Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalisto1986

kalisto1986

#3160699 Napisano: 01.03.2010 07:18:35 w Paragony
rafi323raf napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

leiradna napisał(a):

leiradna napisał(a):

leiradna napisał(a):

Dużo tanio! Paragony netto! Pw



a co do 'szczesliwych' paragonow MELISSY to nie ma takich ;]

Wszystko zalezy od szczescia i umiejetnosci wysylajacego sms. Wiec nie klam, dobrze?




MAM DUZO I TANIO PARAGONY NETTO!!! INFO NA PW!!!


Hahahaha jakie oburzenie na reklamę..kazdy reklamuje swoje..

hahahhaa padłem xD
i też się zgadzam, to spamowanioe mnie już wkurza - oby szybko ten konkurs się zakończył emotka


tak, tak zdecydowanie emotka już na samym początku pisaliśmy ile moża ??
każdy chyba wie że masz , a jak widze twoj nik lub awatar to migiem uciekam z wątku bo już mam uraz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3160478 Napisano: 01.03.2010 06:09:26 w Paragony
targicola napisał(a):

baxter napisał(a):

targicola napisał(a):

W Tesco były 1 kilogramowe opakowania po 17,99(w tym kilogramie są 64 cukierki).z infolini Wawela wiem,że mając paragon,na którym jest napisane:Michałki 1kg,to można zgłosić ten paragon dwukrotnie sms(np.wysłać jednocześnie dwie eski z dwóch różnych nr telefonów z tym samym nr paragonu.Jeśli się uda wygrać,to trzeba im potem w ciągu 14 dni , w jednej przesyłce wysłać to 60 papierków,dane dwóch różnych osób z wygranymi nr telefonów i ten jeden paragon).Kobieta w piątek zapewniała,że będzie to prawidłowe zgłoszenie i obie wskazane osoby dostaną swoje nagrody(w moim przypadku wpadły o północy 4 torby termiczne) emotka



ja wlsanie z takim pytaniem dzwonilam dzis do wawela i pani powiedziala ze nie wazne ile mam na paragonie na 1 paragon 1 wygrana emotka


pozwoliłem sobie nagrać moją rozmowę i w razie W wyśle im plik mp3,do odsłuchu emotka


a pani pozwoliła ci nagrac tą rozmowe ? bo jak nie to i tak jest bezużyteczna emotka

na jeden nr można wygrać koc i torbe więc myśle że z tym nie będzie problemu, ale jeśli chodzi o wysyłanie z 2 innych nr podawanie 2 danych na jeden paragon myśle że to może zdecydowanie nie przejsc Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3160381 Napisano: 01.03.2010 05:29:57 w Wkurza mnie...
karolkas napisał(a):

Wkurzyłam sie bo odpisali mi z e-lazienek w sprawie reklamacji. Gościowa podtrzymala swoje stanowisko, że pierwsze wyniki były błędne a o godzinie 16 miały byc prawidłowe emotka a w ogole to tylko chyba ona rozpatrwała moja reklamacje a nie żadna komisja. Aż sie odechciewa brać udziału w konkach. Chyba doła mam.


jeżeli chcesz walczyć możesz uprzykrzyć im życie o ile masz screen zadzwoń albo do Szczecińskiego rzecznika praw konsumenta a najlepiej do Polickiej świetna babka tam jest oni muszą ci pomóc Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3160213 Napisano: 01.03.2010 04:24:02 w Carrefour konkursy
izoldaaa6 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

izoldaaa6 napisał(a):

też uważam że troche racji ma ale jak ktoś ma inną sprawę. w końcu się dodzwoniłam i mi powiedziano że ta osoba wyszła sobie w jakiejś pilnej sprawie i mam dzwonić jutro to troche wkurzające jest! emotka


Izka nie denerwuj się bo babka musiałaby siedzieć przy telefonie 24f na dobe zeby wszystkim odpowiedzieć, a że ma dosyć to nie odbiera emotka
Pewno myślała że podadzą wyniki i będzie koniec


no to k.... mogli by je podać na str i nie miała by tylu telefonów i mogłą by inne sprawy rozwiązać! ale mnie ten dzień przytłacza.


No mogliby ale wcale nie muszą, wiedzą że ludzie kombinują i poprostu nie odbierają proste, swoją drogą wiadomo było , że tak będzie ja raz miałam nauczke i teraz nauczyłam się wszystkiego pilnować i zapisywać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3160040 Napisano: 01.03.2010 03:37:09 w Carrefour konkursy
izoldaaa6 napisał(a):

też uważam że troche racji ma ale jak ktoś ma inną sprawę. w końcu się dodzwoniłam i mi powiedziano że ta osoba wyszła sobie w jakiejś pilnej sprawie i mam dzwonić jutro to troche wkurzające jest! emotka


Izka nie denerwuj się bo babka musiałaby siedzieć przy telefonie 24f na dobe zeby wszystkim odpowiedzieć, a że ma dosyć to nie odbiera emotka
Pewno myślała że podadzą wyniki i będzie koniec Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3159899 Napisano: 01.03.2010 03:01:25 w Carrefour konkursy
nice napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

aleks21 napisał(a):

Pani stwierdziła w skrócie że jestem 40 osobą która do niej dzwoni, że wg niej ludzie nie kupują produktów tylko 20 kart sim a później się motają bo nie mają pojęcia co na którą kartę wysyłali. Ze dzwonią osoby i proszą o podanie kodu bo sobie nie zapisały, numeru telefonu bo coś im nie pasuje itd i wg niej ten cały konkurs to lipa....
Pani powiedziała, że każdy smsa dostał i ona po prostu czeka na odesłanie danych. Żadnych informacji nie udziela i nic nie sprawdza.


dlatego warto wszystko dokładnie zapisywać emotka
a chyba troszke im się nie dziwie, bo gdybym przez cały dzień miała sprawdzać po kilkaset nr na jaki kod grał tez bym się wściekła i pewno dlatego nie ma jeszcze listy emotka



Lista pewnie najwcześniej będzie pojutrze, bo do jutra ludzie mają czas na odesłanie paragonów.

ale początkowo pani mi mówiła zanim wysłali smsy że wrzucą liste odrazu miały byc chyba początki nr telefonu a teraz może robią na złość
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3159885 Napisano: 01.03.2010 02:58:53 w Carrefour konkursy
aleks21 napisał(a):

Pani stwierdziła w skrócie że jestem 40 osobą która do niej dzwoni, że wg niej ludzie nie kupują produktów tylko 20 kart sim a później się motają bo nie mają pojęcia co na którą kartę wysyłali. Ze dzwonią osoby i proszą o podanie kodu bo sobie nie zapisały, numeru telefonu bo coś im nie pasuje itd i wg niej ten cały konkurs to lipa....
Pani powiedziała, że każdy smsa dostał i ona po prostu czeka na odesłanie danych. Żadnych informacji nie udziela i nic nie sprawdza.


dlatego warto wszystko dokładnie zapisywać emotka
a chyba troszke im się nie dziwie, bo gdybym przez cały dzień miała sprawdzać po kilkaset nr na jaki kod grał tez bym się wściekła i pewno dlatego nie ma jeszcze listy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3159006 Napisano: 01.03.2010 10:58:40 w Carrefour konkursy
toudikot napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

toudikot napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

czy wiadomo coś z konkursem velvet ? nie wiecie kiedy będą powiadamiac


zwyciezcy wytypowani ale pani z sekretariatu jeszcze nie ma listy emotka


oo a nie wiadomo czy będa dzwonic czy smsy ?


ta agencja zawsze dzwoni wiec pewnie dzwonic emotka


emotka jak ja tego nie lubie Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3158987 Napisano: 01.03.2010 10:51:07 w Carrefour konkursy
toudikot napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

czy wiadomo coś z konkursem velvet ? nie wiecie kiedy będą powiadamiac


zwyciezcy wytypowani ale pani z sekretariatu jeszcze nie ma listy emotka


oo a nie wiadomo czy będa dzwonic czy smsy ? Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3158903 Napisano: 01.03.2010 10:22:04 w Carrefour konkursy
czy wiadomo coś z konkursem velvet ? nie wiecie kiedy będą powiadamiac Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3158886 Napisano: 01.03.2010 10:14:20 w Paragony
kalisto1986 napisał(a):

dokopałam się jeszcze do paragonu garnier mineral z 28.10.2009 r
oraz mam jeszcze purine
prosze o konkretne propozycje na pw


Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3158831 Napisano: 01.03.2010 09:52:33 w PODZIĘKOWANIA
katia305 napisał(a):

z calego emotka chcialabym podziekowac kalisto, abodak i dawidkkowi za bezinteresowna pomoc emotka emotka


naprawde nie ma za co polecam się emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3157540 Napisano: 28.02.2010 07:50:01 w Wkurza mnie...
monia24 napisał(a):

czarnygreg napisał(a):

A nie przesadzacie przypadkiem?
Przecież nawet jak się poda raport to pewności wygranej nie ma.To,że jednemu się uda wcale nie musi oznaczać że drugemu też,przecież nie wiemy ile osób o danej godzinie udział bierze.



no właśnie


dokładnie ja też mimo że dobre osóbki podały mi raport przez długi czas nie mogłam wygrac , zresztą weżcie pod uwage że raporty jeżdzą i nie codziennie są takei same emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3155813 Napisano: 28.02.2010 12:02:24 w Wkurza mnie...
kingaa napisał(a):

To Ci przytaszczę kiedyś emotka Bo mnie wkurzają, tylko miejsce mi zajmują emotka a jak nie, to wywalę je za okno emotka emotka


ja ci wyrzuce emotka emotka

A w temacie wkurza mnie że musze rano wstać na uczelnie zdać indeks i jeszcze że poszłam do kina i poprostu wynudziłam się emotka jak ktoś wybiera się na wilkołaka to niech sobie odpuści emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3155808 Napisano: 27.02.2010 11:52:31 w Wkurza mnie...
kingaa napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

katjen27 napisał(a):

Wqrzają mnie niemożebnie persony, które grają o książki wszelkiego rodzaju, a potem owe knigi lądują w szafie, na strychu, tudzież gdzieś indziej...

Ja jestem uzależniona od czytania książek i nie cierpię na nadmiar gotówki - każda wygrana kniga jest dla mnie pachnącym skarbem !

Ktoś brącha ? :.


mnie może nie wkurza to że ktoś tam sobie je wygrywa, ale strasznie mnie wkurza że jak wszystko wygram to z książkami to jest poprostu cud emotka wygrałam może ze 2 a że też jestem mol książkowy i jedna gruba książka to dla mnie chwila czytania więc wciąż narzekam na ich brak mimo że wszędzie już je upycham emotka



a mogą być harlekiny? Bo mam ich trochę. Z jakiegoś konka mi przysłali, żeby nie było, nie grałam o nie, bo to był dodatek od organizatora emotka

Wkurza mnie to, że źle się dzisiaj czuje emotka

PS. Melissa1980 ja tam bym się z chęcią zajęła karniakami, zawsze mi się to marzyło emotka emotka a że zawsze byłam ta zła, także by mi różnicy to nie robiło czy mnie ktoś nie lubi, wyzywa itp. emotka
Ale fakt, chyba za bardzo się ludzikami przejmujesz bo co trochę czytam, że masz dość tych karniaków.


ja czytam chyba wszystko emotka jak nie mam książki to musze mieć zapas gazet chociaż to takie moje kolejne uzależnienie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3155790 Napisano: 27.02.2010 11:35:03 w Wkurza mnie...
katjen27 napisał(a):

Wqrzają mnie niemożebnie persony, które grają o książki wszelkiego rodzaju, a potem owe knigi lądują w szafie, na strychu, tudzież gdzieś indziej...

Ja jestem uzależniona od czytania książek i nie cierpię na nadmiar gotówki - każda wygrana kniga jest dla mnie pachnącym skarbem !

Ktoś brącha ? :.


mnie może nie wkurza to że ktoś tam sobie je wygrywa, ale strasznie mnie wkurza że jak wszystko wygram to z książkami to jest poprostu cud emotka wygrałam może ze 2 a że też jestem mol książkowy i jedna gruba książka to dla mnie chwila czytania więc wciąż narzekam na ich brak mimo że wszędzie już je upycham emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3154130 Napisano: 27.02.2010 11:51:03 w Paragony
dokopałam się jeszcze do paragonu garnier mineral z 28.10.2009 r
oraz mam jeszcze purine
prosze o konkretne propozycje na pw Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3153486 Napisano: 26.02.2010 10:46:07 w Dyskusje o wynikach konkursu
emanuela24 napisał(a):

inka113 - widać nie należysz do tego typu ludzi o jakich pisałam

delfinka101 - i o to chodzi- że to ciężka praca - jedni inwestują mało i wystarcza im - inni chcą utrzymać rodzinę, odłożyć na remont, działkę, dom itd więc inwestują więcej by zarobić - każdy orze jak może

ja nie mam pretensji do nikogo - wiem że jak gram w konkursie na czas to muszę być najszybsza aby wygrać, jak gram w konkursie na hasło to muszę się wykazać, jak chce brać udział w losowaniu muszę zdać się na ślepy los ( lub trochę mu dopomóc wysyłając więcej zgłoszeń) dla mnie najważniejsze jest to że JA ROBIÊ TO UCZCIWIE ( za co kiedyś mało mnie nie zjedli jak pisałam że mam na paragonie z 90 produktów) emotka


ja już kiedyś pisałam też nie ważne że ktoś wysyła 1000 zgłoszen, ważne że stara sie aby radzić sobie jakoś w życiu, rózne są zdarzenia i najważniejsze że każdy coś robi, jeden woli iśc do opieki a inny uciądzie i będzie grał to co wygra zainwestuje dalej aż w końcu zacznie zarabiac
dlatego ja gardze tylko zazdrośnikami emotka
mi też życie dokopało w dupsko kto mnie zna ten wie i gdyby nie konkursy nie wiem co by ze mną i moją rodziną było dlatego nie wstydze się jak wygram ileś nagród w jednym konkursie bo wiem że dzięki temu będe miała co zjeść
a wiekszosc zazdrośników forumowych to ludzie siedzący na garnuszkach u rodziców , którzy nie wiedzą jak parszywe może być życie Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3153349 Napisano: 26.02.2010 10:01:07 w Dyskusje o wynikach konkursu
AnnaHelena napisał(a):

kalisto1986 wartośc tych produktów wystawionych na allegro wynosi ponad 100 złotych. Za to masz laptopa w sklepie. Gdzie tu inwestycja?


gdyby się nie opłacało nikt by nie inwestował
lavenda7 kochanienki mało wiesz za takie coś to możesz przynajmniej słono zapłacić !!

emanuela popieram żółć zalewa aż niedobrze mi się robi co tutaj wyprawia się ludzie zamiast sobie pomagać na wzajem cieszyć się ze swoich wygranych to jeden drugiemu oczy by wydrapał za nawet najmniejszą nagrode emotka
Ale jedno jest pewne dobro powraca a wszystkie złe słowa i czyny z dwojoną siłą
Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3153265 Napisano: 26.02.2010 09:41:39 w Dyskusje o wynikach konkursu
AnnaHelena napisał(a):

No to teraz już wiem czemu te osoby po 5 laptopów wygrywają!! A żeby im dysk zawirusowało i myszka zdechła. emotka


emotka dlaczego ? bo zainwestował ??
napewno swoje pieniądze ciężko zarobione a skoro sie opłaca to tylko gratulacje sie należą
grancias nie przejmuj się tym wszystkim ta atmosfera jaka robi sie na forum to masakra poprostu lepiej nie chwalić się co lepszymi nagrodami bo zaraz cię zjedzą albo posądzą o oszustwo emotka emotka ja ci gratuluje z całego serca dobrego pomysłu i życze żebyś wygrał ile się da
rafi323raf ja również pomoge ci tego się pozbyć emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0