Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalisto1986

kalisto1986

#3054659 Napisano: 25.01.2010 11:34:46 w Winiary
maa napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

widamo wiekszosc z nas mialo sytuacje ze gralo na wiecej kont niz mialo paragony
i tutaj nikogo nie neguje w zadnym przypadku, ale wszystko z tych przypadkow o ktorych piszecie jest lamaniem prawa emotka
bo biorac udzial w danym konku akceptujecie regulamin ktory jest umowa prawna , a wiec jak wysylamy wiecej zgloszen niz mamy paragonow lamiemy prawo to samo tyczy sie innych przypadkow.
Ale wiadomo ze kazdy orze jak moze, wiec dajmy sobie spokój , mnie nie obchodzi jak inni graja czy oszukuja czy nie, nikogo nie potępiam i dajmy sobie spokój juz bo rozmowa zaczyna sie za bardzo rozkrecac , a to chiiiba nie ten watek emotka
proponuje przeniesc sie do wc bo posypie nam sie po 10 karniaczków emotka i juz nie bedzie mozna stac na czele czyjejs moralnosci emotka




racja

tylko czekac az osoby ktore teraz wytykaja ze ktos kupuje paragony zaczne je sami poszukiwac:)


ludzie dajcie sobie spokoj nooo
a niech szukaja po cholere ta gadka, kazdy z nas ma cos na sumieniu czy wysylanie wiecej zgloszen niz paragonow, czy wygrane na rodzine czy inne ale co to nas obchodzi komus sie udaje i niech tak bedzie a po co inni maja pilnowac kogos moralnosci ??
zreszta kazdy ma swoje zasady i puki sam wg wlasniego sumienia postepuje dobrze nich tak bedzie

Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3054652 Napisano: 25.01.2010 11:27:18 w Winiary
widamo wiekszosc z nas mialo sytuacje ze gralo na wiecej kont niz mialo paragony
i tutaj nikogo nie neguje w zadnym przypadku, ale wszystko z tych przypadkow o ktorych piszecie jest lamaniem prawa emotka
bo biorac udzial w danym konku akceptujecie regulamin ktory jest umowa prawna , a wiec jak wysylamy wiecej zgloszen niz mamy paragonow lamiemy prawo to samo tyczy sie innych przypadkow.
Ale wiadomo ze kazdy orze jak moze, wiec dajmy sobie spokój , mnie nie obchodzi jak inni graja czy oszukuja czy nie, nikogo nie potępiam i dajmy sobie spokój juz bo rozmowa zaczyna sie za bardzo rozkrecac , a to chiiiba nie ten watek emotka
proponuje przeniesc sie do wc bo posypie nam sie po 10 karniaczków emotka i juz nie bedzie mozna stac na czele czyjejs moralnosci emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3054613 Napisano: 25.01.2010 11:03:22 w Winiary
maa napisał(a):

mieszenko napisał(a):

no ja gram w Tym konkursie nie dla sprzedania tylko dla Siebie ale widzę że i tak nie mam szans




w sumie dopiero jedna osoba ujawnila sie ktora wyslala 500 smow wiec nie jest tak zle. Zapewne czesc z nich siedzi cicho i sie nie przyzna niemniej jednak ja mimo wszystko uwazam ze dla ludzi ktorzy graja tylko w celach zarobkowych to nie jest jakis swietny konkurs.


a ja obstawiam ze przy dobrym pomyslunku jest jak najbardziej
emotka zeby nie bylo wcale nie szalalam tu z smsami zdecydowanie preferuje inne konki ale wiadome jest to ze wcale nie musieli az tak duzo zainwestowac , a bynajmiej jesli pomysleli to szybko sie zwroci tak jak juz wczesniej byla mowa np sprzedajac zupki, sosy itp
zreszta w kazdej loterii sa osoby ktore graja poswiecajac duzo kasy dlatego zawsze to byly konki gdzie szanse sa duzo mniejsze dla nas Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3054520 Napisano: 25.01.2010 10:26:29 w dzis mam urodzinki
magda sto lat staruszko emotka emotka emotka emotka
ja nie pijaca no ale dla ciebie zrobie wyjatek emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3054469 Napisano: 25.01.2010 10:13:14 w Winiary
pozatym nie zadko sprzedaje sie poprostu z pomoca znajomych , jest mase sposobów i najlepiej najpierw probowac poza all ,
zreszta nie raz mimo,że dużo osob zaniża ceny wygranych wystawiajac drożej a rade sprzedac emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3054401 Napisano: 25.01.2010 09:57:39 w Winiary
emanuela24 napisał(a):

maa napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

maa napisał(a):

mirek1818 napisał(a):

no się się wypowiem posłałem troszkę ponad 500 sms-ów z kilkudziesięciu numerów, paragony mam nawet w zapasie sporą ilość. szanse w takich konkursach są marne trafienie z ilością 500 sms-ów nagrody jest znikome. trafić można wysyłając 1 sms-a ale to już prawdziwe szczęście emotka




nie wiem czy nagrody sa az tyle warte
jezeli ktos potrzebuje tv czy laptop to jasne ze nagrody sa super - dla kogos kto gra tlyko po to zeby sprzedac i zarobic to asortyment pokroju laptopy i tv 26 chyba nie jest czyms wyjatkowym. Laptopy i tv bez gwarancji ciezko sprzedac np na allegro. Trzeba tez zalozyc ze tv to 26 calowki, ktore aktualnie nie ciesza sie sporym zianteresowaniem - wystarczy zapytac sprzedawcy w jakimkolwiek sklepie rtv.




maa a ty myślisz że jak ktoś wyśle 2000 esków to liczy na tv ?? tv jest w razie wu pokryciem kosztów - co do gwarancji - to najczęściej można taka załatwić - ale o ile dobrze pamiętam to w poprzednim konkursie WINIAR były gwarancje emotka
i pomyśl o tym że niektórzy graja po to by wygrać a nie zawsze zarobić- taki nałóg ( znam jedna taka laskę - lansuje się jaką jest gwiazdą konkursową a wydaje taka kase na konkursy że gra chyba tylko po to aby gwiazdą wyników pozostać bo dla zysku zapewne nie - bo widząc jakie ilości wysyła i co na te ilości wygrywa stwierdzam że zysk jest marny ) emotka


a jeszcze dodam, ze czesto nagrody sprzedaje sie poza all i wtedy jest jednak wiekszy zarobek , no i wiadomo osoby z taka iloscia zgloszen poluja na kase



poza allegro?




no poza - nie masz znajomych prowadzących sklep czy coś ??
ja tam 95% poza allegro pcham za lepszą kasę emotka


jasne że tak czasem można się zdziwic jak duzo drożej można cos sprzedac tak wlasnie Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3054386 Napisano: 25.01.2010 09:54:25 w Winiary
maa napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

maa napisał(a):

mirek1818 napisał(a):

no się się wypowiem posłałem troszkę ponad 500 sms-ów z kilkudziesięciu numerów, paragony mam nawet w zapasie sporą ilość. szanse w takich konkursach są marne trafienie z ilością 500 sms-ów nagrody jest znikome. trafić można wysyłając 1 sms-a ale to już prawdziwe szczęście emotka




nie wiem czy nagrody sa az tyle warte
jezeli ktos potrzebuje tv czy laptop to jasne ze nagrody sa super - dla kogos kto gra tlyko po to zeby sprzedac i zarobic to asortyment pokroju laptopy i tv 26 chyba nie jest czyms wyjatkowym. Laptopy i tv bez gwarancji ciezko sprzedac np na allegro. Trzeba tez zalozyc ze tv to 26 calowki, ktore aktualnie nie ciesza sie sporym zianteresowaniem - wystarczy zapytac sprzedawcy w jakimkolwiek sklepie rtv.




maa a ty myślisz że jak ktoś wyśle 2000 esków to liczy na tv ?? tv jest w razie wu pokryciem kosztów - co do gwarancji - to najczęściej można taka załatwić - ale o ile dobrze pamiętam to w poprzednim konkursie WINIAR były gwarancje emotka
i pomyśl o tym że niektórzy graja po to by wygrać a nie zawsze zarobić- taki nałóg ( znam jedna taka laskę - lansuje się jaką jest gwiazdą konkursową a wydaje taka kase na konkursy że gra chyba tylko po to aby gwiazdą wyników pozostać bo dla zysku zapewne nie - bo widząc jakie ilości wysyła i co na te ilości wygrywa stwierdzam że zysk jest marny ) emotka


a jeszcze dodam, ze czesto nagrody sprzedaje sie poza all i wtedy jest jednak wiekszy zarobek , no i wiadomo osoby z taka iloscia zgloszen poluja na kase



poza allegro?


jasne ze tak przeciez allegro nie jest jedynym miejscem gdzie mozna cos sprzedac poza tym nawet poczta pantoflową ceny sa wieksze , nie zawsze ale często Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3054373 Napisano: 25.01.2010 09:49:04 w Winiary
emanuela24 napisał(a):

maa napisał(a):

mirek1818 napisał(a):

no się się wypowiem posłałem troszkę ponad 500 sms-ów z kilkudziesięciu numerów, paragony mam nawet w zapasie sporą ilość. szanse w takich konkursach są marne trafienie z ilością 500 sms-ów nagrody jest znikome. trafić można wysyłając 1 sms-a ale to już prawdziwe szczęście emotka




nie wiem czy nagrody sa az tyle warte
jezeli ktos potrzebuje tv czy laptop to jasne ze nagrody sa super - dla kogos kto gra tlyko po to zeby sprzedac i zarobic to asortyment pokroju laptopy i tv 26 chyba nie jest czyms wyjatkowym. Laptopy i tv bez gwarancji ciezko sprzedac np na allegro. Trzeba tez zalozyc ze tv to 26 calowki, ktore aktualnie nie ciesza sie sporym zianteresowaniem - wystarczy zapytac sprzedawcy w jakimkolwiek sklepie rtv.




maa a ty myślisz że jak ktoś wyśle 2000 esków to liczy na tv ?? tv jest w razie wu pokryciem kosztów - co do gwarancji - to najczęściej można taka załatwić - ale o ile dobrze pamiętam to w poprzednim konkursie WINIAR były gwarancje emotka
i pomyśl o tym że niektórzy graja po to by wygrać a nie zawsze zarobić- taki nałóg ( znam jedna taka laskę - lansuje się jaką jest gwiazdą konkursową a wydaje taka kase na konkursy że gra chyba tylko po to aby gwiazdą wyników pozostać bo dla zysku zapewne nie - bo widząc jakie ilości wysyła i co na te ilości wygrywa stwierdzam że zysk jest marny ) emotka


a jeszcze dodam, ze czesto nagrody sprzedaje sie poza all i wtedy jest jednak wiekszy zarobek , no i wiadomo osoby z taka iloscia zgloszen poluja na kase Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3054210 Napisano: 25.01.2010 09:08:24 w Winiary
yuliya25 napisał(a):

Słuchajcie kochani, ale jak ktoś wysłał 1000 smsów, to my też skorzystamy emotka na sprzedaży naszych paragonów tej osobie emotka ale będziemy się licytować emotka


przeciez wiekszosc osob co poslalo tyle esków jest juz zabezpieczone w paragony emotka
ja nie szarżowalam bo nie mialam sily wycinac kodow , eskow tez duzo nie wyslalam wole skupic sie na innym konkursie a wy tutaj smialo nie krepujcie sie slijcie jak najwiecej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3052858 Napisano: 25.01.2010 03:41:53 w Winiary
rafi323raf napisał(a):

maa napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

maa napisał(a):

azych2 napisał(a):

maa napisał(a):

azych2 napisał(a):

zadzwoniłem do tej agencji i prawda jest taka, że około południa słali smsy do uczestników konkursu którzy wygrali nagrody....do pozostałych nie słano sms-ów




i co nikt z forum by nie wygrał?



może się tak zdarzyć że nikt nie wygrał



chyba za krotko tu jestes:)


e tam, nikomu się nie chce starterów sprawdzać, dlatego nikt się nie chwali emotka





eee tam odkad zalozony został ten temat kazdy kto ma chwycil za startery i je dokladnie sprawdzil


ja poczekam aż ktoś się pochwali, nic mi się dzisiaj nie chce emotka


ja tez wlasnie czekam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3052741 Napisano: 25.01.2010 03:02:11 w Dyskusje o wynikach konkursu
a jaka agencja organizuje winiar ? Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3052717 Napisano: 25.01.2010 02:49:06 w Dyskusje o wynikach konkursu
ilonar2301 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

woli napisał(a):

A jak myslicie kiedy bedą wyniki z Winiar? Może juz do kogos dzwonili.



Oj, ciekawa jestem emotka



28. W ciagu 3 dni od daty danego losowania zgodnie z pkt 22 lit. a) – f) Laureat otrzyma od
Organizatora telefon informujacy o wygranej. W przypadku podania telefonu komórkowego
Laureaci zostana dodatkowo poinformowani o wygranej za pomoca wiadomosci SMS.



dzwoniłam tam - losowanie sie odbyło i rzekomo wysłali smsy - dziwne ze nikt na forum się nie chwali - ciekawe czy mi prawdę tam ppowiedzieli w tej agencji
emotka


ciekawe... nikt by nie wygrał?


wezcie pod uwage ze akurat w tym konku wiekszosc nie bedzie pisalo ze wygralo emotka


dlaczego? emotka


bo w tym konku wygrywa wiekszosc osob ktore sie nie chwali w mdw emotka ale to moja teoria emotka
choc i tak mysle ze cos powinno sie uslyszec
swoja droga jesli dobrze mi sie zdaje w tamtym roku tez na forum byla raczej cisza odnosnie winiar Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3052645 Napisano: 25.01.2010 02:25:11 w Dyskusje o wynikach konkursu
bethan napisał(a):

mrufka napisał(a):

http://www.we-dwo...kowy_detektyw,0.html

ok, nie będę ukrywać. Jestem strasznie zawiedziona tymi wynikami. Od miesiąca sprawdzałam czy już są, liczyłam na nagrodę jury, dzisiaj przebiłam samą siebie i 2 razy mi się śnił koszmar że nie jestem na liście tych szczęśliwców emotka Wiem, dno emotka I się spełniło dzisiaj niestety.. Nie jestem zarozumiała, ale po prostu wiele osób mówiło mi że mam świetną pracę, i moim skromnym zdaniem serio dobrze mi wyszła - myślałam że naprawdę liczy się deklarowana przez organizatorów oryginalność i pomysłowość. A oni tego kompletnie nie docenili emotka okropnie się rozczarowałam.... Czy tylko ja? emotka

dziękuję za uwagę i gratuluję zwycięzcom, żeby nie było że nie potrafię przegrywać emotka


Ja więcej, jestem wkur...a, ale wiesz czym? Tym, k..a, że byla opcja: wysłania TYLKO mailem lub publikacja do głosowania. Wysłałam, idiotka, tylko na maila. Boże, ale jestem porąbana. Szok emotka Guzik prawda, że można było tylko na maila.


nie można bylo ? mi cos wydawalo sie ze mozna mialam tak wyslac ale w koncu wrzucilam na stronke Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3052608 Napisano: 25.01.2010 02:16:32 w Dyskusje o wynikach konkursu
ilonar2301 napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

woli napisał(a):

A jak myslicie kiedy bedą wyniki z Winiar? Może juz do kogos dzwonili.



Oj, ciekawa jestem emotka



28. W ciagu 3 dni od daty danego losowania zgodnie z pkt 22 lit. a) – f) Laureat otrzyma od
Organizatora telefon informujacy o wygranej. W przypadku podania telefonu komórkowego
Laureaci zostana dodatkowo poinformowani o wygranej za pomoca wiadomosci SMS.



dzwoniłam tam - losowanie sie odbyło i rzekomo wysłali smsy - dziwne ze nikt na forum się nie chwali - ciekawe czy mi prawdę tam ppowiedzieli w tej agencji
emotka


ciekawe... nikt by nie wygrał?


wezcie pod uwage ze akurat w tym konku wiekszosc nie bedzie pisalo ze wygralo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3052604 Napisano: 25.01.2010 02:14:54 w Dyskusje o wynikach konkursu
mrufka napisał(a):

tedance napisał(a):

mrufka napisał(a):

http://www.we-dwo...kowy_detektyw,0.html

ok, nie będę ukrywać. Jestem strasznie zawiedziona tymi wynikami. Od miesiąca sprawdzałam czy już są, liczyłam na nagrodę jury, dzisiaj przebiłam samą siebie i 2 razy mi się śnił koszmar że nie jestem na liście tych szczęśliwców emotka Wiem, dno emotka I się spełniło dzisiaj niestety.. Nie jestem zarozumiała, ale po prostu wiele osób mówiło mi że mam świetną pracę, i moim skromnym zdaniem serio dobrze mi wyszła - myślałam że naprawdę liczy się deklarowana przez organizatorów oryginalność i pomysłowość. A oni tego kompletnie nie docenili emotka okropnie się rozczarowałam.... Czy tylko ja? emotka

dziękuję za uwagę i gratuluję zwycięzcom, żeby nie było że nie potrafię przegrywać emotka


Kochana, nie smuć się już emotka Twoja praca naprawdę była świetna, ale tak bywa, że nie zawsze doceniane są te, które naprawdę na to zasługują. Taka nasza konkursowa dola - raz z górki, raz pod górkę. Wygrasz jeszcze nie raz i założę się, że będzie to najmniej spodziewana, a najbardziej wymarzona nagroda, nie od razu Kraków zbudowano emotka emotka



heh dziekuje za wyrozumiałość emotka masz racje, to nie koiec świata, ale ryzyko zawodowe konkursomaniaków emotka

swoją drogą fajnie że udało się apru osobom z forum, zawsze to swoi emotka


miałas dobra prace naprawde ,bardzo mi przypomniala ksiazke intruz ale wydaje mi sie , że jury postawilo na humor,
I uważam ze naprawde wygraly dobre prace i nie mam tu na mysli swojej , poprostu poziom byl wysoki a musieli cos wybrac
Na pocieszenie , zostaw sobie ta prace gdziec zapisana bo jest naprawde dobra
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3052430 Napisano: 25.01.2010 01:16:47 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
dotarła nagroda z dobrych programów poczta polska
artur i miminki plecak+ płyta z zigzap kurier Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3051118 Napisano: 25.01.2010 01:55:20 w Nocna Zmiana Warty
errorr napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

error no nie podzialalo emotka
mkrzysiek przecie to wczesna godzina jeszcze emotka


To powiedz jak Cie z tond wypieprzyć? Bo jak Puu!!! nie działa to nawet Turbodynomen nie da rady.Ja wypieprzam spać i pozdrawiam ,miłego dzionka życze emotka Dobranoc emotka


emotka tez za chwile mykam , ksiązka mnei wzywa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3051115 Napisano: 25.01.2010 01:39:28 w Nocna Zmiana Warty
mkrzysiek napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

error no nie podzialalo emotka
mkrzysiek przecie to wczesna godzina jeszcze emotka


jasne o 4:30 do pracy trzeba się szykować emotka


eee to juz nie oplaca sie klas spac emotka
swoja drogą wspólczuje o tej godzinie to zazwyczaj jeszcze siedze z ksiazka emotka a jakbym miala isc do pracy nawet nie mysle emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3051112 Napisano: 25.01.2010 01:37:31 w Nocna Zmiana Warty
79magda napisał(a):

mkrzysiek napisał(a):

A ja od godziny nie mogę spać
emotka ktoś puścił mi 3 sygnały n na telefon z prywatnego emotka



To na pewno z konkursu - jakaś Super - Wyczesana - Wygrana
emotka emotka


zapewne winiar juz losowanko zrobilo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3051110 Napisano: 25.01.2010 01:36:24 w Nocna Zmiana Warty
error no nie podzialalo emotka
mkrzysiek przecie to wczesna godzina jeszcze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0