Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalisto1986

kalisto1986

#2757529 Napisano: 16.10.2009 09:31:24 w Carrefour konkursy
grusia2 napisał(a):

a ma ktoś print screena z tą informacją z agencji?


duzo osob dostalo to samo meilem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2757516 Napisano: 16.10.2009 09:27:33 w Carrefour konkursy
visserarthur napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

tk wogole to forum powinno miec admina-rzecznika prasowego emotka :D
moge nim zostac jak beda skladki na wykonywane polaczenia emotka


haha dobre z checia rowniez sie pokloce emotka



a tam zaraz klocic, babki byly rzeczowe, wiec i tym razem zapewne beda. Konsument nasz Pan - to ich dewiza


rzeczowe nie do konca , tylko zamydlaly oczy a tak naprawde to byly puste slowa



a Ty co taka na anty?? chyba za dlugo wczoraj palilas, pilas i ot tych jajach gadalas emotka emotka emotka
wiem, ze rzeczowe, bo zalatwily tamta sprawe po mojej mysli


nie pilam tylko gadalam ojajach i palilam emotka
a na anty bo nienawidze jak ktos mi mydli oczy , pani z aha ktora zajmuje sie sprawa sama do mnei dzwonila bo po tylu razach kiedy nie miala czasu zostawilam swoj nr i sama powiedziala ze dzisiaj bedzie sprawa zalatwione smsy powysylane a tutaj teraz wyszlo ze poprostu nas olala wiec kurde normalnie w poniedzialek juz njei bede taka mila i nie obchodzi mnie ale maja sprawe zalatwic szybko emotka



to do knorra sie dzwoni, a nie do sezamkow AHA emotka emotka emotka emotka


a no do knorra nie mialam nr dzwonilam do unilever ale po polaczeniu z sekretariatu nikt nie odbieral Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2757511 Napisano: 16.10.2009 09:26:01 w Carrefour konkursy
sylzab2294 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

tk wogole to forum powinno miec admina-rzecznika prasowego emotka :D
moge nim zostac jak beda skladki na wykonywane polaczenia emotka


haha dobre z checia rowniez sie pokloce emotka



a tam zaraz klocic, babki byly rzeczowe, wiec i tym razem zapewne beda. Konsument nasz Pan - to ich dewiza


rzeczowe nie do konca , tylko zamydlaly oczy a tak naprawde to byly puste slowa



a Ty co taka na anty?? chyba za dlugo wczoraj palilas, pilas i ot tych jajach gadalas emotka emotka emotka
wiem, ze rzeczowe, bo zalatwily tamta sprawe po mojej mysli


nie pilam tylko gadalam ojajach i palilam emotka
a na anty bo nienawidze jak ktos mi mydli oczy , pani z aha ktora zajmuje sie sprawa sama do mnei dzwonila bo po tylu razach kiedy nie miala czasu zostawilam swoj nr i sama powiedziala ze dzisiaj bedzie sprawa zalatwione smsy powysylane a tutaj teraz wyszlo ze poprostu nas olala wiec kurde normalnie w poniedzialek juz njei bede taka mila i nie obchodzi mnie ale maja sprawe zalatwic szybko emotka


pewnie zalatwia....
wybierajac osoby z poza forum....
emotka


a z kad beda wiedziec kto jest kto emotka no maja moje 2 nr , ewentualnie wybiora slabsze hasla emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2757492 Napisano: 16.10.2009 09:18:09 w Carrefour konkursy
visserarthur napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

tk wogole to forum powinno miec admina-rzecznika prasowego emotka :D
moge nim zostac jak beda skladki na wykonywane polaczenia emotka


haha dobre z checia rowniez sie pokloce emotka



a tam zaraz klocic, babki byly rzeczowe, wiec i tym razem zapewne beda. Konsument nasz Pan - to ich dewiza


rzeczowe nie do konca , tylko zamydlaly oczy a tak naprawde to byly puste slowa



a Ty co taka na anty?? chyba za dlugo wczoraj palilas, pilas i ot tych jajach gadalas emotka emotka emotka
wiem, ze rzeczowe, bo zalatwily tamta sprawe po mojej mysli


nie pilam tylko gadalam ojajach i palilam emotka
a na anty bo nienawidze jak ktos mi mydli oczy , pani z aha ktora zajmuje sie sprawa sama do mnei dzwonila bo po tylu razach kiedy nie miala czasu zostawilam swoj nr i sama powiedziala ze dzisiaj bedzie sprawa zalatwione smsy powysylane a tutaj teraz wyszlo ze poprostu nas olala wiec kurde normalnie w poniedzialek juz njei bede taka mila i nie obchodzi mnie ale maja sprawe zalatwic szybko emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2757466 Napisano: 16.10.2009 09:08:33 w Carrefour konkursy
jest gdzies w moich postach to co napisalam do UOKiK i unilever juz wczesniej proponowalam zeby kazdy napisal zeby sprawa naprawde sie zainteresowali Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2757454 Napisano: 16.10.2009 09:05:04 w Carrefour konkursy
visserarthur napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

tk wogole to forum powinno miec admina-rzecznika prasowego emotka :D
moge nim zostac jak beda skladki na wykonywane polaczenia emotka


haha dobre z checia rowniez sie pokloce emotka



a tam zaraz klocic, babki byly rzeczowe, wiec i tym razem zapewne beda. Konsument nasz Pan - to ich dewiza


rzeczowe nie do konca , tylko zamydlaly oczy a tak naprawde to byly puste slowa Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2757452 Napisano: 16.10.2009 09:04:32 w Carrefour konkursy
grusia2 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

tk wogole to forum powinno miec admina-rzecznika prasowego emotka :D
moge nim zostac jak beda skladki na wykonywane polaczenia emotka


haha dobre z checia rowniez sie pokloce emotka


a czerwone pieczątki bedą emotka


nawet jaskrawe emotka
kurde strasznie mnie wkurzyla ta sprawa i napewno jej nie zostawie , choc mysle ze w aha moje 2 nr moge sobie juz darowac bo ma je babka i za te moje meczenie wiecej moich hasel nie wybiora emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2757437 Napisano: 16.10.2009 08:59:33 w Carrefour konkursy
visserarthur napisał(a):

tk wogole to forum powinno miec admina-rzecznika prasowego emotka :D
moge nim zostac jak beda skladki na wykonywane polaczenia emotka


haha dobre z checia rowniez sie pokloce emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2757431 Napisano: 16.10.2009 08:57:36 w Carrefour konkursy
ja pisalam do unilever i sprawa jest juz zgloszona do UOKiK emotka w poniedzialek byc moze bedzie odpowiedz z ich strony Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2756768 Napisano: 16.10.2009 05:20:19 w Carrefour konkursy
wiecie czy jutro pracuje ta agencja ? Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2756751 Napisano: 16.10.2009 05:13:03 w Carrefour konkursy
cudaczek121 napisał(a):

Zmiana terminu nie dotyczy Uczestników, których Koordynator powiadomił za pomocą wiadomości SMS wysłanej z numeru bramki SMS 7135 przed datą 16.10.2009 r-czyli wnioskuję z tego,że teraz nagrody będą przyznane tylko dla tych,co wysyłali na numer 7141,a z tametego numeru już nie emotka


no wlasnie oni tak to napisali ze mozemy wszystko wnioskowac , jednym slowem jak nas zamknac a wyjsc z twarza , tylko kolejny raz im sie to nie udalo i zaczyna to bym jedna wielka kompromitacja , nie jedna osoba z nas napisalaby to lepiej Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2756704 Napisano: 16.10.2009 05:01:43 w Carrefour konkursy
grusia2 napisał(a):

monia24 napisał(a):

A ja mam wątpliwości jak oni chcą to zrobić.
Poza tym słyszałam już wiele razy że hasła wybrane - dlaczego więc taki odległy termin informowania zwycięzców emotka Oj nie podoba mi się to. Czuję że chcą poprostu żeby nam emocje opadły i część osób żeby odpuściła emotka



no i te nieścisłości są chore, mogli powiedzieć - proszę poczekać, uzbroić się w cierpliwość, wystąpił błąd, ale naprawimy go, a nie hasła wybrane smsy będą 16.10 potem znów nic nie wiemy itd itd
no ludzie, przecież nie raz robiliście konkursy i chyba nie robicie tego w piaskownicy tylko jakoś tak bliżej biurka i kompa


tak tylko wszystko zawsze bylo wiadomo taka pule dal sponsor my mamy wybrac - czy wylosowac emotka tyle hasel
a tutaj maly problem , agencja zostala narazona na wielkie straty co czasem moze grozic nawet upadloscia i musze tak wymyslec aby nas zamknac i za duzo nie stracic na tym , tylko ze zaczynaja robic gorzej niz bylo reputacja wisi na wlosku oj przerabane ktos bedzie mial Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2756693 Napisano: 16.10.2009 04:59:23 w Carrefour konkursy
monia24 napisał(a):

A ja mam wątpliwości jak oni chcą to zrobić.
Poza tym słyszałam już wiele razy że hasła wybrane - dlaczego więc taki odległy termin informowania zwycięzców emotka Oj nie podoba mi się to. Czuję że chcą poprostu żeby nam emocje opadły i część osób żeby odpuściła emotka


tak no i ten termin juz po czasie na reklamacje , smierdzi to na odleglosc zobaczymy czy w poniedzialek rzecznik odezwie sie do mnie to moze on dalej by zajal sie sprawa skoro tego agencja sobie zyczy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2756682 Napisano: 16.10.2009 04:58:04 w Carrefour konkursy
tynka9863 napisał(a):

ma ktos numer wyczrpal mi sie limit inretnetu i nie mam nerwow szukac emotka


chyba ten 225560800 Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2756578 Napisano: 16.10.2009 04:29:53 w Carrefour konkursy
martul napisał(a):

iaziaz napisał(a):

monia24 napisał(a):

Regulamin zakładał wybór haseł z numeru 7141. Rozdali bony dla numeru 7135 - ich strata. Ale czemu teraz mają dawać znowu bony dla numeru 7135???


tez tego nie rozumiem i to jest nieuczciwe



przecież nie jest napisane że będą wybierać z obu nr teraz
tylko ,że nagrody przypadną na oba nr. ja to tak rozumiem ,że 7135 już dostał a teraz będą rozdawać z 7141 - ja tak to zrozumiałam i mam nadzieje że tak zrobią


jest napisane ze zostana wytypowani laureaci z obydwoch nr a ci co juz wygrali rowniez otrzymaja nagrody
wiec poprostu wybiora od nowa ale z 2 nr emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2756566 Napisano: 16.10.2009 04:24:15 w Carrefour konkursy
ja powiem jeszcze ciagle ukazuja sie artykuly jacy to straszni sa konkursowicze , jak duzo wygrywaja a moze czas najwyzszy aby ktos napisal co robia agencje , organizatorzy jak trzeba wszystkiego pilnowac klocic sie o swoje , bo nie tylko stracilismy tutaj na zakupach i smsach a gdzie nasz czas i pieniadze z telefonow i meili ktore trzeba bylo wykonac aby wogule ktos sobie przypomnial o sprawie , masakra poprostu albo organizowany jest konkurs na zasadach wg regulaminu albo wcale , a co jakby ktorys z nas wyslal paragon 2 dni pozniej ? stracilby nagrode , albo wyslal eska minute po polnocy
wstyd dla firmy
i jeszcze pytanie a gdzie obiecane smsy z przeprosinami ? osobiscie nie zalezy mi na nich ale slowo padlo i kolejny dowod na brak etyki ze z ich strony emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2756560 Napisano: 16.10.2009 04:20:37 w Carrefour konkursy
mysha napisał(a):

Każdy z nas może zrobić błąd. Agencja też.
Ale mogli od razu przyjąć jedną wersję zdarzeń, jeden termin itp. Niestety, na ich niekorzyść świadczy fakt, że każdemu mówią co innego, zmieniają terminy, znikają ich oświadczenia itp raz są bony proporcjonalnie, raz osobna pula dla 7141, a dziś kolejny news, że rozdzielą jeszcze raz dla tych z 7135 też. To niestety niekorzystnie wpływa na wizerunek sponsora, agencji i wielu z nas przestaje wierzyć, że uczciwie i rzetelnie zakończą sprawę.


dokladnie na koniec wyjdzie ze albo zrobia losowanko a nie wybiora najlepsze hasla , albo polowa puli rozejdzie sie gdzie do kogos tam ehh szok i wielki niesmak chyba pozostanie Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2756553 Napisano: 16.10.2009 04:17:47 w Carrefour konkursy
alaalex40 napisał(a):

tynka9863 napisał(a):

wg mnie jezeli ci co wyslali na 7135 maja druga szanse na bony to na numer 7141 powinny byc przyznane 168 bony wtedy by bylo sprawiedliwie,albo tylko 7141 powinny brac udzial w dogrywce emotka


tez tak uwazam i dzwonie do nich w pon...ja nie mialam jeszcze ani jednej szansy a ci ktorzy juz ja mieli dostana kolejna?? bezsens po prostu..trzeba sie od tych agencji z daleka trzymac;/

popieram pierwszy raz taka akcja , i odrazu antyreklama dla agencji jak i samej marki
emotka
na miejscu unilever zatrzymalabym zlecenia dla agencji , skoro takie problemy sa Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2756534 Napisano: 16.10.2009 04:03:40 w Carrefour konkursy
tynka9863 napisał(a):

mysha napisał(a):

To co piszemy do Uwagi?:P


mysha napisał(a):

To co piszemy do Uwagi?:P


jestem za emotka emotka


e tam uwaga pan z wprost lubi konkursowe tematy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2756488 Napisano: 16.10.2009 03:51:27 w Carrefour konkursy
monia24 napisał(a):

oj nieładnie emotka


ale i tak podejrzewam ze pomoglo nasze molestowanie wiec emotka w grupie sila
Wyświetl w wątku >>
0 0