Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalisto1986

kalisto1986

#2846322 Napisano: 14.11.2009 10:52:44 w Pomocy!!!!
mahuska napisał(a):

czy ktoś może i pomoże charytatywnie?? http://mydziewczy...-wieczor/galeria/133
niech mi sie pokończy to co w stopce i koncze z klikanymi hehe emotka


emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2846269 Napisano: 14.11.2009 10:16:51 w Paragony
rafiki napisał(a):

W tamtym roku z list rezerwowych (czyli dzięki temu, że ktoś nie miał, czy nie odesłał paragonu) wpadł porządny rower, tv 32 LCD, weekend w spa i kilka innych nagród.
Może to zachęci innych, aby trzymali paragony i nie wspomagali tych, którzy z góry zakładają- po co kupować, zawsze na forum ktoś odda, czy odsprzeda. Jest przyczyna, jest skutek-oddaje paragony, nie wygrywam z listy rezerwowej.


mnie przekonala twoja wczesniejsza apelacja o nie sprzedawaniu paragonow i poczekam sobie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2846073 Napisano: 14.11.2009 08:52:26 w Rossmann
bethan napisał(a):

sasanka24 napisał(a):

mio napisał(a):

a ja mam takie pytanie.. jakbym przypuszczalnie wygrala nagrode i w tym czasie nie mogla jej odebrac (jak beda wyniki z konkursow ktore sa aktualnie na rossnecie to nie bedzie mnie w PL) no i czy moze za mnie ktos odebrac? dowodu nie moge zostawic wiec czy moglby byc skserowany i np. oswiadczenie albo cos? jak myslicie ? licze ze cos wygram emotka


Jeśli zostawisz upoważnienie , to druga osoba napewno będzie mogła odebrać emotka


Jesteś pewna? Wystarczy samemu karteczkę napisać?


wystraczy na kartce upowaznienie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2845849 Napisano: 14.11.2009 07:19:02 w Carrefour konkursy
arta napisał(a):

a prosze o odpowiedz kogos, kto jeszcze wygral, czy zwrotnie smsa mam wyslac : WYGRANA.nazwa sklepu. ?? i tyle, czy smsa mi ucielo i jakies dane maja byc jeszcze


tylko to co napisalas Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2845837 Napisano: 14.11.2009 07:14:05 w Pomocy!!!!
meeyka napisał(a):

madzdz napisał(a):

dorothy napisał(a):

mam taki dylemat: wczoraj w Carrefourze kupowałam skarpetki i w domu zauważyłam że mam takie coś plastikowe, to się chyba nazywa CHIP. No i chodzi o to, że nijak nie mogę się do nich dobrać, po prostu chyba siłą i wtedy je porwę, czy jedyne wyjście to wrócić się do sklepu? Jest oddalony ode mnie 50 km emotka


Proponowałabym pójsc to jakiekokolwiek innego sklepu w poblizu gdzie są te pikające bramki i poprosić sprzedawcę o ściągnięcie emotka ) emotka




no ja tez mysle, ze to dobry pomysl. tylko trzeba wziasc ze soba paagon, i jak sie im wyjasni w czym problem to powinni pomoc emotka


mi kiedyś na spodniach zosyawili ten klips kombinerki dały mu rade emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2845577 Napisano: 14.11.2009 05:44:40 w Wkurza mnie...
sylzab2294 napisał(a):

inka113 napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

a mnie wkurza jedna osoba z forum..zachałanna jak mucha w wodzie....po co jej trzy nagrody..babo daj wygrac innym..nie jesteś pępkiem tego świeta emotka emotka



Baaardzo łatwo jest kogoś oceniać, przypiać etykietki... Ten zachłanny, ta chytra, ten tylko sprzedaje wygrane, ktos tam wygrywa 10 razy w tym samym konkursie... Nie warto jednak tak tymi ocenami szastać a prawo i lewo moi mili. Czy my sie tu znamy?! Chyba niewiele, prawda? Nie znam niczyjej sytuacji i nie siedze u nikogo w portfelu ani w głowie. Jeśli ktoś wygrywa 10 bonów po 500zł to mnie nie interesuje, skoro grał uczciwie z paragonami i miał tyle inwencji twórczej żeby pisać hasła które się spodobały to należy go podziwiać i pogratulować! Jeśli wygrał 3 żelazka i je sprzedaje to też mnie to nie obchodzi! Prawda jest taka, że każdy chce żyć i musi cos do gara czasem wrzucić! Jedni grają dla przyjemnosci inni dla zysku i to jest normalne. Siedząc tu po 6 godzin dziennie ludzie tez wykonują pracę, jesli robią to dobrze to niech wygrywaja i jeśli chcą- sprzedają czy robią z nagrodami co im się tam podoba.
Dla mnie konkursy kilka lat temu też były jedynym źródłem jakiejś gotówki, siedziałam w domu z dzieckiem i tylko tak mogłam sobie dorobić. Czy komuś krzywde robiłam w ten sposób? Myslę, że nie! Więc dlaczego oceniać kogoś i przypinać łatkę zachłannego?
A poza tym każda nagroda cieszy emotka i nie ma co ukrywać, na wiele przyjemnosci napewno bym sobie nie mogła pozwolić gdyby nie wygrane w konkursach... emotka


oki..ale czy ta druga osoba, ktora gra uczciwie i chce wygrac dana rzecz, bo wie ze jej nie stac na zkup ma byc zawsze w tyle...
bo inni oszukuja i maja..
ja nie mowie tu o tych co graja uczciwie, ale o tych co grają w sposob pozostawiajacy wiele do zyczenia....
pozdrawiam emotka


W większości zawsze tak jest ,że wygrywa osoba lepsza i takie jest życie , a moim zdaniem , jeśli , ktoś jest w czymś dobry to niech gra - i również nie mówie tutaj o czymś nie do końca uczciwym
Tym co napisałaś zrozumiałam , że jak np bierzesz udział w konkursie firmy X np w sklepie tesco i wygrywasz bony To gdy ta sama firma X organizuje konkurs w real już nie bierzesz udzialu bo masz nagrode i dajesz szanse innym ?
Sorki musiałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2845009 Napisano: 14.11.2009 11:35:11 w Połączenia nieodebrane
jakis dziwny nr do mnie dzwonil 25880 wiecie moze co to moze byc Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2843479 Napisano: 13.11.2009 06:55:01 w Rossmann
moge poglosowac na rossnet w zamian za stopke pw Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2840408 Napisano: 12.11.2009 06:40:45 w Połączenia nieodebrane
toudikot napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

2 zastrzezony jeden przed chwila drugi godzine temu 2 sygnaly i koniec co to moze byc emotka


ciesz sie ze teraz,do mnie ostatnio w nocy dzwonia z samymi sygnalkami emotka


do mnie lepiej w nocy dzwonic niz rano emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2840325 Napisano: 12.11.2009 06:22:09 w Połączenia nieodebrane
2 zastrzezony jeden przed chwila drugi godzine temu 2 sygnaly i koniec co to moze byc emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2835561 Napisano: 10.11.2009 11:11:56 w Dziś cieszę się z.....
aneczka155 napisał(a):

chochliczka napisał(a):

ciesze sie,ze jutro wolneee emotka emotka emotka


ja tyż emotka emotka emotka I pieczemy z mamuśką rogaliki! emotka emotka


ja sie ciesze ze sasiadka przytargala mi rogaliki emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2835412 Napisano: 10.11.2009 10:28:28 w Zostań testerem.
infatne napisał(a):

Ja dzisiaj dostałam potwierdzenie kampanii mentosów Oni to przysyłają zwykłą pocztą ??


kurierem tzn dzisiaj dostalas prosbe o potwierdzenie adresu ? czy juz potwierdzenie wysylki ? Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2835322 Napisano: 10.11.2009 10:04:44 w Wkurza mnie...
grancias napisał(a):

Jestem wkurzony ... Wyslalem 2 smsy na pewna loterie z Reala i nie dostalem smsa zwrotnego i nie wiem co robic emotka


pewno z tej pewnej loteri dostaniesz po czasie emotka tzn za kilka godzin Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2835297 Napisano: 10.11.2009 09:56:36 w Carrefour konkursy
monika124 napisał(a):

potworkaa napisał(a):

mahuska napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

potworkaa napisał(a):

czy dostajecie zwrotki z tego konka gdzie trzeba za 15 zl kupic jakieś tam produkty Krafta?bo mam 2 paragony wysłałam 2 smski a dostałam jedną zwrotkę..i kurcze nie wiem co zrobić emotka żeby nie było potem jak wyślę jeszcze raz, że potrzebne są 3 paragony emotka


tez nie dostalam jednej zwrotki , ale juz nie ryzykowalam i nie slalam wiecej i dobrze bo w nocy przyszla


mnie wszystkie zwrotki w pleyu podochodzily na drugi dzień. Pierwszy konk w ktory zainwestowałam wiecej i emotka


a no właśnie bo tam przecież trzeba w tym samym dniu wysłać emotka emotka no nic..to moja zwrotka ma jeszcze 1,5 h...



dostałam normalnie , nawet na playa przyszła o dziwo momentalnie , natomiast z tego konka , w którym trzeba kupić persila lub silana wcale zwrotka nie przyszła
emotka


z tego mialam bez problemowo , ale te 101 nagrod tez mnie wkurzylo Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2835218 Napisano: 10.11.2009 09:40:28 w Carrefour konkursy
potworkaa napisał(a):

czy dostajecie zwrotki z tego konka gdzie trzeba za 15 zl kupic jakieś tam produkty Krafta?bo mam 2 paragony wysłałam 2 smski a dostałam jedną zwrotkę..i kurcze nie wiem co zrobić emotka żeby nie było potem jak wyślę jeszcze raz, że potrzebne są 3 paragony emotka


tez nie dostalam jednej zwrotki , ale juz nie ryzykowalam i nie slalam wiecej i dobrze bo w nocy przyszla Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2834551 Napisano: 10.11.2009 07:14:28 w Carrefour konkursy
taaga20 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

ja tez slalam choc obiecalam sobie ze juz kasy nie bede tracic emotka


hehe, ja zapomniałam, czemu mi nie przypomniałaś?? emotka


oo myslalam ze pamietasz emotka
odrobie w polu
ale chyba musialam walnac w mur glową zeby pomoglo i zadzialalo emotka zestaw moj Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2834313 Napisano: 10.11.2009 06:26:49 w Carrefour konkursy
ja tez slalam choc obiecalam sobie ze juz kasy nie bede tracic emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2834098 Napisano: 10.11.2009 05:24:20 w Pomocy!!!!
meeyka napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

doladowalam telefon w plusie wpisalam kod i mialam: informacja przetwarzana bla bla wzielam drugi kod i to samo tyle ze zaraz przyszlo ze doladowano konto sprawdzam stan konta a tutaj tyle ile powinno byc z jednego doladowania emotka no to jeszcze raz wpisuje kod a tu ze : kod juz wykorzystany emotka mial juz tak ktos ze nie dodalo kwoty doladowania ? a moze byc szansa ze dodadza ale z opoznieniem ?



u mnie zawsze przychodzilo z opoznieniem, i to przez te opoznienia w koncu z plusa zrezygnowalam emotka emotka


no to troszke mnie uspokoilas ,ale mam nadzieje ze dzisiaj doladuja bo bardzo mi potrzebna jest ta kasa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2834059 Napisano: 10.11.2009 05:16:49 w Pomocy!!!!
doladowalam telefon w plusie wpisalam kod i mialam: informacja przetwarzana bla bla wzielam drugi kod i to samo tyle ze zaraz przyszlo ze doladowano konto sprawdzam stan konta a tutaj tyle ile powinno byc z jednego doladowania emotka no to jeszcze raz wpisuje kod a tu ze : kod juz wykorzystany emotka mial juz tak ktos ze nie dodalo kwoty doladowania ? a moze byc szansa ze dodadza ale z opoznieniem ? Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2833583 Napisano: 10.11.2009 03:24:54 w Połączenia nieodebrane
sonyyy napisał(a):

Dzwoniła do mnie jakas pani ktorej numer zaczynał się od +31 czyli Holandia i mowila cos po ang ale nie skumałem o co kaman. I nie wiem kto to / co to. emotka emotka


ja tak mialam kilka dni temu ale chyba z angielskiego nr emotka dzwonil ktos pytal sie czy znam angielski a pozniej cos zaczal zasowac w takim tempie ze nie zrozumialam i rozlaczyl sie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0