Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalisto1986

kalisto1986

#2970410 Napisano: 28.12.2009 11:59:30 w TESCO konkursy
inka113 napisał(a):

ewachem napisał(a):

czy cosik wiadomo z konkursu loreala jesienne zakupy? moze ktos dzwonil do red age przed swietami?


oni chyba juz o tym zapomnieli...


red age zapomina chyba o wszystkich konkursach za ktore sa odpowiedzialni emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2970226 Napisano: 28.12.2009 11:19:49 w Połączenia nieodebrane
rowniez mam polaczenie nieodebrane tylko z nr prywatnego ktos moze wiec co to moze byc ? Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2969472 Napisano: 28.12.2009 12:27:19 w Nocna Zmiana Warty
mariolakal napisał(a):

to wyślij mi przesyłką kurierską... /Western Union mile widziany/... emotka


emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2969468 Napisano: 28.12.2009 12:25:38 w Nocna Zmiana Warty
mariola ja mam kapuche w domu emotka rzucic ci ? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2969461 Napisano: 28.12.2009 12:13:30 w Nocna Zmiana Warty
mariolakal napisał(a):

ja zawsze najpierw podpiekam, a potem gotuję... Pychotka... Cheeeeeeba sobie jutro zrobię... emotka


ja zawsze gotuje ale pierwszy raz pieklam moja mama piecze ze smalcem ja zrobilam na oleju i czeka je wlasnie obgotowanie.
Choc i tak uwielbiam golabki babci robione na starej kuchni mmmmm az slinka leci na mysl Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2969458 Napisano: 28.12.2009 12:09:13 w Nocna Zmiana Warty
mariolakal napisał(a):

gołąbków to bym pożarła... Kurde, ale moje francuskie pieski ich nie lubią i rzadko robię...


ja uwielbiam , zazwyczaj to ja je pochlaniam emotka w tym roku gotowalam i pieklam ale te pieczone musze wrzucic do sosu bo cos suche mi wyszly emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2969454 Napisano: 27.12.2009 11:59:47 w Nocna Zmiana Warty
mariolakal napisał(a):

ja karkóweczkę muszę oddać dla psa bo tłusta, że nikt jej nie chce... Stara świnia miała więcej tłuszczu niż mięsa... emotka


oj moja wyszla palce lizac emotka az za dobra emotka cos tym razem dziekowac wszystko mi fajnie na swieta wyszlo tylko golabki pieczone takie srednie Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2969451 Napisano: 27.12.2009 11:52:31 w Nocna Zmiana Warty
mariolakal napisał(a):

Fajnie masz... Ja nie lubię słodyczy ani owoców... Cheeeeeeeba wrzodów dostanę od nadmiaru mięsiwa bo cholesterolu mam już nadmiar... emotka


emotka ja bardzo lubie owoce ale miesiwem tez nie gardze , z karkoweczki na swieta maz kawalek sprobowal a reszta razem z synkiem ja sie zajmuje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2969446 Napisano: 27.12.2009 11:46:20 w Nocna Zmiana Warty
mariolakal napisał(a):

czyżby cukiereczki i mandaryneczki ??? Ja tylko konkreciki jadam... emotka


konkrecik byl byl emotka ale po konkreciku poszly mandaryneczki czekoladki cukiereczki normalnie szok az tak to nigdy nie mielilam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2969444 Napisano: 27.12.2009 11:44:25 w Nocna Zmiana Warty
mariolakal napisał(a):

Ja też czekam na reklamę w tv żeby cósik przekąsić... emotka


ja tam ide na fajeczke i powynosic smieci czyt papierki po zarelku i skorki zeby zrobic miejsce na nowe emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2969442 Napisano: 27.12.2009 11:40:42 w Nocna Zmiana Warty
mariolakal napisał(a):

Przecież święta się daaaaaaawno skończyły... emotka


no ale nie ktorzy jeszcze swietuja
kurde ja chodze i miele tylko ta geba a poznie bede plakala jak na wage stane emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2969440 Napisano: 27.12.2009 11:38:22 w Nocna Zmiana Warty
mariolakal napisał(a):

Hallo, hallo !!! Czy ta stronka nie działa ??? emotka


dziala dziala oczywiscie emotka ale cos cisza , jeszcze wszyscy swietuja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2968943 Napisano: 27.12.2009 08:56:36 w Allegro.pl - bez linków
nikawera napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

nikawera napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

nie rozumiem zamieszania za 50zł
poproś by Ci odesłał ekspres - jeśli faktycznie będzie coś nie tak ( sprawdzisz czy przecieka, czy ma pęknięcia etc) to oddasz mu te 50zł i po kłopocie
jeśli okaże się ze jest wszystko ok - to nie uwzględnisz reklamacji i tyle (ale jeśli będzie z nim wszystko ok to Ci go facet nie odeśle - przestanie też pisać - jeśli jest oszustem)
wiem że kombinatorstwo się szerzy i może gość liczy na naiwniaka który zadeklaruje mu zwrot kosztów naprawy - może na to liczy
emotka
ale może to być też uczciwa osoba która kupiła ekspres na prezent wystawiła komentarz - towar sprawdzali obdarowywani i okazało się że towar jest nie teges (przecieka)
ja też kupowałam prezenty już w listopadzie i zaraz po otrzymywaniu przesyłek wystawiałam komentarze - a chyba logiczne ze jak np. kupiłam teściowej e-papierosa - że go nie sprawdzałam)


a jesli pekniecie lub ta wada wynikla ze zlego uzytkowania lub zostala spowodowana specjalnie to dlaczego ja mam za to odpowiadac i zwracac pieniadze? emotka i kto ma teraz wszystkie koszty przesylki poniesc? i co jesli gosciu napisze ze nie chce naprawy/wymiany tylko zwrot pieniedzy?


zaczynam tego nie rozumiec emotka
piszesz ze towar jest nie uzywany przez kupujacego , wnioskuje ze zostal tylko sprawdzony wiec jesli rzeczywiscie odesle ci go to bedzie widac czy pekniecie jest w wyniku np uzycia sily czy celowe badz czy takei bylo - chyba przed wysylka chociaz ogladnelas ten ekspress
To na tobie ciazy odpowiedzialnosc i to ty musisz wiedziec w jakim stanie wyslalas. Jesli towar zostal uszkodzony w trakcie transportu to ty za to odpowiadasz . A wogule jak wyslalas zabezpieczony ekspres ? byla mozliwosc uszkodzenia w trakcie transportu ? ja osobiscie zawsze staram sie zabezpieczyc towar na maksa zeby chociaz za to nie odpowiadac emotka



to ze towar jest nieuzywany napisal mi kupujacy... ale zeby go sprawdzic musial go przeciez uzyc... emotka przed wyslaniem ogladalam i nie bylo zadnych pekniec ani rys bo sama zastanawialam sie czy towar nie jest np poekspozycyjny... ekspres wyslalam w pudelku i byl wystarczajaco zabezpieczony gdyz przy upadku prawdopodobnie szklany czajnik rozbilby sie o czym kupujacy nic nie wspomnial i sam stwierdzil ze przeciekanie jest wada fabryczna i prosi o zwrot pieniedzy...


ja np wysylajac perfumy wolna przestrzen w pudelku wypychalam gazetami bo latajac mogl sie uszkodzic a czajnik nadal mogl byc caly, szczerze to kupujacy nawet mogl uzyc towar a nie ma tutaj to nic do rzeczy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2968890 Napisano: 27.12.2009 08:42:45 w Allegro.pl - bez linków
napisze po raz kolejny wada fabryczna moze zostac wykryta nawet po roku albo wiecej uzytkowania towaru wazne aby sprzedajacy zostal poinformowany do miesiaca od wykrycia wady a wiec towar moze byc zgodny z opisem ale zepsul sie z winy wady fabrycznej w trakcie uzytkowania , jesli chcesz moge pomoc ci napisac meila do kupujacego tylko podaj mi na pw jego wiadomosc do ciebie tak abym mogla sie do niej odniesc emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2968871 Napisano: 27.12.2009 08:38:42 w Allegro.pl - bez linków
nikawera napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

nie rozumiem zamieszania za 50zł
poproś by Ci odesłał ekspres - jeśli faktycznie będzie coś nie tak ( sprawdzisz czy przecieka, czy ma pęknięcia etc) to oddasz mu te 50zł i po kłopocie
jeśli okaże się ze jest wszystko ok - to nie uwzględnisz reklamacji i tyle (ale jeśli będzie z nim wszystko ok to Ci go facet nie odeśle - przestanie też pisać - jeśli jest oszustem)
wiem że kombinatorstwo się szerzy i może gość liczy na naiwniaka który zadeklaruje mu zwrot kosztów naprawy - może na to liczy
emotka
ale może to być też uczciwa osoba która kupiła ekspres na prezent wystawiła komentarz - towar sprawdzali obdarowywani i okazało się że towar jest nie teges (przecieka)
ja też kupowałam prezenty już w listopadzie i zaraz po otrzymywaniu przesyłek wystawiałam komentarze - a chyba logiczne ze jak np. kupiłam teściowej e-papierosa - że go nie sprawdzałam)


a jesli pekniecie lub ta wada wynikla ze zlego uzytkowania lub zostala spowodowana specjalnie to dlaczego ja mam za to odpowiadac i zwracac pieniadze? emotka i kto ma teraz wszystkie koszty przesylki poniesc? i co jesli gosciu napisze ze nie chce naprawy/wymiany tylko zwrot pieniedzy?


zaczynam tego nie rozumiec emotka
piszesz ze towar jest nie uzywany przez kupujacego , wnioskuje ze zostal tylko sprawdzony wiec jesli rzeczywiscie odesle ci go to bedzie widac czy pekniecie jest w wyniku np uzycia sily czy celowe badz czy takei bylo - chyba przed wysylka chociaz ogladnelas ten ekspress
To na tobie ciazy odpowiedzialnosc i to ty musisz wiedziec w jakim stanie wyslalas. Jesli towar zostal uszkodzony w trakcie transportu to ty za to odpowiadasz . A wogule jak wyslalas zabezpieczony ekspres ? byla mozliwosc uszkodzenia w trakcie transportu ? ja osobiscie zawsze staram sie zabezpieczyc towar na maksa zeby chociaz za to nie odpowiadac emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2968764 Napisano: 27.12.2009 08:08:28 w Allegro.pl - bez linków
nikawera napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

loczeq napisał(a):

po pierwsze osobe fizyczna nie obowiazuje te same regulacje co przedsiebiorcow ale to juz bylo

po drogie udowodnienie wady fabrycznej przy ekspresie przelewowym (budwa przypomina czajnik elektryczny z pompa) to jak udowodnic wade fabryczna zapalek

po trzecie sprawa jest wygrana dla sprzedawcy ;d

no chyba ze jest bardziej ludzki: odemnie ;d ^^


ale zrozum jedno pisalam to juz przedsiebiorce obowiazuja wlasnie calkowicie inne przepisy a osobe fizyczne obowiazuja przepisy kodeksu cywilnego i ja tutaj cytuje tylko i wylacznie wlasnie te przepisy
wada fabryczna moze byc zly scieg na bluzce ktora po 3 miesiacach uzytkowania sprula sie,a to na sprzedawcy ciazy obowiazek udowodnienia ze nie jest to wada fabryczna
to ze my jako sooby fizyczne sprzedajemy wcalenie wiaze sie z tym ze za towar nieodpowiadamy i musimy miec swiadomosc ze nawet po kilku miesiacach kupujacy zwroci sie do nas z reklamacja a jesli nie bedziemy chcieli jej przyjac nie mowie o uznaniu moze nas do tego zmusic rzecznik praw konsumenta



a jesli gosciu odesle mi ten ekspres to kto mi potwierdzi ze to jest wada fabryczna? ewentualnie jak ja mam udowodnic ze nie jest to wada fabryczna?
ekspres byl wyslany w oryginalnym pudelku, przesylka nie byla ubezpieczona (ubezpieczam na prosbe kupujacego), ogladalam go przed wyslaniem i nic podejrzanego nie stwierdzilam... watpie zeby to byla widoczna golym okiem wada... kupujacy mi napisal że ekspres naprawdę nie był używany bardzo łatwo sprawdzić gdyż kawa pozostawia nieodwracalne ślady (piszę jakby Pani nie wiedziała).


Ja na twoim miejscu napisalabym do tego pana , iż zgadzasz się na reklamacje tzn ma ci odesłać towar na swój koszt a ty towar obejrzysz w chwili gdy uznasz reklamacje odeślesz towar naprawiony ewentualnie nowy taki sam model. I w tej sytuacji gościu albo rezygnuje albo odsyła ci towar wtedy sprawdzasz go jesli zauwazasz wade zwracasz mu kase poprostu jesli wady nie ma odsylasz na jego koszt emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2968753 Napisano: 27.12.2009 08:05:36 w Allegro.pl - bez linków
loczeq napisał(a):

http://prawo.mone...ka,watek,572525.html

radze sobie przeczytac i wywnioskowac ;d


stawiam flaszke wodki ze sprawa jest wygrana ;d ktos sie zaklada emotka ?


emotka no i wlasnie z tego co podales nic nie swiadczy tam jest mowa o wadzie o ktorej spsprzedawca wiedzial i niepoinformowal.
Odbiegamy od tematu tutaj tylko chodzi o to zreszta nawet w watku ktory podales rowniez jest o tym mowa, ze sprzedawca odpowiada za towar bez względy na to czy jest przedsiebiorca czy nie natomiast podlega wtedy tylko pod inny kodeks.
A i tak reklamacje musi przyjąć nie koniecznie uznać,
I koniec rozmowy bo staje się to głupią potyczką na która nawet cutaty kodeksu nie wpływają emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2968712 Napisano: 27.12.2009 07:47:59 w Allegro.pl - bez linków
loczeq napisał(a):

po pierwsze osobe fizyczna nie obowiazuje te same regulacje co przedsiebiorcow ale to juz bylo

po drogie udowodnienie wady fabrycznej przy ekspresie przelewowym (budwa przypomina czajnik elektryczny z pompa) to jak udowodnic wade fabryczna zapalek

po trzecie sprawa jest wygrana dla sprzedawcy ;d

no chyba ze jest bardziej ludzki: odemnie ;d ^^


ale zrozum jedno pisalam to juz przedsiebiorce obowiazuja wlasnie calkowicie inne przepisy a osobe fizyczne obowiazuja przepisy kodeksu cywilnego i ja tutaj cytuje tylko i wylacznie wlasnie te przepisy
wada fabryczna moze byc zly scieg na bluzce ktora po 3 miesiacach uzytkowania sprula sie,a to na sprzedawcy ciazy obowiazek udowodnienia ze nie jest to wada fabryczna
to ze my jako sooby fizyczne sprzedajemy wcalenie wiaze sie z tym ze za towar nieodpowiadamy i musimy miec swiadomosc ze nawet po kilku miesiacach kupujacy zwroci sie do nas z reklamacja a jesli nie bedziemy chcieli jej przyjac nie mowie o uznaniu moze nas do tego zmusic rzecznik praw konsumenta Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2968690 Napisano: 27.12.2009 07:41:51 w Żegnamy zmarłych
[*] 0

kalisto1986

#2968680 Napisano: 27.12.2009 07:38:34 w Allegro.pl - bez linków
monia24 napisał(a):

Ja myślę że ta reklamacja trochę naciągana - raczej komuś kawka nie zasmakowała - i chce oddać. Jednak musisz się jakoś ustosunkować - niestety.


tak wlasnie pewno tak jest dlatego ja radze napisac aby odslala ta osoba towar a zostanie on wymieniony badz naprawiony to moze juz zakonczyc cala sprawe emotka Wyświetl w wątku >>
0 0