Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalisto1986

kalisto1986

#2826459 Napisano: 07.11.2009 08:13:25 w Wkurza mnie...
taaga20 napisał(a):

iaziaz napisał(a):

kingaa napisał(a):

taaga20 napisał(a):

właśnie przesadziłam storczyka bo mnie wkurzało to strasznie obrzydliwa osłonka - pojemnik ... wsadziłam go do pięknej doniczki, zasypałam ziemią ... a potem siadłam na neta i przeczytałam Przesadzenie storczyka do ziemi oznaczałoby dla niego rychłą śmierć ... no i muszę go na nowo wsadzić do tego obrzydliwego pojemnika emotka emotka emotka emotka



to już będzie drugie przesadzenie! Taaga przesadzasz emotka


racja tez mozna przesadzic z przesadzaniem emotka (pamietaj ze dobrze jak storczyka podlewa sie przegotowana ostudzona woda)


hehe, ja nie mam ręki do kwiatów ... mam latem zawsze piękny ogródek, ale jak ktoś pyta co to za kwiatki to nie za cholerę nie wiem ktory jak się nazywa, za to bardzo lubię grzebać w ziemi i chwasty wyrywać emotka a w domu, mój facet zawsze mówi że podlewam kwiatki dopiero jak są u kresu swojego życia .. no jak podleje to odżywają i tak w kółko emotka


emotka mowisz ze lubisz grzebac w ziemu hoho to na wiosne zapraszam na zieloną emotka chiiiba znalazlam pomocnika na dzialke emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2824699 Napisano: 06.11.2009 11:58:05 w Wkurza mnie...
potworkaa napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

potworkaa napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

potworkaa napisał(a):

krzyszu napisał(a):

potworkaa napisał(a):

...ze mi sie facet na boku z innymi umawia emotka emotka emotka


z innymi emotka z inną to bym jeszcze zrozumiał a tak emotka <przytul> <pocieszacz>



nie no..z babami...chociaz juz bardziej bym zrozumiala,ze woli facetow - latwiej byloby sie z tym pogodzic... emotka


o kurka emotka emotka z walka go jak przylezie do domu emotka


upiecze mu sie bo razem nie mieszkamy. Poza tym pewnie bym byla wkurzona a zlosc pieknosci szkodzi. Szkoda moich nerwow na niego jesli jest takim du...ale serce nie sluga emotka


to taka dobra choc wiem ze trudna rada , kopnij go w dupsko i niech spada na drzewo puki nic duzego was nie laczy w sensie rodzina emotka a ja to z tych wrednych jeszcze dalabym mu nauczke emotka emotka emotka


z ta nauczką pomyślę. Ale najpierw to się musze odkochać emotka a póki co rzucę się w wir konkursów. Chociaż jakaś korzyść będzie emotka kliknęłam Ci kilka rzeczy ze stopki. A teraz ide się wypłakiwać w poduchę.


eee tam nie plakaj emotka
emotka wydrukuj sobie jego zdjecia rozwies na drzewach i podpisz pan do towarzystwa szuka pracy emotka emotka
i wyobraz sobie jego mine jak bedzie je zrywal po calym miescie emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2824687 Napisano: 06.11.2009 11:45:39 w Wkurza mnie...
potworkaa napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

potworkaa napisał(a):

krzyszu napisał(a):

potworkaa napisał(a):

...ze mi sie facet na boku z innymi umawia emotka emotka emotka


z innymi emotka z inną to bym jeszcze zrozumiał a tak emotka <przytul> <pocieszacz>



nie no..z babami...chociaz juz bardziej bym zrozumiala,ze woli facetow - latwiej byloby sie z tym pogodzic... emotka


o kurka emotka emotka z walka go jak przylezie do domu emotka


upiecze mu sie bo razem nie mieszkamy. Poza tym pewnie bym byla wkurzona a zlosc pieknosci szkodzi. Szkoda moich nerwow na niego jesli jest takim du...ale serce nie sluga emotka


to taka dobra choc wiem ze trudna rada , kopnij go w dupsko i niech spada na drzewo puki nic duzego was nie laczy w sensie rodzina emotka a ja to z tych wrednych jeszcze dalabym mu nauczke emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2824679 Napisano: 06.11.2009 11:40:17 w Wkurza mnie...
potworkaa napisał(a):

krzyszu napisał(a):

potworkaa napisał(a):

...ze mi sie facet na boku z innymi umawia emotka emotka emotka


z innymi emotka z inną to bym jeszcze zrozumiał a tak emotka <przytul> <pocieszacz>



nie no..z babami...chociaz juz bardziej bym zrozumiala,ze woli facetow - latwiej byloby sie z tym pogodzic... emotka


o kurka emotka emotka z walka go jak przylezie do domu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2824660 Napisano: 06.11.2009 11:24:24 w Rossmann
jopi napisał(a):

Dostałam dziś ok. 17 sms-

Gratulujemy! Zostałes wytypowany do nagrody głównej w konkursie PRANIE CZYSTYM RELAKSEM. Wyślij dane itd.

Nagroda główna,czyli co- wygrałam SPA ???
wytypowany-to nie jest takie pewne ?
wyniki miały być do 30.10-czyżby rezerwa?

-nie wiem na co się nastawiać emotka
Czyżby wycieczka do Krakowa nas czeka ?

emotka

chwalił się ktoś jeszcze na forum?
bo widziałam tylko że paragonów szukają emotka


wytypowany tzn ze wygralas emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2824402 Napisano: 06.11.2009 09:46:25 w Pomocy!!!!
iaziaz napisał(a):

arta napisał(a):

loczeq napisał(a):

czy z GRAF TORUN jak dzwonia to z numeru zastrzezonego czy nie ?


tez chetnie sie dowiem


do mnie kiedys dzwonili z zastrzezonego i z komorki albo ze stacjonarnego juz nie pamietam dokładnie emotka tak wiec chyba roznie


do mnie chyba ze stacjonarnego choc nie jestem pewna Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2824150 Napisano: 06.11.2009 09:00:14 w Wkurza mnie...
marielu napisał(a):

parasolka napisał(a):

emotka jechalam sobie spokojnie do pracy, zatrzymalam sie na przejsciu dla pieszych a dwoch gosci mi wjechalo w d... emotka jeszcze jeden probowal na mnie pyszczyc, no to co kurcze mialam trafic tego przechodnia, ale zla jestem i samochod mi rozwalili emotka emotka



pozwij ich o molestowanie ! Nie wolno nikomu tak bez słowa wjezdzac w dupke a tym bardziej przy takim czynie zastraszac pyszczonc
emotka


emotka emotka emotka emotka
nie no molestowanie jak nic emotka jak oni smieli emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2823348 Napisano: 06.11.2009 06:09:40 w PODZIĘKOWANIA
marielu napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

dziekuje annb ty wiesz za co emotka
i niewdziecznej marielu emotka emotka ty pewno nie wiesz za co emotka




emotka skarrrbie na zdrófko emotka


emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2823249 Napisano: 06.11.2009 05:50:17 w PODZIĘKOWANIA
dziekuje annb ty wiesz za co emotka
i niewdziecznej marielu emotka emotka ty pewno nie wiesz za co emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2823167 Napisano: 06.11.2009 05:27:57 w Carrefour konkursy
visserarthur napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

anemie82 napisał(a):

u mnie podobna sytuacja, wygrałam w pierwszej puli z 7135, odesłałam maila 15 X po kilku dniach zadzwoniłam czy doszedł, pan potwierdził że wszystko w porządku, dziś na liście nie ma mojego hasła i okazuje się że mail nie doszedł emotka


oni robia to specjalnie zeby zmniejszyc pule emotka



a ja żałowałem, że wysłałem listem i straciłem 4,15... jednak dobrze zrobiłem!

jeszcze mogą was zrobic z ABC, bo tam wogole nie bylo mowy o mailu chyba, a z tego co kojarze to czesc z was wyslala mailem...


ja zawsze wysylam meilem ale mam zwrotne ze dostarczono i wszystko ok emotka wiec niech sprobuja cos kombinowac Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2823141 Napisano: 06.11.2009 05:16:07 w Carrefour konkursy
anemie82 napisał(a):

u mnie podobna sytuacja, wygrałam w pierwszej puli z 7135, odesłałam maila 15 X po kilku dniach zadzwoniłam czy doszedł, pan potwierdził że wszystko w porządku, dziś na liście nie ma mojego hasła i okazuje się że mail nie doszedł emotka


oni robia to specjalnie zeby zmniejszyc pule emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2822915 Napisano: 06.11.2009 03:55:16 w Carrefour konkursy
chasia napisał(a):

visserarthur napisał(a):

marne pocieszenie, ale mam nadzieje, ze jest to prawda- pani z knorra napisala mi o aha:

...i w przyszłości nie planujemy kontynuować z nią współpracy



Jak widać to ściema, bo konkurs Knorr w Tesco robi agencja AHA emotka emotka emotka


byc moze maja z nimi kontrakt na dana ilosc zlecen i miejmy nadzieje ze go nei przedluża i wtedy bedzie to nasze mala wygrana Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2822861 Napisano: 06.11.2009 03:42:19 w Carrefour konkursy
iwek napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

malenka89 napisał(a):

Nie potrzebuje ktoś jeszcze paragonu z Carrefoura?


trzymaj ,przydadza sie jak rospatrza reklamacje emotka


Może i racja, może ja jednak słałam eska. emotka


hyhy mam kilka wolnych nr emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2822824 Napisano: 06.11.2009 03:34:30 w Carrefour konkursy
malenka89 napisał(a):

Nie potrzebuje ktoś jeszcze paragonu z Carrefoura?


trzymaj ,przydadza sie jak rospatrza reklamacje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2822810 Napisano: 06.11.2009 03:28:08 w Pomocy!!!!
ati88 napisał(a):

arta napisał(a):

yoruba napisał(a):

pomocy! przejrzalam chyba wszystkie premiery 2009 i nic mi do tego nie pasuje: Podaj tytuł filmu zwiastującego koniec świata, który pojawił się w tym roku w kinach?

moze jakis kinomaniak pomoze?


a to nie bedzie 2012 ??


tez mi sie wydaje ze to moze byc 2012


tez bym stawialam na 2012
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2822796 Napisano: 06.11.2009 03:25:19 w Carrefour konkursy
jesli chodzi jeszcze o reklamacje trzeba sie odwolac do tego zapisu w regulaminie Zasady przeprowadzenia Konkursu określa wyłącznie niniejszy Regulamin. Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny.
a jesli chodzi o reklamacje do medias mozna tylko na temat spraw techniczny reszta pisemna do aha
z mojej strony polecą 2 albo 3 reklamacje
6
zgłaszane na adres MediaS Mobile ul. Rzepakowa 22, 94-214 Łódź z dopiskiem: &#8221;REKLAMACJA &#8211; Kupuj w CARREFOUR, gotuj z Knorr!&#8221;.
9.3. Reklamacje rozpatrywane będą w terminie 14 dni od dnia ich otrzymania przez Koordynatora, nie później jednak niż do dnia 16.11.2009 r. Bieg przedawnienia roszczeń ulega zawieszeniu na okres od dnia wniesienia reklamacji do dnia udzielenia odpowiedzi na reklamację.
9.4. Koordynator rozpatrywać będzie reklamacje Uczestników na podstawie Regulaminu. W przedmiocie reklamacji ostateczna i wiążąca jest decyzja Komisji Konkursowej. Uczestnik zostanie o decyzji Komisji powiadomiony listem poleconym wysłanym na adres podany w reklamacji w terminie 7 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.
9.5. Reklamacje dotyczące technicznej działalności serwisu SMS-owego Koordynatora mogą być zgłaszane w terminie 7 dni od daty wydania nagród na adres Koordynatora oraz na adres poczty elektronicznej: reklamacje@mediasmobile.pl.
9.6. Reklamacje rozpatruje Komisja Konkursowa powołana zgodnie z postanowieniami § 6 niniejszego Regulaminu. Rozpatrzeniu podlegają wyłącznie reklamacje zgłoszone w formie pisemnej.
9.7. Decyzja o pozytywnym albo negatywnym rozpatrzeniu reklamacji zostanie udzielona w formie pisemnej i wysłana na adres zgłaszającego ją Uczestnika listem poleconym.
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2822750 Napisano: 06.11.2009 03:15:53 w Carrefour konkursy
agicho napisał(a):

dostałam odpowiedź z adresu reklamacje@medias...

Adres, na który składa Pani niniejszą reklamację jest przeznaczony tylko
i wyłącznie na rozpatrywanie reklamacji dotyczących technicznej
działalności serwisu a nie wydawania nagród w konkursie.
Organizator podjął decyzję, z którą Państwa zaznajomił.
Decyzje Komisji konkursowej są ostateczne i nieodwołalne.
Udział w konkursie jest dobrowolny.
Wysyłając SMS zgłoszeniowy zgadza się Pani na warunki stawiane przez
Organizatora.

Chciałbym nadmienić, że nasza firma (MediaS Mobile) jest tylko i
wyłącznie koordynatorem konkursu. Wszelkie reklamacje dotyczące wydania nagród
proszę kierować do Organizatora konkursu

.

emotka emotka emotka


bo nie do medias mamy wysylas a chyba do aha no i trzeba pisemna nie mozemy meilem emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2822591 Napisano: 06.11.2009 02:35:00 w Wkurza mnie...
wkurza mnie oglaszanie wynikow konkow sms bez podawania jaka to wygrana emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2822410 Napisano: 06.11.2009 01:49:57 w co chcielibyście wygrać?
pralke dla tesciow
zmywarke i laptopa dla siebie emotka
No i gotówką też bym nie wzgardzila Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2822279 Napisano: 06.11.2009 01:24:14 w Paragony
ania75 napisał(a):

to był konkurs-opisz ja wyglądał najpiękniejszy dzień twojego życia-gdzie są wyniki?


tak , ale był on w bazie ? możesz podac nam link ? Wyświetl w wątku >>
0 0