Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalisto1986

kalisto1986

#2699477 Napisano: 28.09.2009 09:32:51 w Pomocy!!!!
kajeczka napisał(a):

79magda napisał(a):

piotroncia napisał(a):

cobra176 napisał(a):

POMOCY!!

Bardzo błagam o pomoc... byłam na prowadzeniu, a teraz zaniżają mi pkt. Etap kończy się dziś o 00:00, sama nie dam rady emotka

Poproszę o 5 na IKEA

http://www.tytuurzadzisz.pl/

Tytuł: Nie, bo nie.
Należy obejrzeć kawałek filmiku, zaznaczyć na 5 i oceń.

Galeria jest na prawo od strony głównej, zieloną strzałeczką
Dziś do 00:00 na 1 lub 2 stronie.

Odklikam wszystko, zarejestruję się wszędzie, zrobię wszystko...


emotka Jesteś trzecia.....klik,klik,klik emotka emotka



I ja się dołożyłam... powodzenia
emotka


ja bym pomogła,ale fimiku znaleźć nie mogę emotka


kajeczka ja to samo mialam najedz myszka na prawy bok pokaze sie strzalka kliknij w nia i wejdziesz do galerii a tam tylko po tytule znajdz emotka
zaglosowalam 2 miejsce emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2698425 Napisano: 28.09.2009 03:44:12 w TESCO konkursy
ciriness napisał(a):

brunetka napisał(a):

a i z tego co w piątek mi powiedziały,to że haseł jeszcze nie wybrały,więc skoro obiecuja wyniki na dzis lub na jutro to hasła chyba pójda chyba na chybił trafił....



Proszę was, nie dzwońcie do nich ciągle, rozumiem jeśli byłby tydzień po zakończeniu konkursu ale oni jeszcze mają czas i lepiej żeby poczytali hasła a nie losowali bo ich bombardujecie telefonami i mailami...
Co was zbawią 3 dni w tą czy w tą...


popieram emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2698219 Napisano: 28.09.2009 01:56:17 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

tato999 napisał(a):

podobny przykład szanowna Otylia Jędrzejczak nie poszła siedzieć za śmierć brata bo jest sławna i wystarczającą karą dla niej są wyrzuty sumienia a zwykły szary człowiek siedziałby w więzieniu i nawet okiem by nie mrugnęli


To nie jest podobny przypadek. Otylia spowodowała wypadek. Bez zamierzonej złej woli. Trudno porównywać seks czterdziestokilkulatka z nastolatką do zdarzenia losowego. W przypadku Otylii podzielam zdanie sądu.


z polanskim popieram zdanie a Otylią nie uważam że dla każdego normalnego człowieka wystarczającą karą jest poczucie winy - chodzi tu o wypadek spowodowany nieumyślnie
a w temacie wkurza mnie cholerne polskie prawo i to że bez znajomosci czlowiek zginie Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2696300 Napisano: 27.09.2009 08:48:47 w TESCO konkursy
wie ktos moze po jakim czasie informuje z konka twinings o wygranej ? Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2692547 Napisano: 26.09.2009 10:12:29 w Giełda Kodów ; )
zamienie kody kubusia , zapunktowanych na delme Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2692095 Napisano: 26.09.2009 12:34:27 w Nocna Zmiana Warty
ja tez zmykam bo glodna sie robie i kusi mnie bigos na kuchence emotka lepiej polozyc sie spac dobranoc emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2692091 Napisano: 26.09.2009 12:22:10 w Nocna Zmiana Warty
mariolakal napisał(a):

Wpieprzyłam pangę /miała być na jutro, ale troszku zostawiłam/...Śmierdzi w całej budzie...


a ja wylazam z wanny i za jogurt sie wzielam
musze chwile posiedziec jeszcze bo grzyby w suszarce Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2692056 Napisano: 25.09.2009 11:25:17 w Nocna Zmiana Warty
mariolakal napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

ja tez przylaczam sie do trzymania kciukow , mi sie udalo zaliczyc wszystko , choc teraz i tak prawdopodobnie pozegnam sie ze studiami emotka

a jakie kierunki robicie ?


Ja studiuję bezrobocie ... emotka


e to ja i maz tez emotka
znaczy mi nie kalkuluje sie isc do pracy
zimno mi ide wskoczyc w goraca wode emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2692035 Napisano: 25.09.2009 11:16:20 w Nocna Zmiana Warty
ja tez przylaczam sie do trzymania kciukow , mi sie udalo zaliczyc wszystko , choc teraz i tak prawdopodobnie pozegnam sie ze studiami emotka

a jakie kierunki robicie ? Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2692031 Napisano: 25.09.2009 11:14:13 w PODZIĘKOWANIA
klaudiag19 napisał(a):

kalisto1986 wielkie dzieki za pomoc emotka emotka emotka emotka


jaka pomoc emotka
beniocek napisał(a):

a ja chciałam bardzo mocno podziekować za pomoc
kalisto1986

avatea

beataa81

emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka

taka mała rzecz a cieszy emotka


nie ma za co i polecam sie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2692025 Napisano: 25.09.2009 11:11:14 w Wkurza mnie...
marzanna napisał(a):

tedance napisał(a):

rademenes1 napisał(a):

js28 napisał(a):

rademenes1 napisał(a):

I wkurza mnie, że zawodowcy opanowują już chyba wszystkie konkursy. Niestety Projekt01 dotknięty jest plagą - na szczęście tylko Konkurs dla aktywnych... Za każdym razem ten sam schemat: kamuflaż przez cały konkurs, później atak na 3-4 dni przed końcem, żeby już nikt nie dał rady ich pokonać. Nieważne są koszty ani nakład pracy, czasu i środków. Mają dziesiątki kont internetowych, sprytne programy do obsługi stron. Koniec końców i tak wychodzą na swoje: tu przepłacą, w innym miejscu więcej zyskają. I nie ma sposobu, by ich wyeliminować. Są sprytni, a do tego wszystko jest robione zgodnie z regulaminem ... To jedynie kwestia interpretacji przepisów i umiejętności sprytnego ich obejścia ... Powinno się nie organizować konkursów umożliwiających nadużycia, których nie da się skontrolować ...
Zmienne IP załatwia wszystko....


Nie tylko w tym konkursie tak się dzieje! Zobacz konkurs Twoje odkrycia czy konkursy na Street Gallery. To co się tam dzieje to jest masakra! I nie ważne, że zdjęcie nic sobą nie reprezentuje, ważne że głosuje na nie pół szkoły, pół podwórka i jeszcze do tego zmienne IP. I co taki szaraczek, który uczciwie próbuje grać ma wtedy zrobić? Nic....z dziećmi neo każdy przegra emotka



Ja też mam niby neo, ale nie wykorzystuję jej do oszustw i krętactw ... Raz że szkoda mi czasu a dwa że jeśli bym to zrobiła tylko raz to i tak pewnie by mi się nie opłaciło - siła tkwi w zmasowanym ataku ... Wzięłam udział w Falvicie, ale już wiem, że pewnie mnie koło 14.10. zakasuje jakiś zawodowiec...
Niestety najcenniejsze nagrody są właśnie w tego typu konkursach...
Takie są cienie i blaski konkursów ...


Zgadzam się co do słowa, ale nie byłabym na Twoim miejscu taka pewna, że znikniesz z rankingu. 100 miejsc to dużo wbrew pozorom, prawdziwa walka mogłaby być, gdyby nagroda zależała od ilości pktów emotka



Ooo Tedance odezwała się ludzkim głosem emotka


a ja powiem tak , owszem czesto sa konkursy gdzie zanizaja na maksa , jak takie cos zauwazam zazwyczaj rezygnuje , ale sa konkursy takie gdzie trzeba poswiecic troszke wtedy jest szansa na wygrana a same kliknijcie nic nie da
Tak wlasnie wygralam na bobasie mimo ze mase ludzi nawzajem oskarzalo sie o oszustwa
i to wszystko min dzieki tendance emotka ktora bardzo czesto odzywa sie ludzkim glosem emotka
a jeszcze dodam tutaj na forum mase ludzi zaniza i czasem wole zachowac link dla zaufanych osob niz dawac do stopki zeby poleciec w chwilke emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2691306 Napisano: 25.09.2009 05:36:12 w Połączenia nieodebrane
na konkursowym nr nieodebrane polaczenie z nr 4861427809x wie ktos co to moze byc ? Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2690466 Napisano: 25.09.2009 12:44:01 w Połączenia nieodebrane
nice napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

ok godziny 13 zastrzezony wiecie moze co to moglo byc ?



Graj i wygraj z real


u mnie to tez odpada nie bralam udzialu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2689972 Napisano: 25.09.2009 10:23:45 w PODZIĘKOWANIA
dziekuje amif i taaga wy wiecie za co kochane emotka
aaaa i bym zapomniala najwazniejszego Jolcia tobie tez kochana dziękuje tak hurtem za wszystko Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2684955 Napisano: 23.09.2009 07:51:54 w Nocna Zmiana Warty
mariolakal napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

mariolakal napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

mariolakal napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

mariolakal grzeszysz emotka najpierw moja ulubiona karkowa teraz glolabki mmmm szkoda ze tak daleko mam
Ale wpadlam tylko sie pochwalic ze zostalam ciocia emotka godzinke temu przyjaciolka urodzila Filipka emotka


No to gratki ciociu !!! Może zaprosi Cię na wyżerkę, gdy dojdzie do siebie ??? emotka


emotka oj raczej nie zaprosi , zreszta boje sie ze bede musiala isc wtedy za wczorajszym twoim przykladem i miec cos w torebce emotka emotka emotka


emotka Czyżby wróciła z Włoch, czy nie umie gotować ??? emotka


chyba raczej to drugie emotka znaczy sie moze sie naumiala teraz w kilka miesiecy no ale .. karkoweczke i golabki lubie od doswiadczonych emotka emotka
zmykam dalej czytac bom sie oderwala dobranoc emotka


Dzięki za doświadczenie, ale ja nie jestem z zawodu kucharką... Po prostu lubię gotować, gdy mam czas... emotka


nie no ja nie mowie ze masz byc kucharka ale jednak troszke juz gotujesz wiec masz ze tak powiem doswiadczenie emotka ja tez nie kucharka , ale gotuje i to calkiem niezle emotka bynajmiej nie skarza sie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2684931 Napisano: 23.09.2009 07:48:40 w Nocna Zmiana Warty
nie nooooo ja tu nie moge wchodzic bo ciagle o jedzeniu gadacie emotka
ja juz od 3 godzin biore sie za robienie ryby z frytkami i cos mi nie idzie chiiiba zaraz do meza sie usmiechne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2684050 Napisano: 23.09.2009 02:26:47 w Połączenia nieodebrane
ok godziny 13 zastrzezony wiecie moze co to moglo byc ? Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2684039 Napisano: 23.09.2009 02:24:29 w Żegnamy zmarłych

kalisto1986

#2682405 Napisano: 22.09.2009 11:52:27 w Nocna Zmiana Warty
mariolakal napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

mariolakal napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

mariolakal grzeszysz emotka najpierw moja ulubiona karkowa teraz glolabki mmmm szkoda ze tak daleko mam
Ale wpadlam tylko sie pochwalic ze zostalam ciocia emotka godzinke temu przyjaciolka urodzila Filipka emotka


No to gratki ciociu !!! Może zaprosi Cię na wyżerkę, gdy dojdzie do siebie ??? emotka


emotka oj raczej nie zaprosi , zreszta boje sie ze bede musiala isc wtedy za wczorajszym twoim przykladem i miec cos w torebce emotka emotka emotka


emotka Czyżby wróciła z Włoch, czy nie umie gotować ??? emotka


chyba raczej to drugie emotka znaczy sie moze sie naumiala teraz w kilka miesiecy no ale .. karkoweczke i golabki lubie od doswiadczonych emotka emotka
zmykam dalej czytac bom sie oderwala dobranoc emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2682403 Napisano: 22.09.2009 11:47:47 w Nocna Zmiana Warty
mariolakal napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

mariolakal grzeszysz emotka najpierw moja ulubiona karkowa teraz glolabki mmmm szkoda ze tak daleko mam
Ale wpadlam tylko sie pochwalic ze zostalam ciocia emotka godzinke temu przyjaciolka urodzila Filipka emotka


No to gratki ciociu !!! Może zaprosi Cię na wyżerkę, gdy dojdzie do siebie ??? emotka


emotka oj raczej nie zaprosi , zreszta boje sie ze bede musiala isc wtedy za wczorajszym twoim przykladem i miec cos w torebce emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0