Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalisto1986

kalisto1986

#2907510 Napisano: 03.12.2009 11:05:21 w Carrefour konkursy
no szlak mnie trafi
wyniki byly
na pytanie o nazwisko pani stwierdzila yyyyyy nie moge udzielic takiej informacji na moja odp ze musi takie nazwisko jest jawna powiedziala ze nie ma kompetencji i zeby pisac reklamacje
odnosnie protokolu powiedziala ze wydadza jesli wyraza na to zgode laureaci na moja odpowiedz ze to musi zostac nam wydane kazala pisac reklamacje,
na moje twierdzenie ze na tyle smsow i osob z danego portalu jest nie mozliwe aby nikt nie wygral pani stwierdzila ze dlaczego tak sadze emotka
i mowilam ze nie moge dzwonic powiedzialam pani ze byla juz podobna sytuacja i jesli pani nie wie co sie dziala radze sie zapoznac bo my napewno nie odpuscimy a sprawa zostanie zgloszona w odpowiednie miejsce emotka emotka
kto teraz moze dzwonic do johnsona moze nalezy ich teraz uswiadomic emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2907471 Napisano: 03.12.2009 10:54:23 w Carrefour konkursy
emanuela24 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

dla mnie to wygląda na to że to jakaś nowa firma - wcześniej o nich nie słyszałam - no i tacy nowicjusze cieszyli sie ze zlecenia - maja nadzieje ze sobie na SPA pobalują - a przecież jak Pani Kowalska zadzwoni to można jej powiedzieć ze oprócz jej zgłoszenia było 3 tys innych - wiec pani Kowalska stwierdzi ze faktycznie miała małe szanse i to naturalne ze nie wygrała - a oni sobie mogą walizeczki pakować i spokojnie wydać wszystkie boniki na swoje rozrywki emotka fajnie to sobie wykombinowali nie ma co


no tak ale to bylo losowanie czyli powinien byc przy tym nadzor z ministerstwa wiec moze tak zagrac zadzwonic o podpytac albo dac do zrozumienia czy byla osoba specjalnie do tego przeszkolona czy jakos tak kurde ten kerfiur to dobiera agencje emotka




ta tyle ze przeszkolona mogła zostać właśnie na Pani co telefony odbiera - jeśli na spa się czai to wpiszą numery znajomych w protokołach ( z każdego losowania musi być taki sporządzony) i spokojnie może już się pakować emotka
te nadzory ministerstwa często są takim picem na wodę ;/


woem ze to pic ale moze nowa agencja zareaguje na taka informacje , zbieram sie zeby zadzwonicale mam dzisiaj parszywy humor i boje sie ze to skonczy sie zle emotka




to jak będziesz dzwonić to poproś od razu o nazwisko osoby przeszkolonej przez ministerstwo (powiedz ze chcesz z ta osoba się skontaktować) i o protokół z losowania emotka


wlasnie to chcem zrobic emotka wszystko zapisalam i ide dzwonic emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2907455 Napisano: 03.12.2009 10:50:07 w Carrefour konkursy
emanuela24 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

dla mnie to wygląda na to że to jakaś nowa firma - wcześniej o nich nie słyszałam - no i tacy nowicjusze cieszyli sie ze zlecenia - maja nadzieje ze sobie na SPA pobalują - a przecież jak Pani Kowalska zadzwoni to można jej powiedzieć ze oprócz jej zgłoszenia było 3 tys innych - wiec pani Kowalska stwierdzi ze faktycznie miała małe szanse i to naturalne ze nie wygrała - a oni sobie mogą walizeczki pakować i spokojnie wydać wszystkie boniki na swoje rozrywki emotka fajnie to sobie wykombinowali nie ma co


no tak ale to bylo losowanie czyli powinien byc przy tym nadzor z ministerstwa wiec moze tak zagrac zadzwonic o podpytac albo dac do zrozumienia czy byla osoba specjalnie do tego przeszkolona czy jakos tak kurde ten kerfiur to dobiera agencje emotka




ta tyle ze przeszkolona mogła zostać właśnie na Pani co telefony odbiera - jeśli na spa się czai to wpiszą numery znajomych w protokołach ( z każdego losowania musi być taki sporządzony) i spokojnie może już się pakować emotka
te nadzory ministerstwa często są takim picem na wodę ;/


woem ze to pic ale moze nowa agencja zareaguje na taka informacje , zbieram sie zeby zadzwonicale mam dzisiaj parszywy humor i boje sie ze to skonczy sie zle emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2907425 Napisano: 03.12.2009 10:44:18 w Carrefour konkursy
emanuela24 napisał(a):

dla mnie to wygląda na to że to jakaś nowa firma - wcześniej o nich nie słyszałam - no i tacy nowicjusze cieszyli sie ze zlecenia - maja nadzieje ze sobie na SPA pobalują - a przecież jak Pani Kowalska zadzwoni to można jej powiedzieć ze oprócz jej zgłoszenia było 3 tys innych - wiec pani Kowalska stwierdzi ze faktycznie miała małe szanse i to naturalne ze nie wygrała - a oni sobie mogą walizeczki pakować i spokojnie wydać wszystkie boniki na swoje rozrywki emotka fajnie to sobie wykombinowali nie ma co


no tak ale to bylo losowanie czyli powinien byc przy tym nadzor z ministerstwa wiec moze tak zagrac zadzwonic o podpytac albo dac do zrozumienia czy byla osoba specjalnie do tego przeszkolona czy jakos tak kurde ten kerfiur to dobiera agencje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2907408 Napisano: 03.12.2009 10:39:28 w Carrefour konkursy
ziolko napisał(a):

benon69 napisał(a):

malenka89 napisał(a):

Dzwoniłam i odnoście Carefree Pani uparcie twierdzi, że sms-y były emotka
Zapytałam dwa razy czy jest pewna to powiedziała, że ona wie co mówi i były na 200 % emotka




hehe niezle moglas jej powiedziec ze nagrywasz ta rozmowe hehe emotka emotka emotka



właśnie emotka może ktos zadzwoni i jak babka będzie mówiła, że smsy były, to można jej powiedzieć, że rozmowa jest nagrywana i jeśli smsów nie było, to będzie złożona reklamacja na opóźnienie w rozwiązywaniu konkursów przez tą agencję, że to nie pierwszy raz tak się dzieje..


co Wy na to??


przed nagraniem rozmowy trzeba poinformowac o tym przed rozpoczeciem i druga osoba musi wyrazic na to zgode

a swoja droga w delmie z abc tez sie zawziecie zapierali , pan wrzeszczal wrecz ze trzeba sie pogodzic z przegrana emotka a 2 dni pozniej przyszly eski Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2906038 Napisano: 02.12.2009 07:57:47 w Carrefour konkursy
kalisto1986 napisał(a):

jak ktos moze mmi podeslac na pw nr do nich doladuje dzisiaj konto wiec jutro tez ich pomecze emotka


ok juz mam dzieki iaziaz Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2906028 Napisano: 02.12.2009 07:54:58 w Carrefour konkursy
jak ktos moze mmi podeslac na pw nr do nich doladuje dzisiaj konto wiec jutro tez ich pomecze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2905346 Napisano: 02.12.2009 04:14:12 w Inne mniejsze markety
iwek napisał(a):

Paragonów nie chcą. emotka


emotka a ja glupia wyslalam jednego eska i maz zalal mi paragony i nie gralam wiecej przez to emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2904286 Napisano: 02.12.2009 11:43:52 w Carrefour konkursy
olciak napisał(a):

olciak napisał(a):

moze ktos jeszcze bedzie chcial zadzwonic i pogonic ich troche:)
Sinea Group Anna Zaczykiewicz
+48 22 6987050
dzwonilam przed chwila ale nie ma pani która powinna cos wiedziec-bedzie za pare minut emotka


dzwonilam ponownie emotka emotka emotka
bardziej niekompetentnej agencji w życiu nie widziałam emotka AHA przy nich sie chowa emotka
nie spodziewajcie sie smsow emotka


tzn ? Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2904258 Napisano: 02.12.2009 11:39:20 w Carrefour konkursy
pinki napisał(a):

pinki napisał(a):

tedance napisał(a):

ziolko napisał(a):

kadett33 napisał(a):

ja
00-175 WARSZAWA ARKADIA
70-342 SZCZECIN
02-326 WARSZAWA REDUTA
93-342 ŁÓD¬
97-300 PIOTRKÓW TRYBUNALSK
44-200 RYBNIK


łooo.. ale rozrzut emotka


prędzej pazerniak niż rozrzut emotka


dokładnie forumowicze sami pozbawiacie sie szansy emotka a potem biedolicie ze nie wygrywacie,oczywiscie tyczy sie to tych co kupili te paragony i sprzedali


mogliscie kupic i sami zagrac emotka choc pewnie tez zagraliscie tyle ze zrobiliscie sobie konkurencje emotka emotka


no wlasnie az mnie cos trafia jak widze taka glupote za koszt zakupow emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2904246 Napisano: 02.12.2009 11:37:49 w Carrefour konkursy
Ciekawe kto sprzedal paragon ze szczecina emotka
najwieksza głupota jaka moze byc

ja szczecin 70-342 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2904090 Napisano: 02.12.2009 11:05:53 w Carrefour konkursy
a z carefree nie mieli dzwonic ? taka mam cicha nadzieje bo gdzie mi jedna karte wcielo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2900938 Napisano: 01.12.2009 01:22:57 w Paragony
Mam paragon z Kerfiura z Mikolajem propozycje na pw Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2899354 Napisano: 30.11.2009 11:50:51 w Nocna Zmiana Warty
mariolakal napisał(a):

Z powodu braku zainteresowania, idę się kąpnąć i oddaję laptopa sępom... emotka


ja ide w twoje sledy tylko ide sie kompnac i czytac a kompa oddaje jednemu sepowi , znaczy sie do ubieglego tygodnia to byl komp sepa ale se go przywlaszczylam po awarii mojego emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2899238 Napisano: 30.11.2009 10:50:51 w Nocna Zmiana Warty
mariolakal napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

mariolakal napisał(a):

nutelka1 napisał(a):

mariolakal napisał(a):

Cicho wszędzie, głucho wszędzie... Co to będzie, co to będzie ??? emotka


a co będzie ano Visa będzie emotka emotka


czekamy... emotka


eee tam my nie gramy emotka


chillliii mniejsza konkurencja... emotka /a dlaczego tam nie gramy ???/


bo karty visa nie mamy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2899221 Napisano: 30.11.2009 10:43:42 w Nocna Zmiana Warty
mariolakal napisał(a):

nutelka1 napisał(a):

mariolakal napisał(a):

Cicho wszędzie, głucho wszędzie... Co to będzie, co to będzie ??? emotka


a co będzie ano Visa będzie emotka emotka


czekamy... emotka


eee tam my nie gramy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2895369 Napisano: 30.11.2009 12:35:44 w Nocna Zmiana Warty
mykam ogladnac jakis film dobranoc Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2895368 Napisano: 30.11.2009 12:34:55 w Nocna Zmiana Warty

barbara1910 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

mozg mi odparowal od myslenia emotka pierwszy i ostatni raz zostawilam na ostatnie dni konkursy


przeciez nie musisz e wszystkim grac emotka


ale ja gram bardzo malo emotka ale w promocyjne i mialam troche hasel do wymyslania emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2895364 Napisano: 30.11.2009 12:08:57 w Nocna Zmiana Warty
mozg mi odparowal od myslenia emotka pierwszy i ostatni raz zostawilam na ostatnie dni konkursy Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2895345 Napisano: 29.11.2009 11:37:34 w Nocna Zmiana Warty
tedance napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

awi napisał(a):

Dobranoc Zmienna Warto, muszę wstać o 5.30 brrr... w środku nocy emotka


ojojoj ja dzisiaj na zajecia na 8 nie dalam rady sie zwlec , pozniej stwierdzilam ze na 11 napewno pojde bo wazny wyklad no i w koncu zostalam w domu emotka ale 5.30 hmm to lepiej sie nie klasc wogule emotka


emotka
U mnie tak nie ma...prawie wszystko ważne, a nieobecności są karane odpowiadaniem z tego tematu, nawet niektóre wykłady emotka


emotka to musicie miec spokojna grupe bo my aniolkitez tak mielismy miec , oczywiscie cwiczenia obowiazkowe ale w koncu co niektorzy doszli do wniosku ze jak aniolkow nie ma to nawet slychac co sie mowi i dali spokoj tylko kilku nowych sie jeszcze tego trzyma Wyświetl w wątku >>
0 0