Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalisto1986

kalisto1986

#3104750 Napisano: 12.02.2010 04:25:35 w Wkurza mnie...
taaga20 napisał(a):

polec dlaczego uważasz że mariwianna nieuczciwie zbiera głosy skoro ty masz w tej chwili nawet więcej emotka


tez mnie te pytanie nurrtuje
swoją drogą mam nadzieje ze nie sa to wyniki ostateczne a organizator sprawdzi wszystkie glosy i nie chodzi tu o to ze pomagalam zbierac glosy jednej czy drugiej tylko o uczciwosc a gdyby mariwanna nabijala mysle ze ostro by cie zostawila w tyle Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3104175 Napisano: 12.02.2010 02:18:34 w PODZIĘKOWANIA
ciapciuch mega wielkie dziękuje za prezencik dla synka i sprawienie mu tak dużej radości emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3104112 Napisano: 12.02.2010 01:57:41 w Wkurza mnie...
basiasiwek28 napisał(a):

polec napisał(a):

jolcia12 napisał(a):

polec napisał(a):

A mnie wkurza konkurs z moją sypialnią, zaczyna wątpić w jego uczciwość emotka emotka emotka emotka emotka emotka


jesli chodzi o mariwanne to wiem że zbiera uczciwie głosy, bo sama do mnie na PW pisała i wiem ze wiele osób jej pomaga




no w tym momencie to raczej chyba zaczynam w to wątpić!!!!


A JA SIÊ ZASTANAWIAM KOMU DAÆ TEN GŁOSIK emotka emotka emotka


basiu mi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3104100 Napisano: 12.02.2010 01:53:42 w Wkurza mnie...
iwonciaaa napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

iwonciaaa napisał(a):

Jak mnie wkurza konkurs foto sagi, większość zdjęć w ogóle nie ma nic wspólnego z tematem emotka


a mnie wkurza ze mieli chyba na bierzaco wybierac zwyciezcow chyba ze zle zrozumialam regulamin emotka


w każdy poniedziałek

aaa to czekamy emotka

polec napisał(a):

jolcia12 napisał(a):

polec napisał(a):

A mnie wkurza konkurs z moją sypialnią, zaczyna wątpić w jego uczciwość emotka emotka emotka emotka emotka emotka


jesli chodzi o mariwanne to wiem że zbiera uczciwie głosy, bo sama do mnie na PW pisała i wiem ze wiele osób jej pomaga




no w tym momencie to raczej chyba zaczynam w to wątpić!!!!


sama zbieram dla mariwanny glosy wiec ta ilosc jest calkowicie mozliwa emotka nie ma co sie burzyc tylko uczciwe zbierac glosy a wygra lepsza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3104011 Napisano: 12.02.2010 01:32:42 w Wkurza mnie...
iwonciaaa napisał(a):

Jak mnie wkurza konkurs foto sagi, większość zdjęć w ogóle nie ma nic wspólnego z tematem emotka


a mnie wkurza ze mieli chyba na bierzaco wybierac zwyciezcow chyba ze zle zrozumialam regulamin emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3103413 Napisano: 12.02.2010 10:57:52 w Konkursy ABC
iaziaz napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

kozuszka38 napisał(a):

a co z tym konkiem z parowarami wiecie coś?


no wlasnie tez sie zastanawiam, czy oby nie mialy być powiadomienia do dzisiaj ?


14 dni od zakonczenia konka konk konczył sie 31 wiec maja jeszcze czas emotka


nie no to chyba nie maja 14 dni wypada w niedziele emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3103353 Napisano: 12.02.2010 10:39:36 w Konkursy ABC
kozuszka38 napisał(a):

a co z tym konkiem z parowarami wiecie coś?


no wlasnie tez sie zastanawiam, czy oby nie mialy być powiadomienia do dzisiaj ? Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3100462 Napisano: 11.02.2010 12:36:38 w Dyskusje o wynikach konkursu
evja napisał(a):

taleksander napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

a gdzie na stronie wymieniali odp ? bo ja ślepak nic nie widze emotka ja wyslalam takie EDIMBURGO Italpelle Premiere Dame Bitwin


podali takie
Odp. Flairmagic, Advance, Silk Verlaine, Edimburgo, Alissa, Onda


Ja znowu źle bo podałam takie: ALLEGRA, ALISSA, ARDEA


ale to oni podali źle chyba że to były przykłady bo ja nazwy bralam z ich strony i ze stron opisujacych te kolekcje napisalam do nich zobaczymy co odp Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3100414 Napisano: 11.02.2010 12:19:34 w Pomocy!!!!
malenka89 napisał(a):

darekgryko napisał(a):

tato999 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

darekgryko napisał(a):

psika napisał(a):

Witam!
Wiem, że jestem z wami krótko, ale potrzebuje waszej pomocy. Potrzebuje info o konkursach gdzie jest kasa do wygrania, bo mój maż stracił prace, mamy kredyt hipoteczny do spłacenia a nie bedę miała kasy. Nie licze że kasa mi spadnie z nieba, ale może ktoś mi może coś podpowiedzieć jak mogę coś zdobyć. Teraz nawet wygrana 1złotówka albo znaleziona jest dla mnie na miare złota. Proszę o pomoc. Z góry dziękuję za jaką kolwiek pomoc... Dziękuje


ps.żaden Bank nie udzieli kredytu, jeśli nie ma dokumentu, że kredytobiorca ma robote na czas nieokreślony...lub nie posiada nieruchomości by kredyt spłacać,,tu mi za plecami fajna bankierka podpowiada. A jeśli dostał wypowiedzenie to 3 miesieczne..a czesto i spora kase na dowidzenia dają)
chyba myślisz że tu jacyś głupi siedzą na forum
ps2.
polataj po bazie i poszukaj jaki konk Cie interesuje..
Ja nie mam nic, oprócz długów, a nie żebrze i ciesze sie z biletu do kina..


emotka co ty wogule piszesz , ktos dostal kredyt bo mial prace , stracil ja i wiadomo nie ma na jego splate emotka
pisz do mnie smialo jestem i identycznej sytuacji chetnie ci pomoge chocby dobrym słowem lub rada . Lepiej poprosić o pomoc czy rade niż się załamywać emotka mase z nas to rozumie i napewno pomoze




darekgryko emotka emotka emotka


Ty chyba życia nie znasz

ja znam osobiście sytuację gdzie osoba była zatrudniona na czas nieokreślony od kilkunastu dobrych lat, wzięła kredyt na budowę domu a powaleni właściciele z firmy z powodu redukcji stanowiska zwolnili go z pracy emotka

facet się załamał bo żona w tym samym czasie dostała wypowiedzenie też z umowy na czas nieokreślony

zawał i po człowieku emotka

więc darekgryko zastanów się zanim coś powiesz


a do mnie-mieszkającego na stancji przychodził kolega z żoną na codzienne herbatki i kanapki i zupki...bo nakupili sobie: nowy tv, kino domowe, komp- wszystko na raty + kredyt na chate- ich 2 pensje 4 tys szły na ich dobrodziejstwa więc jeść musieli gdzieś u ludzi...3 tyg ich karmiłem póki sie nie dowiedziałem o w/w...i tak kilka mies. chodzili na jedzenie po znajomych -dzieki temu maja wszysko w chacie... i żadnego przyjaciela..
Znam życie. A rozsądek to inna bajka..
Nie miałem zamiaru kogokolwiek obrażać!
A komu i na jakich zasadach są udzielane kredyty doskonale wiem...
Czasami ludzie po prostu chca dużo za dużo na raz mieć i sie nie wyrabiają...
A niektórzy wolą: BYÆ A NIE MIEÆ..
Grunt to mieć zdrowie a reszta jakoś sie ułoży..





emotka

właśnie przyjaciele są po to żeby sobie pomagać....


-----------------------

szukam kogoś kto zrobi mi kolaż ze zdjęć emotka


święte słowa, też wzieliśmy kredyty, ale w czasie kiedy mąż miał stałą prace i jakoś powoli dawaliśmy rade, zwolnili go i juz nie jest tak łatwo i co jesteśmy straszni ? w życiu różnie ludzią się układa nie wiesz co tobie może się zdażyć więc lepiej mieć koło siebie przyjaciół niż zostać samemu jak palec.
A na tym właśnie polega przyjaźń na pomocy !!! raz ty a innym razem ja.
Ja oddam coś co mam zbędne ktoś mi czymś innym pomoże i jakoś się toczy, bez pomocy przyjaciół i rodziny jadłabym ale chyba tynk ze ścian i nie wstydze się tego powiedzieć bo wiem że to co się stało nie jest moją winą
więc nie osądzaj ludzi Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3100341 Napisano: 11.02.2010 12:00:44 w Dyskusje o wynikach konkursu
a gdzie na stronie wymieniali odp ? bo ja ślepak nic nie widze emotka ja wyslalam takie EDIMBURGO Italpelle Premiere Dame Bitwin Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3100304 Napisano: 11.02.2010 11:50:43 w Dyskusje o wynikach konkursu
taleksander napisał(a):

brał ktoś udział na meble.pl, w którym miały być wygrane dla 50 pierwszych osób? Dziś podali odpowiedzi. Nie dość, że ja znalazałm jeszcze inne kolekcje niż wymienione, to podali, że nagród będzie 200. Znalazł ktoś inne nazwy kolekcji niż podali?


chodzi o ten konk gdzie byly poduszki ? Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3097381 Napisano: 10.02.2010 01:12:05 w Wkurza mnie...
marielu napisał(a):

wkurza mnie że teraz się muszę zastanawiać co mąż kalisto robił z brokatem emotka emotka , spokoju mi to nie daje ...


ej noo robił kule dla synka do zabawy coś jak są te świąteczne z wodą tylko on modził z żołnierzykami emotka nie stroil się emotka isiulka to sie ciesz że przez to usychają bo u mnie chorobą kwiatow jestem ja sama i moja skleroza do podlewania emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3097358 Napisano: 10.02.2010 01:04:44 w Wkurza mnie...
isiulka napisał(a):

Wkurza mnie, że temat pomocy jest w złym dziale. Ktoś potrzebuje pomocy, pisze...a tu za chwile temat się chowa bo ktoś napisze coś w skojarzenia (pomijam, że ten temat uważam za beznadziejny i bezsensowny ) emotka


ee tam marudzisz emotka

wkurza mnie że mąż postawił na włączoną pralke pojemnik z brokatem i teraz mam piękną brokatową łazienke, ciekawe kiedy się tego pozbęde emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3097321 Napisano: 10.02.2010 12:54:44 w TESCO konkursy
zadzwoniłam do agencji pani wie tylko że zestaw jest wart 29 zł składu jeszcze nie znają
Natomiast powiadamiać będą dzień po zakończeniu promocji początkowo mówiła coś o losowaniu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3097268 Napisano: 10.02.2010 12:44:39 w TESCO konkursy
skarb888 napisał(a):

Trochę mało opłacalny konkurs. Kupić żel za 8zł, żeby MOŻE wygrać żele za 29zł. A ostatnio widziałam w markecie wyprzedaż końcówek serii markowych żeli pod prysznic po 2 zeta.


a no właśnie sądziłam że zestawy będą przynajmniej podobne do tych z kerfiura emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3097241 Napisano: 10.02.2010 12:39:59 w TESCO konkursy
kotek11 napisał(a):

mundek2004 napisał(a):

I co dalej nie wiadomo co z konkuresem Palmoliva? Kiedy będą powiadamiani zwycięzcy?


pisałam @ w tej w sprawie.. nadal bez odpowiedzi....


zapewne na sam koniec, a szkoda emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3096986 Napisano: 10.02.2010 11:28:02 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Bon do reala z realizuj marzenia z życzeniami świątecznymi i noworocznymi emotka Poczta polska polecony Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3096948 Napisano: 10.02.2010 11:15:52 w Dyskusje o wynikach konkursu
czy ktoś może mnie upewnić na mini mini bilety na poranki filmowe były dla pierwszych osób ? Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3096219 Napisano: 09.02.2010 11:53:15 w Wkurza mnie...
tedance napisał(a):

Komputer odmówił posłuszeństwa i musiałam cały system wgrywać na nowo, pomijając stracone pliki emotka emotka emotka


niektóre pliki można odzyskać nie pamiętam nazwy programu bo dawno nie korzystałam ale poszukaj u wujka google emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3095958 Napisano: 09.02.2010 08:39:01 w Konkurs na forum2?
0 0