Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalisto1986

kalisto1986

#2814063 Napisano: 04.11.2009 12:19:22 w skojarzenia
będzie szyneczka - smierdzaca świneczka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2814061 Napisano: 04.11.2009 12:18:43 w Nocna Zmiana Warty
barbara1910 napisał(a):

mariolakal napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

mariolakal napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

barbara1910 napisał(a):

mariolakal napisał(a):

79magda napisał(a):

właśnie wracam z balkonu - u mnie pada snieg emotka


a u mnie dooopa zimna, kalafiorki na 5, a mróz jak byk... A wstałam skoro świt, zaraaaa po 12-tej, więc idę się przytulić do pierzynki ponieważ waży więcej od mojego gnoma... Nie daj Bó żeby chciał cósik ode mnie bo nie mam czasu... Jutro znów wstaję skoro świt bo muszę odwiedzić kilka jeb..ych urzędów... emotka


emotka emotka emotka powalsz mnie Mariola ,wez go je..ij i za okno emotka


emotka no patrz mariola a mnie moj wkurza bo wypil piwsko walnal sie spac i nic nie chce emotka i miej babo pozytek z chlopa emotka


po jednym piwku go zmorzyło??? O kurde, chciałabym tak dla siebie... emotka A propos, chętnie się wymienię na Pudziana w zamian za Adamka... emotka


nie no jak to bylo jedno piwko to ja jestem matka teresa emotka ale normalnie zatluke go dzisiaj cholera jedna noooo


wleź na niego, może mu biceps stanie... emotka


emotka emotka a jak nie to co wtedy ona zrobi emotka


poradze sobie sama emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2814060 Napisano: 04.11.2009 12:18:19 w Nocna Zmiana Warty
ale ze mnie glupol juz mi sie tak nudzi ze na nasza klase wlazlam ale tradycyjnie za baze sie nie wezme emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2814057 Napisano: 04.11.2009 12:16:56 w Nocna Zmiana Warty
mariolakal napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

mariolakal napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

barbara1910 napisał(a):

mariolakal napisał(a):

79magda napisał(a):

właśnie wracam z balkonu - u mnie pada snieg emotka


a u mnie dooopa zimna, kalafiorki na 5, a mróz jak byk... A wstałam skoro świt, zaraaaa po 12-tej, więc idę się przytulić do pierzynki ponieważ waży więcej od mojego gnoma... Nie daj Bó żeby chciał cósik ode mnie bo nie mam czasu... Jutro znów wstaję skoro świt bo muszę odwiedzić kilka jeb..ych urzędów... emotka


emotka emotka emotka powalsz mnie Mariola ,wez go je..ij i za okno emotka


emotka no patrz mariola a mnie moj wkurza bo wypil piwsko walnal sie spac i nic nie chce emotka i miej babo pozytek z chlopa emotka


po jednym piwku go zmorzyło??? O kurde, chciałabym tak dla siebie... emotka A propos, chętnie się wymienię na Pudziana w zamian za Adamka... emotka


nie no jak to bylo jedno piwko to ja jestem matka teresa emotka ale normalnie zatluke go dzisiaj cholera jedna noooo


wleź na niego, może mu biceps stanie... emotka


emotka nie no az tak glodna nie jestem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2814055 Napisano: 04.11.2009 12:15:31 w skojarzenia
śmietnik-smród Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2814053 Napisano: 04.11.2009 12:14:54 w Nocna Zmiana Warty
mariolakal napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

barbara1910 napisał(a):

mariolakal napisał(a):

79magda napisał(a):

właśnie wracam z balkonu - u mnie pada snieg emotka


a u mnie dooopa zimna, kalafiorki na 5, a mróz jak byk... A wstałam skoro świt, zaraaaa po 12-tej, więc idę się przytulić do pierzynki ponieważ waży więcej od mojego gnoma... Nie daj Bó żeby chciał cósik ode mnie bo nie mam czasu... Jutro znów wstaję skoro świt bo muszę odwiedzić kilka jeb..ych urzędów... emotka


emotka emotka emotka powalsz mnie Mariola ,wez go je..ij i za okno emotka


emotka no patrz mariola a mnie moj wkurza bo wypil piwsko walnal sie spac i nic nie chce emotka i miej babo pozytek z chlopa emotka


po jednym piwku go zmorzyło??? O kurde, chciałabym tak dla siebie... emotka A propos, chętnie się wymienię na Pudziana w zamian za Adamka... emotka


nie no jak to bylo jedno piwko to ja jestem matka teresa emotka ale normalnie zatluke go dzisiaj cholera jedna noooo Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2814050 Napisano: 04.11.2009 12:10:07 w Nocna Zmiana Warty
barbara1910 napisał(a):

mariolakal napisał(a):

79magda napisał(a):

właśnie wracam z balkonu - u mnie pada snieg emotka


a u mnie dooopa zimna, kalafiorki na 5, a mróz jak byk... A wstałam skoro świt, zaraaaa po 12-tej, więc idę się przytulić do pierzynki ponieważ waży więcej od mojego gnoma... Nie daj Bó żeby chciał cósik ode mnie bo nie mam czasu... Jutro znów wstaję skoro świt bo muszę odwiedzić kilka jeb..ych urzędów... emotka


emotka emotka emotka powalsz mnie Mariola ,wez go je..ij i za okno emotka


emotka no patrz mariola a mnie moj wkurza bo wypil piwsko walnal sie spac i nic nie chce emotka i miej babo pozytek z chlopa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2814039 Napisano: 03.11.2009 11:57:59 w Nocna Zmiana Warty
barbara1910 napisał(a):

kalisto ty oszołomie wracaj tu do nas emotka


oszzzz ty wredna ja oszolom emotka tylko taki ciut , ciut emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2814038 Napisano: 03.11.2009 11:57:27 w Nocna Zmiana Warty
barbara1910 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

mariolakal napisał(a):

barbara1910 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

79magda napisał(a):

Heeeej. Właśnie obejrzałam listę laureatów z Lavazzy - na tyle nagród nie wpadła żadna - coś nie mam ostatnio szczęścia do konków, wrrr... emotka emotka


a ja tam codziennie mowilam jutro wezme udzial i tradycyjnie zapomnialam emotka

mnie tez nie ech pech
emotka emotka emotka albo gowna sie trafia albo wcale emotka


Chillliiii sramy razem... emotka


emotka emotka
nie no ja nie powinnam nazekac teoretycznie bo ostatnio troszke bonow wpadlo , no ale z jedzeniem apetyt rosnie emotka
ide zapalic

podrzuc te bony przyjme z checia
emotka a tak swoja droga i znalazł sie paragon ...hihi ja to mam szczescie w nieszczesiu dzieki oczywiscie forumowej kolezance emotka


zeby bonami mozna bylo rachunki jeszcze zaplacic do bym byla w siodmym niebie i nie musialabym sie martwic ze mnie skresla z listy studentow i na dniach umowy kredytowe zerwa ,alle przynajmiej z nich zarelko mozna kupic ehh dzisiaj mam parszywy dzien Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2814022 Napisano: 03.11.2009 11:45:02 w Nocna Zmiana Warty
mariolakal napisał(a):

barbara1910 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

79magda napisał(a):

Heeeej. Właśnie obejrzałam listę laureatów z Lavazzy - na tyle nagród nie wpadła żadna - coś nie mam ostatnio szczęścia do konków, wrrr... emotka emotka


a ja tam codziennie mowilam jutro wezme udzial i tradycyjnie zapomnialam emotka

mnie tez nie ech pech
emotka emotka emotka albo gowna sie trafia albo wcale emotka


Chillliiii sramy razem... emotka


emotka emotka
nie no ja nie powinnam nazekac teoretycznie bo ostatnio troszke bonow wpadlo , no ale z jedzeniem apetyt rosnie emotka
ide zapalic Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2814011 Napisano: 03.11.2009 11:34:51 w Nocna Zmiana Warty
79magda napisał(a):

Heeeej. Właśnie obejrzałam listę laureatów z Lavazzy - na tyle nagród nie wpadła żadna - coś nie mam ostatnio szczęścia do konków, wrrr... emotka emotka


a ja tam codziennie mowilam jutro wezme udzial i tradycyjnie zapomnialam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2813726 Napisano: 03.11.2009 09:26:35 w skojarzenia
zabawa - grono przyjaciól Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2813674 Napisano: 03.11.2009 09:08:13 w skojarzenia
0 0

kalisto1986

#2813541 Napisano: 03.11.2009 08:08:05 w Pomocy!!!!
nice napisał(a):

ciasssteczko napisał(a):

szukam pomocy z zagadziwami - na poczatku konkursu nie mialam problemu z pobieraniem i odtwarzaniem plikow, a teraz owszem, pobieram, zabiera mi punkty na utwory, ale nie moge tego nijak odtworzyc na komputerze - probowalam juz chyba kazdym programem emotka
winamp niby pobiera jakas licencje, ktora muzodajnia przeprasza, ale nie moze udzielic.

moze ktos mial podobny problem i/lub wie jak to rozwiazac?



mam to samo i nie wiem jak zrobić by było dobrze. Dodam, że raz w zeszłym tygodniu też mi się udało bez problemu odsłuchać zagadziwo. teraz za chiny ludowe nie mogę tego ściągnąć. Ani windows media play... ani AVs Audio. I też pobiera mi szanse na ściągnięcie za każdym razem gdy próbuje to otworzyć.


emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2813537 Napisano: 03.11.2009 08:07:23 w Pomocy!!!!
kelly napisał(a):

Potrzebuje pomocy, znaczy bardziej informacj gdzie moge to zgłosić czy na policje czy gdzie.
Moja mama ma ojca, który ja nienawidzi i mojego tate, ostanio jej ociec pokłócił się z obecną zoną(ukrainką) i ta żona przyjechała do mojej mamy i opowiedziała jej ze ten mojej mamy ojciec, wyniajął ukrainców, zeby ja zabili i mojego tate, podał adres nr auta i wszytko co wiedział, nawet podobno zażyczył sobie jak ma śmierć mojego taty wyglądać i zapłacił juz. Ta ukraina powiedziała, ze chce mieć czyste sumienie i dlatego to mówi mojej mamie. Temu ojcu mojej mamy odbija na starość, Moja mama narazie nigdzie z tym nie była juz sie zastanawia od 2 dni co zrobic i gdzie iść. A ja poprostu zaczynam się bać bo jezeli to prawda ? Pytanie do Was wiecie moze gdzie sie udac i co z tym zrobić ? Bo poprostu od 2 dni to ja nawet boje sie chodzic do szkoły.


teoretycznie pownniscie zglosic to na policje , w praktyc oni nic ni moga raczej zrobic , jako ze moga uznac to za poszlaki emotka niestety takie jest u nas prawo , i nie moga za bardzo nic zrobic bez typowej oznaki przestepstwa , no bo przeciez nie zatrzymaja twojego dziadka , wiec ja bym poradzila moze niebieska linie oni znaja sie na tego typu sprawach i predzej cos pomoga , choc przejscie sie na policje tez nie wykluczylabym , tylko dopilnujcie zeby wszystko spisali w protokól , a wam zycze zeby to nie bylo prawda i wszystko okazalo sie tylko głupim zartem /pomylka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2813321 Napisano: 03.11.2009 07:04:03 w skojarzenia
0 0

kalisto1986

#2813228 Napisano: 03.11.2009 06:40:33 w Carrefour konkursy
jolcia12 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

nineczka17 napisał(a):

monia24 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

szkoda, ze w taktaku nie laduja podwojnie





ostatnio ładowali potrójnie, ale bez sensu ta promocja
wolę podwójne doładowanie na starych zasadach emotka


ja tez emotka


w pllay ostatnio byla promocja doladuj 10 drugie dostaniesz gratis ja dostalam a o mezu zapomnieli emotka


a kiedy to było?? bo o mnie chyba też zapomnieli i nic nie wiedziałam emotka


cos kolo 20.10 przyszly smsy , w plusie jest fajnie trzeba bylo zglosic sie do promocji i dostaje sie za kazdym doladowaniem iles tam wiecej Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2813178 Napisano: 03.11.2009 06:23:33 w Carrefour konkursy
nineczka17 napisał(a):

monia24 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

szkoda, ze w taktaku nie laduja podwojnie





ostatnio ładowali potrójnie, ale bez sensu ta promocja
wolę podwójne doładowanie na starych zasadach emotka


ja tez emotka


w pllay ostatnio byla promocja doladuj 10 drugie dostaniesz gratis ja dostalam a o mezu zapomnieli emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2812526 Napisano: 03.11.2009 02:58:28 w Paragony
delfinka101 napisał(a):

jak komus potrzeba mam kilka z wedla i cote dor .Mam pytanie kupilam domestos mam paragon ale jeszcze neiwysłałąm smsa.Czy tow dzien zakupu trzeba wysłącc zy teraz np.moge 4 dni po zakupie?


mozesz teraz , bynajmiej tak mi sie zdaje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2812507 Napisano: 03.11.2009 02:52:22 w Carrefour konkursy
monia24 napisał(a):

mkrzysiek napisał(a):

a mi wczoraj wygasło 8 numerów z ery(zablokowane mam przychodzące) i teraz abym sprawdził czy coś wygrałem musiałbym doładowac po 25zł emotka
Mam pare aktywnych jeszcze.



to wspolczuje, jak jutro pojda esy to wypadaloby doladowac emotka


a no lepiej doladuj tez teraz latalam i doladowywalam zeby na jutro miec w gotowosci emotka Wyświetl w wątku >>
0 0