Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalisto1986

kalisto1986

#2752180 Napisano: 15.10.2009 10:36:56 w Carrefour konkursy
Pisze w imieniu swoim , jak i innych konkursowiczów
Braliśmy udział w konkursie promocyjnym pod nazwą Kupuj w CARREFOUR, gotuj z Knorr!
Należało zakupić wskazane w regulaminie produkty promocyjne , oraz wysłać sms z hasłem konkursowym na nr .. i tutaj zacząl się problem.
Wg informacji na ulotkach oraz stronie przedstawiającej konkurs był to nr 7135 , natomiast wg regulaminu , którym ja wraz z częścia innych konkursowiczów kierowałam się był to nr 7141 . W dniu wczorajszym nastąpiło roztrzygnięcie konkursu przez agencje reklamową AHA , oraz wysłane smsy do zwycięzców poprzez agencje reklamową media s . I tutaj okazało sie , iż zostali wygrani laureani wyłącznie ktorzy wysyłali zgłoszenia na nr z ulotki co potwierdził na moje pytanie pan z agencji medias ( był niezmiernie zdumiony ,że ktoś wysyłał zgłoszenia na nr 7141). W tej chwili w rozmowach z agencją aha domagamy się , aby postąpili wg regulaminu gdzie zapis mówi

4.1. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest:
a. zakup trzech dowolnych produktów marki KNORR w jednej z placówek sieci Carrefour na terenie całego kraju (lista placówek Carrefour objętych niniejszym Konkursem znajduje się w Załączniku nr 1 do Regulaminu) w tym obowiązkowo przynajmniej jeden spośród produktów wymienionych poniżej:
- Fix Soczysty Kurczak w czosnku i ziołach - Fix Soczysta Karkówka z pieca
- Knorr Bulionetka Drobiowa - Knorr Bulionetka Wołowa
w okresie od 23.09.2009 r. do 04.10.2009 r. i zachowanie dowodu zakupu (paragonu) w/w produktu/ów. Zakup powinien mieć miejsce na terenie Rzeczpospolitej Polskiej w okresie trwania Konkursu;
b. oraz dokończenie zdania rozpoczynającego się od słów „KNORR dla mnie to…” i wysłanie go SMS-em na numer 7141 (opłata za wysłanie 1 SMS-a na numer 7141 wynosi 1,00 zł netto / 1,22 zł z VAT). W treści SMS-a należy wpisać najpierw słowa KNORR dla mnie to… a następnie dokończyć zdanie wg własnego uznania.
c.
5.1. Nagrodami w Konkursie są 84 bony towarowe CARREFOUR o wartości 500,00 zł brutto każdy.
W tej chwili agencja podczas rozmów telefonicznych z konkursowiczami , przedstawia coraz to inne sposoby załatwienia sytuacji , pewne jest , iż jutro maja zostać wyłonieni kolejni zwyciezcy.
My konkursowicze domagamy się aby regulamin był respektowany w obydwie strony , nikt z nas nie może złamać zadnych z jego zapisów gdyż w takim przypadku traci prawo do nagrody , my również żądamy aby to agencja poniosłą konsekwencje swojej pomyłki i aby zostali wyłonieni laureaci wg regulaminowych zapisów oraz z całą pulą nagród , oraz prosimy o dopinowanie i pomoc aby lista zwycięzców została wyłoniona wg obowiązujących zasad oraz etyki ( wygrywa 80 najleprzych haseł) , oraz by lista zwycięzkich haseł oraz osób została upubliczniona.
Zwracamy się z prośbą o pomoc w tej sytuacji .
regulamin konkurs dostępny jest na stronie http://www.carref..._knorr_regulamin.pdf
Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2752177 Napisano: 15.10.2009 10:36:10 w Carrefour konkursy
dobra wypocilam zgloszenie do rzecznika napiszcie czy mzoe byc Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2752102 Napisano: 15.10.2009 10:13:38 w Carrefour konkursy
z tego nr dzwonila pani do mnie z aha znaczy tak mi sie zdaje ze z tego emotka 51 235 1939 Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2752086 Napisano: 15.10.2009 10:11:38 w Carrefour konkursy
sluchajcie ja wczoraj pisalam do unilevera dzwonic tez probowalam ale caly czas bylo tak jak u moni babka laczyla ale nikt dalej nie odbieral a bezposredniego nr nie chca podac , ja chyba zastanawiam sie nad napisaniem do rzecznika , nei zeby robic zadyme ale aby dopilnowal aby wszystko bylo ok Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2751275 Napisano: 15.10.2009 01:18:59 w Nocna Zmiana Warty
magdziak84 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

barbara1910 napisał(a):

czy sa tu osoby na ktore czekam emotka czyli 79magda i mariolkal emotka dzis mam nastepna noc z glowy emotka emotka emotka


a na mnie nie czekasz emotka to ide se potwierdzac zgloszenia o ktorych mi przypomnieliscie emotka


a co to za zgłoszenia emotka


wedel emotka
uciekam spac mam dosyc na dzisiaj Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2751269 Napisano: 14.10.2009 11:09:55 w Dyskusje o wynikach konkursu
tedance napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

tedance napisał(a):

ismena napisał(a):

tedance napisał(a):

monia24 napisał(a):

tedance napisał(a):

monia24 napisał(a):

bruce napisał(a):

tedance napisał(a):

monia24 napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

A wiecie, ja sobie tak myślę, że może oni mają własne sklepy i paragonów klientom nie dają. Ja muszę się o Wedla upominać. Prawie wszędzie!!!



ja o wedla sie nie upominam bo kupuje po 30 na raz, spróbowali by nie dać emotka


A to nie jest tak, że trzeba na każdy osobny paragon? emotka


w tym sęk! dlatego to takie świetne!



tak, kupuje po 30 naraz, w sensie 1 dnia, ale na osobne paragony emotka


Uuu, już sobie nagrabiłaś u kasjerek emotka



phi, wcale sie nie przejmuje, w koncu na tym praca kasjerek polega zeby kasowała emotka


A nie zazdrościsz czasem? emotka Siedziałabyś sobie wygodnie na kręconym fotelu, jak jakaś dyrektorowa, a przed Tobą 50-ciu żuczków- konkursowiczów, każdy nieśmiało trzyma koszyczek batoników i z tryumfującym spojrzeniem oznajmia: każdy na osobnym paragonie poproszę emotka emotka



emotka emotka emotka emotka
a ja zawsze miałam skrupuły żeby na 2 paragony brać rzeczy w tesco emotka

btw... tedance, podoba mi się Twoja praca na falvit'cie emotka


Dzięki emotka
Mój poziom ośmielenia to na razie też dwa paragony emotka

Kalisto, i przypadkiem zawsze do niej podchodzisz, bo akurat inne kasy taaaakie zatłoczone emotka


haha dokladnie uwielbiam to emotka tyle ze ja uwielbiam brac np 10 paragonow emotka eeee tam osmielenia kiedys pojdziemy razem na zakupy emotka emotka emotka kiedys babka jakos burknela czy wiecej nie moglam , to chcialam sie po cos jeszcze cofnac ale dalam sobie spokoj emotka


emotka
We dwie to damy radę, a jak coś będzie burczeć to zarzucę jej jakimś jadowitym tekstem emotka


na zywo to i ja jestem taka kochana emotka hihi w piatek na Milczanskiej 3 kasa z lewej czekam emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2751265 Napisano: 14.10.2009 10:57:32 w Dyskusje o wynikach konkursu
tedance napisał(a):

ismena napisał(a):

tedance napisał(a):

monia24 napisał(a):

tedance napisał(a):

monia24 napisał(a):

bruce napisał(a):

tedance napisał(a):

monia24 napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

A wiecie, ja sobie tak myślę, że może oni mają własne sklepy i paragonów klientom nie dają. Ja muszę się o Wedla upominać. Prawie wszędzie!!!



ja o wedla sie nie upominam bo kupuje po 30 na raz, spróbowali by nie dać emotka


A to nie jest tak, że trzeba na każdy osobny paragon? emotka


w tym sęk! dlatego to takie świetne!



tak, kupuje po 30 naraz, w sensie 1 dnia, ale na osobne paragony emotka


Uuu, już sobie nagrabiłaś u kasjerek emotka



phi, wcale sie nie przejmuje, w koncu na tym praca kasjerek polega zeby kasowała emotka


A nie zazdrościsz czasem? emotka Siedziałabyś sobie wygodnie na kręconym fotelu, jak jakaś dyrektorowa, a przed Tobą 50-ciu żuczków- konkursowiczów, każdy nieśmiało trzyma koszyczek batoników i z tryumfującym spojrzeniem oznajmia: każdy na osobnym paragonie poproszę emotka emotka



emotka emotka emotka emotka
a ja zawsze miałam skrupuły żeby na 2 paragony brać rzeczy w tesco emotka

btw... tedance, podoba mi się Twoja praca na falvit'cie emotka


Dzięki emotka
Mój poziom ośmielenia to na razie też dwa paragony emotka

Kalisto, i przypadkiem zawsze do niej podchodzisz, bo akurat inne kasy taaaakie zatłoczone emotka


haha dokladnie uwielbiam to emotka tyle ze ja uwielbiam brac np 10 paragonow emotka eeee tam osmielenia kiedys pojdziemy razem na zakupy emotka emotka emotka kiedys babka jakos burknela czy wiecej nie moglam , to chcialam sie po cos jeszcze cofnac ale dalam sobie spokoj emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2751200 Napisano: 14.10.2009 09:58:52 w Nocna Zmiana Warty
barbara1910 napisał(a):

czy sa tu osoby na ktore czekam emotka czyli 79magda i mariolkal emotka dzis mam nastepna noc z glowy emotka emotka emotka


a na mnie nie czekasz emotka to ide se potwierdzac zgloszenia o ktorych mi przypomnieliscie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2751180 Napisano: 14.10.2009 09:49:48 w Dyskusje o wynikach konkursu
tedance napisał(a):

monia24 napisał(a):

tedance napisał(a):

monia24 napisał(a):

bruce napisał(a):

tedance napisał(a):

monia24 napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

A wiecie, ja sobie tak myślę, że może oni mają własne sklepy i paragonów klientom nie dają. Ja muszę się o Wedla upominać. Prawie wszędzie!!!



ja o wedla sie nie upominam bo kupuje po 30 na raz, spróbowali by nie dać emotka


A to nie jest tak, że trzeba na każdy osobny paragon? emotka


w tym sęk! dlatego to takie świetne!



tak, kupuje po 30 naraz, w sensie 1 dnia, ale na osobne paragony emotka


Uuu, już sobie nagrabiłaś u kasjerek emotka



phi, wcale sie nie przejmuje, w koncu na tym praca kasjerek polega zeby kasowała emotka


A nie zazdrościsz czasem? emotka Siedziałabyś sobie wygodnie na kręconym fotelu, jak jakaś dyrektorowa, a przed Tobą 50-ciu żuczków- konkursowiczów, każdy nieśmiało trzyma koszyczek batoników i z tryumfującym spojrzeniem oznajmia: każdy na osobnym paragonie poproszę emotka emotka


ty sie nie nabijaj w tesco gdzie kupuje jedna starsza babka na kasie jak mnie widzi robi taka mine ma nadzieje chyba mnie odstraszy i ze nie podejde emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2751176 Napisano: 14.10.2009 09:48:27 w Dyskusje o wynikach konkursu
weszlam na chwilke zobaczyc o czym tu gadacie i przypomnialyscie mi o zgloszeniach na wedla ze mialam doslac emotka a mam taaaakiego lenia Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2751156 Napisano: 14.10.2009 09:36:32 w PODZIĘKOWANIA
barbara1910 napisał(a):

dziekuje kaisto1986,fructisa,trojanowi emotka emotka emotka emotka emotka emotka


nie ma za co i ciesze sie ze moglam pomoc emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2751119 Napisano: 14.10.2009 09:23:29 w Carrefour konkursy
monia24 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

ciepalka napisał(a):

kretafka napisał(a):

pozostaje czekać na piątek i zobaczymy czy doczłapią się jakieś smsy


maja doczłapać?


ciepalka napisał(a):

nice napisał(a):

eh, tak czy siak niesmak pozostanie. Bo każdy będzie sie zastanawiał co by było gdybym wysłał na numer 7135. Albo co by było gdybym ...
Nie cierpię takich sytuacji. emotka


sądzicie, że konkurs bedzie unieważniony?
przeciez oni juz wszystkich powiadomili smsem,
masa ludzi wygrała, zobaczcie co się dzieje w paragonach (rozchodzą się jak świeże bułeczki)
kupa ludzi nie napisała, nie pochwaliła się, sprzedają nawet wygrane talony po 500 zł (kwestia tylko dogadania się)
84 talony zostało juz rozdane (moje zdanie)


poczytaj watek co tutaj bylo rano emotka w piatek beda sms do laureatow z nr 7141 emotka



super Kalisto, dzięki w imieniu większości emotka


e no za co przeciez to my wszyscy zrobilismy zadyme emotka ja tyle samo co inni dzwonilam tylko czasem uwielbiam pogrozic emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2751042 Napisano: 14.10.2009 09:00:20 w Carrefour konkursy
ciepalka napisał(a):

kretafka napisał(a):

pozostaje czekać na piątek i zobaczymy czy doczłapią się jakieś smsy


maja doczłapać?


ciepalka napisał(a):

nice napisał(a):

eh, tak czy siak niesmak pozostanie. Bo każdy będzie sie zastanawiał co by było gdybym wysłał na numer 7135. Albo co by było gdybym ...
Nie cierpię takich sytuacji. emotka


sądzicie, że konkurs bedzie unieważniony?
przeciez oni juz wszystkich powiadomili smsem,
masa ludzi wygrała, zobaczcie co się dzieje w paragonach (rozchodzą się jak świeże bułeczki)
kupa ludzi nie napisała, nie pochwaliła się, sprzedają nawet wygrane talony po 500 zł (kwestia tylko dogadania się)
84 talony zostało juz rozdane (moje zdanie)


poczytaj watek co tutaj bylo rano emotka w piatek beda sms do laureatow z nr 7141 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2749636 Napisano: 14.10.2009 01:24:33 w TESCO konkursy
dzwonili juz dzisiaj z nan ? czy moge jeszcze sie łudzic ? Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2749585 Napisano: 14.10.2009 01:03:36 w Carrefour konkursy
pats napisał(a):

Koniec obrażania!!! emotka
Dzwonią z konka Dajemy Szansę i rozdają stypendia! emotka emotka


oooo Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2749509 Napisano: 14.10.2009 12:39:08 w Carrefour konkursy
rafi323raf napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

iaziaz napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

olciak napisał(a):

iaziaz napisał(a):

mysha napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):


na pytanie jaka bedzie pula nagrod odpowiedziala ze proporcjonalna so wyslanych smsow tzn jesli na 7141 slalo np 40 % konkursowiczow to taka bedzie pula ,



Ja tam orłem z matmy nie byłam ale wynika z tego, że jeśli na 7141 przyszło więcej smskow niz na 7135 to zgodnie z tą logiką powinni na ten numer dac więcej nagrod niz na 7135 - a tam było 84 emotka


oczywiscie i o to powinnismy walczyc


a ja zrozumialam ze jesli np 60 % slalo na 7141 to dadza 50 bonow(84 x 60 %). ale to byloby nadal niesprawiedliwe


jak niesprawiedliwe, sądzisz, że gdyby od razu oba numery brali pod uwage, to by wygrywały tylko z 7141?


powiedz dlaczego jak na 7135 poszła cała pola 84 bonow,a na 7141 na byc jakis tam procent bo nie rozumiem


oo czyli typowy polak się odzywa, by inni nie mieli za wiele.
Dobra, ci z 7135 mieli lepiej, więcej bonów, ale gdyby było normalne rozstrzyganie to cała pula by nie poszła na 7141 i dlatego jest ten procent!


na jaki nr slales ? emotka

Na 7141 tez.


ale na 7135 wygrales , a gdybys nie wygral jestem swiecie przekonana ze tez bys walczyl , to jest agencji blad wiec ona musi odpowiedziec za to takie zycie Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2749497 Napisano: 14.10.2009 12:35:06 w Carrefour konkursy
rafi323raf napisał(a):

iaziaz napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

olciak napisał(a):

iaziaz napisał(a):

mysha napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):


na pytanie jaka bedzie pula nagrod odpowiedziala ze proporcjonalna so wyslanych smsow tzn jesli na 7141 slalo np 40 % konkursowiczow to taka bedzie pula ,



Ja tam orłem z matmy nie byłam ale wynika z tego, że jeśli na 7141 przyszło więcej smskow niz na 7135 to zgodnie z tą logiką powinni na ten numer dac więcej nagrod niz na 7135 - a tam było 84 emotka


oczywiscie i o to powinnismy walczyc


a ja zrozumialam ze jesli np 60 % slalo na 7141 to dadza 50 bonow(84 x 60 %). ale to byloby nadal niesprawiedliwe


jak niesprawiedliwe, sądzisz, że gdyby od razu oba numery brali pod uwage, to by wygrywały tylko z 7141?


powiedz dlaczego jak na 7135 poszła cała pola 84 bonow,a na 7141 na byc jakis tam procent bo nie rozumiem


oo czyli typowy polak się odzywa, by inni nie mieli za wiele.
Dobra, ci z 7135 mieli lepiej, więcej bonów, ale gdyby było normalne rozstrzyganie to cała pula by nie poszła na 7141 i dlatego jest ten procent!


na jaki nr slales ? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2749470 Napisano: 14.10.2009 12:28:55 w Carrefour konkursy
rafi323raf napisał(a):

olciak napisał(a):

iaziaz napisał(a):

mysha napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):


na pytanie jaka bedzie pula nagrod odpowiedziala ze proporcjonalna so wyslanych smsow tzn jesli na 7141 slalo np 40 % konkursowiczow to taka bedzie pula ,



Ja tam orłem z matmy nie byłam ale wynika z tego, że jeśli na 7141 przyszło więcej smskow niz na 7135 to zgodnie z tą logiką powinni na ten numer dac więcej nagrod niz na 7135 - a tam było 84 emotka


oczywiscie i o to powinnismy walczyc


a ja zrozumialam ze jesli np 60 % slalo na 7141 to dadza 50 bonow(84 x 60 %). ale to byloby nadal niesprawiedliwe


jak niesprawiedliwe, sądzisz, że gdyby od razu oba numery brali pod uwage, to by wygrywały tylko z 7141?


tak tylko tu chodzi ze jest ich blad wiec teraz ma byc sprawiedliwie dla nas a nie dla nich emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2749426 Napisano: 14.10.2009 12:13:10 w Carrefour konkursy
rafi323raf napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

napisalam do unilever nie bijcie za bledy emotka
    Witam pisze w sprawie konkursu Knorr w Carrefour , wystąpiła nie miła sytuacja mianowicie zbieznosc nr na jaki należy wysylać hasła konkursowe , na ulotce informacyjnej byl nr 7135 natomiast w regulamienie 7141 w związku z tą rozbieznościa kierowałam się wyższością regulaminu i wysłałam hasła na nr z regulaminu . W dniu dzisiejszym nastąpiło roztrzygnięcie konkursu i wygrały jedynie osoby ktore słały hasła na nr z ulotki , dzwoniąc do agencji medias pan z agencji oświadczył z podniesionym głosem , iż wygrały jedynie hasła z nr 7135 i jakim sposobem można było słac na inny nr ! W związku z powyższym zwracam się z prośbą o zainterweniowanie w w/w sprawie oraz o przypilnowanie aby pula nagród została podzielona na polowe oraz prosze w imieniu innych konkursowiczów o oficjalne ogłoszenie wyników poprzez zamieszczenie listy zwyciezców oraz ich haseł na stronie internetowej równocześnie oświadczam , że mam zamiar w przypadku nie wywiązaniu się firmy aha z należytego oraz sprawiedliwego roztrzygnięcie konkursu sprawe przedłożyć rzecznikowi spraw konsumenta , gdyż sutuacja jaka ma miejsce jest niedopuszczalna i stawia w złym świetle nie tylko firme odpowiedającą za konkurs ale również sponsora . W chwili obecnej jest oświadczenie firmy aha o roztrzygnieciu konkursu również z nr 7141 w takim przypadku prosze o należyte dopilnowanie roztrzygnięcia pozdrawiam    

a po co wysyłać jeśli już napisali jakie będzie rozwiązanie? Dajcie żyć tym po drugiej stronie


po to wlasnie zeby nie bylo tego czego sie obawiamy czyli podstawionych laureatow
choc mysle ze po takich grozbach nie zrobia tego zwlaszcza ze pani jak uslyszala o rzeczniku to az zaniemowila Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2749418 Napisano: 14.10.2009 12:11:09 w Carrefour konkursy
inka113 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

napisalam do unilever nie bijcie za bledy emotka
    Witam pisze w sprawie konkursu Knorr w Carrefour , wystąpiła nie miła sytuacja mianowicie zbieznosc nr na jaki należy wysylać hasła konkursowe , na ulotce informacyjnej byl nr 7135 natomiast w regulamienie 7141 w związku z tą rozbieznościa kierowałam się wyższością regulaminu i wysłałam hasła na nr z regulaminu . W dniu dzisiejszym nastąpiło roztrzygnięcie konkursu i wygrały jedynie osoby ktore słały hasła na nr z ulotki , dzwoniąc do agencji medias pan z agencji oświadczył z podniesionym głosem , iż wygrały jedynie hasła z nr 7135 i jakim sposobem można było słac na inny nr ! W związku z powyższym zwracam się z prośbą o zainterweniowanie w w/w sprawie oraz o przypilnowanie aby pula nagród została podzielona na polowe oraz prosze w imieniu innych konkursowiczów o oficjalne ogłoszenie wyników poprzez zamieszczenie listy zwyciezców oraz ich haseł na stronie internetowej równocześnie oświadczam , że mam zamiar w przypadku nie wywiązaniu się firmy aha z należytego oraz sprawiedliwego roztrzygnięcie konkursu sprawe przedłożyć rzecznikowi spraw konsumenta , gdyż sutuacja jaka ma miejsce jest niedopuszczalna i stawia w złym świetle nie tylko firme odpowiedającą za konkurs ale również sponsora . W chwili obecnej jest oświadczenie firmy aha o roztrzygnieciu konkursu również z nr 7141 w takim przypadku prosze o należyte dopilnowanie roztrzygnięcia pozdrawiam    


moze wszyscy to wyslemy do nich, co? bedzie większy 'napór'! tylko kalisto podaj jeszcze maila.


http://www.knorr.pl/index.php?page=14 Wyświetl w wątku >>
0 0