Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalisto1986

kalisto1986

#2828609 Napisano: 08.11.2009 06:27:11 w Carrefour konkursy
baxter napisał(a):

wszyscy dostali raporty? bo ja nadal czekam, ani raportu ani zwrotki, wysylalam z playa, macie czasami problem z playem ze nie dochodza smsmy konkursowe?


ja teraz z play nie mam jednej zwrotki , ostatnio tez w tym konku tak mialam przyszla dopiero w nocy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2828590 Napisano: 08.11.2009 06:21:04 w Carrefour konkursy
arta napisał(a):

baxter napisał(a):

tynka9863 napisał(a):

ja raport 59 zobaczymy emotka


wczoraj z takim nie wygrałam a dzis poki co jeszcze nie doszedł raport emotka


ja dziś mam 00,00... jesli nie wygram, to naprawde nie mam pomyslu, jak slac


ja juz teraz nie mam pomyslow jak slac emotka obstawilam juz tyle czasow ze szok a caly czas nic Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2827072 Napisano: 08.11.2009 03:07:32 w skojarzenia
Gołota miernota - bije od niego prostota emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2827068 Napisano: 08.11.2009 02:07:11 w Nocna Zmiana Warty
mariolakal napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

mariolakal napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

mariolakal napisał(a):

To zadaj pytanko na forum... Będziemy zgadywać...


nie emotka niechcem tam nic pisac emotka moge na pw napisac , to nie jest nic strasznego w sensie dla innych ehh nie wiem jak to napisac emotka


to się skup i napisz na PW...


ale to bedzie dlugie i to zadna ciekawa historia , troszke moze twojej tylko ze z nutką pikanterii emotka


może byk... emotka


a masz se czytaj mini wypracowanie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2827066 Napisano: 08.11.2009 02:01:28 w Nocna Zmiana Warty
mariolakal napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

mariolakal napisał(a):

To zadaj pytanko na forum... Będziemy zgadywać...


nie emotka niechcem tam nic pisac emotka moge na pw napisac , to nie jest nic strasznego w sensie dla innych ehh nie wiem jak to napisac emotka


to się skup i napisz na PW...


ale to bedzie dlugie i to zadna ciekawa historia , troszke moze twojej tylko ze z nutką pikanterii emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2827064 Napisano: 08.11.2009 01:56:21 w Nocna Zmiana Warty
mariolakal napisał(a):

To zadaj pytanko na forum... Będziemy zgadywać...


nie emotka niechcem tam nic pisac emotka moge na pw napisac , to nie jest nic strasznego w sensie dla innych ehh nie wiem jak to napisac emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2827062 Napisano: 08.11.2009 01:50:33 w Nocna Zmiana Warty
mariolakal napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

barbara1910 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

barbara1910 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

wlasnie portier u nas dostal zjebke , bo sciagal filmy tak ze caly net mi zmulilo emotka jak on smial emotka


to gdzie ty mieszkasz ze masz portiera emotka


w najbardziej niebezpiecznym budynku w polsce emotka czyli w budynku szkoly emotka


to niebezpieczne emotka raczej bezpieczne emotka


niebezpieczne emotka grozi nam psychoza przeplatana z nie wiem czym emotka ale to nie z winy uczniow ale to mega dluuga historia emotka


o ku....... Jakiś horror ???


zebys wiedziala , dla nas tak emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2827059 Napisano: 08.11.2009 01:43:55 w Nocna Zmiana Warty
barbara1910 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

barbara1910 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

wlasnie portier u nas dostal zjebke , bo sciagal filmy tak ze caly net mi zmulilo emotka jak on smial emotka


to gdzie ty mieszkasz ze masz portiera emotka


w najbardziej niebezpiecznym budynku w polsce emotka czyli w budynku szkoly emotka


to niebezpieczne emotka raczej bezpieczne emotka


niebezpieczne emotka grozi nam psychoza przeplatana z nie wiem czym emotka ale to nie z winy uczniow ale to mega dluuga historia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2827057 Napisano: 08.11.2009 01:36:19 w Nocna Zmiana Warty
barbara1910 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

wlasnie portier u nas dostal zjebke , bo sciagal filmy tak ze caly net mi zmulilo emotka jak on smial emotka


to gdzie ty mieszkasz ze masz portiera emotka


w najbardziej niebezpiecznym budynku w polsce emotka czyli w budynku szkoly emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2827052 Napisano: 08.11.2009 01:28:35 w Nocna Zmiana Warty
wlasnie portier u nas dostal zjebke , bo sciagal filmy tak ze caly net mi zmulilo emotka jak on smial emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2827051 Napisano: 08.11.2009 01:27:54 w Nocna Zmiana Warty
barbara1910 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

barbara1910 napisał(a):

czy jest Mariola ,Madzia i tajemniczy Don Pedro emotka


a mnie juz nie chce noo emotka


chce ale ty znalazłas sobie nowe kolezanki emotka i juz ze mna nie chcesz rozmawiac emotka


jaa , ale wredna jestes emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2827049 Napisano: 08.11.2009 01:25:55 w Nocna Zmiana Warty
ja tak sie najadlam pierogami ze pekam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2827023 Napisano: 07.11.2009 11:47:02 w Nocna Zmiana Warty
barbara1910 napisał(a):

czy jest Mariola ,Madzia i tajemniczy Don Pedro emotka


a mnie juz nie chce noo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2827021 Napisano: 07.11.2009 11:44:08 w Nocna Zmiana Warty
hittmanka napisał(a):

Oj baby.... gdzie faceta macie emotka ja po całonocnej pracy nie mogę się polożyć bo mój mi nie da się wyspać... tu nie lakarza trza a chłopa!!! emotka


emotka no wlasnie czasem tak bywa ze i facet do rana nie da spac emotka albo ja jemu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2826878 Napisano: 07.11.2009 10:20:23 w Nocna Zmiana Warty
mariolakal napisał(a):

Gdyby mnie ktoś szukał to mnie nie znajdzie... Poszłam aasiuuu.... Wczoraj wróciłam po północy i do spanka, a wstałam dziś o 18.30 i znów mi się chce spaććć.... Proszę o diagnozę bo mam zamiar zmienić lekarza... emotka


ty nie krzycz babo , bo cholibka mnie zarazilas dzisiaj wstalam o 14 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2826593 Napisano: 07.11.2009 08:49:51 w Wkurza mnie...
jolcia12 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

jolcia12 napisał(a):

polec napisał(a):

jolcia12 napisał(a):

polec napisał(a):

wkurza mnie moje auto, nie dość, że ledwo co go zreperowałam, to tu taki zonk. Wiem, że wszystko się psuje co jakiśczas, ale u mnie to chyba za często!. Nowego auta mi trzeba!!!!!! emotka emotka emotka emotka


u mnie to samo, moja niegdyś niezaalita fiesta zaczyna odmawiać posłuszeństwa i szarpie w czasie jazdy jak stara kobyła, chyba juz sobie długo nie pojeżdze, ja też chce nowe auto, moze ktos ma namiary na konkursiwo z samochodem do wygrania emotka



ale to chyba tylko fordy tak mają. Ja mam Focusa II kombi i codziennie wyzywam!!!! emotka


moje autko było do wczoraj niezawodne i nigdy na nie nie narzekałam ,a ma juz prawie 10 lat,
niestety wczoraj objechalam nim chyba wszystkie markety w Gdańsku, i ze 2 godz stałam w korkach, i coś tam sie chybha rozepsuło emotka


hehe mowilam wczoraj , trzeba bylo nie szulac przygod po wioskach emotka
a andrzej juz wie zes zepsula ?


tak mówilam ze coś tam w nim jest nie tak, a on dziś rano sie nim przejechał i mówi ze ok wszystko jest emotka ciekawe co powie jak mi auto w połowie drogi odmówi dalszej jazdy


emotka bedziesz z emisia wystawiala noge na okazje emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2826583 Napisano: 07.11.2009 08:47:21 w Wkurza mnie...
jolcia12 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

jolcia12 napisał(a):

polec napisał(a):

wkurza mnie moje auto, nie dość, że ledwo co go zreperowałam, to tu taki zonk. Wiem, że wszystko się psuje co jakiśczas, ale u mnie to chyba za często!. Nowego auta mi trzeba!!!!!! emotka emotka emotka emotka


u mnie to samo, moja niegdyś niezaalita fiesta zaczyna odmawiać posłuszeństwa i szarpie w czasie jazdy jak stara kobyła, chyba juz sobie długo nie pojeżdze, ja też chce nowe auto, moze ktos ma namiary na konkursiwo z samochodem do wygrania emotka


to chyba jakas epidemia psujacych sie aut , nasz cienkus ostatnio ma takie fazy ze w polowie drogi potrafi odmowic posluszenstwa i pomoga tylko lina holownicza emotka


ja jak na razie holowania nie potrzebowałam ale kto wie co mnie jeszcze moze czekać emotka


tia pamietasz chyba kiedys nawet pisalam , jak to nasz odmowil posluszenstwa w centrum handlowy w godzinach szczytu przy wyjezdzie , a tomek nie mogl wtedy go pchac bo byl po operacji emotka masakra czekalismy chyba 3 godziny na szwagra az nas wezmie na line brrr powoli mam dosyc tego autka a na poczatku tak fajnie sie sprawowal emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2826572 Napisano: 07.11.2009 08:44:50 w Wkurza mnie...
jolcia12 napisał(a):

polec napisał(a):

jolcia12 napisał(a):

polec napisał(a):

wkurza mnie moje auto, nie dość, że ledwo co go zreperowałam, to tu taki zonk. Wiem, że wszystko się psuje co jakiśczas, ale u mnie to chyba za często!. Nowego auta mi trzeba!!!!!! emotka emotka emotka emotka


u mnie to samo, moja niegdyś niezaalita fiesta zaczyna odmawiać posłuszeństwa i szarpie w czasie jazdy jak stara kobyła, chyba juz sobie długo nie pojeżdze, ja też chce nowe auto, moze ktos ma namiary na konkursiwo z samochodem do wygrania emotka



ale to chyba tylko fordy tak mają. Ja mam Focusa II kombi i codziennie wyzywam!!!! emotka


moje autko było do wczoraj niezawodne i nigdy na nie nie narzekałam ,a ma juz prawie 10 lat,
niestety wczoraj objechalam nim chyba wszystkie markety w Gdańsku, i ze 2 godz stałam w korkach, i coś tam sie chybha rozepsuło emotka


hehe mowilam wczoraj , trzeba bylo nie szulac przygod po wioskach emotka
a andrzej juz wie zes zepsula ? Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2826551 Napisano: 07.11.2009 08:41:59 w Wkurza mnie...
jolcia12 napisał(a):

polec napisał(a):

wkurza mnie moje auto, nie dość, że ledwo co go zreperowałam, to tu taki zonk. Wiem, że wszystko się psuje co jakiśczas, ale u mnie to chyba za często!. Nowego auta mi trzeba!!!!!! emotka emotka emotka emotka


u mnie to samo, moja niegdyś niezaalita fiesta zaczyna odmawiać posłuszeństwa i szarpie w czasie jazdy jak stara kobyła, chyba juz sobie długo nie pojeżdze, ja też chce nowe auto, moze ktos ma namiary na konkursiwo z samochodem do wygrania emotka


to chyba jakas epidemia psujacych sie aut , nasz cienkus ostatnio ma takie fazy ze w polowie drogi potrafi odmowic posluszenstwa i pomoga tylko lina holownicza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2826478 Napisano: 07.11.2009 08:20:31 w Wkurza mnie...
toudikot napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

taaga20 napisał(a):

iaziaz napisał(a):

kingaa napisał(a):

taaga20 napisał(a):

właśnie przesadziłam storczyka bo mnie wkurzało to strasznie obrzydliwa osłonka - pojemnik ... wsadziłam go do pięknej doniczki, zasypałam ziemią ... a potem siadłam na neta i przeczytałam Przesadzenie storczyka do ziemi oznaczałoby dla niego rychłą śmierć ... no i muszę go na nowo wsadzić do tego obrzydliwego pojemnika emotka emotka emotka emotka



to już będzie drugie przesadzenie! Taaga przesadzasz emotka


racja tez mozna przesadzic z przesadzaniem emotka (pamietaj ze dobrze jak storczyka podlewa sie przegotowana ostudzona woda)


hehe, ja nie mam ręki do kwiatów ... mam latem zawsze piękny ogródek, ale jak ktoś pyta co to za kwiatki to nie za cholerę nie wiem ktory jak się nazywa, za to bardzo lubię grzebać w ziemi i chwasty wyrywać emotka a w domu, mój facet zawsze mówi że podlewam kwiatki dopiero jak są u kresu swojego życia .. no jak podleje to odżywają i tak w kółko emotka


emotka mowisz ze lubisz grzebac w ziemu hoho to na wiosne zapraszam na zieloną emotka chiiiba znalazlam pomocnika na dzialke emotka emotka emotka


a u nas storczyki maja jak w raju (pieknie kwitna niemal naokraglo, az milo sie na nie patrzy)


wlasnie mi przypomnialyscie ze moje kwiaty od miesiaca nie widzialy wody emotka kiedys to nawet kaktusy ususzylam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0