Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalisto1986

kalisto1986

#5905854 Napisano: 21.08.2014 20:56:31 w Konkursowiczki w ciąży
martalabos mała wyczuła, że z butelki leci szybko, a z piersi trzeba się pomęczyć. Ogólnie musisz przystawiać ją jak najczęściej, bo będzie miała problem z laktacją. Możesz spróbować na początek "oszukać" jak mała będzie ssała pierś z boku podajesz jej dodatkowe mleczko. Możesz np do piersi przykleić cienką rureczkę podłączoną do strzykawki. Mała ssie pierś, Ty jej dodatkowo aplikujesz z rureczki. Laktacja pięknie się rozbuja, a mała powinna być zadowolona.
Droższą alternatywą strzykawki jest SNS medela.
Na prawdę warto powalczyć o karmienie emotka


I gratuluje !!! Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5905447 Napisano: 21.08.2014 11:04:07 w Kaufland konkursy
bethan napisał(a):

Już Nasze Nadworne Dzwoniące z Byle Pierdołą na pewno wisiały dzisiaj na telefonach emotka


emotka Ja tam mogę poczekać jeszcze kilka dni, niech się przyłożą do wybierania i puszczą wszystkie na raz Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5905151 Napisano: 20.08.2014 17:19:43 w Kaufland konkursy
mikki85 napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

tak - ostatnio zawsze były normalne dni... odkąd tqg wróciło do organizacji.



dla nas kalendarzowe, dla nich robocze

dla nas też uznają robocze ... Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5905150 Napisano: 20.08.2014 17:17:00 w Informują
albedo z nescafe tesco, wydaje mi się, że to rezerwa Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5904669 Napisano: 19.08.2014 21:30:05 w Wkurza mnie...
Nie sądziłam, że zakup książek do szkoły może być tak wkurzający emotka
Jest lista na niej tytuł, wydawnictwo, dane autorów .... tylko nie pisze czy podstawowy pakiet, czy multi - to jeszcze bym przeżyła, bo po kontakcie z innymi każdy kupuje podstawowy ... ale cholera nawet pakiet podstawowy różni się od siebie w różnych księgarniach emotka Już w tamtyk roku było tak,że część dzieci nie miało 1 książki w pakiecie, więc czy tak trudno jest wypisać co pakiet powinien zawierać ? emotka

I oczywiście ceny wyprawki też mnie wkurzają, ale tutaj pewnie nie jestem sama emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5904666 Napisano: 19.08.2014 21:21:40 w Konkursowiczki w ciąży
bc14 ja też mam panele emotka Owszem pchacz się ślizga, ale to jest jedyna "pomoc" z tych zdrowszych emotka

Prowadzasz trzymając pod pachami ? emotka
A może puść niech chodzi przy meblach, nawet jak piszczy emotka W końcu załapie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5904477 Napisano: 19.08.2014 15:15:49 w Biedronka
Swift i wybieranie to już samo z siebie nie pasuje emotka No może w pierwszym i drugim konkursie, ale wtedy dali ciała w drugą stronę i pokręcili z nagrodami emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5904338 Napisano: 19.08.2014 12:13:23 w Konkursowiczki w ciąży
bc14 napisał(a):

no moj mały samodzielnie nie chodzi ale siedzenie to dla niego kara - jeden wielki ryk. A moje plecy od nachylania przypominja juz kopiec kreta emotka


bc14 uważam,że w takim przypadku szelki są najgorszym rozwiązaniem. Pozwól mu powoli samemu nauczyć się chodzić, możesz kupić mu pchacz (co moim zdaniem jest świetnym rozwiązaniem).
Na szelkach będziesz musiała go ciągać do góry, co jest gorsze chyba niż chodzik.

dzasmina gratulacje !!! Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5904182 Napisano: 19.08.2014 01:34:28 w Konkursowiczki w ciąży
Ja bym powiedziała,że żadne emotka Ale to tylko dlatego, że nie jestem zwolenniczką takich rzeczy emotka

A jeśli już to tak jak dolly piszę, drugie to jakaś porażka emotka
A może plecaczek skip hop ? tzn jeśli chcesz szelki dla bezpieczeństwa. Fakt drożej wychodzi, ale przyda się przez kilka lat, bo później będzie służył typowo jako plecaczek emotka


Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5903219 Napisano: 15.08.2014 20:15:46 w Sport
Kto oglądał finał 800 m ME ?
Kuciapski emotka Jeszcze jestem w szoku jak to zakończył,
Kszczot mistrzu
Lewy - emotka za osobiście podchodze do jego startów, ehhh strasznie mi go szkoda emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5902107 Napisano: 13.08.2014 11:01:18 w Wkurza mnie...
Ostatnio mam jakąś epidemie kretyńskich kurierów, ale siódemka przeszła już ludzkie pojęcie emotka Od 7 sierpnia czekam na paczkę, pocątkowo był status "w doręczeniu" wchodze w poniedziałek patrze, a tam "błędny adres" no to dzwonie do siódemki, bo może nadawca coś pokręcił itp Okazuje sie, że adres ok, po prostu kurier nawet nie raczył pomyśleć emotka Umawiamy się na dostarczenie paczki wczoraj, podaje wskazówki jak dla przedszkolaka, albo inaczej jak dla dorosłego debila, ułatwiając jeszcze, że może paczkę nawet zostawić na portierni. Cały dzień kwitniemy w domu do późna nauczeni, że siódemka lubi przyjeżdżać o różnych dziwnych porach, ale kuriera brak. Dzisiaj patrze, a tam zwrot do nadawcy. Dzwonie ponownie, a tam Pan niezwykle błyskotliwy oznajmia mi, że owszem magazyn jednak stwierdził, że paczka wraca do nadawcy, bo adres jednak nieprawidłowy. Tłumacze mu, że adres jest poprawny, że kurier nawet nie wysilił się, że co teraz przez ich pomyłkę paczka ma być ponownie opłacona ? No to nieee, to nie jest wina kuriera, to wina moja ! Bo oni adresów nie weryfikują, ale skoro kurier mówi, że zły to zly. Do tego łapie mnie za słówka, tak śmiesznie, że znowu wyszedł na kretyna. A paczka .... i tak idzie do zwrotu wrrr emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5901747 Napisano: 12.08.2014 16:45:57 w Konkursowiczki w ciąży
Dziewczyny jakby któraś potrzebowała mam na sprzedaż 3 kurteczki zimowe po Bartusiu w rozm 74. Bordową typowo chłopięcą cool club, granatową alaske NEXT i białą Zary.
Zdjęcia mogę podesłac na pw Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5900866 Napisano: 10.08.2014 23:43:00 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

też myślę o takich naklejkach emotka bo co jadę jedną drogą to notorycznie jakieś pacany parkują na ulicy mimo, że kilka-kilkanaście metrów dalej jest parking!!!

Poza tym czy ewentualny właściciel, czy kierowca auta jak zobaczy, że mu taką ładną naklejkę naklejam, to czy z pyskiem nie skoczy na mnie? albo z pięściami??

W ub. sobotę byłam na pokazie w moim mieście, sporo ludzi zjechało z bliższych i dalszych okolic. I co? jeden na poznańskich numerach tak zaparkował przy schodach banku, że trzeba było wejść na schody, żeby w ogóle móc przejść emotka emotka


kuzynce pewien gości codziennie zastawiał tylne wejście do sklepu (tam robili min dostawy itp), zwracała uwagę prosiła, groziła i nic, z głupim uśmieszkiem zastawiał dalej " bo to niedługo, a miejsc na parkingu nie ma" , a jak wzywała policję to ten zawsze miał szczęście odjechać. W końcu wkurzyła się zamówiła cały stos naklejek, jak tylko zaparkował okleiła mu calutką przednią szybę zostawiając tylko malutki pasek wolny ( na środku od trony kierowcy). Gościu przyszedł w furii zaczął drapać, wszyscy z pobliskich sklepów powychodzili w tym kuzynka i z radością oznajmiła mu, że "słyszała", że na następny raz całe auto będzie oklejone emotka W końcu gościu wydrapał część i jakoś pojechał emotka emotka


Z mężem coraz częściej zastanawiamy się nad kupnem tych naklejek ...
Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5899981 Napisano: 08.08.2014 01:13:11 w Konkursowiczki w ciąży
Też jestem zdania,że nie ma reguły czy pierwsze, czy drugie.
Starszego urodziłam idealnie w terminie, a młodszy przenoszony maksymalnie.

Martalabosale termin porodu masz przepiękny
emotka Ja Ci mówię, same świetne babeczki rodzą się w tym dniu emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5899178 Napisano: 06.08.2014 12:14:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

Witamy serdecznie,


Dziękujemy za zgłoszenie sprawy i już spieszymy z wyjaśnieniem.
Uprzejmie informujemy, że Pani zgłoszenie było prawidłowe, kod jest prawidłowo zarejestrowany w bazie i bierze udział w dzisiejszym losowaniu 1000 zł.

Wczoraj system przyjmowania zgłoszeń działał prawidłowo, jednak nastąpiła awaria na linii wychodzących komunikatów zwrotnych SMS, a operatorem SMS, przez co przez pewien okres wiadomości zwrotnie nie wychodziły prawidłowo, czyli Pani nie otrzymała potwierdzenia o prawidłowym zgłoszeniu.
Po przywróceniu właściwej komunikacji, operator SMS dla pewności wysłał do nas ponownie wszystkie SMSy, które wcześniej nie otrzymały informacji zwrotnej. W wyniku tego, skoro kod został już wcześniej zgłoszony prawidłowo, zaznaczony w systemie jako użyty, to system wysłał kolejny komunikat, tym razem o treści informującej, że kod został już wykorzystany.

Reasumując, nie otrzymała Pani prawidłowej informacji zwrotnej SMS o prawidłowym przyjęciu kodu, a jednocześnie otrzymała Pani komunikat którego nie powinna już Pani otrzymać – o wykorzystaniu kodu. Najmocniej przepraszamy za ten niewłaściwy komunikat.

Gwarantujemy, że zgłoszony kod został zarejestrowany prawidłowo i bierze udział w dzisiejszym losowaniu. Życzymy powodzenia!

Organizator Loterii Lajkonik





Ale o kodach, których nie da się odczytać nic nie odpisali emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5899127 Napisano: 06.08.2014 10:58:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

i ja mam kody wykorzystane emotka ,a dopiero co zdrapalam srebrna farbe i 1 mam calkowicie nieczytelny

i ja również emotka Noralnie paranoja z tym konkursem emotka Nie dość że zrobili zdrapki przy których trzeba się namęczyć żeby nie zdrapać kodu, to do tego pewnie zrobili taki system kodów, że ktoś jest w stanie go "obliczyć" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5899125 Napisano: 06.08.2014 10:54:09 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 tylko, że bierzesz pod uwagę, że drugi poród w większości przypadków jest poprostu szybszy ?
U mnie pierwszy poród nie był dlugi, ale za to ciężki i z komplikacjami, drugi niczym z amerykańskich filmów darliśmy przez miasto z obawą, że urodze w aucie i dużo nie brakowało emotka

Mąż w nocy zostawił na ławie kilka chrupek pringles. Bartuś normalnie jeszcze dobrze oczu nie otworzy, a już mnie budzi. Jednak dzisiaj chyba od razu wyczaił "zakazany owoc", bo obudził mnie z okruszkami na buzi i ogromnym uśmiechem. Mała gadzina wykorzystała okazję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5898792 Napisano: 05.08.2014 16:12:47 w Konkursowiczki w ciąży
martalabos a czemu znieczulenie jest złe ? Tak pytam emotka Ja rodziłam bez znieczulenia, ale drugi raz rozważałam go i tylko i nie miałam go dlatego, że poród był ekspresowy.

Jestem zdania, że jeśli kobieta ma się męczyć przez kilka godzin to ze znieczuleniem jest w stanie to wytrzymac i zapanować nad ciałem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5898625 Napisano: 05.08.2014 12:19:36 w TESCO konkursy
magnus napisał(a):

asante napisał(a):

mariolakal napisał(a):

Bony po 100 zł. z konka nestle wyślą "wkrótce"... To info od miłego Pana, który dzwonił dziś do mnie z wygrana konsolą... emotka


Potwierdzam, dzwonią z xboxami emotka



Przecież bonów nie obdzwonili do końca emotka

to konkurs nestle z którego dzwonią z głównymi, nie nescafe emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5898570 Napisano: 05.08.2014 10:30:26 w Konkursowiczki w ciąży
Te drewniane są bardzo fajne, też mamy tej firmy tylko dodatkowo z sorterem w pokrywce emotka
Co do plastikowych to też zależy, czy rodzice nie chcą mieć wszystkich jednej firmy emotka
Ja po tym jak Domiś miał kilka skrzyń przeróżnych klocków, które nie łączyły się ze sobą, teraz kupuje tylko jedne Wyświetl w wątku >>
0 0