrączka?Wiem, że to zwiastuje nieszczęście ale czy słyszeliście kiedykolwiek, że zwiastuje to rozwód czy śmierć?


moja kuzynce upadła w kosciele... dziś mija im 22 rocznica slubu, zadnych rozwodów, nieszczęscia...piekne, szczęsliwe małżeństwo.


ten komu upadnie będzie pantoflarzem w związku - moja babcia tak mówiła:)
Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#4978180 Napisano: 26.01.2012 07:14:31 w PODZIĘKOWANIA
wsciekly napisał(a):

avatea
dziękuję za wielkie serducho i bezinteresowną pomoc malutkim emotka emotka emotka


cała przyjemność po mojej stronie:) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#4978138 Napisano: 26.01.2012 06:50:58 w Dziś cieszę się z.....
wsciekly napisał(a):

avatea napisał(a):

Jadłam pyszne gołąbki i forumowej koleżanki emotka i byłam prawie na końcu świata;)




zazdroszczę emotka

i dziękuję za dobre serducho i pomoc dla małej Jessiki i jej rodzinki emotka emotka



tzreba ruszyć tyłeczek i pozwiedzać troszkę świata:) warto:)! a Jessika to sama słodycz.... przez moment chciałam ją ukraść;)
Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#4978123 Napisano: 26.01.2012 06:39:36 w Dziś cieszę się z.....
Jadłam pyszne gołąbki i forumowej koleżanki emotka i byłam prawie na końcu świata;) Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#4957455 Napisano: 16.01.2012 03:57:45 w Konkursy ABC
beata28 napisał(a):

czy ktos jeszcze dostał taki toster
http://www.ceneo.pl/4688220 emotka


Dokładnie taki mam - i na dodatek nie grzeje, praktycznie nie działa - moja córka rozczarowana...:( Czy wszystkim działają tosterki? Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#4947010 Napisano: 10.01.2012 05:37:59 w Połączenia nieodebrane
u
zzz napisał(a):

martaxxx73 napisał(a):

hittmanka napisał(a):

+48 32 7796500

nie mogłam rozmawiać...


u mnie to samo dzisiaj ---co to za ,,ktoś?



czy wiadomo juz co to za numer bo ja tez taki mam nieodebrany
emotka


ubezpieczenie domów i inne takie oferują - po 16 nie zdążyłam odebrać zastrzeżonego - coś dziś dzwoniło? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#4938972 Napisano: 05.01.2012 02:26:58 w Popraw sobie humor...
Do pana Zdzicha Kwiatkowskiego, który od dłuższego czasu nie opłacał rachunków za gaz, przyszło upomnienie w dość ostrym tonie, podpisane przez kierownika działu windykacji Zakładu Gazowniczego. Pan Zdzich wziął kartkę papieru, usiadł przy biurku i odpisał co następuje:
Szanowny Panie,
pragnę Pana poinformować, iż raz na miesiąc, gdy otrzymuję rentę, zbieram wszystkie rachunki dotyczące opłat za mieszkanie i resztę mediów. Wrzucam je do dużego dzbana, mieszam i losuję trzy, z którymi idę na pocztę i opłacam.
Jeżeli pańska Instytucja pozwoli sobie choćby jeszcze raz przysłać do mnie list utrzymany w podobnym tonie, to jej faktury na rok zostaną wykluczone z loterii.
Z poważaniem
Zdzisław Kwiatkowski.
Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#4929191 Napisano: 31.12.2011 07:19:04 w Dziś cieszę się z.....
Jeśli komuś jeszcze nie wysłałam smska to niech mi wybaczy;) ponad 500numerów w książce telefonicznej... Najlepszego dla każdego! Uwielbiam szampana dla dzieci! idę pić za Wasze zdrowie:) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#4867231 Napisano: 01.12.2011 10:41:45 w Pomocy!!!!
hittmanka napisał(a):

Mam prośbę do gospodyń domowych emotka
chcę ugotować barszcz ale taki z tartymi burakami w środku i mam problem... kiedy te buraki potrzeć po ugotowaniu czy przed? emotka
wiem, że to głupie pytanie ale nie znalazłam w googlach odpowiedzi a zawsze robiłam czysty barszcz bez fafocli emotka


Buraczki starte surowe gotujemy. Jak tylko zauważysz ze woda się zagotowuje dodaj sok z cytryny i zmniejsz ogień do minimum. Będziesz miała piękny kolor barszczyku:) Wyświetl w wątku >>
0 0

avatea

#4866143 Napisano: 30.11.2011 08:14:10 w PODZIĘKOWANIA

avatea

#4851227 Napisano: 24.11.2011 02:33:04 w PLAGIATY
jenny21 napisał(a):

Może ktoś mi coś doradzi:

Mam problem z udowodnieniem autorstwa swego filmu w konkursie chociaz jestem autorkA!!

Nakręciłam film na konkurs Mistrzowie malowania zup Winiar i wygralam nagrode dodatkowa w konkursie. W konkursie trzeba bylo podac link do filmu na Youtube.pl:

http://www.youtub.../watch?v=XyjuYSRwFwM

Dostalam e-mail od agencji prowadzacej konkurs ze ktos - jakis plagiator tez zglosil link do konkursu i podal swoje dane adresowe, teraz komisja weryfikuje zgloszenie, wyslalam im oryginalny plik filmu z data nakrecenia filmu, wyslalam zdjecia kuchni i naczyn aby udowodnic ze to moja kuchnia, co jeszcze moge zrobic? Dodałam pod filmem na Youtube dopisek kto jest autorem.

Mieliscie sytuację z tak chamskim plagiatem????

Plagiator nie wiem co moglby wyslac Komisji chyba stop klatki jesli z youtube udalo mu sie sciagnac film, pomozcie!!!! Bo przeciez nie ma takiej samej kuchni!!!!



Niech organizator połączy się z Tobą przez Skypa i skieruj kamerkę na kuchnie;) ten drugi niech tez tak zroi;) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0