Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalisto1986

kalisto1986

#2474309 Napisano: 03.07.2009 07:55:07 w Rossmann
olciak napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

olciak napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

olciak napisał(a):

karkocka napisał(a):

olciak napisał(a):

isiaisia napisał(a):

a widzieliście to:
Komisja konkursowa, w oparciu o prawa, nadane jej przez Regulamin konkursu uznała, że ze względu na niewielkie zainteresowanie niniejszym konkursem - by pozostawić element rywalizacji - konieczny we wszelkich konkursach - uznaje, że należy ograniczyć liczbę laureatów do tych jedynie, którzy zebrali minimum 10 głosów za swoje zgłoszone fotografie. Pozostałe niezrealizowane nagrody zostaną przekazana na cel charytatywny lub przejdą do puli nagród w innym konkursie organizowanym przez Inter Vion - o decyzjach poinformujemy czytelników portalu Rossnet.pl.


wczoraj chyba tego nie było? no to super emotka nie starałam sie specjalnie o zbieranie głosów, bo widzialam ze zgłoszeń jest mało i każdy uczestnik, który spelnił warunki dostanie nagrodę. A teraz wieszaczek pewnie przejdzie mi koło nosa emotka oj nieładnie sie zachowali, w regulaminie nie było słowa o limicie głosów


na stronie jest już nowa lista laureatów


to chyba jest stara, bo ja na niej jestem a na bank nie zebralam 10 głosów


a u mnie na 1 nie zebralam a nie wiem czy czasem 10 glosow nie mialam emotka


ale mnie wkurzyli emotka łamią regulamin, który sami ustanowili. Co innego gdyby to byl inny konkurs, ale to był promocyjny i produkt do najtańszych nie należał. Jeśli zmienią tą listę, która jest obecnie, wystosuję do nich odpowiedniego @


ja do nich wlasnie napisalam dlaczego mnie nie ma na liscie z jednym zdjeciem nie obchodzi mnie czy mialam 10 glosow czy nie ( chociaz jak teraz licze jesli daly mi glosy wszyscy ci co powiedzieli bedzie tyle ) zlamali regulamin , mogli wczesniej go zmienic emotka


czyli liste już zmienili emotka a ja nadal jestem emotka ale to i tak nie zmienia faktu, że pogrywają nieuczciwie emotka naciagacze i tyle...
kalisto a moze Twoje jedno zdjęcie nie było zgodne z reg, np nie byl ten co trzeba produkt?
jak odpisza na @ to daj znać


ja mialam 3 zdjecia bo zbieralam nei tylko dla siebie , kupilam na dzien dziecka dzieciaka 3 roboty wally wie nie ma szans zeby bylo nie z regulaminem emotka jeszcze mam paragony jakby im odbilo i chcieli nie popuszcze mogli wczesniej sie obudzic Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2474240 Napisano: 03.07.2009 07:35:46 w Rossmann
olciak napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

olciak napisał(a):

karkocka napisał(a):

olciak napisał(a):

isiaisia napisał(a):

a widzieliście to:
Komisja konkursowa, w oparciu o prawa, nadane jej przez Regulamin konkursu uznała, że ze względu na niewielkie zainteresowanie niniejszym konkursem - by pozostawić element rywalizacji - konieczny we wszelkich konkursach - uznaje, że należy ograniczyć liczbę laureatów do tych jedynie, którzy zebrali minimum 10 głosów za swoje zgłoszone fotografie. Pozostałe niezrealizowane nagrody zostaną przekazana na cel charytatywny lub przejdą do puli nagród w innym konkursie organizowanym przez Inter Vion - o decyzjach poinformujemy czytelników portalu Rossnet.pl.


wczoraj chyba tego nie było? no to super emotka nie starałam sie specjalnie o zbieranie głosów, bo widzialam ze zgłoszeń jest mało i każdy uczestnik, który spelnił warunki dostanie nagrodę. A teraz wieszaczek pewnie przejdzie mi koło nosa emotka oj nieładnie sie zachowali, w regulaminie nie było słowa o limicie głosów


na stronie jest już nowa lista laureatów


to chyba jest stara, bo ja na niej jestem a na bank nie zebralam 10 głosów


a u mnie na 1 nie zebralam a nie wiem czy czasem 10 glosow nie mialam emotka


ale mnie wkurzyli emotka łamią regulamin, który sami ustanowili. Co innego gdyby to byl inny konkurs, ale to był promocyjny i produkt do najtańszych nie należał. Jeśli zmienią tą listę, która jest obecnie, wystosuję do nich odpowiedniego @


ja do nich wlasnie napisalam dlaczego mnie nie ma na liscie z jednym zdjeciem nie obchodzi mnie czy mialam 10 glosow czy nie ( chociaz jak teraz licze jesli daly mi glosy wszyscy ci co powiedzieli bedzie tyle ) zlamali regulamin , mogli wczesniej go zmienic emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2474224 Napisano: 03.07.2009 07:29:44 w Rossmann
olciak napisał(a):

karkocka napisał(a):

olciak napisał(a):

isiaisia napisał(a):

a widzieliście to:
Komisja konkursowa, w oparciu o prawa, nadane jej przez Regulamin konkursu uznała, że ze względu na niewielkie zainteresowanie niniejszym konkursem - by pozostawić element rywalizacji - konieczny we wszelkich konkursach - uznaje, że należy ograniczyć liczbę laureatów do tych jedynie, którzy zebrali minimum 10 głosów za swoje zgłoszone fotografie. Pozostałe niezrealizowane nagrody zostaną przekazana na cel charytatywny lub przejdą do puli nagród w innym konkursie organizowanym przez Inter Vion - o decyzjach poinformujemy czytelników portalu Rossnet.pl.


wczoraj chyba tego nie było? no to super emotka nie starałam sie specjalnie o zbieranie głosów, bo widzialam ze zgłoszeń jest mało i każdy uczestnik, który spelnił warunki dostanie nagrodę. A teraz wieszaczek pewnie przejdzie mi koło nosa emotka oj nieładnie sie zachowali, w regulaminie nie było słowa o limicie głosów


na stronie jest już nowa lista laureatów


to chyba jest stara, bo ja na niej jestem a na bank nie zebralam 10 głosów


a u mnie na 1 nie zebralam a nie wiem czy czasem 10 glosow nie mialam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2473832 Napisano: 02.07.2009 09:22:05 w Pomocy!!!!
konqrs napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

konqrs napisał(a):

zdolnabestia napisał(a):

konqrs napisał(a):

Niech ktoś z doświadczonych mnie przygarnie pod swoje skrzydła!! jak patrze na te wasze wygrane to ze tak powiem zal mi pupe ściska! ja tam potrafie tylko karme dla psa wygrac hehe


Graj, graj, graj - doświadczenie przyjdzie samo, nikt nie da Ci gotowej recepty na wygrane, bo takiej nie ma. Z czasem zobaczysz czy lepiej idą Ci opisówki, zbieranie kodów czy wysyłanie smsów. Bądź cierpliwy, a niedługo to innym będzie pupę ściskać emotka


np jak napisze ze wygrałem wczoraj 3 łyzeczki to ktos bedzie mi zazdroscił tak jak komus 4 laptopow? emotka ehh chyba bym musiał do emerytury tu grac emotka


to moze lepiej zminic nastawienie ? emotka
ja ciesze sie nawet z 1 malej lyzeczki a jak wpadnie cos duzego dopiero jest radocha i tu sie sprawdza zeby wygrac tzreba grac , bo jak ma sie wygrywac bez grania emotka


uwierz mi ze ja sie ciesze z tych łyzeczek emotka ale gdy widze grupe ludzi ktora czesto pisze o fajnych nagroddach a do mnie nawet gratisy nie dochodza no to chwila chwila...cos trzeba z tym zrobić emotka


trzeba poprostu grac emotka
ja tam nie zazdroszcze nikomu wygranych , fajnie ze wygrali moze kiedys i tobie wpadna emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2473819 Napisano: 02.07.2009 09:14:26 w Pomocy!!!!
konqrs napisał(a):

zdolnabestia napisał(a):

konqrs napisał(a):

Niech ktoś z doświadczonych mnie przygarnie pod swoje skrzydła!! jak patrze na te wasze wygrane to ze tak powiem zal mi pupe ściska! ja tam potrafie tylko karme dla psa wygrac hehe


Graj, graj, graj - doświadczenie przyjdzie samo, nikt nie da Ci gotowej recepty na wygrane, bo takiej nie ma. Z czasem zobaczysz czy lepiej idą Ci opisówki, zbieranie kodów czy wysyłanie smsów. Bądź cierpliwy, a niedługo to innym będzie pupę ściskać emotka


np jak napisze ze wygrałem wczoraj 3 łyzeczki to ktos bedzie mi zazdroscił tak jak komus 4 laptopow? emotka ehh chyba bym musiał do emerytury tu grac emotka


to moze lepiej zminic nastawienie ? emotka
ja ciesze sie nawet z 1 malej lyzeczki a jak wpadnie cos duzego dopiero jest radocha i tu sie sprawdza zeby wygrac tzreba grac , bo jak ma sie wygrywac bez grania emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2473393 Napisano: 02.07.2009 06:21:55 w Wkurza mnie...
wkurza mnie a raczej wk... lekarze najpierw mezowi odwlekali operacje kazali codziennie przyjezdzac pozniej od wczoraj nie je bo dzisiaj operacja i nagle o 20 stwierdzaja ze operacja jutro wieczorem a na stolowce juz nic nie ma a ja z tego wszystkiego nei zostawilam mu pieniedzy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2468706 Napisano: 30.06.2009 07:22:51 w Paragony
mam rowniez paragon lady speed stick emotka jak ktos poszukuje pw Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2465914 Napisano: 29.06.2009 02:02:55 w Rossmann
jednym slowem zwiekrzyli sprzedarz produktow i dali .... emotka emotka emotka

ciekawe jak sie wywina emotka ma ktos moze screen regulaminu ? Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2465883 Napisano: 29.06.2009 01:55:35 w TESCO konkursy
kubatbg napisał(a):

hejka dostał juz ktos bony do domku z konkursu co kupisz w tesco za 50zł ??


u mnie jeszcze nie ma Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2465856 Napisano: 29.06.2009 01:44:44 w Rossmann
o ile dzisiaj podadza bo nie wiem do ktorej oni pracuja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2465818 Napisano: 29.06.2009 01:26:40 w Rossmann
a wogule ile osob bralo udzial w lss? Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2465812 Napisano: 29.06.2009 01:24:52 w Rossmann
tatek22 napisał(a):

ja po 9,50 razy 2


emotka to naprawde drogo ja teraz patrzalam to jednak 6,9 Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2465808 Napisano: 29.06.2009 01:21:34 w Rossmann
tatek22 napisał(a):

ja czekam moze cos sie trafia jak nie to szkoda zakupu bo były po 2 zł drozsze niz teraz antyperspiranty


ja kupilam chyba za 6 zl emotka
rowniez napisalam do nich emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2465772 Napisano: 29.06.2009 01:10:17 w Rossmann
emotka ubic to malo emotka caly dzien czekamy a ci zlewka na nas Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2465630 Napisano: 29.06.2009 12:06:28 w Rossmann
zaraz mnie cos trafi nadal nie ma wynikow emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2465607 Napisano: 29.06.2009 11:59:09 w Rossmann
magdalenka26 napisał(a):

działa wam rossnet zakładka konkursy??


dziala Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2465499 Napisano: 29.06.2009 11:21:40 w PODZIĘKOWANIA
dziekuje wszystkim ktorzy pomogli mi z gg jestescie kochani emotka oczywiscie udalo sie Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2465487 Napisano: 29.06.2009 11:17:41 w Rossmann
u mnie tez nic ale tak jak sie spodziewalam czekam na lss z malutka nadzieja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2465358 Napisano: 29.06.2009 10:41:55 w Rossmann
ja tylko nosilam sie z tym zamiarem ale mozesz napisac bo na mnie chyba maja juz uczulenie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2465283 Napisano: 29.06.2009 10:22:24 w Rossmann
ja juz wogule krece z tymi wynikami ciagle zapominam co kiedy emotka na lirene nie licze bo wypelnilam aby wypelnic ale nad lady speed stick troszke posiedzialam wiec fajnie by bylo jakby kosmetyki wpadly emotka Wyświetl w wątku >>
0 0