Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalisto1986

kalisto1986

#5927161 Napisano: 06.10.2014 20:16:18 w Wkurza mnie...
beata21 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

Zobaczcie ile chemii dziennie "pożera" przeciętna rodzina. I tutaj nie chodzi o to,że w koło jest chemia, ale o to, że tak mało osób zwraca uwagę na to co je (a także czym się myje itp) . Śniadanie szyneczka pięknie nafaszerowana, obiad zupa ugotowana z dodatkiem kostek/innych cudaków (nie skomentuje nawet obiadów bazujących głównie na proszkach), kolacja, przekąski też z dodatkami. I nikt mi nie powie, że to nie pomaga rakowi. Chemii nie unikniemy całkowicie, ale bez problemu możemy ją bardzo zredukować nie ponosząc przy tym kosztów. Bo nikt mi nie wmówi, że produkt mniej naładowany chemią jest zawsze droższy.

Teraz jest kampania promująca coroczne badanie usg u dzieci -takie badanie może pomóc wykryć min neoblastome. Ja mam zamiar na wizycie gnębić o to lekarkę, a jeśli nie dostanę skierowania to trudno raz w roku można zrobić je prywatnie


Po tym co ostatnio usłyszałam nie kupię warzyw i owoców w markecie emotka emotka
Dlatego wszystkie warzywa są z ogródka, choć mniejsze, niewymiarowe to bez nawozów i oprysków.
Mrożę bardzo dużo, aby zimą nie kupować.
Owoce podobnie, u męża babci mamy wiekowy sad i stare odmiany jabłoni, robię z nich soki i musy na zimę,mamy tam też sporo malin i najlepsze w świecie gruszki Klapsy,truskawki są z przydomowej działeczki
No i jeszcze jajka od własnych kur emotka
Sporo czasu trzeba włożyć w utrzymanie i plewienie, ale warto emotka

też mam działkowe warzywa, ale nie mniejsze, wręcz często większe emotka
Na plewienie są sposoby (agrowłóknina) i sporo odchodzi emotka
Ale tutaj chodzi też o produkty typu przyprawy, jogurty, śmietany itp nie każdy ma dostęp do swojskich, a czytając etykiety można uniknąć dużo szkodliwych składników Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5927143 Napisano: 06.10.2014 18:54:30 w Wkurza mnie...
Zobaczcie ile chemii dziennie "pożera" przeciętna rodzina. I tutaj nie chodzi o to,że w koło jest chemia, ale o to, że tak mało osób zwraca uwagę na to co je (a także czym się myje itp) . Śniadanie szyneczka pięknie nafaszerowana, obiad zupa ugotowana z dodatkiem kostek/innych cudaków (nie skomentuje nawet obiadów bazujących głównie na proszkach), kolacja, przekąski też z dodatkami. I nikt mi nie powie, że to nie pomaga rakowi. Chemii nie unikniemy całkowicie, ale bez problemu możemy ją bardzo zredukować nie ponosząc przy tym kosztów. Bo nikt mi nie wmówi, że produkt mniej naładowany chemią jest zawsze droższy.

Teraz jest kampania promująca coroczne badanie usg u dzieci -takie badanie może pomóc wykryć min neoblastome. Ja mam zamiar na wizycie gnębić o to lekarkę, a jeśli nie dostanę skierowania to trudno raz w roku można zrobić je prywatnie Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5926994 Napisano: 06.10.2014 12:45:38 w Żegnamy zmarłych
Chociaż wiedziałam,że ta choroba daje małe szanse, ciągle wierzyłam, że wyjdzie z tego emotka

Niebo wzbogaciło się o cudownego Anioła emotka Wyświetl w wątku >>
[*] 0

kalisto1986

#5926987 Napisano: 06.10.2014 12:30:18 w Konkursowiczki w ciąży
Benasia śmiało możesz kupować emotka

Dziewczyny miała któraś z was buty zimowe dla dzieciaków adidas adinow lub winter ? Podobają mi się dla Domisia, o tyle, że wiem, że adisnow są genialne to nie wiem jak winter a te chyba bardziej Dominikowi podobają się Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5926398 Napisano: 04.10.2014 10:30:00 w Informują
Soraya dzwoni na nieodebrane Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5925510 Napisano: 02.10.2014 15:06:54 w Biedronka
79magda napisał(a):

Nie biorę udziału w żadnych plastycznych konkursach, więc Kiorę znam tylko z opisówek. Ale dla mnie treść, którą właśnie przeczytałam wyżej jest dobitnym dowodem na to, że w końcu to międolenie i wydzwanianie, czyli po prostu zawracanie d.py skończy się dla nas - jako konkursowiczów - bardzo źle.

Czy naprawdę Ci telefoniczni maruderzy nie widzą, że wszyscy mają ich już dość i kolokwialnie mówiąc rzygają na te telefony?! Rozwiązują konki? Rozwiązują! Listy zamieszczają? Zamieszczają! Maile i eski ślą? Ślą! Naprawdę tak trudno poczekać dzień czy godzinę dłużej na wyniki emotka żenada



To już skończyło się dla nas bardzo źle, ale ludzie dalej nie wyciągają wniosków i dalej zachowują się jakby to oni byli w tym wszystkim najważniejsi. Już teraz jest więcej loterii, a agencje spadły na psy- a dlaczego ? Bo zamiast wysłuchiwać ciągłych pretensji o opóźnienia, wieczne fochy i bezsensowne pytania, wolą wylosować /"wybrać" nie czytając i mieć z głowy maruderów. Zwłaszcza,że wtedy zwiększają prawdopodobieństwo wygrania różnych osób.
Jedyne co mnie bardziej wkurza to teksty "obiecałem dziecku,że wygra" lub "taką piękną pracę moje dziecko zrobiło i co ja mu teraz powiem " - od lat czytam takie teksty i za każdy razem nie tylko ręce mi opadają emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5924448 Napisano: 30.09.2014 21:43:08 w Paragony
Szukam paragonu kaufland Stalowa Wola -odkupie lub kupie w zamian na trwającą edycję (mogę kupić w innym mieście) Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5924378 Napisano: 30.09.2014 19:16:43 w Konkursowiczki w ciąży
rachel napisał(a):

A my dzisiaj w dzień chłopca dowiedzieliśmy się że drugie dziecko będzie dziewczynką:) Mąż przerażony już zatanawia się co bedzie jak wszystkie dostaniemy okresu emotka emotka emotka

gratulacje emotka Eeee tam mój tata przeżył samotny wśród 4 bab emotka Za to kolejne pokolenie to sami faceci, u mnie 2 chłopców, siostra starszy syn i w drodze kolejny i młodsza siostra też w ciąży i będzie chłopczyk emotka

Co do fotelików, ja mam używany, ale po męża bratanicy, w ciemno wolałabym chyba kupić coś tańszego, ale nowego, niż nieznanego pochodzenia.

A co do butów zbieram się sama, żeby pooglądać jakieś stacjonarnie, ale coś zebrać się nie mogę. Znając moje zapędy to dojadę do sklepów za miesiąc emotka "Kocham" zakupy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5923881 Napisano: 29.09.2014 19:30:04 w Kaufland konkursy
onlyrybka napisał(a):

ladymarmolade napisał(a):

Do kiedy nalezy odeslac dane z ostatniego rozw. konka z bonami?

Czy otrzymuje sie jakies potwierdzenie na @?



Do dzisiaj jest czas na odesłanie danych.

Z ostatniego "etapu" słania smsów chyba jednak do jutra Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5923042 Napisano: 26.09.2014 20:59:20 w Wkurza mnie...
asiabuczkowska napisał(a):

wkurza mnie, że za złamną stopę w dwóch miejscach dostałam z ubezpieczenia Pzu grupowego (opłacanego w pracy) 1 % czyli tylko 440 zł emotka więcej wydałam na lekarstwa i zastrzyki!!! nie dostałam zadnej decyzji tylko przelali mi pieniadze na konto...czy mogę się odwoływac? czy warto? stopę nie złamałam w pracy, więc nic z Zusu nie dostanę... jakie macie doswiadczenia?

zawsze możesz się odwołać i ja bym to zrobiła. PZU z zasady zaniża wypłacane kwoty. Ja miałam z nimi walkę nie o ubezpieczenie, a o znane kiedyś polisy posagowe i przy odwołaniu podwoili swoje wyliczenia, gdy sprawa trafiła do sądu proponowali ugodę około 4-5razy wyższą kwotę niż pierwotną, a na koniec i tak przegrali sprawę. Może to nie ubezpieczenie, ale idealnie mi pokazało,że nie warto od razu zgadzać się na ich wyliczenia zwłaszcza,ze odwołanie nic nie kosztuje Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5922407 Napisano: 25.09.2014 14:00:17 w Kaufland konkursy
24-... też teraz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5922059 Napisano: 24.09.2014 20:20:32 w Kaufland konkursy
joan napisał(a):

radosna - w dodatku to, co najważniejsze jest niebieskie na niebieskim emotka

Gazetkę przejrzałam, polecam jedynie sok 5L Słoneczna tłocznia za 16 zeta (zwykle kosztuje 23 - 25 zł) emotka


w tesco jest teraz promocja na taki sok (innej firmy) za jakos 13 zł
I też polecam emotka

Uff ulżyło mi, że kolejny konkurs tqg prowadzi - nie to,żebym cieszyła się z tego jak teraz rozwiązują. Jednak wole ich niż smolar emotka

I myśle, że ten nr paragonu znacznie usprawni im prace Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5920162 Napisano: 20.09.2014 14:11:50 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 :*
Agusia A Kamil nie jest młodszy od Mikołajka ? Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5920116 Napisano: 20.09.2014 10:56:17 w Konkursowiczki w ciąży
benasia u nas w marketach zazwyczaj zatrzęsienie tego wszystkiego i nie mówie tylko o jakiś podróbkach emotka C4 ma zawsze dużą oferte, tesco też emotka

Dziewczyny mogłybyście "wykopać" artykuł ? To jest o chorej Marysi i jeśli uzbieramy dużo wykopów jest szansa, że ktoś się tym zainteresuje.

Trzeba zalogować się np przez fb, a następnie kliknąć w lewy górny róg "wykop" http://www.wykop....rodzicielski-strach/ Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5919880 Napisano: 19.09.2014 17:06:05 w Kaufland konkursy
Do jakiego kodu w końcu dolecieli ? emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5919539 Napisano: 19.09.2014 01:16:03 w Konkursowiczki w ciąży
keiti wiem, że każde dziecko inne,dlatego napisałam,że jesli chodzi o hulajnogi to nie doradze. Domiś jak miał z 3-4 lata zaczął jeżdzić na zwykłej 2 kołowej, a 4-5 lat do teraz na takiej duuużej z pompowanymi kołami i diabelnie szybkiej.
Może benasia musiałabyś go przymierzyć do 3 kołowej i 2 ? Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5919526 Napisano: 18.09.2014 23:58:13 w Konkursowiczki w ciąży
Ale nie uważacie, że 3 late jeśli jeździ pięknie na biegówce to nie da sobie rady na 2 kołowej ? Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5919522 Napisano: 18.09.2014 23:48:36 w Konkursowiczki w ciąży
benasia co do kół nie doradzę, bo Dominik od razu śmigał na dwóch, ale Aga wrzucała tutaj też odpowiedniki tej drogiej w niższych cenach, może poczytaj opinie w necie ? Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5919449 Napisano: 18.09.2014 20:44:40 w SZUKAM....
kalisto1986 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

Szukam dobrych serduszek
Rok temu pomogliście w zbiórce dla Klementynki, teraz mała Marysia również potrzebuje bardzo pilnie pomocy.
Malutka ma chore serduszko i już niewiele czasu zostało,żeby uzbierać potrzebną na operację kwotę.
Niestety na jej bazarku jest wielka cisza, zbiórka pieniędzy idzie bardzo, bardzo powoli. Może ktoś posiada cokolwiek co można wrzucić tam na aukcje, lub chciałby coś policytować.
Udostępnianie i rozsyłanie linku znajomym też będzie pomocna.
(Zdjęcia fantów mozna podsyłać mi lub mogę podać kontakt do innej osoby)
Link do bazarku https://www.faceb...76888568877/?fref=ts

Wierze w dobre konkursowe serduszka i to, że tak jak w zeszłym roku uda nam się wspólnie zebrać piękną kwotę



Liczy się wszystko, każdy drobiazg emotka
Mogą być również rzeczy używane w stanie bdb


Może ktos jeszcze cos wygrzebie ? emotka



emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5919402 Napisano: 18.09.2014 18:10:13 w Wkurza mnie...
malenka Jeśli okażę się, że to Twoja mama źle zrobiła pomiary to tak na prawdę nie jest winą firmy i tylo i wyłącznie wchodzi w grę polubowne załatwienie sprawy. Jak pomierzysz okna i wszystko będzie wg umowy spytaj się, czy za dodatkową opłatą nie można dokonać zmiany. Być może będzie to niewielka kwota w porównaniu ze stratą okien (jeśli odsprzedaż je to też dużo taniej) czy kupnem nowych. Jeśli nic takiego nie zaproponują Ci możesz powiedzieć, że w takim razie chcesz jeszcze zrobić zdjęcia, gdyz rozmawiałaś z firmą konkurencyjną,że oni mogą je przejąć i za małą dopłatą wymienić na inne. Nie musisz mówić dosłownie tak, ale wymyśl jakąś bajkę, która uderzy w dumę firmy (no bo jak to tak, żeby konkurencja wchodziła w to emotka ).
Dodatkowo zerknij na umowę czy jest wyszczególniony koszt demontażu starych okien i montażu nowych, jeśli nie to poproś o cennik i zażądaj pisemnie zwrotu tej kwoty (na pewno będzie mniejsza niż w cenniku, jako, że są obniżki przy zakupie łącznym).

Swoją drogą no kurdę dała Twoja mama ciała emotka Jak teściowa wyceniała okna, to mimo, że mój mąż zna się na pomiarach sam jej powiedział, żeby zrobiła to firma, żeby później nie było jakiś problemów, zwłaszcza, że zazwyczaj pomiary są bezpłatne emotka


Wkurza mnie choróbsko, które totalnie mnie powaliło emotka Dzieciaki tylko zasmarkane, w pełni sił, a ja jak jakiś emeryt powalona na łopatki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0