Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalisto1986

kalisto1986

#5954081 Napisano: 11.12.2014 01:26:27 w Konkursowiczki w ciąży
Bartuś ma tą wersję dla maluszków, ale i tak moje telefony bardziej go kręcą emotka
Katrin, a gdzie jeszcze są wyprzedaże ?

W realu o tyle fajnie, że przykładowo jeden zestaw lego już jest obniżony, a dodatkowo - 30% wychodzi o połowe taniej niż na allegro. Jak dobrze, że Dominikowi jeszcze nic nie kupiliśmy emotka


Pamiętaj jak domiś był maly i real zrobił - 50 % i to też z już przecenionych - to był istny raj emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5954078 Napisano: 11.12.2014 01:02:50 w Konkursowiczki w ciąży
Dziewczyny dzisiaj (nie wiem czy jeden dzień, czy dłuzej) -30 % na zabawki w real emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5953753 Napisano: 10.12.2014 12:56:08 w Konkursowiczki w ciąży
aneta81 napisał(a):

Kobietki, mam do was pytanie. Jestem w 38 tc. W poniedziałek byłam u lekarza. Stwierdził, że dziecko ma ok. 3800 oraz że mam rozwarcie na 1 palec, z tego co sprawdziłam w internecie to 2 cm. Lekarz poradził, żebym poszła na spacer, wzięła ciepłą kąpiel i może urodzę. Tak zrobiłam w poniedziałek, ale nic to nie dało. Znacie jakieś naturalne sposoby na wywołanie porodu i czy z rozwarciem mogę jeszcze długo chodzić, zanim zacznie się poród?

możesz bardzo długo emotka Pomagają spacery, schody (chociaż z nimi trzeba uważać), bardzo pomaga skakanie na piłce, seks, seks, seks emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5953011 Napisano: 08.12.2014 20:48:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Reni napisał(a):

monia24 napisał(a):

Reni napisał(a):

Czy poda mi ktoś @ do smolara?? Nawala mi wyszukiwarka... a chciałabym pomęczyć ich pytaniem o Persil emotka



Proszę biuro@smolar.pl



dziękuję emotka


Może mi ktoś podać do kiedy mieli rozwiązać persil, bo nie otwiera mi się regulamin ? Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5952461 Napisano: 07.12.2014 15:57:21 w Konkursowiczki w ciąży
dziewczyny w srode w netto jest promocja pampersów zielonych - 29,9 (ograniczenie do 3 paczek na raz)
https://fbcdn-sph...b8aac5cbccc808def4b1 Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5952303 Napisano: 06.12.2014 18:45:39 w Konkursowiczki w ciąży
Bartek tez lubi takie brzęczadła emotka
Kup mu moze jakieś fajne autko z różnymi funkcjami ? I fisher ma takie i chicco i mniej znane firmy emotka
Fisher ma tez świeeetne autka "potrząśnij i jedź"

Dzisiaj byliśmy na jarmarku świątecznym i był mikołaj z reniferami. Jak dzieci bały sie mikołaja, a do reniferów lecialy, tak bartuś na odwrót mikołaja sie nie bał, za to renifery najlepiej z daleka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5952171 Napisano: 06.12.2014 01:31:32 w Konkursowiczki w ciąży
A no nie ma.
A czym się Oli interesuje ? Bo na pewno ma cos co bardziej przyciąga jego uwagę.
Bartuś bardzo szybko załapał świra na piłki i do dzisiaj mu to zostało i tak np sprawdziła się u nas koszykówka (jak dziecko wrzuca piłke do kosza to gra, świeci itp dodatkowo w koło na tablicy sa różne przyciski itp), albo swietna jest ... wypadło mi słowo emotka ale drewniana zabawka są 3 poziomy,każdy poziom pochyły. Stawia dziecko drewnianą piłeczke na same górze ona toczy się do otworu na końcu i wpada na następny poziom itp
Powoli też ładnie sobie radzi z duplo kocha wszelkie świecąco-grająco-jeżdżące autka, lubi też rysować (szczególnie po ukochane szafie mamuśki, która jest z drewna i nie da się doszorować emotka )
Może to Cię troche ukierunkuje ?
Aaa i ja szukam nowych pomysłów na allegro, zaznaczam opcję np wiek dziecka, czasem dany dział i lece po kolei.
Czasochlonne, ale tak znajduje rzeczy,których wcześniej nie widziałam Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5952167 Napisano: 06.12.2014 00:59:22 w Konkursowiczki w ciąży
dolly ładnie;)

keiti tak sie wydaje na tym filmiku, ale wielkościowo nawet teraz jest akurat, a jeśli dobrze kojarze jak ustawia się go później na 2 koła to siedzisko jest inaczej ustawione. Ale faktycznie jeśli już to nie będzie na długo.
A jest sens kupować teraz rowerek skoro do wiosny nie pojeździ na nim choćby w domu ? Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5952161 Napisano: 06.12.2014 00:35:38 w Konkursowiczki w ciąży
Ja mysle,że bartek jeszcze wiosną pośmigam na nim, a on starszy przecież.Ale do domu on jest na prawdę fajny, nie rysuje podłogi itp
Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5952157 Napisano: 06.12.2014 00:30:36 w Konkursowiczki w ciąży
Ja dzisiaj zawału prawie dostałam bo .... wracaliśmy od teściowej, mąż bardzo się spieszył bo za 20 minut zaczynał prace. Przejeżdżaliśmy kolo orlenu, mąz patrzy na wskazówkę paliwa i mówi cholera nie ma, ale powinniśmy dojechać, a jest kolejka i spóźnie się do pracy. To dojechaliśmy .... w połowie drogi auto staneło - na głównej drodzę w takim dole przed górką emotka Za nami sznureczek aut, tiry zapierdzielały. Jakoś dochechłał to auto na pobocze bo ja już widziałam jak ktoś w nas wjeżdża emotka
I tak się śpieszył, że do pracy spóźnił się ponad 30 minut, bo musieliśmy czekać na ratunek emotka emotka emotka
A mieliśmy zatankować już jak jechaliśmy do teściowej to ja jęczałam,że nie ma czasu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5952155 Napisano: 06.12.2014 00:26:39 w Konkursowiczki w ciąży
dolly napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

dolly http://amercom.co...k-z-magicznym-piorem



acha, czyli to sa zwykle ksiazeczki bajki a gdzies na koncu takie zadania, ktore sie tym piorem rozwiazuje tak? Czy te czytanke to wlansie stuhr czyta?

nie,nie
To jest tak, to jest książka normalnie z bajką. Można ją samemu czytac, lub dziecko dotyka tym piórem każdą stronę po kolei i wtedy stuhr ją czyta. Dodatkowo są "punkty" w książce, gdzie dziecko może dotknąć (to nie jest oznaczone, bartek sam je wynajduje) i np dotknie okolic buta to słychać szurania itp
Na końcu każdej książeczki jest ilustracja organków i dziecko może dotykając klawiszy piórem grać jak na prawdziwych, a pod spodem jest zawsze 1 piosenka którą może tez zaśpiewć piórem.
My mamy 3 i serio pluje sobie w brodę, że nie kazałam tesciowej więcej kupować emotka Ale ona ma u siebie więcej więc luzik emotka (jak coś kupuje to x3 dla nas, dla bratanicy i do siebie do domu emotka ) Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

kalisto1986

#5952147 Napisano: 06.12.2014 00:16:58 w Konkursowiczki w ciąży
a no to nie dział zabawki, możesz napisać albo do sprzedajacego czy Ci tam wystawi, albo od dzisiaj sa kody na wszystkie działy za 20 zł Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5952132 Napisano: 06.12.2014 00:01:46 w Konkursowiczki w ciąży
my mieliśmy książeczkę fisher price, ale jakiegoś wielkiego szału nie robiła. Za to teraz są serie książek z tym długopisem kubusiem puchatkiem i stuhr podkłada tam głos - tooo robi szał. Teściowa kupila kilka i biedna zarobiła zrypkę, że tyle kasy, a przecież równie dobrze ja mogę im czytać emotka A okazało się to teraz takim hitem, że aż żałuje, że powiedziałam, że więcej ma nie kupować emotka

A czemu nie chcesz tego chillafish ? On na allegro teraz jest w całkiem fajnej cenie, a jeśli dobrze kojarze to wykorzystując kupon możesz kupować na kilku aukcjach tylko płatność zrobić razem Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5951851 Napisano: 05.12.2014 12:14:14 w Konkursowiczki w ciąży
keiti u mnie na fb masz filmik jak bartek poginał na chillafish bunzi jego baaaardzo polecam, mało go kocha


Aaaa dziewczyny znalazlam chyba zastępce lego, normalnie strasznie mi się spodobało http://allegro.pl...%82ki&view=gtext Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5951588 Napisano: 04.12.2014 20:08:28 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

vaniliam napisał(a):

Dziewczyny, czy któraś z Was ma może na zbyciu ten kupon zniżkowy na zabawki w Allegro?
Robimy paczkę gwiazdkową dla dziecka z DD i taki kupon bardzo by się przydał - chętnie odwdzięczę się np. jakimś kosmetykiem emotka

Dziękuję!



Zaloguj się przez aplikację mobilną w telefonie lub tablecie, powinien ci się pojawić. On był chyba ważny do 6 grudnia, więc może się załapiesz.




trzeba było je pobrać do 27 listopada, a wykorzystać można do 6 grudnia, też zaspałam myślałam, że mam czas emotka
Więc jesli ktoś pobrał, a nie wykorzysta to ja chętnie bym wykorzystała tą osobę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5950965 Napisano: 03.12.2014 22:15:02 w SZUKAM....
szukam osób, które nie wykorzystają do północy kodów ze streetcom na kartki envelo - chętnie przygarne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5950125 Napisano: 02.12.2014 01:44:48 w Konkursowiczki w ciąży
Mixik tutaj było to wałkowane tyle razy,że szkoda gadać, ale skoro nie wystarczy odp jednej osoby, to ja mam takie samo zdanie jak agusia, dodatkowo wg mnie większą korzyść dziecko będzie miało, gdy pępowinę przetnie się po ustaniu jej tętnienia, gdy wszystkie "dobre" skladniki wnikną do jego organizmu, niż przechowywanie krwi ileś lat kiedy nie wiemy jakie składniki ona zachowuje i czy faktycznie wtedy pomoże (nie ma na to jednoznacznych badań).


mixik napisał(a):


A to ciekawe... a podobno warto wypowiadać się za siebie, nie za wszystkich.
Poza tym za darmo nie znaczy, że przechowują ją dla własnego dziecka, tylko dla ogółu (wszystkich potrzebujących w pilnych przypadkach i z tego względu są nikłe szanse na zabezpieczenie własnego nowo narodzonego).
Na koniec - nie chcesz - nie pisz. Raczej proste.


Gdyby każdy w przypadku, gdy pępowina musi być przecięta od razu oddawałby tą krew do ogólnego banku,to tym samym zabezpieczylibyśmy i własne dzieci - bo nie byłaby ta krew tak trudno dostępna.
Proponuje przy okazji regularnie oddawać krew, zakładając swój prywatny bank, żeby zabezpieczyć i siebie w razie potrzeby w krew - niech ona broń Boże nie zostanie oddana dla dobra ogółu.
Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5950113 Napisano: 02.12.2014 00:52:44 w SZUKAM....
Reni napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

aaaa Reni do tych ostatnich wysyłek chyba zapomnieli włożyć, zerknij na @ bo podobno pisali, że doślą pocztą



ooo, dobrze wiedzieć, dzięki Kalisto za info emotka

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5950111 Napisano: 02.12.2014 00:50:38 w SZUKAM....
aaaa Reni do tych ostatnich wysyłek chyba zapomnieli włożyć, zerknij na @ bo podobno pisali, że doślą pocztą Wyświetl w wątku >>
0 0