Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalisto1986

kalisto1986

#3138543 Napisano: 23.02.2010 09:07:20 w Carrefour konkursy
skoro powiedzieli powinny byc a nie będą to ja się nie nastawiam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3138029 Napisano: 22.02.2010 11:12:18 w dzis mam urodzinki
mariola sto lat, dużo sexu i mase wygranych emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3137424 Napisano: 22.02.2010 08:03:44 w Wkurza mnie...
ciasteczko do soboty zdążysz dojechać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3137358 Napisano: 22.02.2010 07:44:45 w Wkurza mnie...
taaga20 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

beataa81 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

tedance napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

tedance napisał(a):

...że znowu w życiu mi nie wyszłooo...


emotka dużo ci wyszło , będzie dobrze walnij jednego szybkiego na poprawe humoru i jutro obudzisz się z lepszym humorem


emotka
Nawet pić się nie chce emotka


no widzisz trzeba było pisać że potrzebne pogotowie humorowe poszły byśmy do jakiegoś pubu i po jednym piwie śpiewały w centrum szczecina emotka emotka


najlepiej do Piano (jest jeszcze?) na portera z kija...ale w łepetynę wali emotka

ale coby nie było...wkurza mnie ból zęba...i to jak...


nawet nie wiem emotka ja nie pijąca raczej a jak wychodze to zawsze do tych samych emotka ale dla tedzisławy moge się poświęcić i wypić tylko że z ostrzeżeniem że będe śpiewać a ona musi ze mną emotka


ooo ja też bym sobie pośpiewała z wami dziewczyny emotka


no to co dziewczyny w sobote wybieramy sie pośpiewac w centrum miasta emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3137145 Napisano: 22.02.2010 06:52:48 w Wkurza mnie...
tedziu a ty myślisz że ja lepiej emotka dlatego odrazu humor ci się poprawi zresztą jak ty możesz pisać że nic ci się nie udało a ja to co jak nic na świecie udałam ci się
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3137105 Napisano: 22.02.2010 06:45:43 w Wkurza mnie...
beataa81 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

tedance napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

tedance napisał(a):

...że znowu w życiu mi nie wyszłooo...


emotka dużo ci wyszło , będzie dobrze walnij jednego szybkiego na poprawe humoru i jutro obudzisz się z lepszym humorem


emotka
Nawet pić się nie chce emotka


no widzisz trzeba było pisać że potrzebne pogotowie humorowe poszły byśmy do jakiegoś pubu i po jednym piwie śpiewały w centrum szczecina emotka emotka


najlepiej do Piano (jest jeszcze?) na portera z kija...ale w łepetynę wali emotka

ale coby nie było...wkurza mnie ból zęba...i to jak...


nawet nie wiem emotka ja nie pijąca raczej a jak wychodze to zawsze do tych samych emotka ale dla tedzisławy moge się poświęcić i wypić tylko że z ostrzeżeniem że będe śpiewać a ona musi ze mną emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3137028 Napisano: 22.02.2010 06:29:42 w Wkurza mnie...
tedance napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

tedance napisał(a):

...że znowu w życiu mi nie wyszłooo...


emotka dużo ci wyszło , będzie dobrze walnij jednego szybkiego na poprawe humoru i jutro obudzisz się z lepszym humorem


emotka
Nawet pić się nie chce emotka


no widzisz trzeba było pisać że potrzebne pogotowie humorowe poszły byśmy do jakiegoś pubu i po jednym piwie śpiewały w centrum szczecina emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3136961 Napisano: 22.02.2010 06:17:40 w Wkurza mnie...
tedance napisał(a):

...że znowu w życiu mi nie wyszłooo...


emotka dużo ci wyszło , będzie dobrze walnij jednego szybkiego na poprawe humoru i jutro obudzisz się z lepszym humorem Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3136507 Napisano: 22.02.2010 04:32:11 w Wkurza mnie...
marmoladella napisał(a):

z praw fizyki wynika, że bałagan sam się robi, więc cóż mogę na to poradzić emotka


otórz to tego samego niestety też mnie oczono

Wkurza mnie ból głowy od 3 dni emotka na niczym przez to nie mogę się skupić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3136499 Napisano: 22.02.2010 04:29:56 w Winiary
lovcia88 napisał(a):

kubatbg napisał(a):

kurde nie rozumiem o co chodzi , rok temu wszystko było normalne jak ktoś dostał eska to napisał jak ktoś coś wygrał też sie pochwalił i chwała im za to i gratulecje emotka a tegoroczne winiary objane sa jakimis tajemnicami ukrywaniami O CO CHODZI LUDZIE emotka (oprócz kilku osob które zachwały normalność emotka ) pytanie jest proste ktos dostał juz sms tak lub nie !!! wogole w tym roku przychodzą sms do kogos jak nawet nie wygrał (jak to było rok temu czy juz z tego zrezygnowali ??)


Niektorzy nie chwala sie wygranymi, bo czasem spotyka sie to z roznymi docinkami ze strony niektorych forumowiczow (a raczej osob, ktore na forum przebywaja rzadko).

nie koniecznie tych co rzadko bywają , ale od tych których ściska że ktoś może wygrać więcej emotka
a z smsów z brakiem wygranej zrezygnowali niestety
Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3136319 Napisano: 22.02.2010 03:41:51 w Paragony
Paragony netto zamienie na doładowania prosze o propozycje i ilość pw Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3136275 Napisano: 22.02.2010 03:29:59 w TESCO konkursy
ciasssteczko napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

przeciez oni będą je losować babka mi powiedziała jak trwał konkurs a teraz też powiedziała że werona jest jeszcze nie wylosowana emotka




ja im dam wylosowana emotka emotka

Do zadań Komisji należy:
b) rozstrzygnięcie konkursu (ocena zadań konkursowych przesłanych przez uczestników) zgodnie
z postanowieniami niniejszego regulaminu oraz zasadami pełnej rzetelności przeprowadzonych
czynności

muszą sporządzić protokół, w razie czego będę o niego wołać emotka


myśle że protokól to bez problemu dostaniesz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3136240 Napisano: 22.02.2010 03:22:25 w TESCO konkursy
przeciez oni będą je losować babka mi powiedziała jak trwał konkurs a teraz też powiedziała że werona jest jeszcze nie wylosowana emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3136217 Napisano: 22.02.2010 03:16:13 w TESCO konkursy
toudikot napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

Z palmolive smsy wyślą w przyszłym tygodniu emotka info od osoby odpowiedzialnej za konkurs emotka


a z werona juz dzwonili? emotka


tez w przyszlym tygodniu emotka masakra jakas ja mowie babie ze regulaminowo juz powinny byc a ona ze to az ponad 700 sms przeciez
recznie tego nie wysylaja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3136181 Napisano: 22.02.2010 03:04:46 w TESCO konkursy
Z palmolive smsy wyślą w przyszłym tygodniu emotka info od osoby odpowiedzialnej za konkurs emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3135292 Napisano: 22.02.2010 11:49:21 w Carrefour konkursy
ewachem napisał(a):

myslicie ze beda dzis smski z budzetu?


cos mi się zdaje że nie ma co robić sobie nadziej pewno tradycyjnie później wyślą
Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3133503 Napisano: 21.02.2010 06:45:44 w Żegnamy zmarłych

kalisto1986

#3133253 Napisano: 21.02.2010 05:02:49 w Wkurza mnie...
delfinka101 napisał(a):

kasiul napisał(a):

kasiul napisał(a):

meeyka napisał(a):

kasiul napisał(a):

Wkurza mnie to, że życie jest baaardzo niesprawiedliwe! Rozumiem, nie zawsze jest tak jak sobie tego zażyczymy, ale człowiek stara się o własne szczęście, a tu ktoś tak je nagle burzy... I dlaczego tam z góry na to dopuszczają emotka ech. Wkurza mnie, że z biochemii mam nieciekawego wykładowcę, który mówi tak szybko i niewyraźnie, że nie mogę nadążyć nad pisaniem notatek! Nie tylko ja niestety... cała grupa emotka




ja tez kiedys mialam takiego wykladowce, i w koncu poradzilismy sobie nagrywajac go na dyktafon emotka



Zabronione mamy. Kiedyś kolega wyjął dyktafon na mikrobioli i z textem do profesorki, czy mógłby nagrać treść wykładu, a ona z jakimś tam przepisem, ze to zabronione. emotka Masakra.

Co mnie jeszcze wkurza? Że staram się w pewnym konkursie i jakiś ludź który wczoraj był na końcu w ciągu 30 minut nabił 300 głosów ! emotka emotka emotka



nie no nie mogę?! ?! w ciągu 5 minut 68 głosów!!!
emotka emotka


Od nas wykładowca chciał wynagrodzenia za prawa autorskie.Mieliśmy mu zwyczajnie pieniadze dac.Na szczęscia kolega miał super urządzenie i nagrywał go mimo zakazu


a ja rozumiem niektórych wykładowców ktorzy się nie zgadzają emotka
choć u nas raczej zgadzają sie
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3133051 Napisano: 21.02.2010 03:25:50 w Wkurza mnie...
arta napisał(a):

misia89p napisał(a):

l0ginka napisał(a):

wkurzają mnie osoby, które zamiast podpisać w swoim profilu NIE KLIKAM marudzą , ze dostają spam z prośbami o kliki


ja ma napisane, że nie klikam a i tak dostaję pełno spamu emotka więc tak czy siak większość tego nie czyta emotka




Rzadko biorę udział w konkursach klikanych, ale zdarza się. Zazwyczaj w stopce mam podany link do danego konkursu, więc TOTALNIE irytują mnie prośby o kliki, gdzie najpierw jest: zaklikaj mi tu... i leci cała lista. Później tu się zarejestruj...
A na końcu: jeśli mogłabym czymś się odwdzięczyć - pisz. emotka
Czy to taki problem, najpierw zerknąć, czy może ktoś coś potrzebuje, albo właśnie NIE KLIKA?

(na szczęście nauczyłam się blokować emotka )


to jest plaga też żadko mam jakiś link ostatnio wrzuciłam tigera, mimo że wygrałam już zestaw bez żadnego proszenia a nawet nie wiedziałam że już jest moje zdjecie emotka i co nie ktorzy prosili o kliki nawet nie racząc kliknąc u mnie.
Ja już nawet nie reaguje jak ktoś non stop podsyła link poprostu blokuje emotka klikam znajomym lub jak nie mam co robić sama wchodze w linki ze stopek i jeśli praca jest fajna poprostu głosuje często nie pisząc takiej osobie.
I też mam nadzieje że organizatorzy w końcu zmienią jakos zasady bo zdecydowanie fajniej jest wygrać za coś dobrze zrobionego, niż za wyproszone głosy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3132387 Napisano: 21.02.2010 11:23:38 w Wkurza mnie...
mama2006 napisał(a):

wkurzają mnie drogi po zimie.Dziura na dziurze.
Wczoaj wpadliśmy do takiej dziury, oba koła poszły, nie wiadomo co jeszcze znajdzie mechanik ale samochód totalnie rozwalony. I to na drodze krajowej, w Toruniu.


jak macie świadków na zdarzenie wystąpcie do zarządcy dróg o odszkodowanie emotka

a w temacie nadal piekielnie wkurza mnie mąż emotka Wyświetl w wątku >>
0 0