Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalisto1986

kalisto1986

#5936332 Napisano: 28.10.2014 14:55:35 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
I ja się wpiszę, bo teraz potrzebuje magii tego wątku jak nigdy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5936325 Napisano: 28.10.2014 14:40:52 w Kaufland konkursy
brudny napisał(a):

jak w koncu jest z konkursem o pogodną jesien, ktoś pisał że numer transakcji, a w regulaminie jest mowa o numerze paragonu, jak jest w koncu?

nr systemowy, który wpisujesz bez myślnika Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5936002 Napisano: 27.10.2014 20:41:50 w Intermarche
kalka napisał(a):

aurorcia napisał(a):

kalka napisał(a):

olivkap napisał(a):

kalka napisał(a):

Słuchajcie, a co z Bobovitą? Czu ktoś wczoraj się chwalił wygraną?



Z Bobovity jeszcze dużo czasu mają emotka


aaaa! FAKTYCZNIE! do 22 ale listpada nie peździernika emotka
dzięki!



O jakim konkursie piszecie???Bobovita spełnia marzenia??Jeżeli tak to do 22.11 potrwa procedura weryfikacyjna, ale posiedzenie 21.10 i do 5 dni telefon!


A to jednak dobrze myślałam,tylko jeśli to ta sama firma rozwiązuje, co konk Bobovity z kuchenkami, to może się nikt na forum nie pochwalić emotka Wtedy na 100 kuchenek wygrała na forum jedna, czy dwie osoby emotka

chodzi Ci o kuchenki little tikes ? Jeśli tak to wygrało więcej niż 1 emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5935843 Napisano: 27.10.2014 13:25:56 w Konkursowiczki w ciąży
Te jixin co ma sąsiadka są na prawdę fajne, dziewczynki mają je juz baaardzo dlugo, przeżyły zabawy grupowe dzieciaków i cały czas są w świetnym stanie. Ale właśnie chętnie bym je porównała, czy jest duża rozniaca poza cenową emotka Bo same klocki wg mnie różnią się tylko napisem, ewentualnie te jixin są niej przyczepne, ale nie odczuwa się tego przy zabawie, a tylko doszukując się różnic. Za to ludziki i zwierzęta już są słabszej jakości Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5935823 Napisano: 27.10.2014 12:54:51 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

My też już dziś po urodzinkach - Mikuś zadowolony, wybawiony, oj było duże naprawdę przyjęcie bo i rodzina duża emotka
No i kolejka duplo też już od wczoraj w rękach właściciela - jest super, mega zabawa i dużo możliwości emotka


Ja żałuje, że u mnie chyba nikt nie ma tej kolejki, żebym porównała do tej jixin. A kuszą nie one Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5935579 Napisano: 26.10.2014 14:24:31 w Konkursowiczki w ciąży
Katrin u nas wysyp emotka jeszcze starsza siostra kula się, ale to już ostatki emotka kuzynka też w ciązy emotka
Będzie wesoło Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5935510 Napisano: 26.10.2014 01:25:56 w Konkursowiczki w ciąży
zaczytana-pola napisał(a):

Kali, gratulacje cioteczko emotka

Dziękuje emotka
Normalnie jeszcze mi się micha cieszy emotka Jak urodził mi się pierwszy siostrzeniec to nie przeżywałam tego tak, bo sama za 2 dni rodziłam i skupiałam się na Domisiu, teraz wszystko inaczej odczuwam Rozpieszcze na maksa emotka A jeszcze jak niedlugo starsza urodzi to będzie dwójka do tulania emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5935508 Napisano: 26.10.2014 00:49:07 w Konkursowiczki w ciąży
To teraz a sie chwale emotka Dzisiaj, a raczej wczoraj moja siostra urodziła slicznego synka emotka Malutki jest wcześniaczkiem, ale wszystko jest dobrze i prawdopodobnie tylko przez noc pogrzeje się w inkubatorze i jeśli wszystko będzie ok to jutro już będzie z mamusią emotka

Teraz czekam na drugiego siostrzeńca,który też lada moment się urodzi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5935398 Napisano: 25.10.2014 16:01:30 w Konkursowiczki w ciąży
sto lat dla Kubusia :*

Benasia Ty ostatnio pytalaś sie o kolejke duplo ?
Przypomniało mi się, że moja sąsiadka ma kolejke z jixin to są podrobki duplo i jest na prawdę fajna, śmiało może zastąpić duplo, lub służyć do rozbudowania już posiadanego zestawu. My dostaliśmy tej firmy klocki i jak są w skrzyni z duplo to nie widzę różnicy, jedynie ludziki i zwierzątka są gorszej jakości, ale nie jakieś tragiczne Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5934849 Napisano: 23.10.2014 22:48:00 w Konkursowiczki w ciąży
dolly napisał(a):

Kalisto, Ty jestes inna, buahha, ja nie ubieram za cieplo, ale bez czapki by nie polecial dzisiaj. koszulka z dlugim rekawem, bluza i wiosenna kurteczka, ale cienka czapeczka by byla. same jeansy. u mnie dzisiaj zimno tylko 7stopni.

A jakie te termometry smoczkowe sa dobre?


U nas też zimno dlatego napisałam że czapka musi iść już w ruch. Zakładałam mu czapke jak było zimno.
Tylko że my ogólnie jesteśmy mało czapkowi ku rozpaczy wszystkich w koło emotka Ale Bartuś dzisiaj cały czas miał kask, bo jeździł na biegówce, a w przerwach nie zdejmowałam mu bo co chwile wracał na rower, więc głowa całkiem goła nie była emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5934799 Napisano: 23.10.2014 21:30:35 w Konkursowiczki w ciąży
Dziewczyny jak teraz ubieracie dzieciaki?
Muszę przyznać, że dzisiaj jestem w szoku byliśmy na spacerze koło 18, młody miał spodnie body na krótki, bluze + bezrękawnik (nie za gruby) bez czapki ale czapka już będzie teraz szła w ruch cieniutka. Za to w koło dzieciaki poubierane w kurtki zimowe, czapy jakby była zima emotka Wchodzę teraz na fb grupe mamuśkową, a tam piszą, że już dawno ubierają rajstopy, kocykują, kurtki ciepłe kurde czy to nie przesada ? Aż zastanawiam się w co ubiorą dzieci zimą emotka
Czy to ja jestem inna ? Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5934590 Napisano: 23.10.2014 16:31:21 w Kaufland konkursy
magnus napisał(a):

MaggieMousse napisał(a):

Czekam sobie na bonik, z ciekawości sprawdzam kiedy dotarł mój list wysłany 15.10, a tu niespodzianka-dziś 23.10 przekazane do dostarczenia... emotka



No bo to jest chyba wina PP a nie Agencji.
Ja posłałem od razu dane i paragon, list miał blisko i szczęśliwie szybko dotarł, to i nagroda szybko posłana emotka
Nie wiem co tą PP się dzieje, że listy nawet priorytety z miasta do miasta wędrują ponad tydzień emotka


to nie ma znaczenia czy z miasta do miasta, czy ulice obok,bo listy najpierw muszą iść do punktu w którym segregują, więc czasem wszystko trwa tyle samo czasu.


Czy wszyscy dostali już zaległe bony kauflanda od tqg ? Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5934212 Napisano: 22.10.2014 19:30:42 w Konkursowiczki w ciąży
To tradycyjna metoda jest chyba najlepsza.
Tzn nie to,że one zawsze źle mierzą, ale trzeba na prawdę dobrze pokierować termometrem, nie można przenosić z pomieszczenia do pomieszczenia jeśli jest różnica temp. Ja na dłuższą metę żałuje wydanej kasy Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5934195 Napisano: 22.10.2014 19:01:33 w Konkursowiczki w ciąży
madziamck napisał(a):

http://sklep.tech...kowy-tm-50-pro,3,174 czy któraś z Was posiada taki termometr? Chciałam zakupić bo mały ząbkuje,a zwykłym termometrem ciężko mi zmierzyć jak on jest strasznie niespokojny. Przy okazji posłużył by całej rodzinie


Ja mam inny,ale ... uważam w moim przypadku zakup termomentra tego typu za mój najgorzy wybór. Nie chodzi o model, bo teoretycznie mamy dobry ale gdybym miała kupować drugi raz kupiłabym w smoczku.
Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5934012 Napisano: 22.10.2014 13:01:00 w Kaufland konkursy
joan napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Oh yeah! Czy Ty wiesz ile osób można zrobić w balona? Wystarczy nie doczytać emotka


Wiadooomo emotka Szczególnie odczują to ci, co wszystko zostawiają na ostatnią chwilę.

Ale mimo wszystko nie doszukuję się tu złych intencji. Po prostu zupełnie nie kumam, czemu terminy się różnią, nie widzę w tym sensu. Sens jednak jest i chciałabym się dowiedzieć, jaki emotka


Dla mnie to akurat plus, zwłaszcza dla osób, które nie grają w jednym sklepie i pisanie zostawiają na ostatnią chwile emotka Można spokojnie wszystko pokupować i dopiero wziąć się za pisanie haseł, bez pisania na zapas.
Pierwszy raz w ostatniej edycji wyrobiłam się spokojnie ze wszystkim i nie pominęłam żadnego sklepu.
Jestem ciekawa wyników po wprowadzeniu nr paragonu, bo myślę, że zdecydowanie zmniejszyło to konkurencję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5933681 Napisano: 21.10.2014 17:43:45 w Leclerc
delfinka101 napisał(a):

No dobra miałam nie pisać ale wam napiszę.Tym samym skazuję się na nie wygranie już nigdy..w sumie i tak nie wygrałam tam nigdy.
Pan z Kiory był bardzo nie miły.Powiedział,że już wygrana osoba dostała powiadomienie.Uwaga 1 (słownie;jedna) Dlaczego jedna?Bo NIE BYŁO ZGŁOSZEŃ.Sprawę wyjaśnia już Disney gdyż zawiadomiłam ich o niedopełnieniu obowiązków przez Kiorę.Mają to wyjaśnić. Dostałam odpowiedź dzisiaj iż będą sytuację sprawdzali.

Już dawno podejrzewałam, że coś jest nie tak z częścią ich konkursów. Fakt,że jesli są rozwiązane, to zazwyczaj wygrywają na prawdę dobre hasła. Ale są takie w których nikt na forum niewygruwa emotka Swoją drogą ciekawa jestem czy w c4 przyznali wszystkie nagrody Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5933663 Napisano: 21.10.2014 17:00:45 w Leclerc
weronetka napisał(a):

Informacja z Kiory - Zwycięzcy już powiadomieni emotka

Pamiętasz, czy miała być gdzieś lista zwycięzców ?
W zeszłym roku była identyczna sytuacja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

kalisto1986

#5933510 Napisano: 21.10.2014 12:37:40 w Konkursowiczki w ciąży
malutka456 napisał(a):

bc14 napisał(a):

Posiada może któaś taką myszkę minnie:
http://merlin.pl/...uct/206,1289340.html

cyz lepszy szczeniaczek z fishera?

zdublowałam się z laptopem i szukam nowego prezentu na roczek emotka

my mamy szczeniaczka, moja siostra ma siostrę szczeniaczka i zabawki są rewelacyjne emotka

My mamy 2 szczeniaczki i szału nie ma. Zarówno Domiś jak był mały jak i teraz Bartuś nie interesowali sie nim długo Tzn owszem przez chwile i to wszystko.
Za to Kubuś jest świetny i dzieciaki bawią się nim nawet do 4 rż my mamy starą wersję, ale widzę,że różni się tylko podstawką i kilkoma bajkami http://allegro.pl...sja-i4719136521.html

No i nam przypasowały na roczek drewniane klocki, rowerek biegowy itp Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5933109 Napisano: 20.10.2014 14:33:08 w Kaufland konkursy
mightyb napisał(a):

Monika11 napisał(a):

rozmawiałam z kobitką -pani dzisiaj jest na urlopie-ta która się zajmuje konkursem, a druga powiedziała że w piątek ostatnia partia poszła emotka



To ciekawe jak mój bon wyślą emotka emotka


Pani odczytuje normalnie meile emotka Nie ma co panikować, pewnie ten urlop to odpowiednik "nie mam czasu na telefony" Wyświetl w wątku >>
0 0