Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalisto1986

kalisto1986

#3180627 Napisano: 09.03.2010 09:11:09 w Połączenia nieodebrane
nieodebrane połączenie z nr prywatnego ktoś dzisiaj mógł dzwonić ? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3179387 Napisano: 08.03.2010 07:14:21 w Carrefour konkursy
ida smsy z potwierdzeniem zgodnosci danych z budzetu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3178436 Napisano: 08.03.2010 01:39:32 w Dyskusje o wynikach konkursu
ilonar2301 napisał(a):

Na drogowskaźniku 15 i 16 wygrały te same hauku- ostatnie emotka emotka emotka


pewno nie te same tylko poprostu maja jakis blad emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3178426 Napisano: 08.03.2010 01:36:24 w Paragony
paragon z puriny i garnier wymienie na ? propozycje na pw Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3177945 Napisano: 08.03.2010 11:04:15 w PODZIĘKOWANIA
kingaa dziękuje za wczoraj emotka emotka
bez Ciebie kochana nie dałabym rady emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3174664 Napisano: 06.03.2010 09:32:44 w PODZIĘKOWANIA
Reni napisał(a):

kalisto emotka
duuuuuużo by tu wymieniać.... emotka


yyy dopiero zobaczyłam oszalałaś babo moja emotka to ja tobie za wszystko dziękuje Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3171072 Napisano: 05.03.2010 12:39:45 w Paragony
marielu napisał(a):

leiradna napisał(a):

Mam dużo paragonow NETTO! Tanio. emotka
Z 24 lutego.
PROPOZYCJE TYLKO NA PW emotka



A mówiom że te tfoje paragony to wszystkie som dzifne , podobno na każdym jezd myszka miki emotka to prafda?


marielu a mi pani dzwoniąca powiedziała że paragonu leiradna nie uznają emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3169306 Napisano: 04.03.2010 06:17:30 w Wkurza mnie...
taaga20 napisał(a):

wkurza mnie telewizja polska - mają nasze dzieci w du pie! wieczorynka miała być o 19,00 - jest już ponad 10 po a wieczorynki nie ma emotka a moje dziecko siedzi i się doczekac nie może emotka


mnie to samo , Domiśko biedny pytał się czy pani zapomniała włączyć , teraz własnie sie zaczela i pewnie za 10 minut skonczy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3168491 Napisano: 04.03.2010 12:48:15 w Wkurza mnie...
kingaa skomentuje to tak emotka emotka emotka emotka emotka
tzreba było iść szybciej spać emotka emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3167385 Napisano: 03.03.2010 11:12:21 w Wkurza mnie...
jutis napisał(a):

moniaainom napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

moniaainom napisał(a):

asiunia2 napisał(a):

a mnie kolejny raz wkurzyła teściowa, dlaczego trzeba takową mieć....



He he, ska ja to znam emotka Moja mieszka 1500 km ode mnie, ale nawet telepatycznie potrafi mi dorzucic do pieca emotka Najwieksza wojna u nas o parowki, bo ja nie chce dziecku dawac wiec wyrodna matka jestem emotka No i dlaczego moje roczne dziecko chodzi jeszcze z pampersem??!!



Roczne i ma wołać na nocnik? Heh, nie wiem, czy to wykonalne emotka Ale musisz się starać, robić wszystko co w Twojej mocy, żeby dziecko już bez pampersa chodziło emotka
Za to moje takie chude, słabo wygląda, blade- oczywiście wg mojej teściowej emotka



I wkurza mnie skype. Kto wymyslil ten idiotyczny komunikator? 1500 km, a codziennie musze ogladac tesciowa emotka A powiedz mi wnusiu, dobrze ta mama sie toba zajmuje?. Wstretna jedza emotka


hehe, taka interaktywna babcia a Ty nie boisz się pisac ? emotka
dla mnie temat rzeka emotka a co do skype'a to mamy niezłą wymówkę - u nas nie działa emotka


hehe mnie tak kuzynka na skype meczyła to odinstalowalam emotka bo na moim komputerze nie dziala emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3166967 Napisano: 03.03.2010 08:47:24 w Wkurza mnie...
emanuela24 napisał(a):

grancias napisał(a):

Wkurzylem sie na KUBUSIA. Kupilem dzisiaj 10 sokow tej firmy z promocyjnymi kodami (konkurs rusza 22 marca). I co ... odklejam banderole, nastepnie naklejke z kodem ... Kod jest zdrapany !!! I tak w 10 sokach !!! Zaraz napisze im takiego meila, ze sie nie pozbieraja !!!



kod nie jest zdrapany - trzeba go powolutku i delikatnie odklejać - jak od razu zerwiesz to cześć tych literek zostaje na szkle emotka
dlatego ja kupiłam kubusie play - bo one maja miedzy plastikiem a kodem taki papierek ochronny że kod zostaje na nalepce z kodem a nie na butelce
emotka zagmatwałam ale mam nadzieję że rozumiesz


ja właśnie w playu tak miałam nie dali tego papierka ochronnego a jak odklejalam delikatnie to częśc liter zostalo na butelce czesc na nalepce i nie dalo sie rozczytac tak jakby na kleju byly ;/
napewno nie omieszkam im napisać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3166833 Napisano: 03.03.2010 08:17:57 w Wkurza mnie...
grancias napisał(a):

Wkurzylem sie na KUBUSIA. Kupilem dzisiaj 10 sokow tej firmy z promocyjnymi kodami (konkurs rusza 22 marca). I co ... odklejam banderole, nastepnie naklejke z kodem ... Kod jest zdrapany !!! I tak w 10 sokach !!! Zaraz napisze im takiego meila, ze sie nie pozbieraja !!!


też takie mam emotka jak masz do nich meila to chętnie też napisze emotka mimo ze mój synek pije te soki to latałam zpecjalnie za promocyjnymi i D.... podejrzewam że będzie taka cała partia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3165881 Napisano: 03.03.2010 03:14:28 w Wkurza mnie...
jutis kochana święte słowa, każdy walnie coś zanim pomyśli, ale w niektorych sytuacjach nie potrzebnie i nie tyczy się tylko tego wątku, bo gdzie ktoś coś nie napisze zaraz jest nagonka dochodzi do tego, że lepiej albo nie pisać albo o mniej ważnych sprawach. Co kto nie zrobi znajdzie się ktoś kto zmiesza tą osobe z błotem , matka która zostawia dziecko w żłobku- zła, ktoś za dużo wygrywa - zły, ktoś inwestuje zły . Straszna jest ostatnio atmosfera i juz ja mimo, że nie jestem nie wiem ile na forum ucze się że czasem lepiej pochwalić czy pożalić się zaufanym osobą niż wszystkim żeby poźniej ktoś nie zmieszał z błotem Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3165557 Napisano: 03.03.2010 01:38:29 w Wkurza mnie...
taaga20 napisał(a):

wszystko zależy od przedszkolanek ... parę dni temu dowiedziałam się że u nas w niektórych przedszkolach - miłe panie przedszkolanki - specjalnie otwierają okna kiedy maluszki biegają i są bardzo zgrzane ... w ten sposób mają mniej dzieci do pilnowania na grupach emotka


kochana na wyszyńskiego w tym integracyjnym głupie baby zamykaja dzieci w składziku do leżakow jak sa niegrzeczne emotka moja siostra miala tam praktyki i po tym mimo ze zaproponowali jej etat zmyla sie szybko emotka
juz nie jedna mama robiła zadymy Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3164882 Napisano: 03.03.2010 10:14:50 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Bulionetki
torba bounty
nagroda z gazety z konka o PRL :
kurs językowy na cd , płyta dźwięki PRL,2 Filmy na dvd, i 3 świetne ksiązki o rozbiorze i PRL emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3164818 Napisano: 03.03.2010 10:00:00 w Wkurza mnie...
sophie napisał(a):

Nawet zarabiając 6000 w życiu bym nie zatrudniła opiekunki.Wolałabym żeby mama całą swoją miłośc czas ,zaangazowanie i doświadczenie przelała na dziecko.Wiadomo jakie są opiekunki emotka
I wiadomo pięniędze zostaną w kieszeni np na opłaty,a mama ma radość z przebywania z wnukiem.
Prezent wymarzony kupujesz i u mamy w oczach zyskujesz emotka emotka emotka


nie koniecznie wszystkie babcie tak na to patrzą, niektóre będąc na emeryturze chcą poprstu odpocząc emotka
A czasem można znaleść super opiekunki wśród znajomych Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3164758 Napisano: 03.03.2010 09:37:20 w Wkurza mnie...
sophie napisał(a):

agava napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

yuliya25 napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):




Skoro mowa o nauce, to wkurzam się na samą siebie, bo od października chciałabym zacząć nowy kierunek na studiach, a kompletnie nie wiem co! Nienawidzę bezczynności emotka


A ja się wkurzam, bo wiem jaki chcę kierunek zacząć, zaocznie, ale mama powiedziała że nie da w weekendy moją mysią się zajmować, bo musi odpocząć emotka z jednej strony ją rozumiem, ale z drugiej.... łamie się taki stereotyp o babciach co to zawsze wyręczą



Niestety znam to z doświadczenia. Moja mama też musi ciągle odpoczywać. Ma emeryturę, ale pracuje, ja niestety wrócić do pracy nie mogę, bo nie mam z kim dziecka zostawiać i tak w kółko. Babcia obiecywała, że będzie siedziała z małym, ale jak co do czego przyszło, to stwierdziła, że... niczego mi nie obiecywała.


A mnie wkurza takie podejście do rodziców emotka Nie jest obowiązkiem babci pilnować wnuków. To już nie te zdrowie i nie te chęci. Chcesz wrócić do pracy, czy na studia - wynajmij opiekunkę. I nie obwiniaj mamy, że przez nią nie możesz wrócić do pracy! Wciąż żyjemy stereotypami, że babcia musi siedzieć w domu, z wnukami, jeszcze obiadki dzieciom gotować, a te dzieci robią karierę. Wstydźcie się! Pozwólcie swoim mamom żyć tak, jak chcą, a nie obarczacie je małymi dziećmi, czy im to się podoba, czy nie!




tiaa, a inaczej byś gadała np jak byś samotnie wychowywała dziecko.Różne są rodziny i różne przypadki emotka


ja równiez chyba nie mogłabym wymagać aby babcia poświęciła się wychowaniu mojego dziecka bo jakby nie było 10 godzin dziennie to prawie wychowywanie,dlatego nie pracuję u nas ceny opiekunek dochodzą do 1000 zl zarobki to 1400 jest już super więc całkowicie się nie kalkuluje, na przedszkole nie ma szans emotka
ale studiuje w weekandy i czasem prosze o pomoc czy mame czy teściową nie zawsze moja mama się zgadza ale zazwyczaj jakoś dajemy rade .
Być może u mnie też jest inaczej bo obydwie babcie pracują i są w takim wieku że jeszcze troszke będą poświęcać się pracy zawodowej. Ale wiem że zawsze jak chcemy gdzieś wyjść nie mamy problemu, zresztą jak teściowa ma kilka dni wolnego to odrazu dzwoni żeby małego pakować bo się wytęsknili .
Myśle że nasze mamy wychowały już dzieci a teraz pilnowanie wnuków powinno byc przyjemnością a nie obowiązkiem , choć troszeczke rozumiem bezsilność jak chciałoby się iść do pracy a nie ma jak , lecz niestety wybrałyśmy macierzyństwo i tzreba się cieszyć z tych chwil emotka

w temacie : wkurza mnie ze diabelnie się nie wyspałam ale u mnie o tej godzinie to chyba tradycja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3164600 Napisano: 03.03.2010 08:48:21 w Dyskusje o wynikach konkursu
jolcia12 napisał(a):

inka113 napisał(a):

czy dostał ktoś potwierdzenie odbioru maila z paragonem z Carrefourowej Misji?


nie dostalam ani jednego potwierdzenia emotka


ja tez nie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3164238 Napisano: 02.03.2010 11:02:17 w Paragony
yonia napisał(a):

ejulek59 napisał(a):

kurlandzka napisał(a):

jacwing napisał(a):

Kupie paragony z winiar kochanie przez gotowanie z datami sprzed 14 lutego lub 25 lutego...

zapraszam na pw


a co wygrałes? emotka )


Winiary zmądrzały emotka i teraz chcą tyle paragonów co smsów,dzwonią z prośba o dosłanie paragonów emotka ,pozostaje więc czekać na listy rezerwowe emotka



ciekawe skad masz info, ze zmadrzeli? ja jak wygralam w pierwszym losowaniu to chcieli ode mnie tyle paragonow ile zgloszen, wiec to zadna nowosc. nie wiem jak inni mieli, ale ktos z forum pisal tez , ze musial wyslac tyle ile zgloszen, wiec albo wszyscy tak musza wysylac, albo wyrywkowo proszą.


dzisiaj dzwonili z rezerwy ze stycznia więc z tąd te poszukiwania a nie za mało paragonów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#3161179 Napisano: 01.03.2010 09:45:10 w Wkurza mnie...
karolkas napisał(a):

olusiia975 napisał(a):

karolkas napisał(a):

sophie napisał(a):

No właśnie jakiś prezent powinnaś dostac za pomyłkę ,ale więcej nie ma pewnie u nich co liczyć.
A nie zaproponowali Ci jakiejś nagrody w ramach przeprosin/? emotka



w maliu gościówa pisała ze coś dorzucą, ale na dobrą sprawę nie wiem czy cos dali, bo nikt nie miał identycznych nagród i zestawów. i w regulaminie tez nie jest napisane co konkretnie sie wygrywa


no to miejmy nadzieję że coś będzie
:)



no ja juz pudlo z kosmetykami dostałam i raczej nie przyślą nic wiecej bo chyba by w odpowiedzi na reklamacje napisali. Mogę sie tylko domyslac czy cos dorzucili do tego pudla co dostałam juz, bo konkretnie nie napisali tego


karolkas napisz do nich teraz odpowiedź na ich odpowiedź , dodaj że biorąc udział w konkursie i wysyłając smsa zawarłaś z nimi umowe cywilnoprawną , wyniki miały zostać opublikowane wtedy i wtedy co tak nastąpiło...
jak chcesz puść mi na gg ich odp to ci naskrobie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0