Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalisto1986

kalisto1986

#5898477 Napisano: 04.08.2014 23:56:37 w Konkursowiczki w ciąży
bezaczek7 zawsze możesz zwrócić. Ja też polecam zwykłe na ramiączkach - te do karmienia są okrutnie nie wygodne, a w taką pogodę to można ugotować się w nich emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

kalisto1986

#5897756 Napisano: 03.08.2014 00:46:03 w Konkursowiczki w ciąży
Warto emotka Bartuś do dzisiaj lubi popierdzielać na dworze z pchaczem emotka Mieliśmy właśnie jednego poświęconego na dwór i drugiego w domu emotka

Tu nie ma co podziwiać, przecież to nie filozofia emotka Ja lubie wiedzieć co jem, dlatego wole swoje.

Swoją drogą jak mąż zawsze jęczał,że moja działka puści nas z torbami (mamy ją daleko, więc na paliwo trochę idzie), tak jak zobaczył ceny działkowych warzyw zamilkł i jeździ prawie bez jęczenia (prawie, bo to nie byłby on, gdyby chociaż odrobinę nie jęczał emotka ) Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5897728 Napisano: 02.08.2014 22:49:16 w Konkursowiczki w ciąży
w tym fisher price też tak się zdaża. Zwłaszcza jak dziecko jest jeszcze malutkie. Niby jest ta osłonka dla chłopców dodatkowa,ale ona sprawdza się dopiero teraz Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5897676 Napisano: 02.08.2014 16:24:46 w Konkursowiczki w ciąży
katrin Bartuś już wołał jak miał 10 miesięcy, ale to nie jest jeszcze tak regularne wołanie, żeby nie nosił pieluszek, ale Domiś też tak szybko i jak miał 1,5 roczku to już pieluszki były tylko na noc.
My mamy nocnik z fisher price, Bartuś bardzo go lubi Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5897651 Napisano: 02.08.2014 12:51:35 w Konkursowiczki w ciąży
U nas z kupką jest łatwiej i zazwyczaj woła, z sikaniem już różnie. Tylko, że cwaniak jak chce pomykać bez pieluszki to czasem ściemnia.
U nas chodzi albo w wielorazówce, albo na golaska, zależy od temperatury. Ale faktycznie też muszę sięgnąć po majteczki, bo mam gdzieś zachomikowane Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5897548 Napisano: 01.08.2014 21:22:11 w Konkursowiczki w ciąży
malutka456 10 kg oddałam teściowej, bo bałam się, że nie wyrobie ich w 2 dni (czyli do następnego zbioru)

U nas też walka z nocnikiem. Raz jest dobrze, później Bartuś "zapomina", ale pamięta, że z Domisiem było tak samo, wiec nie przejmuje się emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5897544 Napisano: 01.08.2014 21:12:09 w Konkursowiczki w ciąży
Katrin Bartuś ma tak cały czas emotka
Ja sobie nie zazdroszczę, bo mam jakąś klęske urodzaju (tfu, tfu bo jeszcze się skończy emotka ) w poniedziałek zebrałam 34 kg ogórków, cukinia rośnie jak szalona, fasola to samo, a jeszcze mąż przytargał mi skrzynkę jabłek - dzisiaj niczym szewc burczałam pod nosem, że wszystko się skumulowało emotka Ale ja tak mam, lubie to robić, ale jak jest kumulacja to lepiej nie wchodzić mi w drogę, bo słoiki mi się śnią emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5897527 Napisano: 01.08.2014 20:39:35 w Konkursowiczki w ciąży
bc14 nie emotka a jeśli już to wtedy, kiedy samodzielnie już stoi, tak,że nie będzie wisiał, na tych "gaciach" w środku emotka

Domisia włożyłam dosłownie kilka razy jak już stał, Bartka nie wkładałam wcale - biegał wyłącznie przy pchaczach.

Może tutaj mi któraś podsunie jakiś sprawdzony przepis na pomidory w słoikach ? Sezon się powoli zaczyna i muszę spróbować czegoś emotka
Kilka przepisów wykopałam, ale może ktoś poleci coś dodatkowo ? (Pomidory koktailowe, ale na duże też chętnie, bo niedługo się zaczną) Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5897314 Napisano: 01.08.2014 13:04:21 w SMACZNEGO - sprawdzony przepis
Szukam sprawdzonych przepisów na przetwory z pomidorów. Tzn na tą chwile chodzi mi o jakieś pomysły na zalewę do pomidorków koktajlowych, bo na razie te dopiero zaczeły mi dojrzewać.

Inne pomysły na przetwory np z ogórków, cukini i innych warzyw (nie sałatki) też chętnie zerknę.

Ja jeśli ktoś by chciał mogę dać przepis tradycyjnie (jak co roku emotka ) na ogórki diabelskie, pikle w musztardzie, pikle (grube plastry) takie jak z lidla, i nasz tegoroczny hit ketchup z cukini emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5896355 Napisano: 30.07.2014 15:07:52 w Kaufland konkursy
mundek2004 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

To zaczyna być irytujące, meile olewają, Pani nie ma, nikt niby nic nie wie.
Skoro Pani jest na urlopie i nie dokończyła czegoś to logiczne jest to, że przekazuje swoją prace innej osobie emotka


widocznie ta agencja jest aż tak "lewa" emotka wolałam 4FRAME emotka



ja nie wiem co wy tak pieprz...e ja akurat miałem w tej edycji bardzo dobry kontakt z TQG, za każdym razem dzwoniłem na główny numer, pani z recepcji mnie łączyła, i bez problemu załatwiałem sprawę emotka

szkoda że tą edycję olałem emotka więc powodzenia


ja już tutaj pisałam, mi jest obojętnie czy prowadzi konkurs 4frame, czy tqg, ale irytuje mnie olewka tqg.
Odpisać na meila nie jest ciężko, a nawet jeśli mają ich pełno to tylko i wyłącznie ich wina.
Ja w tym etapie nie mam niestety dobrego kontaktu z nimi, baa wręcz kontakt jest zerowy, na żaden meil ode mnie nie dostałam odpowiedzi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5896056 Napisano: 29.07.2014 22:56:01 w Wkurza mnie...
Przecież to jest 1 karniak, ja już takich miałam stadko i też za byle co.
A z drugiej strony narzekacie, że nie dodają ludzie konkursów, a jak był taki "przymus" to była wielka awantura na forum Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5896023 Napisano: 29.07.2014 22:13:46 w Wkurza mnie...
delvitto napisał(a):

magnus napisał(a):

Wkurza mnie punkt karny emotka

i do mnie , kolor czarny
firma kurierska - VIVA XPRESS LOGISTICS
To jest dyskusja czy info ???


Jestem za karniakami dla tych, którzy mimo bycia na forum rok i dłużej korzystają z bazy konkursowej a NIGDY nie dodali ani 1 konkursu do bazy emotka
To mnie wkurza



ehhh... a ja próbowałam już 3 razy dodać konkurs, za każdym razem wydawało mi się, że trafiam na świeżynkę do podzielenia się emotka w rezultacie był to czas stracony, bo się okazywało że jest już w bazie;( ale mnie to wkurzało, i dałam sobie spokój! Nie jest łatwo dodać konkurs, bo zawsze znajdą się szybsi, a dodawanie takich z lokalnego podwórka, uważam, że mija się z celem.

znalezienie konkursu,którego nie ma w bazie to czas maks 5 minut. Mase najbardziej popularnych stron robi konkursy, a większość nie jest dodawana do bazy.
Wystarczy wrzucić najpierw link w wyszukiwarke, jeśli nie wypluwa konkursu to w 99% nie ma go w bazie.
Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5895925 Napisano: 29.07.2014 17:19:27 w Kaufland konkursy
To zaczyna być irytujące, meile olewają, Pani nie ma, nikt niby nic nie wie.
Skoro Pani jest na urlopie i nie dokończyła czegoś to logiczne jest to, że przekazuje swoją prace innej osobie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5895893 Napisano: 29.07.2014 16:11:16 w Wkurza mnie...
Zarania współczuje emotka Jednak wydaje mi się, że hotel ma rację emotka Gdyby wypadek nastąpił w skutek złego stanu technicznego to byłaby podstawa do odszkodowania, a za upadek z fotela niestety "winę" ponoszą rodzice emotka - chyba, że brak podłokietników to nie taki "design", a usterka


Co do wesel poza tym na które teraz nie pojechaliśmy, czeka mnie dopiero siostry, ale to za rok, dwa i tam to będą dopiero jaja emotka 2 jedne z największych rodzin z okolicy emotka Rodzina młodego na spotkanie świąteczne wynajmowała sale, bo wyszło grubo kilkadziesiąt osób emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5895845 Napisano: 29.07.2014 14:26:06 w Wkurza mnie...
A ja uważam za nie takt proszenie o takie coś całej rodziny i znajomych. ok jeśli prosi się najbliższych znając ich przekonania i możliwości, ale nie każdy może przystąpić do komunii i nie musi się z tego tłumaczyć, a gdy taką prośbę dostał każdy na zaproszeniu ktoś może nie czuć się komfortowo.
Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5895792 Napisano: 29.07.2014 12:44:55 w Wkurza mnie...
Jakby ktoś przedstawił mi taką "prośbę" to bym go chyba wyśmiała emotka Do spowiedzi to ja mogę iść z własnej potrzeby, a nie czyjejś.
Swoją drogą jak muszą się wtedy czuć osoby, które mimo, że by chciały to do komunii przystąpić nie mogą ? Bo na bank wszystkie cioteczki i "przyjaciele" rodziny, którzy przyszli popatrzeć, będą dokładnie skanować kościół w poszukiwaniu grzeszników emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5895727 Napisano: 29.07.2014 11:40:12 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

a mnie wkurza, że licząc się z ewentualnym zdaniem gości nie poprosiłam ich o kupony totka, tylko dostałam masę kwiatów.. aż żal było je wyrzucać, a niektóre bukiety kosztowały sporo, zdecydowanie więcej, niż porządny kupon totka emotka
jakbym znowu wesele miała robić, to chrzanię zdanie, wołam kupony emotka może na styl amerykański zrobię rocznicowy ślub? jak myślicie? emotka


My zamiast kwiatów prosiliśmy o art szkolne, słodycze i zabawki. Ale wtedy nie było to wcale popularne (byliśmy pierwszą taką "kapryśną" parą w rodzinie i okolicach), więc co niektórzy przynosili i to i to "bo jak to tak bez kwiatów), a dużo osób jednak same kwiaty emotka
Uzbierane rzeczy podzieliliśmy i daliśmy do świetlicy środowiskowej i szpiatala onkologicznego Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5895719 Napisano: 29.07.2014 11:29:45 w Wkurza mnie...
A u nas teście nas namawiali, że zamiast dokładki do wesela dadzą nam kase, ale chcieliśmy wesele i drugi raz też bym taką samą decyzję podjęła emotka
Tylko,że ja nie patrzałam na innych, wszystko robiliśmy pod siebie.
I oczywiscie były żale, że np po kościele goście musieli na nas czekać, bo zamiast najpierw na sale pojechaliśmy do męża babci, która ... wychodząc na nasze wesele upadła i uszkodziła sobie kręgosłup emotka Dla nas było to naturalne, że z kościoła jedziemy na 20 minut pokazać się jej, bo jechała przez pół Polski na ślub, którego nie mogła zobaczyć.

Była też "ucieczka" w trakcie wesela na szybką sesję, co pozwoliło nam trochę odetchnąć.
Ale ogólnie bardzo miło wspominam ten dzień i ciesze sie, że wszystko było tak jak ja chciałam, a nie robione pod ludzi.
Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5895688 Napisano: 29.07.2014 10:45:51 w Wkurza mnie...
Moje wesele zwróciło się (około 100 osób), ale to nie dlatego, że dostawaliśmy "grube" prezenty, a dlatego, że robiąc wesele w znacznym stopniu uczestniczyliśmy w tym. Nie chciałam przyjść na gotowe, chcieliśmy sami poczuć tą atmosfere i było dzięki temu świetnie, mimo, że napracowaliśmy się dużo. Strojenie sali ze znajomymi, strojenie kościoła z mamuśkami i ciotkami. Wynajęte kucharki, nasze zakupy, sukienka szyta na zamówienie u znajomej krawcowej (wyszła kilkakrotnie taniej niż z salonu, a miałam swój projekt, taki jaki chciałam itp)

Ale mimo,że było okolo 100 osób, byli to najbliżsi (ja mam wielką rodzine). Nie wyobrażam sobie zapraszać ciotki, kuzynki które widziałam raz w życiu.

U nas teraz daje się średnio 300 zł, chrześni lub najbliżsi dają czasem więcej - jeśli ich stać.
Ja sama dawałam nie raz fajne bony np do duka, czy ekspres, mimo,że nie raz było to przyjmowane z pobłażliwym uśmiechem emotka
Ostatnio nie pojechaliśmy na wesele męża kuzyna, którego ja nigdy nie widziałam, a mąż widział jak był mały, oczywiście, że był foch emotka Wyświetl w wątku >>
0 0