Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalisto1986

kalisto1986

#2993088 Napisano: 04.01.2010 11:15:24 w Mam problem...
gyzia napisał(a):

Chciałam wziąć udział w konkursie knorra, w którym trzeba podać nr paragonu. Robiłam zakupy w tesco i jedyne nr to nr transakcji. Czy to o to chodzi?


w prawym gornym rogu chyba , a mozesz podac link do konkursu ? Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2992982 Napisano: 04.01.2010 10:23:29 w Pomocy!!!!
jolcia12 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

mio napisał(a):

potworkaa napisał(a):

czy mozecie wysylac maile z konta na o2?? bo u mnie na kilku mailach nie wysyła emotka


ja tez nie moge emotka


u mnie program pocztowy z kontami na o2 zeswirowal wciaz wyskakuja komunikaty brak autoryzacji itp emotka



w takim razie gdzie najlepiej mieć pocztę??
raz świruje wp raz o2, oszaleć mozna emotka


ja swoja główna mam na onecie i nie mam z nia problemu Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2992961 Napisano: 04.01.2010 10:17:52 w Pomocy!!!!
mio napisał(a):

potworkaa napisał(a):

czy mozecie wysylac maile z konta na o2?? bo u mnie na kilku mailach nie wysyła emotka


ja tez nie moge emotka


u mnie program pocztowy z kontami na o2 zeswirowal wciaz wyskakuja komunikaty brak autoryzacji itp emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2992919 Napisano: 04.01.2010 10:05:39 w TESCO konkursy
misia89p napisał(a):

w nowej gazetce jest konkurs trzeba kupić dwa produkty garniera i są do wygrania 3 wycieczki i 500 zestawów kosmetyków emotka zapowiada sie ciekawie emotka


jednych nie rozwiazali a za drugie sie biora emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2991382 Napisano: 04.01.2010 03:14:04 w Wkurza mnie...
kundzia87 napisał(a):

dawidekk napisał(a):

HBO ! miałem wyniki około 170 i nie mam maila, a inni mieli wyniki po 150 i przysłali im maile emotka emotka

hbo sux emotka




ja mam nadzieję, że może wysyłanie meili rozłożyli na tury...
bo miałam w granicy 180-190 i też du.a..
siostra i szwagier zresztą tak samo emotka


mnie etz wkurzaja choc wciaz mam nadzieje ze jeszcze wysla @ mialam wyniki w duzym zakresie wiec powinno cos wpasc emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2990527 Napisano: 04.01.2010 12:10:43 w Rossmann
niuniu napisał(a):

malenka89 napisał(a):

niuniu napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

niuniu napisał(a):

martusiamj napisał(a):

cudaczek napisał(a):

malenka89 napisał(a):

niuniu napisał(a):

Gratuluję wygranych Cleanic emotka

Niestety nie wszyscy grają fair no ale co zrobić ...

Jeszcze raz Gratki uczciwym zwycięzcą



tam raczej nie da się grać nie fair emotka



Ależ, przecież to jasne - NA PEWNO LOSOWALI!!!
emotka emotka emotka



Trochę nie rozumiem, jak można kogoś posądzać że grał nie fair? Czy były gdzieś podane wyniki ze zwycięskimi hasłami? Masz dowody że ktoś komuś ukradł tekst? Na jakiej podstawie twierdzisz że ktoś grał nie fair? Gdy się nie wygra to najłatwiej stwierdzić że ktoś grał nie fair, że na pewno losowali....

Trudniej jest zrozumieć że może własne teksty nie były tak dobre, że się teraz po prostu nie udało....

Ja nigdy nikomu nie zazdroszczę i nigdy jak nie wygram nie ratuję się określeniami że ktoś grał nie fair...
I gratki wszystkim zwycięzcom emotka



nie interesują mnie Twoje farmazony emotka wiara gra nie fair i tyle! A tk poza tym ja też nigdy nikomu nie zazdroszczę. Wręcz przeciwnie - ciesze się razem z tymi którzy zasłużlyli na wygraną i grają uczciwie!


Tam nie da się grać nei fair ! a skoro tak twierdzisz poprzyj to konkretnymi dowodami, bo jak narazie to ty piszesz farmazony emotka



Mieszkam w dużym mieście ale kilka osób które wygrały w Cleanic bardzo dobrze znam i wiem do czego zdolni są ludzie! Żądni nagród tak bardzo że nawet na własnych dziadków potrafią konta zakładać i wygrywać emotka Ciekawe tylko czy bieduliny żyją jeszcze na tym świecie... emotka



Kupili produkt? kupili
Ich wypowiedź wygrała? wygrała

więc w czym problem?



w tym że ich dziadek lub babka przewraca się teraz w grobie emotka
nie no ok daje już spokój bo widzę że armia rośnie w siłę emotka
PS. Przepraszam że się zdenerwowaliście ale ja przywiązuję wagę do takich rzeczy - chyba zbyt mocno nawet emotka


ok grali na kilka osob ale jednak wygrali tzn ich tekt byl dobry , a osob ktore graly musialy byc slabsze wg jury tyle z tego ale po co obrazac innych nie rozumiem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2990457 Napisano: 04.01.2010 11:55:20 w Rossmann
niuniu napisał(a):

martusiamj napisał(a):

cudaczek napisał(a):

malenka89 napisał(a):

niuniu napisał(a):

Gratuluję wygranych Cleanic emotka

Niestety nie wszyscy grają fair no ale co zrobić ...

Jeszcze raz Gratki uczciwym zwycięzcą



tam raczej nie da się grać nie fair emotka



Ależ, przecież to jasne - NA PEWNO LOSOWALI!!!
emotka emotka emotka



Trochę nie rozumiem, jak można kogoś posądzać że grał nie fair? Czy były gdzieś podane wyniki ze zwycięskimi hasłami? Masz dowody że ktoś komuś ukradł tekst? Na jakiej podstawie twierdzisz że ktoś grał nie fair? Gdy się nie wygra to najłatwiej stwierdzić że ktoś grał nie fair, że na pewno losowali....

Trudniej jest zrozumieć że może własne teksty nie były tak dobre, że się teraz po prostu nie udało....

Ja nigdy nikomu nie zazdroszczę i nigdy jak nie wygram nie ratuję się określeniami że ktoś grał nie fair...
I gratki wszystkim zwycięzcom emotka



nie interesują mnie Twoje farmazony emotka wiara gra nie fair i tyle! A tk poza tym ja też nigdy nikomu nie zazdroszczę. Wręcz przeciwnie - ciesze się razem z tymi którzy zasłużlyli na wygraną i grają uczciwie!


Tam nie da się grać nei fair ! a skoro tak twierdzisz poprzyj to konkretnymi dowodami, bo jak narazie to ty piszesz farmazony emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2990426 Napisano: 04.01.2010 11:46:57 w Rossmann
malenka89 napisał(a):

a czy oni czasem nie mają jeszcze czasu na rozwiązanie?

wiem, że w Tesco mają duży poślizg.


czas na rozwiazanie o ile chodzi o garnier mieli i minal on jakos miesiac temu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2990153 Napisano: 04.01.2010 10:32:10 w Wkurza mnie...
grancias napisał(a):

inka113 napisał(a):

wkurza mnie, że marketowych konków coś ostatnio bardzo mało a takie najbardziej lubię! emotka



A mi sie wydaje, ze tych konkursow bylo tak malo, za sprawa swiat. Wiadomo ludzie w swieta wiecej kupuja, wiec po co zachecac ich do kupna jakiegos produktu, jak najprawdopodobniej i tak go kupia emotka Mysle, ze za jakis czas znowu pojawi sie wysyp konkow marketowych emotka


miejmy nadzieje bo ja raczej takie preferuje
Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2985842 Napisano: 02.01.2010 04:28:15 w Dziś cieszę się z.....
krzyszu napisał(a):

Choć nienawidzę śniegu dziś wyjatkowo cieszę się, że wkońcu go troszka nasypało i możemy iść na saneczki emotka


oj ja tez nie lubie, ale dzisiaj ucieszył mnie.
Wyturlaliśmy sie z synkiem za wszystkie czasy emotka tylko szkoda ze sie nie lepi Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2985501 Napisano: 02.01.2010 02:11:33 w Wkurza mnie...
grusia napisał(a):

Wkurza mnie pychotka bo chyba zapomniala o konkursie ktory i tak byl szyty grubymi nicmi,wkurza mnie stronka z Felixa bo nie dziala i wkurzaja mnie ludzie ktorzy obnizaja srednia w konkursach emotka emotka emotka


masz na cukier glos
w temacie nic mnie narazie nie wkurza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2984358 Napisano: 01.01.2010 07:46:53 w Wkurza mnie...
iwonciaaa napisał(a):

że głowa mnie boli emotka


czyli ze imprezka byla dobra emotka emotka
a mnie wkurza , ze mimo, ze nic w sylwestra nie pilam czuje sie jak przebita dęntka w przciwienstwie do innych z towarzystwa, ktorzy zaniemogli emotka gdzie tu sprawiedliwosc emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2982152 Napisano: 31.12.2009 03:34:49 w Pomocy!!!!
mkmadzia7 napisał(a):

questsa napisał(a):

szukam dobrych duszyczek ktore zaglosuja mi w stopke konk konczy sie dzis a mi brakuje ok 30 glosow emotka


38 poleciał emotka


39 Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2981843 Napisano: 31.12.2009 01:23:35 w Wkurza mnie...
toudikot napisał(a):

olus15 napisał(a):

ja mam promocyjne Dorato emotka
Normalnie też bym nie kupiła bo nie znoszę


ja nawet dorato juz nie kupuje (obrazilam sie jak ostatnio nic nie wygralam emotka )


hehe ja tez dorato promocyjne emotka inni bede wlepieni w fajerwerki a my w korki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2981666 Napisano: 31.12.2009 12:30:15 w Wkurza mnie...
toudikot napisał(a):

olus15 napisał(a):

że w Sylwestra zamiast na imprezce u znajomych będę siedzieć w domu z przeziębionymi brzdącami
Ach ta choroba zawsze dopada nas w nieodpowiednim momencie emotka


ja tez siedze w domu z moim brzdacem emotka


ja tez siedze w domku ewentualnie sasiedzi moze podejda wiec nie przejmuj sie inni bede sie bawic a my grac a o auta emotka emotka
a w temacie wkurza mnie ze jak zwykle poszlam spac nad ranem i jestem nietomna a tu trzeba sprzatac i gotowac emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2981607 Napisano: 31.12.2009 12:02:48 w dzis mam urodzinki
Wszystkiego najlepszego dla wszystkich dzisiejszych solenizantow emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2980818 Napisano: 31.12.2009 12:32:16 w Nocna Zmiana Warty
karlita napisał(a):

a moja mała jest nocnym markiem emotka ja nie wiem jak można tak mało spać emotka
do tego teraz wyszedł jej pierwszy ząbek i budzi się co godzinę chce sie przytulać emotka

miłej nocki życzę!!


moj synus tez tak mial emotka
teraz tylko okolo 5-6 przedrepta do nas i mowi tulac mnie prosze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2980813 Napisano: 31.12.2009 12:28:07 w Nocna Zmiana Warty
kubas1234 napisał(a):

mam to samo, tylko budze sie o 13 i mi ciagle wypominaja, ze trace dzien emotka


tylko ze ja mam to szczescie ze maz w domu i synkiem sie zajmie bo inaczej jak pijana bym chodzila emotka a poloze sie spac szybciej to wierce sie az sloneczko wzejdzie Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2980811 Napisano: 31.12.2009 12:24:01 w Nocna Zmiana Warty
kubas1234 napisał(a):

hyhy emotka


to wcale nie jest smieszne emotka siedze do switu a pozniej budza mnie o 14 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#2980809 Napisano: 31.12.2009 12:20:07 w Nocna Zmiana Warty
ja tradycyjnie tez emotka Wyświetl w wątku >>
0 0