Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalisto1986

kalisto1986

#2759905 Napisano: 17.10.2009 07:39:53 w Carrefour konkursy
marielu napisał(a):

w tesco też były dwa numery....


ooo to ja pominelam emotka ale ja zazwyczaj wysylam z regulaminu a tam wszystko bylo ok Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2759885 Napisano: 17.10.2009 07:32:45 w skojarzenia
79magda napisał(a):

serduszko - wychodek emotka


wychodek - yyy zimno emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2759882 Napisano: 17.10.2009 07:31:34 w Carrefour konkursy
dysia napisał(a):

dziewczyny nie moge znaleźć oświadczenia na stronce www.carrefour.pl


pewno nie ma jeszcze pisala babka ze bedzie ale nie wiadomo kiedy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2759877 Napisano: 17.10.2009 07:31:03 w Carrefour konkursy
dysia napisał(a):

z tego co pamietam tesco miało inny termin słania smsów, real również
a carefour także inny,
więc o pomyłce nie ma mowy


a co z listami rezerwowymi ?
2 dni temu co niektorzy dostalo dodatkowe smsy z reala , abc wg regulaminu mial tez informowac na biezaco Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2759868 Napisano: 17.10.2009 07:30:11 w Carrefour konkursy
dysia napisał(a):

monia24 napisał(a):

dysia napisał(a):

monia24 otrzymałam gratulacje z numeru 7135



a napisali z jakiego konkursu? bo nie zawsze pisza emotka


napisali
Gratulujemy!........
Wyslij na numer 7135 dane adresowe....
po wysłaniu danych adresowych kolejny sms z numeru 7135
Wyslij ksero.....
na adres Media S i wszystko sie dzieje na numerze 7135
na numerze na który wysłałam smsa czyli 7135.


i tak teraz ja gralam na tym nr w knorr w sklepaach real , tesco , carrefour i abc i w tej chwili mialabym mala rozkmine co i z czego wygralam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2759846 Napisano: 17.10.2009 07:23:41 w Carrefour konkursy
monia24 napisał(a):

dysia napisał(a):

monia24 otrzymałam gratulacje z numeru 7135



a napisali z jakiego konkursu? bo nie zawsze pisza emotka


rownie dobrze mogl byc real , tesco albo abc bo w koncu nic nie pisze Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2759793 Napisano: 17.10.2009 07:06:46 w Carrefour konkursy
miriam napisał(a):

Słuchajcie,wynika z tego,że Agencja AHA skoro organizowała już inne konki-ma fundusze na pokrycie tych bonów na 7141

musimy im się teraz dobrać do...;)
żeby w przyszłości dopilnowywali wszystkiego,tak uważam , dlatego piszę do nich reklamacje listowną


ja tez mysle na listowna ale musze poczekac bo teraz nawet na znaczek nie mam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2759783 Napisano: 17.10.2009 07:00:26 w Carrefour konkursy
inka113 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

maa napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

mnie medias tez teraz zagralo na nerwach dzwonilam pan powiedzial ze moge dieslac paragony @ tylko zeby w tresci napisac zgode na przetwarzanie danych no i tak zrobilam , tylko ze teraz dostalam @ zeby wyslac jednak skan zgody no i zastanawiam sie teraz czy czasem nie minal termin za wysylke paragonu choc z drugiej strony wszystko wyslalam tylko zostalo doslac zgody ehh ostatnio masakra sie dzieje z agencjami




nie no to przeciez tylko uzupelenienie zgloszenia to na pewno nie zrobia Ci problemu. niema sie co martwic na zapas.


no mam nadzieje emotka bo ostatnio to wszytskiego sie spodziewac mozna emotka a nie mam skanera w domku i czekam az maz przywiezie


a mówisz o Twinings Kalisto? Tak wogóle to czy ktoś ostatnio znów wygrał ten bonik? bo albo przeoczyłam albo nie informowali o wynikach drugiej połowy konka...


i twinings i knorr emotka a nie wiem czy ktos znowu wygral bo sama jeszcze czekam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2759771 Napisano: 17.10.2009 06:55:58 w Carrefour konkursy
maa napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

mnie medias tez teraz zagralo na nerwach dzwonilam pan powiedzial ze moge dieslac paragony @ tylko zeby w tresci napisac zgode na przetwarzanie danych no i tak zrobilam , tylko ze teraz dostalam @ zeby wyslac jednak skan zgody no i zastanawiam sie teraz czy czasem nie minal termin za wysylke paragonu choc z drugiej strony wszystko wyslalam tylko zostalo doslac zgody ehh ostatnio masakra sie dzieje z agencjami




nie no to przeciez tylko uzupelenienie zgloszenia to na pewno nie zrobia Ci problemu. niema sie co martwic na zapas.


no mam nadzieje emotka bo ostatnio to wszytskiego sie spodziewac mozna emotka a nie mam skanera w domku i czekam az maz przywiezie Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2759753 Napisano: 17.10.2009 06:45:22 w Carrefour konkursy
mnie medias tez teraz zagralo na nerwach dzwonilam pan powiedzial ze moge dieslac paragony @ tylko zeby w tresci napisac zgode na przetwarzanie danych no i tak zrobilam , tylko ze teraz dostalam @ zeby wyslac jednak skan zgody no i zastanawiam sie teraz czy czasem nie minal termin za wysylke paragonu choc z drugiej strony wszystko wyslalam tylko zostalo doslac zgody ehh ostatnio masakra sie dzieje z agencjami Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2759743 Napisano: 17.10.2009 06:41:04 w Carrefour konkursy
bossssze sprawdzilam tez aha emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2759738 Napisano: 17.10.2009 06:39:32 w Carrefour konkursy
emanuela24 napisał(a):

miriam napisał(a):

Zgadzam się z Monią całkowicie,jestem zawiedziona i czuję się oszukana...
w jakim świetle teraz stoją wszystkie inne konki-czy będę teraz prześwietlać regulamin i robić screeny,żeby potem mnie nie oszukano tak jak tutaj???
A przy okazji:
Kasując sms-ki znalazłam takiego z 7.10 zwrotka do wysyłanego na konk ABC z Knorrem o tresci:Witaj w konkursie Kupuj w Carrefour,gotuj z KNORR.Twoje zgłoszenie zostało zarejestrowane (...)
Normalnie załamka,czyli jest jakiś ogólny bałagan z tym numerem 7135 czy jak???




tylko mnie nie załamujcie - konkurs w ABC organizuje AHA ?? emotka
bo jeśli tak to już podziękuje za ten konkurs emotka więcej knorr nie kupie


no wlasnie ja kilka eskow poslalam a najpierw znalezienie sklepu graniczylo z cudem bo na stronie duzo z podanych juz nie istanialo emotka co nie umniejsza faktu ze 90 % z tego co mialam wyslac przypominaclo mi sie po 16 emotka wiec paragonow mam nadto emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2759732 Napisano: 17.10.2009 06:36:57 w Carrefour konkursy
a konk z abc tez organizowany jest przez aha ?
ja w pierwszym dniu tradycyjnie zapomnialam wyslac eska ale w drugim poszedl ale juz bez carefour byla zwrotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2759717 Napisano: 17.10.2009 06:33:29 w Carrefour konkursy
maa napisał(a):

monia24 napisał(a):

Maa wydaje mi się że nikt do Ciebie nie dotrze. Nie wiem czy znasz sprawę do końca czy też nie i dlatego piszesz to co piszesz, ale przeczytaj dokładnie wątek i zastanów się dobrze: Skoro kilkanaście osób Ci mówi że jesteś pijana to idź i się prześpij. Zupełnie nie masz racji w tym co piszesz. Nam nie chodzi o to, że np. nasze hasła są super a nie mamy nagrody. Nam chodzi o to, że tej nagrody nie ma nikt. Agencja jest naciskana strasznie, ale tylko dlatego że są niekonsekwentni i każdy się boi że się wykpią. Gdyby oświadczenie z datą rozwiązania konkursu do 4 listopada pojawiło się jako pierwsze każdy by czekał spokojnie. Ale oni piszą co chcą a potem poprostu ściągają to ze stronki i piszą coś nowego. Ludzie tylko domagają się swoich praw. Ja myślę że większości z nas knorr bokami wychodzi i wylatuje z półek. Kupujemy tylko na konkursy, żeby mieć paragon. I dlatego wymagamy uczciwego rozwiązania konkursu.




nie no na bierzaco na pewno nie jestem bo nie nadazam za tymi wszystkimi postami.doczytalam ze jest jaaks afera i ze organizator dal oswiadczenie na stronie, ale skoro rzecyzwiscie mowisz ze organizator robi jakies oszustwa daje oswiadczenie potem go zmienia, sciaga itd no to ok


dokladnie najpierw mi babka to powiedziala zaraz potem wrzucila oswiadczenie na strone , w piatek oswiadczenie znika , nagle kazdemu z dzwoniacych mowia co innego min ze hasla juz wybrane a na koniec oswiadczenie ze wyniki beda 4 listopada czyli 5 dni po terminie skladania reklamacji wiec smierdzi na odleglosc Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2759710 Napisano: 17.10.2009 06:30:43 w Carrefour konkursy
maa ja dodam jeszcze tylko jedno przedluzyli termin oglaszania wynikow , a nie przedluzyli terminu reklamacji i tutaj tez cos smierdzi , bo nawet pozniej wg regulaminu nei bedziemy mogli sie juz bronic wiec tutaj tez o to nam chodzi.
a co do krzyczenia , ja z babka rozmawialam calkiem przyjemnie rzeczowo zadawalam pytania i dostawalam odpowiedzi , jedynie w piatek podnioslam glos jak facet powiedzial ze nikogo juz nie ma i nic nie wiadomo na temat sprawyto juz mnie zdenerwowalo bo nie lubie jak ktos podaje date i czas zalatwienia sprawy i nawet nei raczy nic na temat wspomniec w owym czasie Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2759685 Napisano: 17.10.2009 06:21:45 w Carrefour konkursy
maa napisał(a):

privatedo napisał(a):

maa napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

rypka7 napisał(a):

Maa, zapytaj prawnika, każdy rozsądny powie Ci, że liczy się regulamin. A konkurs rozwiązano niezgodnie z regulaminem.

A gdybanie jest bez sensu. Jest jak jest. Co innego było na ulotce, co innego w regulaminie. Przyznano, że rozwiązano konkurs z jednego, nieregulaminowego!, numeru i tyle.
Teraz powinny być 84 bony dla najlepszych haseł nadesłanych na numer 7141 i koniec.
I myślę, że tak właśnie będzie.


ja sie pytalam prawnika emotka i postepujac wg prawa musza przyznac cala pule na nr 7141 bo to regulamin jest wiazacy emotka ato ze przyznali innemu nr tylko nagrody to jest ich pomylka z ktorej rowniez nie do konca moga sie wycofac , mysle ze oni zdaja sobie sprawe ze kazdy z konkursowiczow miglby ich podac do sadu o odszkodowanie i to nie male




jakie odszkodowanie?Odszkodowanie należy się poszkodowanemu za wyrządzenie szkody od osoby, która tę szkodę wyrządziła lub ponosi za nią odpowiedzialność.A przepraszam jaka szkode wyrzadzilam Wam agencja?Szkode w postaci tego ze zakupiliscie promocyjne opakowanie? Przeciez kazdy grajacy musi ponosic ryzyko tego ze moze nie wygrac.A moze szkode w postaci tego ze nie wybrala waszego hasla? Przeciez to sie nie trzyma kupy. Wedlug mnie zamiast roscic sobie prawo do jakiegos odszkodowania i wydzaniac do agencji klocac sie i robiac afere lepiej spokojnie zalatwic ta sprawe. Juz nieraz widzialam ze po aferze na forum konkurs rozwiazywali szybko, po lebkach, bez czytania smsow i po co to wszysto? pospieszanie agencji, robienie zadym tak naprawde mysle ze ma wielkeigo sensu. Owszem zgloszeniue bledu w regulaminie jest jak najbardziej ok ale trcoeh glupio zeby przez arogancki ton zrobili na zlosc i przyznali np 2 nagrody dodatkowe zamiast 84.




Zakup produktu promocyjnego jest wydatkiem, zakladajac, ze kupuje go tylko po to zeby wziasc udzial w konkursie (kupuje ze wzgledu na ogloszona promocje - skoro moje zgloszenie nie bierze udzialu w promocji kupilam je niepotrzebnie i to jest naciaganie)
kolejny wydatek to poslanie smsa wg. regulaminu (dochod z sms-ow jest korzyscia dla organizatora, dla mnie wydatkiem) - czy to tez nie jest naciaganiem?
Regulamin jest wiazacy, a nie ulotka, gdyby rozwiazali tylko regulaminowo slane smsy, mieli by podstawe do nie przyznania dodatkowych nagrod, gdyby na ulotce byl odnosnik do regulaminu i zapis, ze nie odpowiadaja za blad w druku, jak to ma miejsce w gazetkach promocyjnych.

Laski nie robia, ze przyznaja dodatkowe nagrody, bo wziecie udzialu w promocji i poslanie zgloszenia, ktore sie nie liczy z ich powodu jest wlasnie oszustwem i naciagnieciem.
Co do wynikow, to zawsze mozna przeprowadzic kontrole promocji, agencje tez maja nad soba Ministerstwo Finansow i inne organy.



Promocja w Carrefourze to konkurs a nie loteria.
Zgodnie z postanowieniami k.c. konkurs należy rozumieć jako przyrzeczenie publiczne - art. 919 § 1 k.c. Zgodnie nim, kto przez ogłoszenie publiczne przyrzekł nagrodę za wykonanie oznaczonej czynności, obowiązany jest przyrzeczenia dotrzymać. Elementem przyrzeczenia publicznego jest przesłanka publicznego ogłoszenia o zamiarze wydania nagrody, w zamian za określone w przyrzeczeniu zachowanie podmiotu. Publiczne przyrzeczenie nagrody powinno być złożone w taki sposób, aby mogło dotrzeć do nieokreślonej liczby nieoznaczonych osób, a więc - na przykład - za pośrednictwem prasy, radia, telewizji, internetu, reklamy kinowej, plakatów, ulotek. Przyrzeczenia publiczne skierowane do nieokreślonej liczby uczestników poprzez reklamę w środkach masowego przekazu są wiążące dla składającego i potencjalnego uczestnika. Wszystkie przypadki przyrzeczenia publicznego nie podlegają rygorom określonym dla gier losowych.
Oczywiscie wiadomo ze regulamin jest wiazacy ale zalozenie ze kupiony produkt na konkurs, w ktorym sie nie wygralo nagrody, jest oszustwem i naciaganiem przez Organizatora jest wedlug mnie smieszne ale jezeli ktos ma takie roszczenia to zawsze moze sie przeciez odwolac:)


podsumowujac moje zdanie jest takie ze jasne ze trzeba walczyc ale nie ma co popadac w skrajnosci i trzeba tez dac czas Organizatorom na podjecie slusznej i stosownej dycyzji.







ale my nie mowimy o sytuacji w ktorej nie wygralam sama nagrody tylko takiej gdzie konkurs nei zostal roztrzygniety , nie ma wynikow nie ma zadnego wygranego rozumiesz ? cytujesz kodeks cywilny ale jest to jeden paragraf a sa rowniez inne pasujace do sytuacji chocby o zawieraniu umowy i nie wywiazywaniu sie z niej
a swoja droga mi lotto czy wygram ja czy ktos inny z forum chodzi o same zasady ktore sie nie lamie i napewno dopilnuje sprawy do konca Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2759649 Napisano: 17.10.2009 06:03:39 w Carrefour konkursy
emanuela24 napisał(a):

Zgłoszenie udziału w Konkursie musi być dokonane w sposób wskazany w Regulaminie. Niespełnienie któregokolwiek z warunków zgłoszenia udziału lub przesłanie zgłoszenia po terminie spowoduje nieważność zgłoszenia.

więc o co chodzi z numerem 7135?? jaka ulotka?


ooo dobre emotka i to musimy w poniedzialek wyciagnac emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2759645 Napisano: 17.10.2009 06:02:15 w Carrefour konkursy
emanuela24 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

maa napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

maa napisał(a):

znalazlam jeszcze taki punkt regulaminu

Organizator zastrzega sobie prawo zmiany Regulaminu i warunków Konkursu, jeżeli jest to uzasadnione celem Konkursu i nie wpłynie na pogorszenie warunków uczestnictwa w Konkursie. O zmianach Regulaminu uczestnicy Konkursu będą informowani poprzez stronę www.carrefour.pl.


i tak sobie mysle ze z cala pewnoscia mogliby oznajmic ze zmieniaja regulamin tzn w zwiazku z bledem na ulotce poszerzaja numer na ktory mozn bylo wyslac konkursowego sms na 7135 oraz 7141

i byloby to regulaminowe.







maa - zrozum - jaka zmiana regulaminu - ten konkurs którego czytasz regulamin nie został rozwiązany - rozumiesz teraz czy nie
nastąpiło złamanie regulaminu - miały być wyniki i nie ma
nie ma i tyle a mnie nie interesuje konkurs z ulotki tylko z regulaminu - pojmujesz teraz?


zaznaczylam zdanie ktore samo z siebie swiadczy ze nawet jesli to nie mogli by zmienic regulamin dodajac drugi nr bo wplynelo by to na pogorszenie warunkow




pogorszeniem warunkow ?
chyba nie konsumenta ktory wzial udzial w konkursie i wyslal sms na numer z ulotki reklamowej:)


konsument np ja po przeczytaniu ulotki wszedl na strone gdzie jest regulamin , i wyslal zgodnie z regulaminem




dodajmy ze wysłanie sms-a jest jednoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu emotka


co znaczy zawarcie umowy z organizatorem emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2759639 Napisano: 17.10.2009 05:59:14 w skojarzenia
taaga20 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):


http://3553.w.interia.pl/wkurzacz.html - brak cierpliwosci emotka


brak cierpliwośći - rozwalony ENTER emotka


ee ja mam od tego rozwalony tach pad emotka
a w temacie
rozwanony enter - problem z niektorymi konkami Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2759635 Napisano: 17.10.2009 05:57:37 w Carrefour konkursy
maa napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

maa napisał(a):

znalazlam jeszcze taki punkt regulaminu

Organizator zastrzega sobie prawo zmiany Regulaminu i warunków Konkursu, jeżeli jest to uzasadnione celem Konkursu i nie wpłynie na pogorszenie warunków uczestnictwa w Konkursie. O zmianach Regulaminu uczestnicy Konkursu będą informowani poprzez stronę www.carrefour.pl.


i tak sobie mysle ze z cala pewnoscia mogliby oznajmic ze zmieniaja regulamin tzn w zwiazku z bledem na ulotce poszerzaja numer na ktory mozn bylo wyslac konkursowego sms na 7135 oraz 7141

i byloby to regulaminowe.







maa - zrozum - jaka zmiana regulaminu - ten konkurs którego czytasz regulamin nie został rozwiązany - rozumiesz teraz czy nie
nastąpiło złamanie regulaminu - miały być wyniki i nie ma
nie ma i tyle a mnie nie interesuje konkurs z ulotki tylko z regulaminu - pojmujesz teraz?


zaznaczylam zdanie ktore samo z siebie swiadczy ze nawet jesli to nie mogli by zmienic regulamin dodajac drugi nr bo wplynelo by to na pogorszenie warunkow




pogorszeniem warunkow ?
chyba nie konsumenta ktory wzial udzial w konkursie i wyslal sms na numer z ulotki reklamowej:)


konsument np ja po przeczytaniu ulotki wszedl na strone gdzie jest regulamin , i wyslal zgodnie z regulaminem Wyświetl w wątku >>
0 0