Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalisto1986

kalisto1986

#2935800 Napisano: 11.12.2009 11:50:53 w Wkurza mnie...
frezja napisał(a):

kalisto1986 emotka emotka inteligentna jestes
wkurza mnie noc ,byle do rana emotka


no ba mowa emotka
ilonar2301 napisał(a):

Wkurza mnie to, że na KASI nie odpowiedziałam dzisiaj.

Zła KASIA emotka emotka


ja jestem bardzo dobra nie wiem o co ci chodzi emotka emotka
a w temacie wkurza mnie ze sie tak ciagle wkurzacie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2935795 Napisano: 11.12.2009 11:46:06 w PODZIĘKOWANIA
jopi emotka emotka ty wiesz za co emotka
Taaga za wszystko , wszystko i jeszcze raz wszystko emotka
Jolcia12 kiedys cie chyba ozłoce kochana moja
I kilku osoba ( wy juz wiecie ze to o was chodzi) za dluuuugie rozmowy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2934016 Napisano: 11.12.2009 12:37:43 w Rossmann
zastanawiam sie moze loreal poprostu bedzie wiedzial cos emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2933996 Napisano: 11.12.2009 12:31:31 w Wkurza mnie...
sss199 napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

a mnie właśnie wkurza to ze nie mieszkam na wsi - cisza, spokój, natura emotka
bo u nas w mieście to dopiero syf, a to Polpharma nam zapach puści, a to inne zakłady zapaszki puszczają, w zeszłym tygodniu jakiś zakład miał ćwiczenia - syreny tak wyły ze myślałam ze mnie coś trafi emotka emotka a to auta jeżdżą i hałasują na całego najgorsze są ciężarówki no i kolej - mieszkam niedaleko matko kochana od czwartej już pociągi zasuwają emotka kurzą, pylą emotka




A ja mieszkam na wsi i jedyny minus to fakt, że czasem kurier dojechać nie może emotka
Żadnego smrodu i brudu nie czuję ani nie widzę!



Ja już mieszkałem w Warszawie, później naście lat na wsi , a teraz w 10 tysięcznym miasteczku i powiem wam , że najprzyjemniej żyje się na wsi ( gdzie często, chętnie wracam).
Dlatego wkurzają mnie takie kretyńskie opinie jak ta frezji. Tępe mieszczuchy ( chodzi o specjalną kategorie osób, nie o wszystkich mieszkańców miast piszę) nie mają pojęcia o życiu na wsi, ale oczywiści zawsze na tematy związane z wsią muszą coś powiedzieć emotka emotka ( siÊ zaAkrÊciŁem)


byc moze sie myle ale czy frezji czasem nie chodzilo o wioche w przenosni ? tzn o wczesniejszych postach ja bynajmiej tak to odebralam ale byc moze sie myle Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2933983 Napisano: 11.12.2009 12:25:20 w Rossmann
caly czas poczta, wylaczyli telefon zeby ich nie meczyc telefonami emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2933951 Napisano: 11.12.2009 12:08:48 w Rossmann
iaziaz napisał(a):

niuniu napisał(a):

iwonciaaa napisał(a):

iaziaz napisał(a):

niuniu napisał(a):

arta napisał(a):

iaziaz napisał(a):

co z tym konkiem garnier o jesieni słali juz cos termin dawno minał chyba emotka


ja czekam na garnier i na rexone, bo chyba nie bylo, co?



oni strasznie naruszają regulamin to już 8y dzień po terminowym wyłonieniu i poinformowaniu zwyciezców! Co z tym zrobimy?


dzwoniłam tam zapytac ale nie odbieraja emotka



Do końca tego tygodnie miały być na 100% wyniki;/



dziadostwo emotka


dzis piatek mogliby sie ruszyc emotka


wlasnie tak sie zastanawialam co z tym konkursem emotka
a ma ktos link do regulaminu ?
i jeszcze do garniera bede wdzieczna bo nie moge znalesc emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2930834 Napisano: 10.12.2009 02:49:08 w Konkursy ABC
mahuska napisał(a):

może być i kosz ale gorzej bo już nie mam paragonu emotka i nawet nie wiem którego grałam.A mam pyt może być to na dwóch paragonach??


ja tak mialam i nie bylo problemu tzn na jednym paragonie mialam jeden produkt powiedzialam ze sie pomylilam , chociaz to medias a z nimi to roznie bywa niczym mnie nie zaskocza Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2930574 Napisano: 10.12.2009 01:25:13 w Konkursy ABC
mahuska napisał(a):

ciekawe czy teraz beda też robili tajemnicę co się wygrało hehe


teraz chyba sa same kosze bo jak sie nie myle jak ktos nie wyslal paragonu na gary przechodzily one na kolejna osobe z nastepnym czasem Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2930561 Napisano: 10.12.2009 01:20:45 w Konkursy ABC
ja rowniez chetnie przyjme ewentualnie wymienie na cos wygrana Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2930442 Napisano: 10.12.2009 12:50:37 w Konkursy ABC
ja bym bardziej stawiala ze te smsy to knorr tesco emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2927550 Napisano: 09.12.2009 04:17:56 w TESCO konkursy
maa napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

fragles napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

fragles napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

normalnie jakas paranoja emotka
odnosnie tego ze nie ma zadnych z moich wygranych na liscie
medias twierdzi ze nie dotarly do nich zadne paragony a jeden dotarl ale zly, gorzej ze to oni mi mowili jaki nr jaki nr paragonu mialam cala korespondecje z nimi gdzie jest napisane ze wszystko jest ok z dokumentami tylko ze wszystko jest na zepsutym laptopie mam nadzieje ze uda sie to wszystko odzyskac



standard niestety u nich, nie poddawaj się, rozmawiaj tylko z jedną osobą o ile dobrze pamiętam p.Robert nie dawaj się zbyć
miałem taką samą sytuację z siostrą, dalismy radę choć trwało to trzy tygodnie
a jak nawet zaakceptują paragon itp. to potem zaczynaja się schody z wysyłką emotka


nie rozmawialam z nimi rozmawiam z glownym organizatorem abfoods , a wymusieliscie przedstawiac cala swoja korespodencje ?



tak dołączyliśmy wszystko całą koredspondencję


wiec ja czekam czy uda sie odzyskac z komputeraz zepsutego wszystko emotka kozystam z programu pocztowego i tam wszystko mialam
ehhh normalnie podlamali mnie





a skad wiesz ze nie wysla nagrody?


bo nie ma mnie na liscie i dzwonilam pytac sie Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2927530 Napisano: 09.12.2009 04:11:57 w TESCO konkursy
Winner napisał(a):

czy można jeszcze liczyć na nagrodę z knorra? czy już powiadamiali zwycięzców?


no wlasnie tez jestem ciekawa niby malo nagrod ale zeby nikt sie nie pochwalil emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2927265 Napisano: 09.12.2009 03:04:46 w TESCO konkursy
fragles napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

fragles napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

normalnie jakas paranoja emotka
odnosnie tego ze nie ma zadnych z moich wygranych na liscie
medias twierdzi ze nie dotarly do nich zadne paragony a jeden dotarl ale zly, gorzej ze to oni mi mowili jaki nr jaki nr paragonu mialam cala korespondecje z nimi gdzie jest napisane ze wszystko jest ok z dokumentami tylko ze wszystko jest na zepsutym laptopie mam nadzieje ze uda sie to wszystko odzyskac



standard niestety u nich, nie poddawaj się, rozmawiaj tylko z jedną osobą o ile dobrze pamiętam p.Robert nie dawaj się zbyć
miałem taką samą sytuację z siostrą, dalismy radę choć trwało to trzy tygodnie
a jak nawet zaakceptują paragon itp. to potem zaczynaja się schody z wysyłką emotka


nie rozmawialam z nimi rozmawiam z glownym organizatorem abfoods , a wymusieliscie przedstawiac cala swoja korespodencje ?



tak dołączyliśmy wszystko całą koredspondencję


wiec ja czekam czy uda sie odzyskac z komputeraz zepsutego wszystko emotka kozystam z programu pocztowego i tam wszystko mialam
ehhh normalnie podlamali mnie Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2927250 Napisano: 09.12.2009 02:59:08 w TESCO konkursy
fragles napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

normalnie jakas paranoja emotka
odnosnie tego ze nie ma zadnych z moich wygranych na liscie
medias twierdzi ze nie dotarly do nich zadne paragony a jeden dotarl ale zly, gorzej ze to oni mi mowili jaki nr jaki nr paragonu mialam cala korespondecje z nimi gdzie jest napisane ze wszystko jest ok z dokumentami tylko ze wszystko jest na zepsutym laptopie mam nadzieje ze uda sie to wszystko odzyskac



standard niestety u nich, nie poddawaj się, rozmawiaj tylko z jedną osobą o ile dobrze pamiętam p.Robert nie dawaj się zbyć
miałem taką samą sytuację z siostrą, dalismy radę choć trwało to trzy tygodnie
a jak nawet zaakceptują paragon itp. to potem zaczynaja się schody z wysyłką emotka


nie rozmawialam z nimi rozmawiam z glownym organizatorem abfoods , a wymusieliscie przedstawiac cala swoja korespodencje ? Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2927224 Napisano: 09.12.2009 02:52:25 w TESCO konkursy
normalnie jakas paranoja emotka
odnosnie tego ze nie ma zadnych z moich wygranych na liscie
medias twierdzi ze nie dotarly do nich zadne paragony a jeden dotarl ale zly, gorzej ze to oni mi mowili jaki nr jaki nr paragonu mialam cala korespondecje z nimi gdzie jest napisane ze wszystko jest ok z dokumentami tylko ze wszystko jest na zepsutym laptopie mam nadzieje ze uda sie to wszystko odzyskac Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2926897 Napisano: 09.12.2009 01:32:49 w Dyskusje o wynikach konkursu
grancias napisał(a):

taaga20 napisał(a):

jenny21 napisał(a):

copacabana napisał(a):

sss199 napisał(a):

Jak przeglądam ostatnie wyniki konkursów , to z przykrością stwierdzam , że teraz w inny sposób jak rymowanką nie można wygrać.
W każdym konku choćby pytanie dotyczyło głodu w afryce , to i tak trzeba napisać kretyńską rymowankę . emotka



też zauważam tę tendencję emotka niby wierwszyki fajne i radosne ale... czy to im się już nie przejadło??? Bo dla mnie to rymowanki tracą wyjątkowość...



zgadzam sie dwuwiersz rymowany tylko to gwarantuje szanse na wygrana...


przejadło - nie przejadło ... każdy rymuje jak umie, tworzy, układa ... za to należy mu się nagroda! Lepsze to niż DODAJ DO ULUBIONYCH! emotka




Dokladnie teraz bez rymow nie ma sie raczej szans na wygrana. Ostatnio bralem udzial w konkursie, typu: dlaczego to wlasnie Ty powinienes wygrac nagrode. No to sie rozpisalem emotka ... oczywiscie zwyciezyly rymy emotka


tez jestem zdania ze rymowanki maja najwieksze szanse ale nie wiedze w tym nic zlego emotka
teraz pisalam tekst o zmierzchu zwykly nie rymowany choc byl dobry nie wygral a jak zrobilam rymowanke na strone odrazu pierwsze miejsce mysle ze to dlatego ze fajniej brzmi widac ze trzeba sie napracowac chco nie twierdze ze przy zwyklych nie Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2926694 Napisano: 09.12.2009 12:41:30 w TESCO konkursy
toka napisał(a):

baraba napisał(a):

toka napisał(a):

jolcia20 napisał(a):


b. Nagrody Dzienne:
b.1. 96 bonów towarowych Tesco o wartości 100,00 zł brutto każdy
b.2. 64 zestawy herbat TWININGS o wartości 30,00 zł brutto każdy

a na liscie jest tylko 89 osob!!


moze zrobimy jakis zbiorowy raban? Wkurza mnie takie bezprawie emotka



mojej jednej nagrody na liście nie ma, bo się zgapiłam i podałam taki sam adres po raz drugi emotka emotka


ale raczej nie ma opcjiz eby mimo listy rezerwowej brakowało az TYLU laureatów.Jak dla mnie to oszustwo emotka


ja mialam potwierdzone przez medias poprawnosc paragonow dane byly na inne adresy wszystko bylo ok a zadnej z mojej wygranej nie ma juz dzwonilam tam napewno im tego nie popuszcze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2926656 Napisano: 09.12.2009 12:31:46 w TESCO konkursy
zastanawia mnie jedno dlaczego nie ma zadnego z moich wygranych na liscie zwyciezco emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2926447 Napisano: 09.12.2009 11:26:57 w Wkurza mnie...
ilonar2301 napisał(a):

ciekawski89 napisał(a):

Denerwuje mnie knorr :-/

Wmawiają mi, że wpisywałem, źle składniki np. 7kg kwaśnej śmietany i przy każdym innym mam to samo.

Śmiech na sali :-/




U nas to samo, 3 przepisów nie opublikowali( moim zdaniem najlepszych) a najgorszy jest! I to bez fotki. Coś im się wali, a nas oskarżają!


ja czekalam od piatku w koncu napisalam im podziekowanie za rowne szanse w konkursie ,. bo jak nadgonic 150 pkt nic nie odp a dodali przepisy tylko ze ejden bez zdjecia a takie fajne bylo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2923047 Napisano: 08.12.2009 01:14:35 w TESCO konkursy
olus15 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

dostal juz ktos bony z twinings ? lub moze ktos wie co z wysylka

No i jak z tym knorrem sadzicie ze juz rozwiany i kompletnie nikt sie nie pochwalil ?



ja też czekam na twinnings
to chyba jest najgorszy konkurs w jakim grałam
żeby tyle czekać


przeginaja na maksa dosc ze z ostatnimi wygranymi nie chcieli powiadamiac co jest to jeszcze spozniaja sie na maksa emotka
uwielbiam to medias

a co do knorr skoro wczoraj mowili ze ebda eski wieczorem znajac ich nawet ich nie puscili bo mimo ze nagrod malo zawsze choc jedna osoba sie chwalila Wyświetl w wątku >>
0 0