Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalisto1986

kalisto1986

#3081852 Napisano: 03.02.2010 09:36:50 w Paragony
bethan napisał(a):

mirek1818 napisał(a):

i to jest to co na tym forum mnie najbardziej wk..wia emotka po prostu ktoś ma pomysł chce zainwestować a każdy zaraz z pretensjami wyzywa go od oszustów w czym niby on oszukuje paragony chce mieć więc gra uczciwie posiadając paragon ma takie samo prawo do udziału w konkursie jak by kupił produkt więc jak nie chcecie sprzedawać paragonów to nie sprzedawajcie


A niech inwestuje. Chcieć paragony też może. I na chceniu się skończy. Fajny argument: ludzie kupują, ale nie grają. To chyba nie to forum emotka
Ale niech inwestuje, tak tak
emotka


nie rozumiem tej waszej nagonki
emotka facet chce zainwestowac niech to robi , co wam to przeszkadza, chce od kogos odkupic paragony przed wyslaniem co w tym zlego ? i naprawde chyba nie sadzicie ze nie ma tu ludzi ktorzy mu nie pomoga ?
Co czlowiek nie zrobi jest zle gra bez paragonu - oszust , chce odkupic taniej - tez oszust
Facet poprostu nie chce miec w domu mini hurtu wiec kombinuje. Dajcie juz spokoj tym ciaglym bez sensownym pilnowaniem moralnosci , nie lepiej to za przeproszeniem olac ? wiadomo ze w takich konkach ludzie ida na ilosc i jesli im sie to oplaca niech tak graja, a nie nam jest ich oceniac i wiecznie zasyfiac forum Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3081036 Napisano: 03.02.2010 05:09:10 w Wkurza mnie...
dawidekk napisał(a):

Wkurza mnie HBO emotka
Nareszcie dali łaskawie wyniki na Stojaka II - u mnie brak maila emotka emotka a dałem odpowiedź chwilę po tym jak się ukazał link w topie teraz emotka


tam chyba było mniej nagród niz zwykle wiec rozeszły się pewnikiem migiem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3080695 Napisano: 03.02.2010 02:58:55 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Dotarł zestaw z we dwoje:
kawa
herbata
bielizna italian fashion
mleczko do kąpieli,balsam i mydełko seporia
i karteczka z informacją że odbiór bielizny za 300 zl nastąpi w sklepie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3078501 Napisano: 02.02.2010 04:44:40 w Dyskusje o wynikach konkursu
martul napisał(a):

organizatorzy czyli agencje liczą na zysk ale firma sponsor nagród liczy chyba też na reklamę swoich produktów i pozyskiwanie nowych klientów a podejrzewam ,że jak ktoś zobaczy taką listę nagrodzonych to następnym razem nie kupi produktu aby wziąć udział w konkursie emotka


większość potencjalnych klientów nie szukają śród odób które grają , poprostu chodzi o pozyskanie osób które usłyszą reklame konkursu kupią cos wyślą 1 smsa i zapomną bo i tak nie mają szczęścia sponsorzy i agencje nie są głupie i wiedzą że nagrody idą do regularnych graczy i przyzwalaja na to Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3078474 Napisano: 02.02.2010 04:34:19 w Dyskusje o wynikach konkursu
isiulka napisał(a):

]

slavek napisał(a):

http://www.headan...kurs-co-100-tny-SMS/

dobrze, że nie brałem udziału KOMPROMITACJA organizatorów emotka emotka emotka



Ja podziwiam takich konkursowiczów i duży szacun ode mnie!! Jak się wgłębicie to tam nie ma żadnego łamania regulaminu:) szystko legalnie. Ja niestety za późno zauważyłam ten konkurs z h&s emotka ale mam inny na otarcie łez emotka


zgadzam się również , te osoby w brew pozorą tez ryzykują , a wydają nie małą kase na smsy i zakupy, w domu mają hurtownię preróżnych produktów.
Nie ma co się wściekać są konkursy w których wygrywa się kreatywnością i są takie gdzie ilością a to od nas zależy w co gramy.
A wiadome jest że organizatorą zależy na zysku inaczej by nie robili konkursu i zauważcie że opłaca im się bo ostatnio coraz więcej loterii Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3077832 Napisano: 02.02.2010 12:46:05 w Dziś cieszę się z.....
na wkurzałam się agencjami , konkami ale już mnie nic nie wkurza siesze się jak głupia że jednak sprawiedliwość w polsce istnieje.Osoba na wysokim stanowisku państwowym włamała nam się do mieszkania twierdząc że miała do etgo prawo, prokuratura odstąpiła od postępowania przeciwko niej my zaskarżyliśmy tą decyzje do sądu i dzisiaj sąd uznał że prokuratura zachowałą stronniczość i należy wszącz postepowanie

Jednak jest jakaś sprawiedliwosc emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3077789 Napisano: 02.02.2010 12:31:18 w Wkurza mnie...
wkurza choc nie poprostu wqrwiaja mnie organizatorzy kręcący, nietrzymający się regulaminów
brr medias cały czas kręci z bonami z knorr o których już powinnam zapomniećnawet że było
nestle realizuj marzenia 6 raz dzwoniłam i za każdym razem nie wiedzą dlaczego nie mam bonu , ja mam to wiedziec emotka baba przyznaje ze z mojej strony wszystko ok a bonu dalej nie ma

a rekord dzisiaj pobił garnier i konk na gg który był z 7 miesięcy temu jak nie dalej moje i męża zgody na przetwarzanie i wykorzystanie wizerunku mają a nagrody nadal brak
emotka musiałam się wykrzyczeć bo dobili mnie dzisiaj emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3077774 Napisano: 02.02.2010 12:28:20 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Bony sodexo z leclerca emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3077538 Napisano: 02.02.2010 11:26:50 w Rossmann
mam pytanko wiecie jak jest przy odbiorze nagród w rossmanie z paragonem tzn zabierają paragon czy mogą zrobić kopie dla siebie nie sądziłam że wygram a mam na tym paragonie tez na inny konk emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3077380 Napisano: 02.02.2010 10:38:03 w Wkurza mnie...
Kiedys miałam taką sytuacje
szliśmy z mężem , synek był w spacerówce nagle podpiegł bardzo szybko do niego pies młody wilczur , bardzo się przestraszyłam i opieprzyłam właściecielke jak można puszczać psa bez kagańca na deptaku gdzie jest pełno dzieci a ta poprostu wrzeszczała że pies młody, cieszył się tylko to nie było tłumaczenie ale wrzask z wyzwiskami i w dodatku stwierdziła że pies może być luzem puszczony bo młody w końcu tak mnie zwyzywała że wezwałam policje emotka i pani bardzi się zdziwiła że jednak jej młody niegroźny piesek nie może biegać luzem bez kagańca, może i pies się cieszył ale ja nie ufam nawet swojemu jeśli chodzi o dziecko a co mówić nieznanemu Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3077332 Napisano: 02.02.2010 10:26:57 w Wkurza mnie...
renya napisał(a):

Piszecie o dużych psach,zgoda jak najbardziej.Podstawą smycz i kaganiec (obowiązkowo!)ale co z małymi psami,takimi pchełkami? Biegają luzem,obszczekują dzieci,pańcie trzymają je na kolanach w tramwaju.Miałam taką sytuację,jak mała pchła poderwała się z kolan właścicielki w tramwaju właśnie,i o włos dziabnęłaby mojego syna.Oburzona baba jeszcze z gębą wystartowała,ze dziecko psa straszy.W sumie wysiadła,bo ludzie ją zjedli dosłownie,szok...
Co do sprzątania,jak najbardziej to obowiązek właściciela.Sama mam psa,sprzątam po nim i nie wstydzę się tego.Co 10metrów ustawione są pojemniki,wystarczy reklamówka i gotowe emotka Moje dzieci również uczone są,by sprzątać po psie,edukacja to podstawa.
Mnie w bloku psy nie przeszkadzają ale miałam sąsiada,który hodował papugi.To dopiero jest paranoja,przez ściany słychać głośniejsze pierdnięcie a taki skrzekot to ból głowy murowany.I co,dowiedziałam się od sąsiada,że wolnoć Tomku w swoim domku,i jak mi się nie podoba to zawsze mogę się wyprowadzić.
Place zabaw powinny być ogrodzone,a właściciele wprowadzający na taki teren psy,surowo karani.Wystarczy trochę wyobraźni...


co racja to racja ja np bardziej boje sie tych małych psow które czepiają sie kostek, a co do zabezpieczeń psa obowiązkowe jest jedno tzn jeśli ma kaganiec może pobiegać bez kagańca tylko na smyczy takie jest u nas prawo Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3077260 Napisano: 02.02.2010 10:12:51 w Gratulacje! Dla wygranych!
Mnie też drażni śmietnik w mdw ale gratulacje myśle że powinny być na pw bez sensu , po co robićtemat do którego 90 % osób nawet nie zajrzy Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3077188 Napisano: 02.02.2010 09:50:46 w Wkurza mnie...
ja mam dużego psa w bloku choć z jednej strony nie było to mądre posunięcie , ale z drugiej jak braliśmy go nie był już typowym szczeniakiem ale takim kilkumiesięcznym był trzymany w maluśkim kojcu z 3 innymi psami , bity , gdy go wzięliśmy miał naprawde różne odpały. Do tego jest po wypadku. Ma swoje odpały ale uważam że jest mu lepiej niż u poprzedniego właściciela . Nie koniecznie pies na podwórku ma wybieg bo często właściciele trzymają psy w malutkim kojcu nie wypuszczając do wybiegania i w okropnych warunkach. To nie jest powiedziane że pies dużo może być tylko trzymany w domkach , wszystko zależy od właścicieli i ich dojrzałości.
Szfagier ma haskiego właśnie w bloku, pies codziennie wychodzi na długie spacery a 3 razy w tygodniu biega w ucznioskim klubie sportowym z przewodnikiem po kilkanaście kilometrów.
Co do wyprowadzania psa na place zabaw podzielam wasze zdanie , tragedią jest jak dzieci nie mogą sie bawić z winy głupich właścicieli .
Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3071912 Napisano: 30.01.2010 11:22:58 w Wkurza mnie...
malineczka23 napisał(a):

malineczka23 napisał(a):

tomtu napisał(a):

malineczka23 napisał(a):

mnie wkurza to że dałam sie wykorzystać, pracowałam przez miesiąc w takiej budce gastronomicznej przed Tesco,nie było ogrzewania ani ściany czyli jaka temperatura na dworze, to taka sama w budce, pracowałam cały grudzień na lewo bez umowy i do tej pory nie dostałam wypłaty , kilka razy umawiałam się na wypłate i nic właścicielka nie przyjeżdzała,ah szkoda gadać jestem wkurzona na maxa! emotka a najlepsze jest to że nic z tym nie moge zrobić bo nie miałam umowy a właścicielka jest mi wina 870zł, jestem wkurzona na maxa że dałam się tak wykorzystać! emotka emotka




ja bym spalil bude - dla wlasnej satysfakcji


a najlepsze jest to że mam jeszcze klucze z tej budy emotka



nie rozumiem jak można tak wykorzystać człowieka, a nie jestem sama jest jeszcze jedna dziewczyna bez wypłaty, ale co z tego jak nie mamy umów emotka napisalismy jej dzisiaj smsy że jutro o 16 jesteśmy po wypłaty jak nie to spotkamy się w sądzie pracy , troszke ją postraszyłam ale wątpie żeby coś to dało, jak ostanio jej gadałam ze chce moja wypłate to mi powiedziała,,ona też by chciała dużo rzeczy i że ona nie jest świętym Mikołajaem emotka


możesz ją postraszyć że zawarliście umowe ustną a ona jest wiążąca i jeśli do jutra wam nie wypłaci kasy dość że składacie pozew o wypłate jak i oplate zus itp to jeszcze zgłaszacie sprawe do urzędu skarbowego , nie ciężko pewnie wam będzie znaleśc świadków na to że pracowałyście
Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3071357 Napisano: 30.01.2010 08:12:25 w Wkurza mnie...
frezja napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

isiulka napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):


bo to konk dla dzieci emotka
w temacie wkurza mnie isiulka emotka emotka


Hehehe Kalisto i tak wiem że to Ty jesteś na 1 miejscu!! Na szfot z Kalisto!!! emotka emotka emotka



W temacie wkurza mnie duży palec u lewejstopy


no niestety męcze się nad quizem national geografic wiec na to nie mam siły emotka
w temacie wkurza mnie że na sesji bede zamiast o skutkach politycznych opowiadała o histori national geografic i nadal wkurza mnie isiulka


to zamisat do nauki siac to siedzisz na e konkurasch i piszesz w kazdym topiku pod kazdym kto napisze te swoje wypociny emotka
nie każdy musi czytać to co pisze a o moją nauke nie musisz się martwić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3071311 Napisano: 30.01.2010 08:00:33 w Wkurza mnie...
twix4 napisał(a):

Wkurzaj mnie ludzie, którzy nie pamiętają że zaczynali swoją karierę jako żółtodzioby! emotka
A teraz wielce się wywyższają i myślą, że pozjadali wszystkie rozumy...
A jeszcze ich taktyka polega na zastraszaniu... jak tak można... nie pojmuję tego... Gdzie się podziały jakieś ludzkie reakcje, wzajemna pomoc, tolerancja... a nie tylko ciągły wyścig szczurów emotka emotka
Serio to jest prawda... KTO MA DOBRE SERCE TO MUSI MIEÆ TWARD¡ DUPÊ! emotka


nie wszyscy tacy są gwarantuje ci, że jest tu mase ludzi ktorzy są tutaj od lat a pomagają bezinteresowanie
Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3071120 Napisano: 30.01.2010 06:43:48 w Wkurza mnie...
isiulka napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):


bo to konk dla dzieci emotka
w temacie wkurza mnie isiulka emotka emotka


Hehehe Kalisto i tak wiem że to Ty jesteś na 1 miejscu!! Na szfot z Kalisto!!! emotka emotka emotka



W temacie wkurza mnie duży palec u lewejstopy
no niestety męcze się nad quizem national geografic wiec na to nie mam siły emotka
w temacie wkurza mnie że na sesji bede zamiast o skutkach politycznych opowiadała o histori national geografic i nadal wkurza mnie isiulka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3071103 Napisano: 30.01.2010 06:38:19 w Wkurza mnie...
isiulka napisał(a):

plocia napisał(a):

beata82roksana82 napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

beata82roksana82 napisał(a):

moniaainom napisał(a):

kasia19 napisał(a):

moniaainom napisał(a):

bruce napisał(a):

beata82roksana82 napisał(a):

beata82roksana82 napisał(a):

beata82roksana82 napisał(a):

wkurza mnie ze na minimini jest konkurs z puzzlami w którym to znowu rodzice wygraja nagrody dla dzieci,niestety moja córka nie ma szans...


http://www.minimi...puzzle_simba-chichi/
nie mogę patrzeć na ranking emotka oszuści emotka


chodzi mi o osobę na pierwszym miejscu


całkowicie się zgadzam! weszłam na tę stronę z czystej ciekawości teraz, po Waszych wpisach, i też wkurzona jestem na maxa!
dla dzieci to wielka przykrość i niesprawiedliwość!



Miałam to samo napisać, ale stwierdziłam, że nie ma sensu rozkminiac, bo tak było, jest i będzie zawsze. Najśmieszniejsze jest to, że myślałam, że w rankingu pierwsze miejsce ma 10 minut, a nie sekund i dopingowałam chrześnicę, mówiąc, że może się jej uda... Porażka, wyszłam na wyrodną ciocię.
Jak oni to zrobili????




oszukując kochana oszukując emotka też mnie to wkurzyło emotka



Nie znam się na tym, ale to zapewne jakiś program robi. Czy można to jakoś wykryć? A może napisać do organizatorów? Przeciez to niemożliwe!


ja juz napisałam,aby zweryfikowali wyniki



Czego się nie robi dla wygrania pieska emotka


nie robią tego dzieci a dorośli...niestety



też napisałam do organizatorów o sprawdzenie 1go miejsca 0 sek, i 2go - 0,001 sek -> paranoja !!!, szkoda mi tylko tych dzieci, co mają nadzieję, że wygrają.

A jak rodzice już muszą wygrywać to z głową !
wstyd wstyd ... a potem jeszcze na allegro nagrodę sprzedadzą, to mnie też najbardziej wkurza wrrr emotka


ooo jestem na 7 emotka emotka emotka

emotka Beznadziejny konkurs


bo to konk dla dzieci emotka
w temacie wkurza mnie isiulka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3071048 Napisano: 30.01.2010 06:20:51 w Wkurza mnie...
kotzklasa napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

lizzie napisał(a):

kotzklasa napisał(a):

no a uzyskala do nasza wierna konkrsowiczka taaga20 tadam! mozecie sie udac na korepetycje. a jesli to nie ona to przepraszam, ale i tak zaszalala z wynikiem 10 sekund emotka



Nooooo właśnie jej nick skojarzyłam. Przykre to...


nie bronie ale taaga ma coreczki ktore mysle ze byly by wstanie grac smialo w tą gre same ze świetnym wynikiem emotka
swoją drogą to samo bylo w grze z chyba krolewna sniezka

w temacie wkurza mnie ze znowu brak ogrzewania i w domu zimnica emotka




w to nie uwierze, sorry. ja sprobowalam, zrobilam w 49 sekund, w sumie zeby sie zorientowac, a nie rekordy bic. uwierze w 30 sekund... ale nie sadze, ze jej coreczka ulozyla 3 ukladanki w 10 sekund, 4 albo 0... bo to po prostu fizycznie niemozliwe.


nie wiem nie gralam w to wiec nie wiem jakie mozna wyniki osiągnąc weszlam w ranking z ciekawosci Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3071015 Napisano: 30.01.2010 06:06:40 w Wkurza mnie...
magic18girl napisał(a):

beata82roksana82 napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

beata82roksana82 napisał(a):

moniaainom napisał(a):

kasia19 napisał(a):

moniaainom napisał(a):

bruce napisał(a):

beata82roksana82 napisał(a):

beata82roksana82 napisał(a):

beata82roksana82 napisał(a):

wkurza mnie ze na minimini jest konkurs z puzzlami w którym to znowu rodzice wygraja nagrody dla dzieci,niestety moja córka nie ma szans...


http://www.minimi...puzzle_simba-chichi/
nie mogę patrzeć na ranking emotka oszuści emotka


chodzi mi o osobę na pierwszym miejscu


całkowicie się zgadzam! weszłam na tę stronę z czystej ciekawości teraz, po Waszych wpisach, i też wkurzona jestem na maxa!
dla dzieci to wielka przykrość i niesprawiedliwość!



Miałam to samo napisać, ale stwierdziłam, że nie ma sensu rozkminiac, bo tak było, jest i będzie zawsze. Najśmieszniejsze jest to, że myślałam, że w rankingu pierwsze miejsce ma 10 minut, a nie sekund i dopingowałam chrześnicę, mówiąc, że może się jej uda... Porażka, wyszłam na wyrodną ciocię.
Jak oni to zrobili????




oszukując kochana oszukując emotka też mnie to wkurzyło emotka



Nie znam się na tym, ale to zapewne jakiś program robi. Czy można to jakoś wykryć? A może napisać do organizatorów? Przeciez to niemożliwe!


ja juz napisałam,aby zweryfikowali wyniki



Czego się nie robi dla wygrania pieska emotka


nie robią tego dzieci a dorośli...niestety


ale mnie to wkurzyło!! jak ludzie mogą w ten sposób oszukiwać!! męczyłam sie nad tymi puzlami prawie godzine żeby uzyskać dobry wynik a tu ktoś niby w 4 sekundy ułożył????? przecież to jest niemożliwe!! jak był konkurs w tym nestle to też oszukiwali i organizatorzy wstrzymali konkurs żeby założyć lepsze zabezpieczenia bo ktoś przez program ułożył tą gre w 2 sekundy emotka tu jest tak samo!! zresztą to portal dla dzieci a nie dla starych hakerów komputerowych!!!!!!!!!!!!!!! emotka


i nie dla dorosłych nawet jeśli się mecza ukladajac .... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0