Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalisto1986

kalisto1986

#2555110 Napisano: 06.08.2009 11:13:36 w Nocna Zmiana Warty
mama190 napisał(a):

sopran napisał(a):

mama190 napisał(a):

sopran napisał(a):

mama190 napisał(a):

Ja gorzej mam w weekendy mąż odrabia zaległości i wchodzi na te swoje strony o motorach i samochodach ....a ja wtedy nie mam dostępu do netu .... emotka


Wygraj sobie laptopa emotka

U nas kompów aż za dużo, więc takiego problemu nie ma. Za to jest 'Wyłącz te cholerne torrenty, bo mi net muli! emotka


Już rozmawiałam o kupnie (dzieci mają swój w pokoju)laptopa to powiedział że może 10 kupimy emotka ale wygrana to inna sprawa emotka emotka



Mój chłop właśnie po wygranym takim sprzęcie zmienił podejście do konkursów emotka
Teraz nawet się angażuje i mi pomaga emotka


To może i mój zmieni jak coś wygram.....większego.....bo mi nikt nie chce nikt pomagać nawet się śmieją że kupuję te produkty w którym jest konkurs....zawsze jak coś innego kupię to zaraz pytają czy jest konkurs... emotka emotka


nie no mnie moj goni z kupowanie bo za kiepsko ostatnio a ja jak widze cos z konkursem to jak dziecko reke do polki wyciagam emotka
ale z innymi to jak mu zawieje zazwyczaj narzeka ze mi laptopa przez okno wyrzuci emotka albo kabel od neta odetnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2555100 Napisano: 06.08.2009 11:07:49 w Nocna Zmiana Warty
sopran napisał(a):

mama190 napisał(a):

sopran napisał(a):

mama190 napisał(a):

Ja gorzej mam w weekendy mąż odrabia zaległości i wchodzi na te swoje strony o motorach i samochodach ....a ja wtedy nie mam dostępu do netu .... emotka


Wygraj sobie laptopa emotka

U nas kompów aż za dużo, więc takiego problemu nie ma. Za to jest 'Wyłącz te cholerne torrenty, bo mi net muli! emotka


Już rozmawiałam o kupnie (dzieci mają swój w pokoju)laptopa to powiedział że może 10 kupimy emotka ale wygrana to inna sprawa emotka emotka



Mój chłop właśnie po wygranym takim sprzęcie zmienił podejście do konkursów emotka
Teraz nawet się angażuje i mi pomaga emotka


moj zmienia podejscie tymczasowo jak mu cos wygrywam emotka
hehe swoja droga zmieniamy watek z nocnej zmiany na pogadajmy o naszych m emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2555094 Napisano: 06.08.2009 11:04:30 w Nocna Zmiana Warty
79magda napisał(a):

Kup 10, kup emotka jeden dla mnie emotka


to ja tz poprosze bo moj na wykonczeniu emotka
tylko teraz sie nie wymiguj ze chodzilo o date emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2555089 Napisano: 06.08.2009 10:59:55 w Nocna Zmiana Warty
79magda napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

sopran napisał(a):

mama190 napisał(a):

Ja to jestem typowa sowa ...za to mąż to skowronek teraz już śpi a ja mogę posiedzieć emotka emotka



mój też woli posiedzieć, ale że rano idzie do pracy to zbiera się już do wyra. A ja kładę się koło niego z laptopem emotka


moj siedzi marudzi zebym sie kladla bo znowu mnie bedzie wywlekal z wyrka emotka




Musisz Go piwem wygranym zatkać
emotka

zatkalam
emotka ale wiecej nie dam bo na urodziny trzeba zachomikowac emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2555083 Napisano: 06.08.2009 10:51:51 w Nocna Zmiana Warty
sopran napisał(a):

mama190 napisał(a):

Ja to jestem typowa sowa ...za to mąż to skowronek teraz już śpi a ja mogę posiedzieć emotka emotka



mój też woli posiedzieć, ale że rano idzie do pracy to zbiera się już do wyra. A ja kładę się koło niego z laptopem emotka


moj siedzi marudzi zebym sie kladla bo znowu mnie bedzie wywlekal z wyrka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2555063 Napisano: 06.08.2009 10:42:21 w Nocna Zmiana Warty
sopran napisał(a):

mama190 napisał(a):

witam ...i co top dla nocnych marków i nikogo nie ma? emotka


Jak nie ma jak jest? emotka


no wlasnie emotka nocne marki maja nocna wene wiec wypelniaja konkursy emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2555050 Napisano: 06.08.2009 10:26:00 w Nocna Zmiana Warty
chochliczka napisał(a):

samantha22 napisał(a):

chochliczka napisał(a):

sopran napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

i ja wpisuje sie do nocnych markow i rannych spiochow emotka na 10 musze czasem budzik nastawiac pozniej emotka


Ja muszę wstać o 6 i wyprawiam dziecko do przedszkola, a potem odsypiam emotka Ale jutro się sprężę i wstanę o 10 żeby zagrać o okocim emotka


ja o 6 bym nie wstala,nie ma szans emotka emotka


skąd ja to znam emotka
6 to dla mnie środek nocy emotka


przed 10 nikt mnie z lozka nie da rady sciagnac emotka emotka emotka

ja teraz moge pospac bo maz w domu choc zazwyczaj od 9-10 slysze Kasia wstaaaaajesz ? no wstawaj juz
za 5 minut
Kasia wstawaj z psem tzreba wyjsc i tak co 5 minut
emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2554950 Napisano: 06.08.2009 09:29:06 w Nocna Zmiana Warty
i ja wpisuje sie do nocnych markow i rannych spiochow emotka na 10 musze czasem budzik nastawiac pozniej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2554290 Napisano: 06.08.2009 05:20:57 w Wkurza mnie...
adivinanza napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

okocim , okocim , okocim emotka
chcialam 2 zgrzewki na urodzinki meza i d... nie moge sama za chiny wygrac emotka emotka



łączę się we wkurzeniu. całe 3 dni próbuje, a tu o tej a tu o innej.. a to ta przeglądarka, a to inna.. i to samo ciągle.. muli, muli, myśli i komunikat, że już rozdane..może ja mam za wolne łącze?:( a tak bym tylko 1 zgrzewke chciała.. ktoś ma jakiś patent i by mi wygrał? w zamian poklikam i porejestruję się..
przez te konkursy stanę się kłębkiem nerwów..


ja bardzo szybki net i nici emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2554259 Napisano: 06.08.2009 05:12:47 w Wkurza mnie...
okocim , okocim , okocim emotka
chcialam 2 zgrzewki na urodzinki meza i d... nie moge sama za chiny wygrac emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2552814 Napisano: 06.08.2009 09:12:32 w Pomocy!!!!
misiulka napisał(a):

witam
mam halogeny przy suficie i ostatnio cos wariuja bo mi sie same wlączaja ( mam włącznik na dotyk- działa tez na pilota od telewizora emotka )i to najczesciej w nocy i swieca ze dwie godziny i moge klepac w ten włącznik a i tak sie nie chca wyłączyc- tzn.na moment tak ale za chwile znowu sie wlaczaja emotka kto mi powie co jest nie tak? czy rzeczywiście bez elektryka sie nie obędzie? emotka


zapewne kabelki sie poluznily zobacz odkrec wlacznik i podokrecaj kabelki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2552622 Napisano: 06.08.2009 08:23:11 w Rossmann
mam wolne glosy na hipp zamienie na glosiki na homeo i mojito pw Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2551898 Napisano: 05.08.2009 08:32:01 w Rossmann
mam wolne glosiki na hipp zamienie na kliki w stopke Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2546994 Napisano: 04.08.2009 12:37:13 w Rossmann
i znowu mi usuneli zdjecie z galerii emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2546675 Napisano: 04.08.2009 10:55:30 w Rossmann
ma ktos moze jeszcze glosy na konkurs wakacyjny ?
bardzo prosze o pomoc moge rowniez wymienic sie mam glosiki na hippa Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2545517 Napisano: 03.08.2009 09:19:11 w Rossmann
krzyszu napisał(a):

edziagrabarka napisał(a):

czy komuś zniknęło zdjęcie?? w wakacyjnym ?? emotka :(


mi ale to już dawno temu emotka i kilku osobom też.


mi tez ale powrocilo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2541891 Napisano: 02.08.2009 08:52:57 w Wkurza mnie...
nniewidzialnaa napisał(a):

swibek napisał(a):

bibianna napisał(a):

komary, gryząś niemiłosiernie


emotka jedemu dziś nóżkę urwałam.. i chyba on się wkurzył.. emotka



mnie też dziś wkurzają. zgniotłam gdzieś z 10 ,ale i tak teraz się drapię, bo wszędzie jestem pożarta..


a u mnie okna pootwierane swiatlo sie pali i ani jednego komara
emotka
w temacie wkurza mnie brak kasy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2541836 Napisano: 02.08.2009 08:42:15 w Wkurza mnie...
tedance napisał(a):

Wczoraj wiedział że przegiął,a dzisiaj napisał to samo tylko jeszcze pogrubionymi literami,żeby lepiej było widać? Aha,fajna poprawa. Poza tym ja nikogo od głupków nie wyzywałam i nie kazałam s.......


no wlasnie do tego nawiazuje ze jestes wredna emotka i dzialasz niektorym na nerwy ale bynajmiej ja to tak odpieram oczywiscie poza kilkoma przypadkami gdzie przegielas na maksa emotka nie obrazasz kogos po chamsku Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2541832 Napisano: 02.08.2009 08:40:46 w Wkurza mnie...
krzyszu napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

79magda napisał(a):

cyt...poza tym dwuletnia różnica stażu też coś mówi


Z całym szacunkiem, nie lubię się wtrącać między wódkę, a zakąskę, ale nie staż na forum świadczy o danej osobie i wkurza mnie takie przedstawianie sprawy.


i tutaj popieram magde
mozecie mnie zlinczowac ale sorry caly czas sledze to wszystko i owszem tedance prowokowala
ale to nie ona bluzgala i owszem poparlabym was ale za tekst ze i tak bana nie dostanie a jak juz to ludzie z forum szybko go popra i pomoge znalesc 10 konkursow podzziekuje nie lubie jak ktos jest zbyt pewny siebie wiec kara musi byc


Kalisto masz racje. zachowałem się jak gówniarz. Czułem się jak nieśmiertelny a padłęm jak mucha po dwóch tygodniach życia. Troszkę to przypominało zachowanie dziecka neo lub jak kto woli trola. Co się stało to się nie odstanie i przyznam, ze trochę mi głupio po przemyśleniu tego co pisałęm na tedzie. Teraz mam dostęp do forum tylko nie wiem czy to zasługa adminów czy TP emotka
jeżeli adminów to bardzo dziękuję za przywrócenie.
Dziękuję róznież osobom które się wstawiły za mną :*

Obiecuje poprawę i zaprzestanie trollowania na forum ani też niebęde dawał się wprowadzać w bzdurne dyskusje.


wlasnie o to chodzi ze kara musi byc emotka zeby ktos nie czul sie bezkarny , dostales nauczke choc moze jeszcze troszke za krotka ta kara emotka emotka i tak powinno byc zeby kazdy zrozumial ze zasady sa dla wszystkich czy tych starych czy nowych
a dziwie sie tobie bo niedawno pisales tutaj ze wkurza cie ze tedzia sie od ciebie odczepila i dorwala sie do innych emotka emotka chciales i masz a na przyszlosc poprostu smiej sie z tego a nie wkurzaj jak dziecko emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2541813 Napisano: 02.08.2009 08:36:27 w Wkurza mnie...
swibek napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

79magda napisał(a):

cyt...poza tym dwuletnia różnica stażu też coś mówi


Z całym szacunkiem, nie lubię się wtrącać między wódkę, a zakąskę, ale nie staż na forum świadczy o danej osobie i wkurza mnie takie przedstawianie sprawy.


i tutaj popieram magde
mozecie mnie zlinczowac ale sorry caly czas sledze to wszystko i owszem tedance prowokowala
ale to nie ona bluzgala i owszem poparlabym was ale za tekst ze i tak bana nie dostanie a jak juz to ludzie z forum szybko go popra i pomoge znalesc 10 konkursow podzziekuje nie lubie jak ktos jest zbyt pewny siebie wiec kara musi byc


ale czy nie było gorszych sytaucji? na które nie było reakcji? wydaje mi się, że nie są tu osoby traktowane równo.. jednym sie podwinie a innym oberwie.. albo wszyscy albo nikt.. bo uważam, że to co było dziś to kropla w morzu w porównaniu z tym co się działo jakiś czas temu..


wiesz swibek nie jestem tutaj dlugo i tez nie na wszystko tez zwracalam uwage ale to rzucilo mi sie bardzo w oczy a uwazam ze madry czlowiek nie daje sie sprowokowac albo poprostu smieje sie z tego ze ktos probuje ale mu nie wychodzi i naprawde uwazam ze jednak nie ejst to forum dla leprzych czy gorszych czy kto jest dluzej czy krocej dlatego zasady powinny byc takie same i zawsze w takich sytuacjach powinna byc jakas kara i nei mowie tego zlosliwie bo nic nie mam do krzyska ale kto by to nie byl mialabym takie same zdanie emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0