Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalisto1986

kalisto1986

#2744304 Napisano: 12.10.2009 06:17:26 w Carrefour konkursy
jolcia12 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

olus15 napisał(a):

miło że ktoś dodał do bazy emotka


jesli chodzi o pieluszki to byl on chyba w teraz tylko tak mi sie zdaje bo pamietam ze patrzalam na niego ale nie bralam udzialu


szkoDA że nie wiedzialam bo u nas jeszcze pieluchy w obrotach


emotka zapewniam cie ze wiedzialas tylko ktos tu mnie chyba nie slucha emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2744287 Napisano: 12.10.2009 06:10:53 w Carrefour konkursy
olus15 napisał(a):

miło że ktoś dodał do bazy emotka


jesli chodzi o pieluszki to byl on chyba w teraz tylko tak mi sie zdaje bo pamietam ze patrzalam na niego ale nie bralam udzialu Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2743832 Napisano: 12.10.2009 03:59:16 w Wkurza mnie...
tedance napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

wkurza mnie moja wlasna glupota zostawilam na wierzchu ostatnie 100 zl i mam je , tylko przyzdobione dziurkaczem wycinajacym zabki emotka emotka


A ja chyba wiem, czyja to sprawka emotka


a no synka emotka ale na pocieszenie juz sobie wyobrazam pania przy kasie w nbp jak jej dam do wymiany ze 100 zrobione sitko i osobno zabki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2743573 Napisano: 12.10.2009 02:29:27 w Wkurza mnie...
wkurza mnie moja wlasna glupota zostawilam na wierzchu ostatnie 100 zl i mam je , tylko przyzdobione dziurkaczem wycinajacym zabki emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2737453 Napisano: 10.10.2009 05:24:12 w Giełda Kodów ; )
szukam kodow delma wymienie na coke , zapunktowani Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2737348 Napisano: 10.10.2009 04:22:31 w TESCO konkursy
wie ktos czy dzwonili dzisiaj z nan ? prosze najlepiej pw Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2735053 Napisano: 09.10.2009 04:19:52 w TESCO konkursy
toudikot napisał(a):

awe napisał(a):

a ja mam pytanie odnosnie herbala - w gazetce jest zestaw szampon+odzywka czy zakup takiego zestawu spelnia warunki regulaminu? na czytniku ten zestaw wchodzi jako zestaw herbal a nie jako szampon i odzywka.... emotka moze ktos z Was wie cos konkretnego na ten temat???


w regulaminie sa wlasnie takie zestawy szampon + odzywka 250ml


to samo chcialam sie spytac emotka czyli smialo moge kupowac zestawy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2722521 Napisano: 06.10.2009 05:36:27 w Wkurza mnie...
rademenes1 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

bassia5 napisał(a):

rademenes1 napisał(a):

http://biznes.one...3040739,1,news-detal



Ja już jestem po studiach i dyplom nawet mi się w kibelku nie przyda bo ma twarda okładkę emotka


jeju ludzie co wy gadacie emotka To, że masa ludzi po studiach nie może znaleśc pracy to norma , we wszystkim wygrywa lepszy i nie rozumiem w tym reportazu słów o ile sie nie myle Michala , Nie pracuje w zawodzie bo poszedl na staz i napluli mu czy oblizyli to na cholere wybieral taki zawod skoro każdy wie że resocjalizacja nie jest dla wszystkich emotka . Ja też studiuje ale po pierwsze nei zakładam z góry , że kończąc je będe pracowała w pizzeri czy gdziekolwiek indziej co mnie nie satysfakcjonuje emotka uważam ,że jeśli ktoś chce znaleść prace i od razu po studiach zarabiać majątek to ok może się przejechać , ale jesli ktos zaklada , żeby piąć sie powoli to swoją pracą i uporem na pewno do tego dojdzie , ważna jest wiara a nie od początku poddawanie sie
teraz mnie bijcie emotka



Nie będę bić emotka Tylko wiesz np. w moim regionie widzę, że ciężko będzie nawet o (BEZPŁATNY!) staż czy praktyki studenckie (ekonomiczne), a jeśli chodzi o pracę, to wyląduję jak dziewczyna z reportażu za biurkiem w kiosku Orange, zachwalając oferty, za 1500 miesięcznie (brutto), na utrzymaniu rodziców albo wynajmując maciupki pokoik gdzieś bliżej centrum. Piąć się powoli w górę? OK, jeśli masz wsparcie i możesz sobie pozwolić na przerwy w pracy. Moim zdaniem jeśli co miesiąc musisz mieć na rachunki i czynsz, to bierzesz pierwszą lepszą robotę która Ci to zapewnia. Jasne że fajniej się w pracy realizować. Ale teraz nawet jak sobie na studiach dobrze radzę, pogłębiam wiedzę, to to nie jest nic warte na rozmowie kwalifikacyjnej... Kurczę, ludzie po UW i zero pracy? To co mają powiedzieć osoby spoza stolicy, gdzie miejsc pracy jest jeszcze mniej? Czarno to widzę ... może trzeba było pomęczyć się ale iść na poli ... Tylko tam też praca nie jest pewna ... emotka

Co do chłopaka z reso to zgadzam się, że mógł się tego spodziewać - słabe nerwy ma chłopina emotka


poli... tzn co ? emotka
ja tez mam rachunki i dom na głowie małe dziecko itp i i tak sadze ze to wszystko zalezy od sily przebicia
dodam ze ja nie pracuje ale to nie dlatego ze nie moge znalesc pracy
jesli cos bardzo chcesz to moze i pojdziesz sprzedawac tlefony ale i tam ci lepsi pna sie wyzej .
Ja jestem zdania , że jeśli ktos jest dobry w tym co robi odnajdzie sie wkoncu i ustawi i nie ma tu znaczenia czy skonczyl uniwerek , prywatna uczelnie czy poprostu liceum i bez sensu jest uzalanie sie jak w tej polsce jest zle bo dla ludzi po studiach nie ma pracy , prawda jest taka , że teraz studia to tak jak za czasów naszych rodziców było liceum - nie jest to nic nadzwyczajnego masa ludzi ma dyplomy w kieszeniu i tylko ci co sa naprawde dobrzy wykorzystaja to .
I nie ma tutaj znaczenia czy mamy znajomosci czy nie tylko czy potrafimy sie zareklamowac i czy mamy szczescie
a swoja droga , czy robiąc studia czy inne szkoly robimy to tylko i wyłącznie dla pracy ?
Bo ja akurat ucząc sie robie to dla siebie - mam ogromną satysfakcje ze mimo wszytskiego co mam , mimo , że jest cięzko daje rade i ucze się tego co zawsze chcialam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2722382 Napisano: 06.10.2009 05:07:41 w Rossmann
krzyszu napisał(a):

Dobrze, że nie wygrałem bo paragonu nie miałem emotka
A wyniki z johnsona jutro będą?


ale ja mialam emotka emotka za jedyne 100 zl bym ci sprzedala emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2722271 Napisano: 06.10.2009 04:22:21 w Wkurza mnie...
bassia5 napisał(a):

rademenes1 napisał(a):

http://biznes.one...3040739,1,news-detal



Ja już jestem po studiach i dyplom nawet mi się w kibelku nie przyda bo ma twarda okładkę emotka


jeju ludzie co wy gadacie emotka To, że masa ludzi po studiach nie może znaleśc pracy to norma , we wszystkim wygrywa lepszy i nie rozumiem w tym reportazu słów o ile sie nie myle Michala , Nie pracuje w zawodzie bo poszedl na staz i napluli mu czy oblizyli to na cholere wybieral taki zawod skoro każdy wie że resocjalizacja nie jest dla wszystkich emotka . Ja też studiuje ale po pierwsze nei zakładam z góry , że kończąc je będe pracowała w pizzeri czy gdziekolwiek indziej co mnie nie satysfakcjonuje emotka uważam ,że jeśli ktoś chce znaleść prace i od razu po studiach zarabiać majątek to ok może się przejechać , ale jesli ktos zaklada , żeby piąć sie powoli to swoją pracą i uporem na pewno do tego dojdzie , ważna jest wiara a nie od początku poddawanie sie
teraz mnie bijcie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2721424 Napisano: 06.10.2009 11:48:15 w Rossmann
jak ktos potrzebuje mam paragonik na 4 pory roku Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2721253 Napisano: 06.10.2009 10:59:14 w Paragony
bassia5 napisał(a):

ja mam pytanie dotyczące paragonów chciałabym zagrać w konku cif ale na paragonie napisali mi artykuły chemiczne a nie nazwę produktu czy to też uznają? emotka


moga uznac najlepiej zadzwon do nich i spytaj sie emotka

a w temacie mam paragony colgate i knorr z tesco oraz 4 pory roku Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2717195 Napisano: 05.10.2009 11:46:50 w TESCO konkursy
inka113 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

rozmawialam wlasnie z panem z media s mobile odnosnie wysylki paragonow z knorr i twinings mozna wyslac wszystko meilem emotka i jesli ktos chce wiedziec co wygral w twinigs pan udzielil mi tej informacji przez telefon



podasz numer do nich?


tel.: +48 42 633 95 44 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2717193 Napisano: 05.10.2009 11:45:54 w Paragony
mam paragon z colgate jesli ktos szuka oraz knorr tesco Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2717146 Napisano: 05.10.2009 11:36:48 w TESCO konkursy
rozmawialam wlasnie z panem z media s mobile odnosnie wysylki paragonow z knorr i twinings mozna wyslac wszystko meilem emotka i jesli ktos chce wiedziec co wygral w twinigs pan udzielil mi tej informacji przez telefon Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2714937 Napisano: 04.10.2009 07:52:53 w Carrefour konkursy
inka113 napisał(a):

taaga20 napisał(a):

na jaki numer trzeba na tego knora przesłać, przepraszam ale nie mam siły przewracać wszystkich stron emotka



ja wysyłałam na 7141, taki podany jest w regulaminie i przychodzi zwrotka. Na ulotkach podany jest 7135, ale chyba to błąd...


ja tez 7141 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2712467 Napisano: 03.10.2009 09:40:14 w PODZIĘKOWANIA
yaro2004 napisał(a):

sambolera napisał(a):



ja nie jestem oszustem-zeby bylo jasne-moglabym miec zmienne IP ale nie potrafilabym tak dzialac...moje prace raczej sa zwiazane z tematem i jest mi milo jak ktos mi na pw pisze ze na moja prace juz klika z przyzwyczajenia bo jej sie slonik podoba czy cos w tym stylu...

nie ma co tego ciagnac chyba bo nabijanie glosow i tak sie przez to nie skonczy, ale Yaro powiedz-masz satysfakcje z nagrod zdobytych w taki sposob?



Satysfakcją nie opłace rachunków, ani nie nakarmie swoich dzieci, wiec skończ to piepxxxx. Koniec tematu. Masz problem pisz PW, to nie top od tego. Nie każdy gra z przyjemności ... Jeśli satysfakcja jest dla Ciebie tak istotna, przeżuć sie na opisowe - zapewne będzie wieksza. To mój ostatni post.


W temacie dziękuje wszystkim normalnym użytkownikom / użytkowniczkom na tym forum, tym 60 osobom z GG i tym z którymi pomagamy sobie poprzez PW. Dobrze, że są tacy jak Wy. Nie bede pisał nicków - bo zaraz będą was obrażać.


i ja dodam cos od siebie
Nie popieram żadnych zanizania glosow (co w kliknijcie jest nagminne) , ale tutaj musze przyznać yaro racje kliknijcie jest to samo co zmienne ip dla jasności ja go nie mam .
Zasadą konkursu klikanego jest aby internauci wyłonili najlepsza prace , najlepsza a nie taką która zbierze najwięcej pkt w dziale kliknijcie i choc biore udzial w takich konkach - choc powoli się wycofuje - to i tak musze przyznac z czystym sercem że kliknijcie jest to to samo co zmienne ip , tylko my na kliknijcie siedzimy i nawzajem wymieniamy się tymi głosami a osoba z neo siedzi i sama sobie . Tak czy siak w 99% osoby które liczą iż w konkursie bedzie glosowanie naprawde na najlepsze prace nie ma najmniejszych szans , wiec dajmy sobie spokoj z mówieniem kto jest wielki oszustem a kto nie jesli sami nie dokonca wporządku postępujemy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2712162 Napisano: 02.10.2009 10:36:11 w skojarzenia
promile = impreza Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2712155 Napisano: 02.10.2009 10:33:40 w skojarzenia
mdłości - ciąża emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2712085 Napisano: 02.10.2009 10:06:45 w PODZIĘKOWANIA
tedance napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

tedance napisał(a):

toudikot napisał(a):

dziekuje tendance za bezinteresownosc i wielkie serce


Drobiazg emotka


tak tak i ja dołaczam się do podziekowan emotka


Nic wielkiego nie zrobiłam emotka

A ja dziękuję 79magdzie za...całokształt emotka emotka emotka

robisz caly czas ty juz dobrze wiesz emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0