Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalisto1986

kalisto1986

#2754414 Napisano: 15.10.2009 11:22:35 w Carrefour konkursy
klawisz napisał(a):

No i mamy sądny szesnasty.Podobno dzis ma byc ta pula z 7141


czekamy z niecierpliwoscia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2754324 Napisano: 15.10.2009 10:29:52 w Paragony
inka113 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

inka113 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

szuka ktos jeszcze paragonu z reala z herbal ?


ja mam ale jeszcze się modlę do niego emotka


nie no pytalam sie czy ktos potrzebuje bo ja tez mam emotka


kalisto straciłaś nadzieję? emotka


no chyba nie ma juz szans wiec moge kogos poratowac emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2754040 Napisano: 15.10.2009 08:15:27 w Paragony
inka113 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

szuka ktos jeszcze paragonu z reala z herbal ?


ja mam ale jeszcze się modlę do niego emotka


nie no pytalam sie czy ktos potrzebuje bo ja tez mam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2753780 Napisano: 15.10.2009 07:05:45 w Wkurza mnie...
brightwitch napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

Wiecie co pewnie marudze ale..wkurzyła mnie dziś jedna osoba z forum..Prosi o kliknięcie w Falvit..juz miałam zagłosowac a na koncu jej wymarzonego dnia..dokładnie to co u mnie napisane; rodzina jest częscią mnie...szkoda,ze nie dopisała a ja czescią jej..Nie jestem dobra w pisaniu i w takich konkach niemam szans ale nigdy nie kopiuje, niepodpatruje jak inni napisali..No chyba ze jestesmy POKREWNYMI DUSZAMI I MYŚLIMY TAK SAMO..



Wiesz, dla wielu ludzi rodzina jest czymś ważnym. Może się tak zdarzyć, że kilka osób użyje tego sformułowania, bo to całkowicie zrozumiałe, że ktoś uważa swoją rodzinę za część siebie. Nie upierałabym się przy tym, że to zostało podpatrzone u Ciebie i bezczelnie ściągnięte. Powiedziałabym raczej, że to przypadek jest.

A w temacie - nadal mnie wkurza to samo, co wcześniej.


tez podpisuje sie pod tym , prace sa inne a te dwa slowa nie sadze by mozna to bylo uznac za skopiowanie .
oszustwo ? duze slowo i nie warto oskarzac bezpodstawnie patrzac na inne prace tez zdazaja sie slowa ktore powielaja sie emotka
a ze swojej strony i tak wygra kto inny emotka emotka wiec nie klocic sie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2753744 Napisano: 15.10.2009 06:52:09 w Carrefour konkursy
kozuszka38 napisał(a):

beata28 napisał(a):

kozuszka38 napisał(a):

A ja przypatruję się tutaj wszystkim tym dyskusjom i zastanawia mnie to że wszystkie te konkursy czy z Carrefoura cz z tesco czy też z z sieci ABC który tez jest w bazie prowadzi ta sama firma i każą wysyłać praktycznie na ten sam numer 7135
ja też dostałam SMS i zaczynam się zastanawiać gdzie odesłać dane bo we wszystkich regulaminach pisze ta sama treśÆ smsa który ma przyjść do zwyciezcy. Mi przyszedł z Knorra wczoraj o 12.10
i teraz nie wiem czy z Carrefoura czy z ABC już rozsyłali esy bo w ABC zgłoszenia słałam na 7135 a z Carrefoura na 7141 i teraz już całkiem zgłupiałam emotka




ABC chyba jeszcze nie słali.




no teraz już nie jestem taka pewna bo ja Carrefoura nie słałam na 7135 tylko na 7141 bo jeszcze tego esa mam w komie


a knorr real ? Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2753658 Napisano: 15.10.2009 06:24:27 w Paragony
magdus8 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

masza napisał(a):

posiadam paragon z WEDLA z 18.09


to juz do wszystkich dzwonili ? emotka



nie, do mnie jeszcze nie emotka


emotka no wlasnie wyslalam troszke zgloszen wiec czekam dalej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2753587 Napisano: 15.10.2009 06:05:18 w Paragony
masza napisał(a):

posiadam paragon z WEDLA z 18.09


to juz do wszystkich dzwonili ? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2753116 Napisano: 15.10.2009 03:14:15 w Paragony
szuka ktos jeszcze paragonu z reala z herbal ? Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2752368 Napisano: 15.10.2009 11:39:07 w Carrefour konkursy
olciak napisał(a):

tedance napisał(a):

olciak napisał(a):

dziękujemy kalisto za zaangażowanie a tedance za poprawienie błędów emotka


Zdradziłaś mnie emotka emotka
Jak coś przeoczyłam, to moi fani będą mieli co wytykać emotka


nietrudno bylo zgadnąć emotka emotka


nie ma co wytykać , miało być anonimowo , ale też masz w tym udział emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2752353 Napisano: 15.10.2009 11:34:57 w Carrefour konkursy
maa napisał(a):

miriam napisał(a):

Powinni tak jak Avanti
wysłać sms-a że poprzedni sms z info o wygranej był wysłany błędnie

wybaczcie Ci,którzy z 7135 wygraliście,
ale sprawiedliwie to sprawiedliwie




z drugiej strony informacja na ulotce jest wiazaca


i wlasnie dlatego uwazam ze musza dac druga pule , nie jestem za tym zeby zabrali ludzia nagrody to by bylo bezsensu , to oni zawinili Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2752324 Napisano: 15.10.2009 11:27:33 w Carrefour konkursy
ritchie1212 napisał(a):

Zwycięzcy z nr 7135 zdobyli nagrody bezprawnie. Podstawę prawną stanowi zawsze regulamin konkursu,nie ulotka, a w nim jest nr 7141.


ale nam nie chodzi ze bezprawnie oni zdobyli , tylko ze bezprawnie nie przydzielili na nr 7141 , niechcemy zeby komus zabrali nagrody tylko walczymy o sprawiedliwosc

To jak slemy meile ? Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2752309 Napisano: 15.10.2009 11:20:28 w Carrefour konkursy
olciak napisał(a):

dziękujemy kalisto za zaangażowanie a tedance za poprawienie błędów emotka


emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2752298 Napisano: 15.10.2009 11:17:17 w Carrefour konkursy
to bedzie chyba ten meil biuro@aha.com.pl Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2752275 Napisano: 15.10.2009 11:09:33 w Carrefour konkursy
Brałam udział w konkursie promocyjnym pod nazwą Kupuj w CARREFOUR, gotuj z Knorr!
Należało zakupić wskazane w regulaminie produkty promocyjne oraz wysłać sms z hasłem konkursowym na nr .. i tutaj zaczął się problem.
Wg informacji na ulotkach oraz stronie przedstawiającej konkurs był to nr 7135 , natomiast wg regulaminu , którym kierowałam się ja wraz z częścią innych uczestników konkursu, był to nr 7141 . Smsy zwrotne z obu nr dochodziły z podziękowaniem za udział w konkursie knorr W dniu wczorajszym nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu przez agencje reklamową AHA oraz zostały wysłane smsy do zwycięzców poprzez agencje reklamową media s . I tutaj okazało się , iż zostały wyłonione wyłącznie osoby, które wysyłałyi zgłoszenia na nr z ulotki, co potwierdził na moje pytanie pan z agencji medias ( był niezmiernie zdumiony ,że ktoś wysyłał zgłoszenia na nr 7141).
4.1. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest:
a. zakup trzech dowolnych produktów marki KNORR w jednej z placówek sieci Carrefour na terenie całego kraju (lista placówek Carrefour objętych niniejszym Konkursem znajduje się w Załączniku nr 1 do Regulaminu) w tym obowiązkowo przynajmniej jeden spośród produktów wymienionych poniżej:
- Fix Soczysty Kurczak w czosnku i ziołach - Fix Soczysta Karkówka z pieca
- Knorr Bulionetka Drobiowa - Knorr Bulionetka Wołowa
w okresie od 23.09.2009 r. do 04.10.2009 r. i zachowanie dowodu zakupu (paragonu) w/w produktu/ów. Zakup powinien mieć miejsce na terenie Rzeczpospolitej Polskiej w okresie trwania Konkursu;
b. oraz dokończenie zdania rozpoczynającego się od słów KNORR dla mnie to… i wysłanie go SMS-em na numer 7141 (opłata za wysłanie 1 SMS-a na numer 7141 wynosi 1,00 zł netto / 1,22 zł z VAT). W treści SMS-a należy wpisać najpierw słowa KNORR dla mnie to… a następnie dokończyć zdanie wg własnego uznania.
.1. Nagrodami w Konkursie są 84 bony towarowe CARREFOUR o wartości 500,00 zł brutto każdy.W tej chwili agencja podczas rozmów telefonicznych z uczestnikamii , przedstawia coraz to inne sposoby załatwienia sytuacji , pewne jest , iż jutro maja zostać wyłonieni kolejni zwycięzcy.
My, uczestnicy konkursu, domagamy się, aby regulamin był respektowany przez obydwie strony, nikt z nas nie może złamać żadnych z jego zapisów, gdyż w takim przypadku traci prawo do nagrody, my również żądamy aby to agencja poniosła konsekwencje swojej pomyłki i aby zostali wyłonieni laureaci wg regulaminowych zapisów oraz z całą pulą nagród , oraz prosimy o dopilnowanie i pomoc, aby zwycięzcy zostali wyłonieni wg obowiązujących zasad oraz etyki ( wygrywa 80 najlepszych haseł) , oraz by lista zwycięskich haseł oraz osób została upubliczniona.
Taka pomyłka jest niedopuszczalna i łamie wszystkie zasady . Etyką zawodową jest ponoszenie odpowiedzialności za swoje błędy .
Dodam również , że większość osób biorących udział w konkursie wybrało produkty promocyjne jak i sklep ze względu na konkurs. Ponieśliśmy koszty nie tylko zakupów , ale również smsów z myślą,iż rozstrzygnięcie konkursu będzie zgodne z wszelkimi zasadami w regulaminie.
Ponownie wnoszę jak na wstępie o respektowanie regulaminu oraz rozdanie całej puli nagród dla uczestników wysyłających smsy zgodnie z regulaminem na nr 7141.
Sprawa jest na tyle bulwersująca , że moim osobistym zdanie powinna zostać nagłośniona , choć wciąż liczę , że etyka zawodowa nie pozwoli państwu na to by regulamin został złamany.Sprawa w tej chwili została zgłoszona do Rzecznika praw konsumenta tak, by on mógł stanąć na czele naszych praw. I mam głęboką nadzieję , że laureaci wybrani przez komisje będą prawdziwymi laureatami z najlepszymi hasłami.
Z góry dziękuję za pozytywne rozpatrzenie mojej prośby


poprawione błedy przez pewna kochana niedoceniana konkursowiczke emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2752260 Napisano: 15.10.2009 11:04:45 w Carrefour konkursy
niuniu napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

podajcie meila do aha jak macie i co sadzicie zeby kazdy to do nich wyslal ? ja osobiscie wysle z kilku meili neich wiedza ze sprawa nie jest az tak malo osob zainteresowanych emotka



czyli możemy wysłać to samo co ty?

dawać e-mail'a emotka emotka emotka emotka emotka


tak tak jak najbardzie , tylko poczekajcie jedna osobka sprawdza moje bledy emotka
i niech ktos zapoda meila do nich Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2752253 Napisano: 15.10.2009 11:02:56 w Carrefour konkursy
helatko napisał(a):

nemi napisał(a):

Po co piszą regulamin jak się sami do niego nie stosują, jestem przekonana, że większość osób tak jak i ja wysłała smsa na nr 7141 - zgodnie z regulaminem! Powinni unieważnić wyniki konkursu, gdyż rozstrzygnięcie było niezgodne z regulaminem!


hm to też nie takie proste, a co z tymi osobami, które już wysłały sms y i listy z paragonami? kto im za to zwróci?


to chodzi o to ze tamta pule jest juz rozdana i maja teraz za swoja pomylke zaplacic i dodac pule wg regulaminu Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2752242 Napisano: 15.10.2009 10:59:52 w Carrefour konkursy
podajcie meila do aha jak macie i co sadzicie zeby kazdy to do nich wyslal ? ja osobiscie wysle z kilku meili neich wiedza ze sprawa nie jest az tak malo osob zainteresowanych emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2752235 Napisano: 15.10.2009 10:57:56 w Carrefour konkursy
tresc meila do aha co o tym sadzicie ?
Bralam udział w konkursie promocyjnym pod nazwą Kupuj w CARREFOUR, gotuj z Knorr!
Należało zakupić wskazane w regulaminie produkty promocyjne , oraz wysłać sms z hasłem konkursowym na nr .. i tutaj zacząl się problem.
Wg informacji na ulotkach oraz stronie przedstawiającej konkurs był to nr 7135 , natomiast wg regulaminu , którym ja wraz z częścia innych konkursowiczów kierowałam się był to nr 7141 . Smsy zwrotne z obu nr dochodziły z podziękowaniem za udział w konkursie knorr W dniu wczorajszym nastąpiło roztrzygnięcie konkursu przez agencje reklamową AHA , oraz wysłane smsy do zwycięzców poprzez agencje reklamową media s . I tutaj okazało sie , iż zostali wygrani laureani wyłącznie ktorzy wysyłali zgłoszenia na nr z ulotki co potwierdził na moje pytanie pan z agencji medias ( był niezmiernie zdumiony ,że ktoś wysyłał zgłoszenia na nr 7141).
4.1. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest:
a. zakup trzech dowolnych produktów marki KNORR w jednej z placówek sieci Carrefour na terenie całego kraju (lista placówek Carrefour objętych niniejszym Konkursem znajduje się w Załączniku nr 1 do Regulaminu) w tym obowiązkowo przynajmniej jeden spośród produktów wymienionych poniżej:
- Fix Soczysty Kurczak w czosnku i ziołach - Fix Soczysta Karkówka z pieca
- Knorr Bulionetka Drobiowa - Knorr Bulionetka Wołowa
w okresie od 23.09.2009 r. do 04.10.2009 r. i zachowanie dowodu zakupu (paragonu) w/w produktu/ów. Zakup powinien mieć miejsce na terenie Rzeczpospolitej Polskiej w okresie trwania Konkursu;
b. oraz dokończenie zdania rozpoczynającego się od słów „KNORR dla mnie to…” i wysłanie go SMS-em na numer 7141 (opłata za wysłanie 1 SMS-a na numer 7141 wynosi 1,00 zł netto / 1,22 zł z VAT). W treści SMS-a należy wpisać najpierw słowa KNORR dla mnie to… a następnie dokończyć zdanie wg własnego uznania.
.1. Nagrodami w Konkursie są 84 bony towarowe CARREFOUR o wartości 500,00 zł brutto każdy.
W tej chwili agencja podczas rozmów telefonicznych z konkursowiczami , przedstawia coraz to inne sposoby załatwienia sytuacji , pewne jest , iż jutro maja zostać wyłonieni kolejni zwyciezcy.
My konkursowicze domagamy się aby regulamin był respektowany w obydwie strony , nikt z nas nie może złamać zadnych z jego zapisów gdyż w takim przypadku traci prawo do nagrody , my również żądamy aby to agencja poniosłą konsekwencje swojej pomyłki i aby zostali wyłonieni laureaci wg regulaminowych zapisów oraz z całą pulą nagród , oraz prosimy o dopinowanie i pomoc aby lista zwycięzców została wyłoniona wg obowiązujących zasad oraz etyki ( wygrywa 80 najleprzych haseł) , oraz by lista zwycięzkich haseł oraz osób została upubliczniona.
Taka pomyłka jest niedopuszczalna i łamie wszystkie zasady . Etyką zawodową jest ponoszenie odpowiedzialności za swoje błedy .
Dodam również , że większość osób biorących udział w konkursie wybrało produkty promocyjne jak i sklep ze względu na konkurs. Ponieśliśmy koszty nie tylko zakupów , ale również smsów z myślą,iż roztrzygnięcie konkursu bedzie zgodnie z wszelkimi zasadami w regulaminie.
Ponownie wnosze jak na wstępie o respektowanie regulaminu , oraz rozdanie całej puli nagród dla uczestników wysyłających smsy zgodnie z regulaminem na nr 7141.
Sprawa jest na tyle bulwersująca , że moim osobistym zdanie powinna zostać nagłośniona , choć wciąż licze , że etyka zawodowa nie pozwoli państwu na to by regulamin został złamany.Sprawa w tej chwili została zgłoszona do Rzecznika praw konsumenta tak by on mógł stanąć na czele naszych praw. I mam nadzieje , że laureaci wybrani przez komisje będą prawdziwymi laureatami z najlepszymi hasłami pozdrawiam
-- Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2752215 Napisano: 15.10.2009 10:48:36 w Carrefour konkursy
aggie napisał(a):

Dobrze napisane - tylko jedna nieładna literówka (najleprzy popraw proszę na najlepszy)


to norma emotka
zaraz wysylam proponuje podobny meil troszke go zmodyfikuje napisac do aha za wszystkich naszych @ niech wiedza ze przypilnujemy ich emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2752194 Napisano: 15.10.2009 10:42:43 w Carrefour konkursy

Pisze w imieniu swoim , jak i innych konkursowiczów
Braliśmy udział w konkursie promocyjnym pod nazwą Kupuj w CARREFOUR, gotuj z Knorr!
Należało zakupić wskazane w regulaminie produkty promocyjne , oraz wysłać sms z hasłem konkursowym na nr .. i tutaj zacząl się problem.
Wg informacji na ulotkach oraz stronie przedstawiającej konkurs był to nr 7135 , natomiast wg regulaminu , którym ja wraz z częścia innych konkursowiczów kierowałam się był to nr 7141 . Smsy zwrotne z obu nr dochodziły z podziękowaniem za udział w konkursie knorr W dniu wczorajszym nastąpiło roztrzygnięcie konkursu przez agencje reklamową AHA , oraz wysłane smsy do zwycięzców poprzez agencje reklamową media s . I tutaj okazało sie , iż zostali wygrani laureani wyłącznie ktorzy wysyłali zgłoszenia na nr z ulotki co potwierdził na moje pytanie pan z agencji medias ( był niezmiernie zdumiony ,że ktoś wysyłał zgłoszenia na nr 7141). W tej chwili w rozmowach z agencją aha domagamy się , aby postąpili wg regulaminu gdzie zapis mówi

4.1. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest:
a. zakup trzech dowolnych produktów marki KNORR w jednej z placówek sieci Carrefour na terenie całego kraju (lista placówek Carrefour objętych niniejszym Konkursem znajduje się w Załączniku nr 1 do Regulaminu) w tym obowiązkowo przynajmniej jeden spośród produktów wymienionych poniżej:
- Fix Soczysty Kurczak w czosnku i ziołach - Fix Soczysta Karkówka z pieca
- Knorr Bulionetka Drobiowa - Knorr Bulionetka Wołowa
w okresie od 23.09.2009 r. do 04.10.2009 r. i zachowanie dowodu zakupu (paragonu) w/w produktu/ów. Zakup powinien mieć miejsce na terenie Rzeczpospolitej Polskiej w okresie trwania Konkursu;
b. oraz dokończenie zdania rozpoczynającego się od słów „KNORR dla mnie to…” i wysłanie go SMS-em na numer 7141 (opłata za wysłanie 1 SMS-a na numer 7141 wynosi 1,00 zł netto / 1,22 zł z VAT). W treści SMS-a należy wpisać najpierw słowa KNORR dla mnie to… a następnie dokończyć zdanie wg własnego uznania.
c.
5.1. Nagrodami w Konkursie są 84 bony towarowe CARREFOUR o wartości 500,00 zł brutto każdy.
W tej chwili agencja podczas rozmów telefonicznych z konkursowiczami , przedstawia coraz to inne sposoby załatwienia sytuacji , pewne jest , iż jutro maja zostać wyłonieni kolejni zwyciezcy.
My konkursowicze domagamy się aby regulamin był respektowany w obydwie strony , nikt z nas nie może złamać zadnych z jego zapisów gdyż w takim przypadku traci prawo do nagrody , my również żądamy aby to agencja poniosłą konsekwencje swojej pomyłki i aby zostali wyłonieni laureaci wg regulaminowych zapisów oraz z całą pulą nagród , oraz prosimy o dopinowanie i pomoc aby lista zwycięzców została wyłoniona wg obowiązujących zasad oraz etyki ( wygrywa 80 najleprzych haseł) , oraz by lista zwycięzkich haseł oraz osób została upubliczniona.
Zwracamy się z prośbą o pomoc w tej sytuacji .
regulamin konkurs dostępny jest na stronie http://www.carref..._knorr_regulamin.pdf
aneczkar10 napisał(a):

ja bym jeszcze dodała, że w pierwszych dniach konkursu otzrymywaliśmy prawidłowe zwrotki z numeru 7141, a numer 7135 w ogóle nie chciał przyjmować zgłoszeń.


ok dodalam Wyświetl w wątku >>
0 0