Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalisto1986

kalisto1986

#2759616 Napisano: 17.10.2009 05:49:52 w skojarzenia

kalisto1986

#2759450 Napisano: 17.10.2009 05:12:21 w Rossmann
jakby mial ktos chec i wolny glosik bardzo prosze na jesienny spacer str 47 synek i nasza najwieksza zdobycz Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2759305 Napisano: 17.10.2009 04:35:35 w Carrefour konkursy
emanuela24 napisał(a):

maa napisał(a):

znalazlam jeszcze taki punkt regulaminu

Organizator zastrzega sobie prawo zmiany Regulaminu i warunków Konkursu, jeżeli jest to uzasadnione celem Konkursu i nie wpłynie na pogorszenie warunków uczestnictwa w Konkursie. O zmianach Regulaminu uczestnicy Konkursu będą informowani poprzez stronę www.carrefour.pl.


i tak sobie mysle ze z cala pewnoscia mogliby oznajmic ze zmieniaja regulamin tzn w zwiazku z bledem na ulotce poszerzaja numer na ktory mozn bylo wyslac konkursowego sms na 7135 oraz 7141

i byloby to regulaminowe.







maa - zrozum - jaka zmiana regulaminu - ten konkurs którego czytasz regulamin nie został rozwiązany - rozumiesz teraz czy nie
nastąpiło złamanie regulaminu - miały być wyniki i nie ma
nie ma i tyle a mnie nie interesuje konkurs z ulotki tylko z regulaminu - pojmujesz teraz?


zaznaczylam zdanie ktore samo z siebie swiadczy ze nawet jesli to nie mogli by zmienic regulamin dodajac drugi nr bo wplynelo by to na pogorszenie warunkow Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2759289 Napisano: 17.10.2009 04:31:43 w Carrefour konkursy
emanuela24 napisał(a):

acherek napisał(a):

No nie, Ludzie dochodzimy tutaj do paranoi, jakie odszkodowania za poniesione straty !!! To że bierzesz udział w konkursie nie musi oznaczać że wygrasz to Twoja wola i wybór.



jak nie emotka skoro bierzesz udział w konkursie którego nie było, nie został rozwiązany ( bo tak jest z tym nieszczęsnym 7141) to ponosisz straty - proste
bo konkurs z regulaminu ten na który sie słało na 7141 to jak na teraz konkurs widmo - regulamin jest - nagród nie ma


i o to mi chodzi i nie wlicza sie w straty tylko koszt smsow i zakupow ale rowniez telefony na ktore w ostatnim czasie troche poszlo , tak jak napisalam wczesniej zawarlismy umowe z ktorej agencja sie nie wywiazala proste Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2759286 Napisano: 17.10.2009 04:30:35 w Carrefour konkursy
acherek napisał(a):

No nie, Ludzie dochodzimy tutaj do paranoi, jakie odszkodowania za poniesione straty !!! To że bierzesz udział w konkursie nie musi oznaczać że wygrasz to Twoja wola i wybór.


TY mnie chyba nie rozumiesz , ja nie mowie ze ktores z nas ma zadac czegos ale pisalam w poprzednich postach ze firma naraza sie , bo takie niestety albo stety jest prawo i gdyby ktos z konkursowiczow wkurzylby sie to mialby do neigo prawo .
A druga sprawa dotychczas rozmawialam z pania odpowiedzialna za konkurs i napewno oni chca sprawe jakos zalatwoc polubownie , juz maja przerabane , wiec poprostu czekamy do poniedzialku i bedziemy dzwonic aby wyjasnic watpliwosci co do ostatniego oswiadczenia Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2759254 Napisano: 17.10.2009 04:23:00 w Carrefour konkursy
maa napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

rypka7 napisał(a):

Maa, zapytaj prawnika, każdy rozsądny powie Ci, że liczy się regulamin. A konkurs rozwiązano niezgodnie z regulaminem.

A gdybanie jest bez sensu. Jest jak jest. Co innego było na ulotce, co innego w regulaminie. Przyznano, że rozwiązano konkurs z jednego, nieregulaminowego!, numeru i tyle.
Teraz powinny być 84 bony dla najlepszych haseł nadesłanych na numer 7141 i koniec.
I myślę, że tak właśnie będzie.


ja sie pytalam prawnika emotka i postepujac wg prawa musza przyznac cala pule na nr 7141 bo to regulamin jest wiazacy emotka ato ze przyznali innemu nr tylko nagrody to jest ich pomylka z ktorej rowniez nie do konca moga sie wycofac , mysle ze oni zdaja sobie sprawe ze kazdy z konkursowiczow miglby ich podac do sadu o odszkodowanie i to nie male




jakie odszkodowanie?Odszkodowanie należy się poszkodowanemu za wyrządzenie szkody od osoby, która tę szkodę wyrządziła lub ponosi za nią odpowiedzialność.A przepraszam jaka szkode wyrzadzilam Wam agencja?Szkode w postaci tego ze zakupiliscie promocyjne opakowanie? Przeciez kazdy grajacy musi ponosic ryzyko tego ze moze nie wygrac.A moze szkode w postaci tego ze nie wybrala waszego hasla? Przeciez to sie nie trzyma kupy. Wedlug mnie zamiast roscic sobie prawo do jakiegos odszkodowania i wydzaniac do agencji klocac sie i robiac afere lepiej spokojnie zalatwic ta sprawe. Juz nieraz widzialam ze po aferze na forum konkurs rozwiazywali szybko, po lebkach, bez czytania smsow i po co to wszysto? pospieszanie agencji, robienie zadym tak naprawde mysle ze ma wielkeigo sensu. Owszem zgloszeniue bledu w regulaminie jest jak najbardziej ok ale trcoeh glupio zeby przez arogancki ton zrobili na zlosc i przyznali np 2 nagrody dodatkowe zamiast 84.


jest cos takiego jak odszkodowanie za poniesione straty i tutaj nie mowie ze cos takiego robimy , tylko ze jest cos takiego a agencja naraza sie na to i rowniez mylisz sie z tym ryzykiem ze moge nie wygrac , owszem w kazdym konkursie bierzemy je pod uwage , ale tutaj konkurs nie zostal rozwiazany , ponieslismy koszty a nie otrzymalismy zadnych wynikow , i nikt tutaj nie robi zadym do tej pory rozmawialismy z nimi rzczowo bez wrzaskow jak tutaj sugerujesz , my domagamy sie jedynie rozwiazania konkursu jaki byl opisany w regulaminie !
co do zmiany regulaminu , owszem organizator moze go zmienic ale tylko w traknie konkursu nigdy po terminie , z twojego wnioskowania rozumiem tak , organizator zaklada pule nagrod te 84 bony z zastrzezeniem ze moze zmienic regulamin , konkurs sie konczy a on mowi ze jednak pula nagrod bedzie 10 bonow i co tak moze ? nie moze , kazdy bioracy udzial w konkursie zawarl umowe z organizatorem poprzez wyslanie smsa i tutaj ta umowa ewidentnie zostala zlamana Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2758667 Napisano: 17.10.2009 12:07:05 w Carrefour konkursy
rypka7 napisał(a):

Maa, zapytaj prawnika, każdy rozsądny powie Ci, że liczy się regulamin. A konkurs rozwiązano niezgodnie z regulaminem.

A gdybanie jest bez sensu. Jest jak jest. Co innego było na ulotce, co innego w regulaminie. Przyznano, że rozwiązano konkurs z jednego, nieregulaminowego!, numeru i tyle.
Teraz powinny być 84 bony dla najlepszych haseł nadesłanych na numer 7141 i koniec.
I myślę, że tak właśnie będzie.


ja sie pytalam prawnika emotka i postepujac wg prawa musza przyznac cala pule na nr 7141 bo to regulamin jest wiazacy emotka ato ze przyznali innemu nr tylko nagrody to jest ich pomylka z ktorej rowniez nie do konca moga sie wycofac , mysle ze oni zdaja sobie sprawe ze kazdy z konkursowiczow miglby ich podac do sadu o odszkodowanie i to nie male Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2758639 Napisano: 17.10.2009 11:53:24 w Carrefour konkursy
emanuela24 napisał(a):

acherek napisał(a):

Za osoby które walczą o Bony trzymam kciuki i zobaczymy co będzie.



ja tam o bony nie walczę bo i tak miałam wysłane takie bez pomyślunku - tak na odczepnego - ale o SPRAWIEDLIWOŚÆ trzeba walczyć


ja mialam wg dobre ale nie o to chodzi , tylko o sam fakt ze jak raz na to pozwolimy znowu sie powtorzy i beda bezkarni Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2758621 Napisano: 17.10.2009 11:47:02 w Carrefour konkursy
acherek napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

acherek napisał(a):

maa napisał(a):

a tak na marginesie to powiem szczerze ze i tak sie ciesze ze postaowili przyznac dodatkowe nagrody bo przeciez mogloby byc tak ze powiedzieliby ze przyznali nagrody sposrod wszystkich odpowiedzi. a nasze tlumaczenia ze nikt z forum ktory slal na 7141 nie wygral mysle ze nie zakonczylyby sie powodzeniem. zawsze mogliby stwierdzic ze komisja konkursowa przyznala nagrody dla najlepszych prac i co mielibysmy do powiedzenia gdyby stwierdzili ze dla 7135 nie przyznali zadnej nagrody bo wsyzstkie odpowiedzi bylyby slabe?!



Dokładnie, hasła to subiektywne odczucia komisji która zawsze się z tego wytłumaczy, co im się podoba a co nie.




ale jak mogliby nie przyznać?? w regulaminie nic nie pisze ze mogą nie przyznać żadnej nagrody - a tak zrobili (według regulaminu)



No ale nie wszyscy biorący udział w tym konkursie są skupieni na forum i jak im udowodnisz że nikt z numeru 7141 nie wygrał ?


bo sami sie do tego przyznali poczytaj wszystkie posty na ten temat Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2758607 Napisano: 17.10.2009 11:44:45 w Carrefour konkursy
ale my nie negujemy ze osoba ktore wyslaly na nr z ulotki nie nalezy sie , tylko ze oni otrzymali taka pule nagrod jak byla w ulotce, teraz oczekujemy to samo odnosnie regulaminu Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2758359 Napisano: 17.10.2009 10:27:52 w Carrefour konkursy
maa napisał(a):

rypka7 napisał(a):

maa, nie, teraz powinni wybrać tylko z numeru 7141 tylko tak byłoby uczciwie.




wiesz mi sie wydaje ze wtedy moglyby sie pojawic glosy ze znow kogos pozbawili nagrody. Bo jezeli wziasc i wybrac zwyciezcow tylko z puli 7141 to moze sie okazac ze ktos ma lepsza odpowiedz ale nie wygral bo poslal na 7135. Z 7135 zostali juz wybrani zwyciezcy wprawdzie ale moznaby przyjac taka konstrukcje ze tam bylo tyle dobrych odpowiedzi poslanych ze nie wystarczyly te 84 nagrody. I teraz np ktos sie nie zalapal na nagrode z puli 7135 bo byl np 90 w kolejnosci na ich liscie najlepszych odpowiedzi ale gdyby wziasc z calosci wybierac laureatow to moznaby bylo przyjac ze bylyby lepszy niz ten kto zostanie nagrodzony z puli 7141. I teraz wyobrazam sobie znow kolejne do nich reklaamcje. Stad chyba dlatego podjeli taka decyzje.


ja mysle ze nie masz racji , kazdy biorac udzial w konkursie liczyl ze ma szanse na 1 z 84 bonow , ci z nr 7135 mieli ta szanse i najlepsi zdobyli nagrody teraz my domagamy sie tego abysmy tez mieli taka szanse bo wyjdzie na to ze znowu stwierdza ze z nr 7135 bylo lepszych 50 hasel a z 7141 pozostale i nadal bedzie dym Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2757748 Napisano: 16.10.2009 11:21:14 w Nocna Zmiana Warty
mariolakal napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

mariola mozesz masz jakis przepis na gulasz lub cosik z jelenia emotka tylko ja tak powaznie emotka


Z dziczyzną u mnie nie za zbytnio chociaż kiedyś mi mój przywiózł jakąś niespodziankę dziką... Ale raczej nie znam prawdziwego przepisu... Sama kombinuję... emotka


no wlasnie mi tescie czasem cos dadza z dzika robilam raz gulasz ale z tego jelenia kurde boje sie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2757742 Napisano: 16.10.2009 11:13:27 w Nocna Zmiana Warty
mariola mozesz masz jakis przepis na gulasz lub cosik z jelenia emotka tylko ja tak powaznie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2757740 Napisano: 16.10.2009 11:12:47 w Nocna Zmiana Warty
79magda napisał(a):

A ja się męczę z kacem emotka Wiec podlałam go dziś winkiem - czerwonym, bo zdrowe... emotka


mialam sie pytac jak sie czujesz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2757678 Napisano: 16.10.2009 10:35:27 w Nocna Zmiana Warty
a ja mykam meczyc dalej moj serial emotka posciagalam i nadrabiam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2757674 Napisano: 16.10.2009 10:34:40 w Nocna Zmiana Warty
emanuela wyobraz sobie ze on teraz wyzywa cie po cichu emotka ja jej swiece a ona kompa emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2757664 Napisano: 16.10.2009 10:32:02 w Nocna Zmiana Warty
i nadal nie spi emotka tylko ze ten maly niedobrak ma 3 lata cholibka wyspal sie w ciagu dnia emotka

a stary szfenda sie po domu i jeszcze nie marudzi ze siedze toś to szok Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2757613 Napisano: 16.10.2009 10:10:18 w Nocna Zmiana Warty
sylzab2294 napisał(a):

poszli spac..... emotka


wredoty jedne emotka
kurcze moje dziecko 3 letnie jeszcze nie spi i z tego co widze nawet nie zamierza usnac emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2757570 Napisano: 16.10.2009 09:49:48 w Nocna Zmiana Warty
i co tu taka cisza ? mam nadzieje ze przed burza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2757534 Napisano: 16.10.2009 09:33:55 w Carrefour konkursy
sylzab2294 napisał(a):

grusia2 napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

grusia2 napisał(a):

i tak losują, tak przynajmniej uważam, z konkursu knorr tesco w moim mniemaniu wygrały te słabsze hasła



albo sa tak durni i prostolinijni, ze wybieraja hasla bez polotu.... emotka


no wyobraź sobie z 15 000 tys haseł wybrać te 84...


no tak tak masz racje... emotka


tylko , ze to oni robia konkurs na najlepsze haslo wiec niech wybieraja albi robia loterie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0