Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalisto1986

kalisto1986

#5948371 Napisano: 27.11.2014 14:57:39 w Kaufland konkursy
katrin1 napisał(a):

fikumiku napisał(a):

katrin1 napisał(a):

Czy ktoś mi podpowie jak pisać na konkurs z pralkami, co podoba się Smolarowi? Pytanie "co sprawi ci czystą przyjemność" dość ogólne, nie mogę weny znaleźć, czy pisać o sprzątaniu czy co ślina na język przyniesie emotka




Co napisać i o której wysłać emotka
Może jeszcze ułożyć za ciebie żeby pralka wpadła? emotka emotka


emotka nie, aż takich wymagań nie mam. U Smolara mało gram, hasłem chyba nic nigdy tam nie wygrałam, więc pytam co oni lubią tych, którzy u nich wygrywają. Proza, wiersz, na poważnie czy humorystycznie?

u smolara na prawdę nie ma znaczenia co napiszesz emotka Oni mają swój specyficzny "gust",który zależy od ręki "czytającego" emotka
Można wygrać taką słabizną, że największa jest radość nie z wygranej,a z tego, że nie publikują haseł emotka a można wygrać na prawdę dobrym hasłem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5947849 Napisano: 26.11.2014 11:26:48 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

Kali ten kod to - 15% do merlina ale pewnie na ta mapę dla młodszych nie wchodzi bo jakoś nie widziałam by mi coś zminusowało...

wchodzi;) z tym rabatem kosztuje ona 91,79 musisz wpisać kod w miejscu tu aktywuj kupon promocyjny (kod rabatowy), kupon happy profit Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5947763 Napisano: 26.11.2014 01:10:34 w Konkursowiczki w ciąży
dolly toć nie moja wina, że ja mam zboczenie, że przed zakupem przez internet szukam kodów rabatowych emotka emotka
ps ściągając aplikacje mobilną na telefon allegro można odebrać kod rabatowy do działu zabawki za 35 zł emotka Tym sposobem chuck warkocząca gaduła wyjdzie 108 zł z wysyłką emotka
Chyba musze zamówić dla chłopców, a dla dzieciaków z rodziny zostawie kupno prezentów na bonowe zakupy.

katrin22 Dominik w tej dziedzinie całe szczęście poszedł po tatusiu i na serio świetnie mu to idzie, tak świetnie, że ja nawet nie mam zamiaru z nim malować, bo mógłby mnie uczyć emotka Nigdy nie zapomne opadu szczęki mojego tatu jak Domiś oglądając u nich bajkę szkicował długopisem ich psa, jak skończył dał dziadkowi obrazek, a ten szukał pod spodem jakiegoś obrazka, czy Dominik nie odrysowywał, bo nie mógł uwierzyć emotka
Szkoda, że po mamie ( nie no nie napisałam tego emotka ) pyskuje jak stary emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5947759 Napisano: 26.11.2014 00:50:04 w Konkursowiczki w ciąży
u nas Domiś malował co się dało, a teraz Bartek godnie go zastępuje.
Mamy w planach w ich pokoiku na ścianach porobić miejsce do malowania farbą tablicową,chociaż pewnie i tak to nic nie da emotka


Dziewczyny jeśli któraś potrzebuje kod rabatowy do merlina : przedszkole112014

z tym kodem np mapa dumel wychodzi 76,49 przy odbiorze w punkcie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5947746 Napisano: 26.11.2014 00:20:54 w Konkursowiczki w ciąży
Ze znikopisem są bardzo fajne emotka Ja mam opanowane wszelkie zabawki i zabawy plastyczne,bo Dominik ma fisia artystycznego odkąd był w stanie utrzymać w rączce kredki, do dzisiaj mu to zostało i np plasteliny to mógłby mieć całą fabryke, a i tak przerobiłby ją w kilka dni.

Kubuś do czajniczka i to widziałaś, a mi długo zajęło odkrycie dlaczego to rybki w akwarium (ustawionym na najniższej półce komody) padają jak muchy emotka
Dominik był wtedy gdzieś w podobnym wieku jak Kubuś emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5947739 Napisano: 25.11.2014 23:57:26 w Konkursowiczki w ciąży
ja lubie dawać prezenty, ale jak mam kupować to trafia mnie emotka
U nas niby większe prezenty tylko z okazji, ale jako,że rodzina jest wielka to dostają taki stos prezentów, że masakra jest normalnie emotka

A macie tablice ze znikopisem ? teraz fajna jest w biedronce, teściowa poinstruowana dzisiaj kupiła i na prawdę solidnie wygląda Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5947735 Napisano: 25.11.2014 23:38:01 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

Kali pokaż ten bajer z obrazkami, mój kocha wodę, to by mu się spodobało emotka


my mamy jeszcze po domisiu (2 sztuki nas się uchowały) o takie jak tutaj http://archiwumal...anowy-989606261.html

ale np w "liście do mikołaja" mamy mate wodną - świetne są i dla maluchów i starszakow popatrz sobie na allegro.
Pamiętam tez, że jak Domiś był w wieku Kubusia to kupowałam mu wodne malowanki takie jednorazowe - cała książeczka czarno biała, jak pomazało się pędzelkiem namoczonym w wodzie to wychodzil kolor. Kupowałam to i w kioskach i w księgarni emotka

Fajne dla takich maluchów co lubią malowanie jest też zrobienie "czystej" powierzchni do mazania. W folie, np koszulkę do segregatora wlać kleksy farby (np bambino sa w takich dużych butlach i na dłuuugo starczają) zabezpieczyć koniec taśmą klejącą i całość przykleić np na stół czy do podłogi. Dziecko paluszkiem łączy kolory i robi różne obrazki - zabawa na kilka dni emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5947731 Napisano: 25.11.2014 23:26:15 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

to tak jak mój - był tak uradowany tą strażą że straż musiała być ciagle w pobliżu nawet jak jadł emotka
Jak coś to mogę ci fotke wysłać np jutro to zerkniesz - tylko sie przypomnij emotka

super przypomne emotka
U nas teraz też jest faza na malowanie ... oczywiście najchętniej po ścianie,kanapie, ławie emotka wczoraj wyjęłam mu obrazki na wodę (jak pomaluje się wodą to wychodzi obrazek, jak wyschnie to znika) i chyba godzine się chlapał z tym emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5947723 Napisano: 25.11.2014 22:51:05 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

hehe może nie interaktywne ale fajne autko mój Mikuś kupił sobie na Mikołajki teraz w kauflandzie - straż pożarna, fajna i dosyć porządna, świecą światła i wyją syreny, drabina podciągana- polecam dla małych strażaków - mój strażak jest bardzo zadowolony emotka

ooo a nie ma jakiś takich małych elementów łątwych do uszkodzenia przez malucha ? Na ostatnich zakupach w kauflandzie jak byłam nie widziałam nic takiego emotka A mam zamiar jechac tam dopiero przed świętami emotka
Ostatnio Bartkowi wyjęłam śmieciare po domisiu. Wysuwa się w niej szczoty do mycia ulicy, które kręcą się, słychać dźwięki, muzyczkę, są guziczki po naciśnięciu albo jeździ w przód, w tył, albo włączają się inne funkcję i Bartek oszalał na jej punkcie - początkowo chciał z nią spać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5947711 Napisano: 25.11.2014 22:35:06 w Konkursowiczki w ciąży
bridget napisał(a):

mape moj 7 - o latek dostał na urodziny


i jak ona się sprawuje ? ja Ci chyba wtedy ją pokazywałam ?
Ja już mam po dziurki w nosie lego i tak dostanie, ale mam dosyć tego, że od każdego dostawał tylko lego. Owszem cieszył się, ale ile można ? Teraz mogę kupić mu malutki zestaw, ale chce też coś innego.
I właśnie na razie myśle albo o mapie, albo o mikroskopie i szukam dalej czegoś.


benasia zerknij na wersje mapy dumel dla młodszych dzieci emotka też moim zdaniem fajna jest - ja zawsze oglądam najpierw filmiki na youtube


To jak jesteśmy na etapie prezentów może któraś kojarzy jakieś fajne auta interaktywne ? Bartuś jest teraz na etapie kochania każdego auta, który gada, świeci, gra - myśle żeby kupić chucka warkoczącą gadułe, ale może też znacie coś innego fajnego ? Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5947686 Napisano: 25.11.2014 22:03:10 w Konkursowiczki w ciąży
dolly napisał(a):

benasia napisał(a):

rachel napisał(a):

I dla 6 letniego chrześniaka który uwielbia tablety i gry a ja bym chciała podarować mu coś edukacyjnego czym go można y odciąnąć od tego sprzętu. Co roku było lego ale z tego co wiem to ułozy raz i rzuca w kąt wiec ciężki przypadek!!!



A widziałam w sklepie ostatnio i często reklamują - Dumel ma takiego zwierzaka co odgaduje myśli - są różne rodzaje np o zwierzętach - zabawka dość fajna i edukacyjna - właśnie dla starszaków emotka
taki jak ten: http://allegro.pl...-pl-i4801142932.html



z dumela ja wlasnie kupilam interaktywna mape swiata, powinien sie oderwac, choc w zasadzie zalezy od dziecka.

http://merlin.pl/...sort=rank&page=1

mnie ta mapa korci strasznie dla Domisia, świetna sprawa. Fajnie, że jest wersja dla młodszych i dla starszych

Dla 6 latka i starszych też fajny może się okazać mikroskop. Sama jestem na etapie oglądania ich i są różne wersje np taki do oglądania żywych owadów, lub tradycyjny z próbkami jak i wszystkimi potrzebnymi elementami do robienia własnych próbek.

Dla roczniaka są świetne pchajki, my mamy tukana jak dziecko go prowadzi to gra, świeci w paszczy kręcą sie piłeczki itp

Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5947610 Napisano: 25.11.2014 19:58:09 w Intermarche
Czy jest gdzieś lista produktów biorąca udział w loterii nestle ?
Lub czy kojarzy ktoś czy mleko nestle junior bierze udział ? Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5947577 Napisano: 25.11.2014 18:38:50 w Intermarche
troyd napisał(a):

Co do garnków to bardziej realna cena za nasz zestaw to coś w okolicy ~ 400 zł

Tu są ogólnodostępne zestawy FLOX (czyli linia jaką my mamy)

412 zł:
http://www.naczyn...duct&prod_id=354

lub najniższa cena jaką udało mi się znaleźć to 375 zł:
http://allegro.pl...rem-i4828602333.html

Różnica pomiędzy tymi ogólnodostępnymi zestawami a naszymi jest następująca:

Zestawy z NETU / Zestaw z ITM Knorr

Garnek 24 cm / Garnek 24 cm
Garnek 22 cm / Garnek 20 cm z nadstawką do gotowania na parze
Garnek 20 cm / Garnek 20 cm
Garnek 18 cm / Garnek 18 cm
Garnek 16 cm / Rondel 18 cm (ale bez przykrywki)

A zatem są dwie różnice pomiędzy tymi zestawami w necie a tymi co my otrzymaliśmy - ciężko mi określić czy to na plus czy na minus naszych garnków emotka

EDIT: zapomniałem, że my mamy jeszcze durszlak - a zatem chyba nasz zestaw jest lepszy!
http://www.naczyn...uct&prod_id=1529

PS
Mam jeden zestaw do wymiany najlepiej na jakiś lepszy tablet (czyli nie za 250 zł!) lub telefon Samsung Galaxy S3 - oczywiście z dodatkową dopłatą z mojej strony lub innymi rzeczami jakie mam na stanie! emotka

też uważam, że realna najnisza cena to 400 zł - mówie tu o cenie sprzedaży emotka

na allegratka te same garnki stoją o ile pamiętam 480 lub 499zł a pewnie też jest sprzedawany przez konkursowicza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5945395 Napisano: 20.11.2014 09:59:32 w Intermarche
deva napisał(a):

mia napisał(a):

deva napisał(a):

mogliby juz wysyłać bony z Winiary emotka

"Nagrody w Konkursie wysyłane są zwycięzcom przesyłką kurierską do dnia 9 stycznia 2015 r."... emotka
Też bym chciała, żeby wysłali wcześniej, ale czasu mają aż nadto. emotka



wiem, termin odległy, ale może wyślą wcześniej, bo rozwiązali tez w miarę szybko...

będą wysyłać wcześniej,jak pytałam się Pani czy jest szansa, że będą na święta powiedziała,że jak najbardziej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5945308 Napisano: 19.11.2014 21:54:42 w Kupię...
Kupie Chucka warkoczącą gadułe,
zestaw lego najchętniej city
grę monopoly chętnie junior
jakieś zabawki niemowlęce -dla maluszków
proszę o pw z cenami Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5944781 Napisano: 18.11.2014 22:56:53 w Intermarche
Amaya napisał(a):

edzia21 napisał(a):

przecież żaden produkt w ITM nie jest wprost opisany na paragonie...jakby szli takimi kategoriami, to nigdy nikt nie miałby nagrody! emotka



Widać idą tym tropem emotka

Póki co odsyłają mi paragon i życzą sobie dokładniejszego opisu, pieczątki i podpisu bodajże, ale nie wiem, czy kasjerka ma obowiązek się w takie rzeczy bawić, bo BOK'u brak. emotka


Czyli nie odbierają nagrody tylko każą opisać paragon.
Ja bym zrobiła jak każą, dodatkowo dołączyła do opisanego już prawidłowo paragonu etykietę wspomnianego soku "dyniek" z adnotacją "w związku z brakiem znajomości produktów sponsora załączam etykiete zakwestonowanego produktu" emotka

Swoją drogą to oni powinni ruszyć tyłki i sami ustalić zapisy i aż dziwie się,że ta agencja tak świruje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5944137 Napisano: 17.11.2014 20:37:47 w NA CO CZEKAMY?
mia napisał(a):

Przede wszystkim ubyło, i to sporo. emotka
A doszły np. Zakupy - DC, Leclerc - Signal, Leclerc - Vanish itd.


fa inter do 19.11 wyłonienie, do 20.11 wyniki na stronie
monster netto,
ostatni etap harnaś marcpol,
dniówki kaufland nestle,
kaufland troszczymy się o.. komisja 24.11.2014 + 10 dni info
Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5943764 Napisano: 17.11.2014 12:49:41 w Intermarche
dzwoni inter święta, do osób które nie odesłały danych - czyli smsy nie dochodziły (tzn info o wygranej) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5943146 Napisano: 14.11.2014 17:21:23 w Kaufland konkursy
monikar napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

skarb888 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

Jeśli ktoś wybiera się dzisiaj na zakupy z bonami niech sobie odpuścić. Mają awarię systemu, nie czyta bonów - lepiej zaoszczędzić sobie nerwów



To chyba jakaś lokalna awaria albo wymówka personelu;)

U mnie wszystko hula bez problemu:)


awaria jest w calej Polsce, wiem bo dzwoniłam będąc przy kasie do centrali. Może już naprawili lub byłaś przed awarią;)



niestety...ja spędziłam dziś godzinę w Kauflandzie...na próżno...porażka emotka

Ja nie na próżno, ale zajęło mi to godzine, jeszcze jedna osoba miała ten problem. W końcu po "delikatnych" negocjacjach, przyjeli bony w ciemno i wydali nam zakupy, ale już z doładowaniami był problem Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5943096 Napisano: 14.11.2014 15:39:59 w Kaufland konkursy
skarb888 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

Jeśli ktoś wybiera się dzisiaj na zakupy z bonami niech sobie odpuścić. Mają awarię systemu, nie czyta bonów - lepiej zaoszczędzić sobie nerwów



To chyba jakaś lokalna awaria albo wymówka personelu;)

U mnie wszystko hula bez problemu:)


awaria jest w calej Polsce, wiem bo dzwoniłam będąc przy kasie do centrali. Może już naprawili lub byłaś przed awarią;) Wyświetl w wątku >>
0 0